x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Baratza Koffiemolen Baratza "Vario"

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Baratza Koffiemolen Baratza "Vario"
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Baratza Koffiemolen Baratza "Vario"
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Baratza Koffiemolen Baratza "Vario"
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150814276.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175708973.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/88771339.jpg?ts=1
Baratza Baratza Koffiemolen Baratza "Vario" Koffiemolen Baratza "Vario" Koffiemolen Baratza "Vario" Een perfect kopje koffie bestaat uit een aangename zoetheid, zuurgraad en een evenwichtige body. Koffiemolen Baratza "Vario" behoudt zowel het aroma als de smaak van uw favoriete koffiebonen tijdens het maalproces.Deze professionele koffiemolen is geschikt voor thuisgebruik, maar ook voor op kantoor, in een klein café of bar. De intuïtieve instelfunctie voor macromaling heeft zelfs 10 instellingen, zodat u van dranken kunt genieten volgens uw persoonlijke voorkeur. De micromaling-instelfuncti... (5)
  • 00838823008220
  • 00838823008862
2
  • Algemene kenmerken
    • Bediening: Elektrisch
  • Design
    • Kleur: Grijs, Zilver
  • 479.00 479.00 EUR 2
    2
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Baratza Vario BA886479.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Coffeefriend.nl Coffeefriend.nl
      8.460231343193172 (6)
      Een perfect kopje koffie bestaat uit een aangename zoetheid, zuurgraad en een evenwichtige body. Koffiemolen Baratza "Vario" behoudt zowe...479.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • ECM S-Automatik 64 Koffiemolen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122115217.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84528570.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178389989.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84528572.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84528573.jpg?ts=1
      ECM ECM S-Automatik 64 Koffiemolen S-Automatik 64 Koffiemolen S-Automatik 64 Koffiemolen De snelste bonemaler in zijn klasse Slechts 3,8 seconden nodig om 7 gram koffiete malen De ECM Molen S-Aurtomatik 64 is de meest indrukwekkende molen voor thuis De molen iserg eenvoudig in gebruik Bent u op zoek naar een ECM en wilt u meer informatie? Kom dan eens proeven en ervarenbijons in de winkel op City Plaza in Nieuwegein. (1)
      ECM S-Automatik 64 Koffiemolen
      • 04260013824130
      • E89150
      1
    • HorecaTraders Koffiemolen met Doseerder | 1 kg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133900698.jpg?ts=1
      HorecaTraders HorecaTraders Koffiemolen met Doseerder | 1 kg Koffiemolen met Doseerder | 1 kg Koffiemolen met Doseerder | 1 kg Specificaties: Inhoud klok: 1 kg. Doseerregeling van 5 tot 12 g. Messen Ø 60 mm. Tijdsspanne continue gebruik 30 min. Veiligheidsgraad IP 21. N.B.: akoestische geluidswaarde (80 dB). Afmetingen:180x310x(H)560 kW : 0,3 Voltage: 230/1N 50Hz Gewicht: 8 kg M³ : 0,08 (2)
      HorecaTraders Koffiemolen met Doseerder | 1 kg
      1
      deal
    • HorecaTraders Koffiemolen met Doseerder
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133902403.jpg?ts=1
      HorecaTraders HorecaTraders Koffiemolen met Doseerder Koffiemolen met Doseerder Koffiemolen met Doseerder Koffiemolen voor het malen van hele koffiebonen. Door uw koffiebonen zelf te malen zal uw koffie nog verser smaken. Specificaties: Antitrilling onderstel. Inhoud klok: 1,5 kg. Doseerregeling van 5 tot 12 g. Messen Ø 65 mm. Tijdsspanne continue gebruik: 30 min. Veiligheidsgraad IP 21. NB: akoestische geluidswaarde (63 dB). Afmetingen: 270x460x(H)630 mm kW : 0,5 Volt : 230/1N 50Hz Gewicht: 13 kg M³ : 0,16 (1)
      HorecaTraders Koffiemolen met Doseerder
      1
      deal
    • Kiwi coffee grinder KSPG-4811
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107920453.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168312513.jpg?ts=1
      Kiwi Kiwi coffee grinder KSPG-4811 coffee grinder KSPG-4811 coffee grinder KSPG-4811 Kiwi coffee grinder KSPG-4811 (2)
      Kiwi coffee grinder KSPG-4811
      • 08681438101624
      1
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 429.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 479.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 478.90
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 479.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 479.00
    • partner@vergelijk.nl