x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er koffers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Pro-Force koffer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in koffer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Pro-Force Heavy Weight weekendtas
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135239919.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102827148.jpg
      Pro-Force Pro-Force Heavy Weight weekendtas Heavy Weight weekendtas Heavy Weight weekendtas Stevige canvas weekendtas Sleept u altijd veel bagage mee wanneer u op vakantie gaat? Dan is het verstandig om een weekendtas te kopen waarin u veel spullen kunt opbergen. Met de Pro-Force Heavy Weight weekendtas beschikt u over een bagagetas waarin u veel spullen kunt veroveren. De tas is namelijk vervaardigd van stevig canvasmateriaal dat bestand is tegen grote krachten. De Heavy Weight tas is uitgevoerd in een olijfgroene kleur en is uitgevoerd met twee robuuste handvatten waarmee u de tas... (4)
      Pro-Force Heavy Weight weekendtas
      • 05034358410117
      1
      most_sold
      22.85 EUR
    • Pro-Force Heavy Weight weekendtas
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135239335.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102827143.jpg
      Pro-Force Pro-Force Heavy Weight weekendtas Heavy Weight weekendtas Heavy Weight weekendtas Stevige canvas weekendtas Sleept u altijd veel bagage mee wanneer u op vakantie gaat? Dan is het verstandig om een weekendtas te kopen waarin u veel spullen kunt opbergen. Met de Pro-Force Heavy Weight weekendtas beschikt u over een bagagetas waarin u veel spullen kunt veroveren. De tas is namelijk vervaardigd van stevig canvasmateriaal dat bestand is tegen grote krachten. De Heavy Weight tas is uitgevoerd in een olijfgroene kleur en is uitgevoerd met twee robuuste handvatten waarmee u de tas... (2)
      Pro-Force Heavy Weight weekendtas
      • 05034358410087
      1
      17.01 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Samsonite DEFAULT
        • samsonite
      • Delsey DEFAULT
        • delsey
      • Normale koffer DEFAULT
        • normale_koffer
      • Handbagage DEFAULT
        • handbagage_koffer
      • Reistassen DEFAULT
        • reistassen
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Samsonite (samsonite)
      • Delsey (delsey)
      • American tourister (american_tourister)
      • The North Face (the_north_face)
      • &Klevering (_klevering)
      • Abbey (abbey)
      • About You (about_you)
      • Adidas (adidas)
      • Adventure bags (adventure_bags)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Alassio (alassio)
      • Alumaxx (alumaxx)
      • American Dj (american_dj)
      • Andersen (andersen)
      • Antler (antler)
      • Autostyle (autostyle)
      • Avento (avento)
      • Bagan (bagan)
      • Barbarossa (barbarossa)
      • Barbie (barbie)
      • Bauer (bauer)
      • Bear design (bear_design)
      • Bergans (bergans)
      • Bestway (bestway)
      • Bhppy (bhppy)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blaze (blaze)
      • Bo-trail (bo_trail)
      • Bogner (bogner)
      • Brandweerman Sam (brandweerman_sam)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bristol (bristol)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Burton (burton)
      • CabinZero (cabinzero)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel (camel)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Car-Bags (car_bags)
      • Carlton (carlton)
      • Carryon (carryon)
      • Caruba (caruba)
      • Case Logic (case_logic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Castillo (castillo)
      • CCM (ccm)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chevrolet (chevrolet)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Childwheels (childwheels)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Dakine (dakine)
      • DAP (dap)
      • Davidts (davidts)
      • Dbramante1928 (dbramante1928)
      • Decent (decent)
      • Dermata (dermata)
      • Deuter (deuter)
      • Diesel (diesel)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Mickey Mouse (disney_mickey_mouse)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dutch Mountains (dutch_mountains)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eagle Creek Pack-It (eagle_creek_pack_it)
      • Eastpak (eastpak)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Eckla (eckla)
      • Ellesse (ellesse)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Essenza (essenza)
      • Evoc (evoc)
      • Fabrizio (fabrizio)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forvert (forvert)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Gabol (gabol)
      • Gabs (gabs)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Greenlands (greenlands)
      • H.j. de rooy (h_j_de_rooy)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Harold's (harold_s)
      • Hartmann (hartmann)
      • Head (head)
      • Hedgren (hedgren)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • HEMA (hema)
      • Herschel (herschel)
      • Highlander (highlander)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • Hprc (hprc)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Huismerk (huismerk)
      • I-stay (i_stay)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JIMJAM (jimjam)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Joya (joya)
      • Jump (jump)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kelty (kelty)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kipling (kipling)
      • KIPSTA (kipsta)
      • Knomo (knomo)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lassig (lassig)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Lederonline (lederonline)
      • Leitz (leitz)
      • Leonardo (leonardo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lief! (lief_)
      • Lighthouse Trading (lighthouse_trading)
      • Lightpak (lightpak)
      • Line (line)
      • Lipault Paris (lipault_paris)
      • Lojel (lojel)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • MacGyver (macgyver)
      • Magma (magma)
      • Manfield (manfield)
      • March (march)
      • Marington (marington)
      • Marmot (marmot)
      • Marvel (marvel)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Masterlock (masterlock)
      • Matador (matador)
      • Menabo (menabo)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • Minions (minions)
      • Moleskine (moleskine)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Mywalit (mywalit)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nijntje (nijntje)
      • Nitro (nitro)
      • Nomad (nomad)
      • Ogio (ogio)
      • Old West (old_west)
      • Olivia (olivia)
      • Olivia Lauren (olivia_lauren)
      • Olli Ella (olli_ella)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Osprey (osprey)
      • Outwell (outwell)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Papillon (papillon)
      • Parfois (parfois)
      • Patagonia (patagonia)
      • Penn (penn)
      • Peppa Pig (peppa_pig)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • PH&T (ph_t)
      • PICARD (picard)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Pieces (pieces)
      • Piké (pike_)
      • Pioneer (pioneer)
      • Piquadro (piquadro)
      • Playmarket (playmarket)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Princess Traveller (princess_traveller)
      • Pro-Force (pro_force)
      • Prodjuser (prodjuser)
      • Puma (puma)
      • Quechua (quechua)
      • Rachael Hale (rachael_hale)
      • Rains (rains)
      • Rapunzel (rapunzel)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Rillstab (rillstab)
      • Roncato (roncato)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Salewa (salewa)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Satch (satch)
      • Saxoline (saxoline)
      • SFR (sfr)
      • Shimmer and Shine (shimmer_and_shine)
      • Sigikid (sigikid)
      • Sinner (sinner)
      • SKB (skb)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Soy Luna (soy_luna)
      • Spiderman (spiderman)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Summit (summit)
      • Super Wings (super_wings)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Targus (targus)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Teknoplastica (teknoplastica)
      • Tenson (tenson)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The Secret Life of Pets (the_secret_life_of_pets)
      • Think Tank (think_tank)
      • Thomas de Trein (thomas_de_trein)
      • Thule (thule)
      • Titan (titan)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Travelite (travelite)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Trunki (trunki)
      • Tumi (tumi)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vadobag (vadobag)
      • Vaude (vaude)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Wenger (wenger)
      • Win Green (win_green)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Wou-Wou (wou_wou)
      • Wouf (wouf)
      • X-Zone (x_zone)
      • XD Design (xd_design)
      • Yellowstone (yellowstone)
      • Yo-Kai (yo_kai)
      • Yonex (yonex)
      • ZIFEL (zifel)
      • Zomo (zomo)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €70 (budget)
      • €70 - €120 (low)
      • €120 - €180 (medium)
      • > €180 (high)
    • Soort koffer (koffer_type):
      • Normale koffer (normale_koffer)
      • Handbagage koffer (handbagage_koffer)
      • Reistas (reistassen)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Goud (goud)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • cijferslot (cijferslot)
      • Clipsluiting (clipsluiting)
      • Rits (rits)
      • sleutel (sleutel)
      • Vaste sluiting (vaste_sluiting)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Capaciteit (capaciteit_liter):
      • < 40 L (capaciteit_liter_40)
      • 40 L - 55 L (capaciteit_liter_40_55)
      • 55 L - 90 L (capaciteit_liter_55_90)
      • ≥ 90 L (capaciteit_liter_90)
    • Waterbestendig of -dicht (waterbestendig_of_dicht):
      • Geen van beide (geen_van_beide)
      • Waterdicht (waterdicht)
    • Hardcase of softcase (hardcase_of_softcase):
      • Hardcase (hardcase)
      • Softcase (softcase)
    • Aantal wielen (number_of_wheels):
      • 0 (number_of_wheels_0.0)
      • 2 (number_of_wheels_2.0)
      • 4 (number_of_wheels_4.0)
    • Gewicht (gewicht):
      • < 2.2 kg (gewicht_2.2)
      • 2.2 kg - 3 kg (gewicht_2.2_3)
      • 3 kg - 3.8 kg (gewicht_3_3.8)
      • ≥ 3.8 kg (gewicht_3.8)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 50 cm (hoogte_cm_50)
      • 50 cm - 55 cm (hoogte_cm_50_55)
      • 55 cm - 75 cm (hoogte_cm_55_75)
      • ≥ 75 cm (hoogte_cm_75)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 36 cm (breedte_cm_36)
      • 36 cm - 42 cm (breedte_cm_36_42)
      • 42 cm - 49 cm (breedte_cm_42_49)
      • ≥ 49 cm (breedte_cm_49)
    • Slottype (slottype):
      • Cijferslot (cijferslot)
      • Geen slot (geen_slot)
      • Hangslot (hangslot)
      • Kabelslot (kabelslot)
      • Sleutelslot (sleutelslot)
      • Vast slot (vast_slot)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Nylon (nylon)
      • ABS (abs)
      • Canvas (canvas)
      • Carbon (carbon)
      • Composiet (composiet)
      • Fluweel (fluweel)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Mesh (mesh)
      • Metaal (metaal)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Thermoplastic elastomer (TPE) (thermoplastic_elastomer_tpe_)
      • Viscose (viscose)
    • Varianten (group):
      • American Tourister Alumo (american_tourister_alumo)
      • American Tourister Bon Air (american_tourister_bon_air)
      • American Tourister Flylife (american_tourister_flylife)
      • American Tourister Funlight Disney (american_tourister_funlight_disney)
      • American Tourister Herolite (american_tourister_herolite)
      • American Tourister Holiday Heat (american_tourister_holiday_heat)
      • American Tourister Jetglam (american_tourister_jetglam)
      • American Tourister Lock'n'Roll (american_tourister_lock_n_roll)
      • American Tourister Modern Dream (american_tourister_modern_dream)
      • American Tourister Road Quest (american_tourister_road_quest)
      • American Tourister Sonicsurfer (american_tourister_sonicsurfer)
      • American Tourister Soundbox (american_tourister_soundbox)
      • American Tourister Sunside (american_tourister_sunside)
      • American Tourister Wavebreaker (american_tourister_wavebreaker)
      • American Tourister Wavebreaker Disney (american_tourister_wavebreaker_disney)
      • American Tourister Wavebreaker Marvel (american_tourister_wavebreaker_marvel)
      • Bhppy Spinner 77 (bhppy_spinner_77)
      • Caruba Pro Trolley (caruba_pro_trolley)
      • Delsey Baikal (delsey_baikal)
      • Delsey Belmont (delsey_belmont)
      • Delsey Brochant (delsey_brochant)
      • Delsey Carlit (delsey_carlit)
      • Delsey Chatelet Air (delsey_chatelet_air)
      • Delsey Moncey (delsey_moncey)
      • Delsey Montmartre Air (delsey_montmartre_air)
      • Delsey Montrouge (delsey_montrouge)
      • Delsey Peric (delsey_peric)
      • Delsey Planina (delsey_planina)
      • Delsey Segur (delsey_segur)
      • Delsey Turenne (delsey_turenne)
      • Delsey U-Lite (delsey_u_lite)
      • Eastpak Out of Office (eastpak_out_of_office)
      • Eastpak Reader M (eastpak_reader_m)
      • Fjällräven High Coast (fja_llra_ven_high_coast)
      • Osprey Kestrel (osprey_kestrel)
      • Osprey TALON 22 (osprey_talon_22)
      • Samsonite B-Lite Icon (samsonite_b_lite_icon)
      • Samsonite Chronolite (samsonite_chronolite)
      • Samsonite Cosmolite (samsonite_cosmolite)
      • Samsonite Disney Ultimate (samsonite_disney_ultimate)
      • Samsonite Dream Rider (samsonite_dream_rider)
      • Samsonite Duosphere (samsonite_duosphere)
      • Samsonite Firelite (samsonite_firelite)
      • Samsonite Flux (samsonite_flux)
      • Samsonite Lite-Cube (samsonite_lite_cube)
      • Samsonite Neopulse (samsonite_neopulse)
      • Samsonite Neopulse DLX (samsonite_neopulse_dlx)
      • Samsonite Orfeo (samsonite_orfeo)
      • Samsonite S'Cure (samsonite_s_cure)
      • Samsonite S'Cure Disney (samsonite_s_cure_disney)
      • Samsonite S'Cure DLX (samsonite_s_cure_dlx)
      • Samsonite Spark SNG (samsonite_spark_sng)
      • Samsonite Starfire (samsonite_starfire)
      • Samsonite Uplite (samsonite_uplite)
      • Samsonite X'Blade (samsonite_x_blade)
      • Think Tank Airport (think_tank_airport)
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Titan Highlight (titan_highlight)
      • Titan Nonstop (titan_nonstop)
      • Titan Paradoxx (titan_paradoxx)
      • Titan Shooting Star (titan_shooting_star)
      • Titan Spotlight Flash (titan_spotlight_flash)
      • Titan Triport (titan_triport)
      • Titan X-Ray (titan_x_ray)
      • Titan Xenon (titan_xenon)
      • Titan Xenon Deluxe (titan_xenon_deluxe)
      • Travelite Air Base (travelite_air_base)
      • Travelite Arona (travelite_arona)
      • Travelite City (travelite_city)
      • Travelite Crosslite (travelite_crosslite)
      • Travelite Derby (travelite_derby)
      • Travelite Elbe (travelite_elbe)
      • Travelite Kalisto (travelite_kalisto)
      • Travelite Kosmos (travelite_kosmos)
      • Travelite Makro (travelite_makro)
      • Travelite Motion (travelite_motion)
      • Travelite Soho (travelite_soho)
      • Trust Handtassen (trust_handtassen)
      • Trust Rugzakken (trust_rugzakken)
    • Winkelen in plaats (physical_location):
      • 's-Hertogenbosch (_s_hertogenbosch)
      • Alkmaar (alkmaar)
      • Almere (almere)
      • Alphen aan Den Rijn (alphen_aan_den_rijn)
      • Amersfoort (amersfoort)
      • Amsterdam (amsterdam)
      • Amsterdam-Zuidoost (amsterdam_zuidoost)
      • Apeldoorn (apeldoorn)
      • Arnhem (arnhem)
      • Assen (assen)
      • Bergen op Zoom (bergen_op_zoom)
      • Best (best)
      • Breda (breda)
      • Capelle aan den IJssel (capelle_aan_den_ijssel)
      • Cruquius (cruquius)
      • Den Haag (den_haag)
      • Deventer (deventer)
      • Doetinchem (doetinchem)
      • Dordrecht (dordrecht)
      • Drachten (drachten)
      • Driebergen-Rijsenburg (driebergen_rijsenburg)
      • Duiven (duiven)
      • Ede (ede)
      • Eindhoven (eindhoven)
      • Emmen (emmen)
      • Enschede (enschede)
      • Goes (goes)
      • Groningen (groningen)
      • Haarlem (haarlem)
      • Hardenberg (hardenberg)
      • Heerhugowaard (heerhugowaard)
      • Heerlen (heerlen)
      • Hengelo (hengelo)
      • Hoofddorp (hoofddorp)
      • Hoorn (hoorn)
      • Kerkrade (kerkrade)
      • Leeuwarden (leeuwarden)
      • Maastricht (maastricht)
      • Middelburg (middelburg)
      • Nieuwegein (nieuwegein)
      • Rijswijk (rijswijk)
      • Roermond (roermond)
      • Rotterdam (rotterdam)
      • Son (son)
      • Tilburg (tilburg)
      • Utrecht (utrecht)
      • Venlo (venlo)
      • Zaandam (zaandam)
      • Zoetermeer (zoetermeer)
      • Zwolle (zwolle)
    • Met wielen (met_wielen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Verstelbaar handvat (verstelbaar_handvat):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aantal compartimenten (aantal_compartimenten):
      • 0 (aantal_compartimenten_0.0)
      • 1 (aantal_compartimenten_1.0)
      • 2 (aantal_compartimenten_2.0)
      • 3 (aantal_compartimenten_3.0)
      • 4 (aantal_compartimenten_4.0)
      • 5 (aantal_compartimenten_5.0)
      • 7 (aantal_compartimenten_7.0)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 22 cm (diepte_in_cm_22)
      • 22 cm - 28 cm (diepte_in_cm_22_28)
      • 28 cm - 31 cm (diepte_in_cm_28_31)
      • ≥ 31 cm (diepte_in_cm_31)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl