x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er koffers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Yo-Kai koffer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in koffer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Yo-Kai Yokai Watch Trolley junior ABS blauw 26 liter
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144868945.jpg
      Yo-Kai Yo-Kai Yokai Watch Trolley junior ABS blauw 26 liter Yokai Watch Trolley junior ABS blauw 26 liter Yokai Watch Trolley junior ABS blauw 26 liter Joumma Yokai Watch Trolley Deze mooie koffer van Yokai Watch is niet alleen heel groot, maar ook nog erg veilig! Met combinatieslot kan niemand anders bij jou spulletjes. Omdat de koffer wieltjes en meerdere handvatten heeft, kan hij makkelijk meegenomen worden. Specificaties: Kleur: blauw Materiaal: ABS Geslacht: junior Sluiting: Rits, 3-cijfer combinatie slot Inhoud: 26 liter Formaat: 50 x 30 x 20 cm (L x H x B) (1)
      Yo-Kai Yokai Watch Trolley junior ABS blauw 26 liter
      • 08435465033065
      1
      88.50 EUR
    • Yo-Kai Joumma Yokai Watch Koffer junior blauw 34 liter
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144868990.jpg
      Yo-Kai Yo-Kai Joumma Yokai Watch Koffer junior blauw 34 liter Joumma Yokai Watch Koffer junior blauw 34 liter Joumma Yokai Watch Koffer junior blauw 34 liter Joumma Yokai Watch koffer Deze mooie koffer van Yokai Watch is niet alleen heel groot, maar ook nog erg veilig! Met combinatieslot kan niemand anders bij jou spulletjes. Omdat de koffer wieltjes en meerdere handvatten heeft, kan hij makkelijk meegenomen worden. Specificaties: Kleur: blauw Materiaal: ABS Geslacht: junior Sluiting: rits, 3-cijfer combinatie slot Inhoud: 34 liter Formaat: 50 x 38 x 20 cm (L x H x B) (1)
      Yo-Kai Joumma Yokai Watch Koffer junior blauw 34 liter
      • 08435465033089
      1
      74.95 EUR
    • Yo-Kai Yokai Watch Trolley junior blauw 25 liter
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140229783.jpg
      Yo-Kai Yo-Kai Yokai Watch Trolley junior blauw 25 liter Yokai Watch Trolley junior blauw 25 liter Yokai Watch Trolley junior blauw 25 liter Joumma Yokai Watch Trolley Deze koffer van Yokai Watch is super handig voor op vakantie! Hij is licht van gewicht waardoor je hem zelf kunt dragen. Natuurlijk is hij ook supermooi! Specificaties: Kleur: blauw Materiaal: textiel, PVC Inhoud: 25 liter Formaat: 35 x 50 x 18 cm (L x H x B) (1)
      Yo-Kai Yokai Watch Trolley junior blauw 25 liter
      • 08435465033140
      1
      47.50 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Samsonite DEFAULT
        • samsonite
      • Delsey DEFAULT
        • delsey
      • Normale koffer DEFAULT
        • normale_koffer
      • Handbagage DEFAULT
        • handbagage_koffer
      • Reistassen DEFAULT
        • reistassen
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Samsonite (samsonite)
      • Delsey (delsey)
      • American tourister (american_tourister)
      • The North Face (the_north_face)
      • &Klevering (_klevering)
      • Abbey (abbey)
      • Active Sport (active_sport)
      • Adidas (adidas)
      • Adventure bags (adventure_bags)
      • AEP (aep)
      • Alassio (alassio)
      • Alumaxx (alumaxx)
      • American Dj (american_dj)
      • Andersen (andersen)
      • Antler (antler)
      • Aquapac (aquapac)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Autostyle (autostyle)
      • Avento (avento)
      • Bagan (bagan)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • BALR (balr)
      • BamBam (bambam)
      • Barbarossa (barbarossa)
      • Barbie (barbie)
      • Bear design (bear_design)
      • Beliani (beliani)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Bhppy (bhppy)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blaze (blaze)
      • Bo-trail (bo_trail)
      • Bosch (bosch)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Briggs & Riley (briggs_riley)
      • Bristol (bristol)
      • Brunner (brunner)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Burton (burton)
      • CabinZero (cabinzero)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • CamelBak (camelbak)
      • Camp (camp)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Car-Bags (car_bags)
      • Carlton (carlton)
      • Carryon (carryon)
      • Caruba (caruba)
      • Case Logic (case_logic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Castillo (castillo)
      • Ceruzo (ceruzo)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chevrolet (chevrolet)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Childwheels (childwheels)
      • Cocoon (cocoon)
      • Cocoono (cocoono)
      • D&N (d_n)
      • Dakine (dakine)
      • Davidts (davidts)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • Decent (decent)
      • Deluxa (deluxa)
      • Dermata (dermata)
      • Deuter (deuter)
      • Diesel (diesel)
      • Disney (disney)
      • Disney Mickey Mouse (disney_mickey_mouse)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Douchebags (douchebags)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dubarry (dubarry)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dutch Mountains (dutch_mountains)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eagle Creek Pack-It (eagle_creek_pack_it)
      • Eastpak (eastpak)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Eckla (eckla)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Evoc (evoc)
      • Fabrizio (fabrizio)
      • Faguo (faguo)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Gabbag (gabbag)
      • Gabol (gabol)
      • Gabs (gabs)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Goal Zero (goal_zero)
      • Greenburry (greenburry)
      • Greenland (greenland)
      • Greenlands (greenlands)
      • Gregory (gregory)
      • GUESS (guess)
      • H.j. de rooy (h_j_de_rooy)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hardware (hardware)
      • Harold's (harold_s)
      • Hartmann (hartmann)
      • Head (head)
      • Hedgren (hedgren)
      • Heimplanet (heimplanet)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • HEMA (hema)
      • Herschel (herschel)
      • Heys (heys)
      • Highlander (highlander)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Humangear (humangear)
      • Iittala (iittala)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • inov-8 (inov_8)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Janod (janod)
      • Jollein (jollein)
      • Jost (jost)
      • Jump (jump)
      • Juscha (juscha)
      • Kamparo (kamparo)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Kasper & Richter (kasper_richter)
      • Kelty (kelty)
      • Kenzo (kenzo)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kipling (kipling)
      • KIPSTA (kipsta)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Knomo (knomo)
      • Laauw (laauw)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lederonline (lederonline)
      • Leitz (leitz)
      • Leonardo (leonardo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lief! (lief_)
      • Lighthouse Trading (lighthouse_trading)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Line (line)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • MacGyver (macgyver)
      • Macpac (macpac)
      • Magma (magma)
      • Mammut (mammut)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • March (march)
      • Marington (marington)
      • Marmot (marmot)
      • Marvel (marvel)
      • Masterlock (masterlock)
      • Matador (matador)
      • Menabo (menabo)
      • Milky Kiss (milky_kiss)
      • Millet (millet)
      • Minions (minions)
      • Moleskine (moleskine)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Nalgene (nalgene)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nijntje (nijntje)
      • Nike (nike)
      • Nomad (nomad)
      • Nordisk (nordisk)
      • Nowi (nowi)
      • Ogio (ogio)
      • Olivia Lauren (olivia_lauren)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Ortovox (ortovox)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Parfois (parfois)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Penn (penn)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • PH&T (ph_t)
      • PICARD (picard)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Pieces (pieces)
      • Pieps (pieps)
      • Piké (pike_)
      • Piquadro (piquadro)
      • Playmarket (playmarket)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Pride And Soul (pride_and_soul)
      • Princess (princess)
      • Princess Traveller (princess_traveller)
      • Pro-Force (pro_force)
      • Prodjuser (prodjuser)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rapunzel (rapunzel)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Regatta (regatta)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Reke (reke)
      • Relags (relags)
      • Replay (replay)
      • Ridaz (ridaz)
      • Rillstab (rillstab)
      • Rimowa (rimowa)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Robens (robens)
      • Rollor (rollor)
      • Roncato (roncato)
      • Roxy (roxy)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Sammies by Samsonite (sammies_by_samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sandro (sandro)
      • Sansibar (sansibar)
      • Satch (satch)
      • Saxoline (saxoline)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Shimmer and Shine (shimmer_and_shine)
      • Sigikid (sigikid)
      • SININ (sinin)
      • Sinner (sinner)
      • SKB (skb)
      • Skooter (skooter)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Stokke (stokke)
      • Stratic (stratic)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Tamaris (tamaris)
      • Targus (targus)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tentree (tentree)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Think Tank (think_tank)
      • Thule (thule)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Titan (titan)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Travelite (travelite)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Trunki (trunki)
      • Tumi (tumi)
      • Under Armour (under_armour)
      • Vango (vango)
      • Vargo (vargo)
      • Vaude (vaude)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Wenger (wenger)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Wou-Wou (wou_wou)
      • X-Zone (x_zone)
      • Yellowstone (yellowstone)
      • Yo-Kai (yo_kai)
      • ZIFEL (zifel)
      • Zomo (zomo)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €70 (budget)
      • €70 - €120 (low)
      • €120 - €180 (medium)
      • > €180 (high)
    • Soort koffer (koffer_type):
      • Normale koffer (normale_koffer)
      • Handbagage koffer (handbagage_koffer)
      • Reistas (reistassen)
      • Kinderkoffer (kinderkoffer)
    • Capaciteit (capaciteit_liter):
      • < 40 L (capaciteit_liter_40)
      • 40 L - 60 L (capaciteit_liter_40_60)
      • 60 L - 90 L (capaciteit_liter_60_90)
      • ≥ 90 L (capaciteit_liter_90)
    • Slottype (slottype):
      • Cijferslot (cijferslot)
      • Geen slot (geen_slot)
      • Hangslot (hangslot)
      • Kabelslot (kabelslot)
      • Sleutelslot (sleutelslot)
      • Vast slot (vast_slot)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Nylon (nylon)
      • ABS (abs)
      • Canvas (canvas)
      • Carbon (carbon)
      • Composiet (composiet)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Mesh (mesh)
      • Metaal (metaal)
      • Papier (papier)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Thermoplastic elastomer (TPE) (thermoplastic_elastomer_tpe_)
      • TPU (tpu)
      • Viscose (viscose)
    • Gewicht (gewicht):
      • < 2.3 kg (gewicht_2.3)
      • 2.3 kg - 2.9 kg (gewicht_2.3_2.9)
      • 2.9 kg - 3.8 kg (gewicht_2.9_3.8)
      • ≥ 3.8 kg (gewicht_3.8)
    • Aantal wielen (number_of_wheels):
      • 0 (number_of_wheels_0.0)
      • 2 (number_of_wheels_2.0)
      • 4 (number_of_wheels_4.0)
      • 6 (number_of_wheels_6.0)
      • 8 (number_of_wheels_8.0)
    • Hardcase of softcase (hardcase_of_softcase):
      • Hardcase (hardcase)
      • Softcase (softcase)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Goud (goud)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
    • Waterbestendig of -dicht (waterbestendig_of_dicht):
      • Geen van beide (geen_van_beide)
      • Waterdicht (waterdicht)
    • Aantal compartimenten (aantal_compartimenten):
      • 0 (aantal_compartimenten_0.0)
      • 1 (aantal_compartimenten_1.0)
      • 2 (aantal_compartimenten_2.0)
      • 3 (aantal_compartimenten_3.0)
      • 4 (aantal_compartimenten_4.0)
      • 5 (aantal_compartimenten_5.0)
      • 7 (aantal_compartimenten_7.0)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 38 cm (breedte_cm_38)
      • 38 cm - 42 cm (breedte_cm_38_42)
      • 42 cm - 48 cm (breedte_cm_42_48)
      • ≥ 48 cm (breedte_cm_48)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 55 cm (hoogte_cm_55)
      • 55 cm - 74 cm (hoogte_cm_55_74)
      • ≥ 74 cm (hoogte_cm_74)
    • Verstelbaar handvat (verstelbaar_handvat):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Varianten (group):
      • American Tourister Air Force (american_tourister_air_force)
      • American Tourister Alumo (american_tourister_alumo)
      • American Tourister Bon Air (american_tourister_bon_air)
      • American Tourister Flylife (american_tourister_flylife)
      • American Tourister Funlight Disney (american_tourister_funlight_disney)
      • American Tourister Herolite (american_tourister_herolite)
      • American Tourister Holiday Heat (american_tourister_holiday_heat)
      • American Tourister Jetglam (american_tourister_jetglam)
      • American Tourister Lock'n'Roll (american_tourister_lock_n_roll)
      • American Tourister Modern Dream (american_tourister_modern_dream)
      • American Tourister Road Quest (american_tourister_road_quest)
      • American Tourister Sonicsurfer (american_tourister_sonicsurfer)
      • American Tourister Soundbox (american_tourister_soundbox)
      • American Tourister Sunside (american_tourister_sunside)
      • American Tourister Wavebreaker (american_tourister_wavebreaker)
      • American Tourister Wavebreaker Disney (american_tourister_wavebreaker_disney)
      • American Tourister Wavebreaker Marvel (american_tourister_wavebreaker_marvel)
      • Bhppy Spinner 77 (bhppy_spinner_77)
      • Caruba Pro Trolley (caruba_pro_trolley)
      • Delsey Baikal (delsey_baikal)
      • Delsey Belmont (delsey_belmont)
      • Delsey Brochant (delsey_brochant)
      • Delsey Chatelet Air (delsey_chatelet_air)
      • Delsey Moncey (delsey_moncey)
      • Delsey Montmartre Air (delsey_montmartre_air)
      • Delsey Montrouge (delsey_montrouge)
      • Delsey Peric (delsey_peric)
      • Delsey Segur (delsey_segur)
      • Delsey Turenne (delsey_turenne)
      • Eastpak Reader M (eastpak_reader_m)
      • Fjällräven High Coast (fja_llra_ven_high_coast)
      • Fjällräven Kaipak (fja_llra_ven_kaipak)
      • Herschel Classic (herschel_classic)
      • Osprey Kestrel (osprey_kestrel)
      • Osprey Talon 11 (osprey_talon_11)
      • Samsonite B-Lite Icon (samsonite_b_lite_icon)
      • Samsonite Cosmolite (samsonite_cosmolite)
      • Samsonite Disney Ultimate (samsonite_disney_ultimate)
      • Samsonite Dream Rider (samsonite_dream_rider)
      • Samsonite Duosphere (samsonite_duosphere)
      • Samsonite Flux (samsonite_flux)
      • Samsonite Lite-Cube (samsonite_lite_cube)
      • Samsonite Neopulse (samsonite_neopulse)
      • Samsonite Neopulse DLX (samsonite_neopulse_dlx)
      • Samsonite Orfeo (samsonite_orfeo)
      • Samsonite S'Cure (samsonite_s_cure)
      • Samsonite S'Cure Disney (samsonite_s_cure_disney)
      • Samsonite S'Cure DLX (samsonite_s_cure_dlx)
      • Samsonite Spark SNG (samsonite_spark_sng)
      • Samsonite Starfire (samsonite_starfire)
      • Samsonite Uplite (samsonite_uplite)
      • Samsonite X'Blade (samsonite_x_blade)
      • Think Tank Airport (think_tank_airport)
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Titan Foxx (titan_foxx)
      • Titan Highlight (titan_highlight)
      • Titan Nonstop (titan_nonstop)
      • Titan Paradoxx (titan_paradoxx)
      • Titan Shooting Star (titan_shooting_star)
      • Titan Spotlight Flash (titan_spotlight_flash)
      • Titan Triport (titan_triport)
      • Titan X-Ray (titan_x_ray)
      • Titan Xenon (titan_xenon)
      • Titan Xenon Deluxe (titan_xenon_deluxe)
      • Travelite Arona (travelite_arona)
      • Travelite City (travelite_city)
      • Travelite Crosslite (travelite_crosslite)
      • Travelite Derby (travelite_derby)
      • Travelite Elbe (travelite_elbe)
      • Travelite Kalisto (travelite_kalisto)
      • Travelite Kosmos (travelite_kosmos)
      • Travelite Makro (travelite_makro)
      • Travelite Motion (travelite_motion)
      • Trust Handtassen (trust_handtassen)
    • Winkelen in plaats (physical_location):
      • 's-Hertogenbosch (_s_hertogenbosch)
      • Alkmaar (alkmaar)
      • Amsterdam (amsterdam)
      • Amsterdam-Zuidoost (amsterdam_zuidoost)
      • Apeldoorn (apeldoorn)
      • Arnhem (arnhem)
      • Best (best)
      • Breda (breda)
      • Capelle aan den IJssel (capelle_aan_den_ijssel)
      • Den Haag (den_haag)
      • Driebergen-Rijsenburg (driebergen_rijsenburg)
      • Eindhoven (eindhoven)
      • Goes (goes)
      • Groningen (groningen)
      • Haarlem (haarlem)
      • Hardenberg (hardenberg)
      • Kerkrade (kerkrade)
      • Leeuwarden (leeuwarden)
      • Rotterdam (rotterdam)
      • Tilburg (tilburg)
      • Utrecht (utrecht)
      • Zwolle (zwolle)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl