x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er koffers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Targus koffer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in koffer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Targus Executive Trolley 15,6'' Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118595643.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149501495.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115226214.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115226213.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115226215.jpg
      Targus Targus Executive Trolley 15,6'' Zwart Executive Trolley 15,6'' Zwart Executive Trolley 15,6'' Zwart Reizen met je laptop wordt een stuk comfortabeler met deze 15,6 inch trolley van Targus. De koffer is verpakt in enkele dikke schuimplastic wanden en stevig nylon. Hierdoor is al je elektronica goed beschermd tegen krassen en andere vormen van beschadiging en vuil. Alles loopt op rolletjes, dus je hoeft minder te sjouwen. Naast een goed beschermd laptopcompartiment beschikt deze rollercase over een "overnachtingsvak" met ruimte voor bijvoorbeeld kleding of andere zaken tijdens je trip. Access... (1)
      Targus Executive Trolley 15,6'' Zwart
      • 05051794004984
      • TBR003EU
      • 3951885
      7
      48.18 EUR
    • Targus Mobile VIP 15.6" Laptop Roller Black
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145952009.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147101153.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133186604.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102212630.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124934938.jpg
      Targus Targus Mobile VIP 15.6" Laptop Roller Black Mobile VIP 15.6" Laptop Roller Black Mobile VIP 15.6" Laptop Roller Black Met de Targus Mobile VIP 15.6" Laptop Roller neem je gemakkelijk en georganiseerd je werk mee op reis. Vul de trolley tot 32 liter en trek hem soepel achter je aan dankzij de vier zwenkwielen. In het ruime hoofdvak verdeel je je outfits met de interne pakriemen, zo blijft alles netjes gevouwen. Ook je laptop heeft zijn eigen veilige plek in het gewatteerde laptopvak. Je houdt alles binnen handbereik door kleine accessoires in het voorvak te bewaren. Hier vind je aparte vakjes voor je telefoon... (1)
      Targus Mobile VIP 15.6" Laptop Roller Black
      • 05051794021721
      • TBR022EU
      6
      124.99 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Samsonite DEFAULT
        • samsonite
      • Delsey DEFAULT
        • delsey
      • Normale koffer DEFAULT
        • normale_koffer
      • Handbagage DEFAULT
        • handbagage_koffer
      • Reistassen DEFAULT
        • reistassen
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Samsonite (samsonite)
      • Delsey (delsey)
      • American tourister (american_tourister)
      • The North Face (the_north_face)
      • &Klevering (_klevering)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • Abbey (abbey)
      • Active Sport (active_sport)
      • Adidas (adidas)
      • Adventure bags (adventure_bags)
      • AEP (aep)
      • Alassio (alassio)
      • Alumaxx (alumaxx)
      • American Dj (american_dj)
      • Andersen (andersen)
      • Antler (antler)
      • Aquapac (aquapac)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Autostyle (autostyle)
      • Avento (avento)
      • Bagan (bagan)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • BALR (balr)
      • BamBam (bambam)
      • Barbarossa (barbarossa)
      • Barbie (barbie)
      • Bear design (bear_design)
      • Beliani (beliani)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Bhppy (bhppy)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blaze (blaze)
      • Bo-trail (bo_trail)
      • Bosch (bosch)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Briggs & Riley (briggs_riley)
      • Bristol (bristol)
      • Brunner (brunner)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Burton (burton)
      • CabinZero (cabinzero)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • CamelBak (camelbak)
      • Camp (camp)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Car-Bags (car_bags)
      • Carlton (carlton)
      • Carryon (carryon)
      • Caruba (caruba)
      • Case Logic (case_logic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Castillo (castillo)
