x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Samsonite Kofferhoes M spinner 61/69 cm

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Samsonite Kofferhoes M spinner 61/69 cm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Samsonite Kofferhoes M spinner 61/69 cm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Samsonite Kofferhoes M spinner 61/69 cm
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163379886.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/170640848.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183194092.jpg
Samsonite Samsonite Kofferhoes M spinner 61/69 cm Kofferhoes M spinner 61/69 cm Kofferhoes M spinner 61/69 cm De Samsonite kofferhoes M is een beschermhoes van stevige en rekbare stof voor verschillende Samsonite koffers tussen de 61 en 69 cm. De handig opvouwbare hoes houdt de koffer krasvrij. (2)
  • 05414847953026
10
  • Design
    • Kleur: Blauw
    • Materiaal: Polyester, Kunststof
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • 38.00 41.95 EUR 10
    4
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      Opvouwbare kofferhoezen (zonder koffer) van Samsonite voor extra bescherming; verkrijgbaar in 4 maten: S, M, L en XL Deze kofferhoes past...38.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Samsonite - Global Ta Foldable Luggage Cover M Midnight Blue38.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • De Bijenkorf Amsterdam De Bijenkorf Amsterdam
      5.6 (1)
      De Samsonite kofferhoes M is een beschermhoes van stevige en rekbare stof voor verschillende Samsonite koffers tussen de 61 en 69 cm. De ...38.00, 4.895270600000001, 52.37375309999999 HIGH
      7
    • de Bijenkorf de Bijenkorf
      7.2 (1)
      De Samsonite kofferhoes M is een beschermhoes van stevige en rekbare stof voor verschillende Samsonite koffers tussen de 61 en 69 cm. De ...41.95, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Eagle creek Reistas Eagle Creek Migrate Duffel 60L Mossy Green
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152178181.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154016462.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183734504.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199655912.jpg
      Eagle creek Eagle creek Reistas Eagle Creek Migrate Duffel 60L Mossy Green Reistas Eagle Creek Migrate Duffel 60L Mossy Green Reistas Eagle Creek Migrate Duffel 60L Mossy Green De Migrate 60L van Eagle Creek is een fijne, multifunctionele reistas. De reistas is zeer ruim en door de handvatten en schouderbanden op meerdere manieren ... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Eagle creek Reistas Eagle Creek Migrate Duffel 60L Mossy Green
      • 00194115426807
      1
    • POC Trolley 100l Tas One Size Uranium Black
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225776749.jpg
      POC POC Trolley 100l Tas One Size Uranium Black Trolley 100l Tas One Size Uranium Black Trolley 100l Tas One Size Uranium Black Alles mee voor een actieve vakantie in één tas. De duurzame trolleykoffer is ontworpen voor alles wat je nodig hebt voor een actieve vakantie van een week. De tas op wieltjes heeft een intrekbare handgreep zodat de koffer gemakkelijk kan worden getrokken, terwijl drie stevige handgrepen - aan de zijkanten en aan de bovenkant - het gemakkelijk maken om de tas te dragen of te laden. Vier compressieriemen aan de buitenkant overspannen de breedte van de tas, zodat deze kan worden platgedrukt als ... (1)
      POC Trolley 100l Tas One Size Uranium Black
      • 07325549982154
      1
    • Gabol Pilot Case 15.6'' Week Eco Rood
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215141765.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/214773680.jpg
      Gabol Gabol Pilot Case 15.6'' Week Eco Rood Pilot Case 15.6'' Week Eco Rood Pilot Case 15.6'' Week Eco Rood \\nStijlvolle pilot case van Gabol. Deze trolley van Gabol is gemaakt van recyclede PET flessen.U kunt uw spullen doen in het ruime hoofdvak en het voorvak met ritssluiting. Doordat de tas meerdere vakken heeft kunt u uw spullen gemakkelijk gescheiden houden. Intern heeft de tas een vakje met klittebandsluiting, 3 penvakjes en 3 steekvakjes. Ook heeft de tas een gewatteerde laptopvak, het laptopvak is geschikt voor 15.6'' laptops. De 2 wieltjes rijden erg soepel zodat u de trolley overal makk... (1)
      Gabol Pilot Case 15.6'' Week Eco Rood
      • 08425126229647
      2
    • Fischer Business 40l Tas One Size Black
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225926307.jpg
      Fischer Fischer Business 40l Tas One Size Black Business 40l Tas One Size Black Business 40l Tas One Size Black Deze tas van 40 liter is ontworpen om uw kantoor mee te nemen en in een luchtopslag te plaatsen. Groot hoofdvak met riemen om alles gescheiden en op hun plaats te houden. 17''laptop voor laptop of tablet biedt gemakkelijke toegang. Voorgevormde voeten laten het rechtop staan wanneer u maar wilt. Een zachte grip op een telescopische handgreep en stille wielen zorgen ervoor dat je gemakkelijk kunt bewegen.specificaties:Afmetingen: 44x38x25 CMMateriaal: 100% POLYESTERVolume: 40 (1)
      Fischer Business 40l Tas One Size Black
      • 09002972387067
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 38.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 38.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 38.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 38.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 38.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 38.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 38.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 38.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 38.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 38.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 38.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 38.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 38.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 38.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 38.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 38.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 38.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 38.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 38.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 38.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 38.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 38.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 38.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 38.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 38.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 38.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 38.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 38.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 38.00
    • partner@vergelijk.nl