      • Ceruzo (ceruzo)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chevrolet (chevrolet)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Childwheels (childwheels)
      • Cocoon (cocoon)
      • Cocoono (cocoono)
      • D&N (d_n)
      • Dakine (dakine)
      • Davidts (davidts)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • Decent (decent)
      • Deluxa (deluxa)
      • Dermata (dermata)
      • Deuter (deuter)
      • Diesel (diesel)
      • Disney (disney)
      • Disney Mickey Mouse (disney_mickey_mouse)
      • Douchebags (douchebags)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dubarry (dubarry)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dutch Mountains (dutch_mountains)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Eckla (eckla)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Evoc (evoc)
      • Fabrizio (fabrizio)
      • Faguo (faguo)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Gabbag (gabbag)
      • Gabol (gabol)
      • Gabs (gabs)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Goal Zero (goal_zero)
      • Greenburry (greenburry)
      • Greenland (greenland)
      • Greenlands (greenlands)
      • Gregory (gregory)
      • H.j. de rooy (h_j_de_rooy)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hardware (hardware)
      • Harold's (harold_s)
      • Hartmann (hartmann)
      • Head (head)
      • Hedgren (hedgren)
      • Heimplanet (heimplanet)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • HEMA (hema)
      • Herschel (herschel)
      • Heys (heys)
      • Highlander (highlander)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Humangear (humangear)
      • Iittala (iittala)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • inov-8 (inov_8)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Johnny Urban (johnny_urban)
      • Jollein (jollein)
      • Jost (jost)
      • Jump (jump)
      • Juscha (juscha)
      • Kamparo (kamparo)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Kelty (kelty)
      • Kenzo (kenzo)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kipling (kipling)
      • KIPSTA (kipsta)
      • Knomo (knomo)
      • Laauw (laauw)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lederonline (lederonline)
      • Leitz (leitz)
      • Leonardo (leonardo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lief! (lief_)
      • Lighthouse Trading (lighthouse_trading)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Line (line)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • MacGyver (macgyver)
      • Macpac (macpac)
      • Magma (magma)
      • Mammut (mammut)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • March (march)
      • Marington (marington)
      • Marmot (marmot)
      • Marvel (marvel)
      • Matador (matador)
      • Menabo (menabo)
      • Milky Kiss (milky_kiss)
      • Millet (millet)
      • Minions (minions)
      • Moleskine (moleskine)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Nalgene (nalgene)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nijntje (nijntje)
      • Nike (nike)
      • Nomad (nomad)
      • Nordisk (nordisk)
      • Nowi (nowi)
      • Ogio (ogio)
      • Olivia Lauren (olivia_lauren)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Ortovox (ortovox)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Parfois (parfois)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Penn (penn)
      • PH&T (ph_t)
      • PICARD (picard)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Pieces (pieces)
      • Pieps (pieps)
      • Piké (pike_)
      • Piquadro (piquadro)
      • Playmarket (playmarket)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Pride And Soul (pride_and_soul)
      • Princess (princess)
      • Princess Traveller (princess_traveller)
      • Pro-Force (pro_force)
      • Prodjuser (prodjuser)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rapunzel (rapunzel)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Regatta (regatta)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Reke (reke)
      • Relags (relags)
      • Replay (replay)
      • Ridaz (ridaz)
      • Rillstab (rillstab)
      • Rimowa (rimowa)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Robens (robens)
      • Rollor (rollor)
      • Roncato (roncato)
      • Roxy (roxy)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Sammies by Samsonite (sammies_by_samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sandro (sandro)
      • Sansibar (sansibar)
      • Satch (satch)
      • Saxoline (saxoline)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Shimmer and Shine (shimmer_and_shine)
      • Sigikid (sigikid)
      • SININ (sinin)
      • Sinner (sinner)
      • SKB (skb)
      • Skooter (skooter)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Stokke (stokke)
      • Stratic (stratic)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Tamaris (tamaris)
      • Targus (targus)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tentree (tentree)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Think Tank (think_tank)
      • Thule (thule)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Titan (titan)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Travelite (travelite)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Trunki (trunki)
      • Tumi (tumi)
      • Under Armour (under_armour)
      • Vango (vango)
      • Vargo (vargo)
      • Vaude (vaude)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Wenger (wenger)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Wou-Wou (wou_wou)
      • X-Zone (x_zone)
      • Yellowstone (yellowstone)
      • Yo-Kai (yo_kai)
      • ZIFEL (zifel)
      • Zomo (zomo)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €70 (budget)
      • €70 - €120 (low)
      • €120 - €180 (medium)
      • > €180 (high)
    • Soort koffer (koffer_type):
      • Normale koffer (normale_koffer)
      • Handbagage koffer (handbagage_koffer)
      • Reistas (reistassen)
      • Kinderkoffer (kinderkoffer)
    • Capaciteit (capaciteit_liter):
      • < 40 L (capaciteit_liter_40)
      • 40 L - 60 L (capaciteit_liter_40_60)
      • 60 L - 90 L (capaciteit_liter_60_90)
      • ≥ 90 L (capaciteit_liter_90)
    • Slottype (slottype):
      • Cijferslot (cijferslot)
      • Geen slot (geen_slot)
      • Hangslot (hangslot)
      • Kabelslot (kabelslot)
      • Sleutelslot (sleutelslot)
      • Vast slot (vast_slot)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Nylon (nylon)
      • ABS (abs)
      • Canvas (canvas)
      • Carbon (carbon)
      • Composiet (composiet)
      • Emaille (emaille)
      • Hout (hout)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Leer (leer)
      • Mesh (mesh)
      • Metaal (metaal)
      • Papier (papier)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Thermoplastic elastomer (TPE) (thermoplastic_elastomer_tpe_)
      • TPU (tpu)
      • Viscose (viscose)
      • Zink (zink)
    • Gewicht (gewicht):
      • < 2.3 kg (gewicht_2.3)
      • 2.3 kg - 2.9 kg (gewicht_2.3_2.9)
      • 2.9 kg - 3.8 kg (gewicht_2.9_3.8)
      • ≥ 3.8 kg (gewicht_3.8)
    • Aantal wielen (number_of_wheels):
      • 0 (number_of_wheels_0.0)
      • 2 (number_of_wheels_2.0)
      • 4 (number_of_wheels_4.0)
      • 6 (number_of_wheels_6.0)
      • 8 (number_of_wheels_8.0)
    • Hardcase of softcase (hardcase_of_softcase):
      • Hardcase (hardcase)
      • Softcase (softcase)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Goud (goud)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
    • Waterbestendig of -dicht (waterbestendig_of_dicht):
      • Geen van beide (geen_van_beide)
      • Waterdicht (waterdicht)
    • Aantal compartimenten (aantal_compartimenten):
      • 0 (aantal_compartimenten_0.0)
      • 1 (aantal_compartimenten_1.0)
      • 2 (aantal_compartimenten_2.0)
      • 3 (aantal_compartimenten_3.0)
      • 4 (aantal_compartimenten_4.0)
      • 5 (aantal_compartimenten_5.0)
      • 7 (aantal_compartimenten_7.0)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 38 cm (breedte_cm_38)
      • 38 cm - 42 cm (breedte_cm_38_42)
      • 42 cm - 48 cm (breedte_cm_42_48)
      • ≥ 48 cm (breedte_cm_48)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 55 cm (hoogte_cm_55)
      • 55 cm - 74 cm (hoogte_cm_55_74)
      • ≥ 74 cm (hoogte_cm_74)
    • Verstelbaar handvat (verstelbaar_handvat):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Varianten (group):
      • American Tourister Air Force (american_tourister_air_force)
      • American Tourister Alumo (american_tourister_alumo)
      • American Tourister Bon Air (american_tourister_bon_air)
      • American Tourister Flylife (american_tourister_flylife)
      • American Tourister Funlight Disney (american_tourister_funlight_disney)
      • American Tourister Herolite (american_tourister_herolite)
      • American Tourister Holiday Heat (american_tourister_holiday_heat)
      • American Tourister Jetglam (american_tourister_jetglam)
      • American Tourister Lock'n'Roll (american_tourister_lock_n_roll)
      • American Tourister Modern Dream (american_tourister_modern_dream)
      • American Tourister Road Quest (american_tourister_road_quest)
      • American Tourister Sonicsurfer (american_tourister_sonicsurfer)
      • American Tourister Soundbox (american_tourister_soundbox)
      • American Tourister Sunside (american_tourister_sunside)
      • American Tourister Wavebreaker (american_tourister_wavebreaker)
      • American Tourister Wavebreaker Disney (american_tourister_wavebreaker_disney)
      • American Tourister Wavebreaker Marvel (american_tourister_wavebreaker_marvel)
      • Bhppy Spinner 77 (bhppy_spinner_77)
      • Caruba Pro Trolley (caruba_pro_trolley)
      • Delsey Baikal (delsey_baikal)
      • Delsey Belmont (delsey_belmont)
      • Delsey Brochant (delsey_brochant)
      • Delsey Chatelet Air (delsey_chatelet_air)
      • Delsey Moncey (delsey_moncey)
      • Delsey Montmartre Air (delsey_montmartre_air)
      • Delsey Montrouge (delsey_montrouge)
      • Delsey Peric (delsey_peric)
      • Delsey Segur (delsey_segur)
      • Delsey Turenne (delsey_turenne)
      • Eastpak Reader M (eastpak_reader_m)
      • Fjällräven High Coast (fja_llra_ven_high_coast)
      • Fjällräven Kaipak (fja_llra_ven_kaipak)
      • Herschel Classic (herschel_classic)
      • Osprey Kestrel (osprey_kestrel)
      • Samsonite B-Lite Icon (samsonite_b_lite_icon)
      • Samsonite Cosmolite (samsonite_cosmolite)
      • Samsonite Disney Ultimate (samsonite_disney_ultimate)
      • Samsonite Dream Rider (samsonite_dream_rider)
      • Samsonite Duosphere (samsonite_duosphere)
      • Samsonite Flux (samsonite_flux)
      • Samsonite Lite-Cube (samsonite_lite_cube)
      • Samsonite Neopulse (samsonite_neopulse)
      • Samsonite Neopulse DLX (samsonite_neopulse_dlx)
      • Samsonite Orfeo (samsonite_orfeo)
      • Samsonite S'Cure (samsonite_s_cure)
      • Samsonite S'Cure Disney (samsonite_s_cure_disney)
      • Samsonite S'Cure DLX (samsonite_s_cure_dlx)
      • Samsonite Spark SNG (samsonite_spark_sng)
      • Samsonite Starfire (samsonite_starfire)
      • Samsonite Uplite (samsonite_uplite)
      • Samsonite X'Blade (samsonite_x_blade)
      • Think Tank Airport (think_tank_airport)
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Titan Foxx (titan_foxx)
      • Titan Highlight (titan_highlight)
      • Titan Nonstop (titan_nonstop)
      • Titan Paradoxx (titan_paradoxx)
      • Titan Shooting Star (titan_shooting_star)
      • Titan Spotlight Flash (titan_spotlight_flash)
      • Titan Triport (titan_triport)
      • Titan X-Ray (titan_x_ray)
      • Titan Xenon (titan_xenon)
      • Titan Xenon Deluxe (titan_xenon_deluxe)
      • Travelite Arona (travelite_arona)
      • Travelite City (travelite_city)
      • Travelite Crosslite (travelite_crosslite)
      • Travelite Derby (travelite_derby)
      • Travelite Elbe (travelite_elbe)
      • Travelite Kalisto (travelite_kalisto)
      • Travelite Kosmos (travelite_kosmos)
      • Travelite Makro (travelite_makro)
      • Travelite Motion (travelite_motion)
      • Trust Handtassen (trust_handtassen)
    • Winkelen in plaats (physical_location):
      • 's-Hertogenbosch (_s_hertogenbosch)
      • Alkmaar (alkmaar)
      • Amsterdam (amsterdam)
      • Amsterdam-Zuidoost (amsterdam_zuidoost)
      • Apeldoorn (apeldoorn)
      • Arnhem (arnhem)
      • Best (best)
      • Breda (breda)
      • Capelle aan den IJssel (capelle_aan_den_ijssel)
      • Den Haag (den_haag)
      • Driebergen-Rijsenburg (driebergen_rijsenburg)
      • Eindhoven (eindhoven)
      • Goes (goes)
      • Groningen (groningen)
      • Haarlem (haarlem)
      • Hardenberg (hardenberg)
      • Kerkrade (kerkrade)
      • Leeuwarden (leeuwarden)
      • Rotterdam (rotterdam)
      • Tilburg (tilburg)
      • Utrecht (utrecht)
      • Zwolle (zwolle)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl