x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er koffers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Leitz koffer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in koffer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Leitz Complete Smart Carry-On Trolley Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/111262356.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113048604.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113048603.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134597205.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134597203.jpg
      Leitz Leitz Complete Smart Carry-On Trolley Zwart Complete Smart Carry-On Trolley Zwart Complete Smart Carry-On Trolley Zwart Bescherm jouw 15,6 inch laptop met de Leitz Complete Smart Carry-On Trolley Zwart en geef krasjes en deukjes geen kans. Met de stevige polyester buitenkant voorkom je dat jouw laptop schade oploopt. Gebruik de tas om je laptop veilig in op te bergen. Draag deze aan het handvat mee of maak gebruik van de trekstang en rol al je spullen naar je bestemming. De behuizing houd je vrij van krasjes dankzij de gewatteerde binnenvoering. Daarnaast neem je eenvoudig al je accessoires mee in het speciale... (1)
      Leitz Complete Smart Carry-On Trolley Zwart
      • 04002432105649
      • 60590095
      7
      123.44 EUR
    • Leitz 62270095
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135233641.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99370762.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147084291.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135233458.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135233660.jpg
      Leitz Leitz 62270095 62270095 62270095 Softcase Handgepäck-Trolley (38 x 55 x 22,5 cm) nach EU-Handgepäck-Richtlinien, Für Kurzreisen und Businesstrips, Entspricht den Bestimmungen der meisten Billig-Airlines 2 Frontfächer für schnellen Zugriff, 1. Reißverschluss-Frontfach für Tablet oder Laptop (bis zu 15.6 Zoll), 1 Netzfach für Ladekabel oder Kosmetikbeutel, 2. Für Dokumente mit 3 Laschen für Stifte, Smartphone, Reisepass oder Personalausweis Großes Reißverschluss-Hauptfach mit Überspanngurt für sicheren Zusammenhalt, Keine zerk... (1)
      Leitz 62270095
      • 04002432110100
      2
      147.24 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Samsonite DEFAULT
        • samsonite
      • Delsey DEFAULT
        • delsey
      • Normale koffer DEFAULT
        • normale_koffer
      • Handbagage DEFAULT
        • handbagage_koffer
      • Reistassen DEFAULT
        • reistassen
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Samsonite (samsonite)
      • Delsey (delsey)
      • American tourister (american_tourister)
      • The North Face (the_north_face)
      • &Klevering (_klevering)
      • Abbey (abbey)
      • Active Sport (active_sport)
      • Adidas (adidas)
      • Adventure bags (adventure_bags)
      • AEP (aep)
      • Alassio (alassio)
      • All-Time Favourites (all_time_favourites)
      • Alumaxx (alumaxx)
      • American Dj (american_dj)
      • Andersen (andersen)
      • Antler (antler)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Autostyle (autostyle)
      • Avento (avento)
      • Bach (bach)
      • Bagan (bagan)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • BALR (balr)
      • BamBam (bambam)
      • Barbarossa (barbarossa)
      • Barbie (barbie)
      • Bear design (bear_design)
      • Beliani (beliani)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Bhppy (bhppy)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blaze (blaze)
      • Bo-trail (bo_trail)
      • Bosch (bosch)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Briggs & Riley (briggs_riley)
      • Bristol (bristol)
      • Brunner (brunner)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Burton (burton)
      • CabinZero (cabinzero)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • CamelBak (camelbak)
      • Camp (camp)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Car-Bags (car_bags)
      • Carlton (carlton)
      • Carryon (carryon)
      • Caruba (caruba)
      • Case Logic (case_logic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Castillo (castillo)
      • CCM (ccm)
      • Ceruzo (ceruzo)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chevrolet (chevrolet)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Childwheels (childwheels)
      • Claudio ferrici (claudio_ferrici)
      • Cocoon (cocoon)
      • Cocoono (cocoono)
      • Codello (codello)
      • Craft (craft)
      • D&N (d_n)
      • Dakine (dakine)
      • DAP (dap)
      • Davidts (davidts)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • Decent (decent)
      • Deluxa (deluxa)
      • Dermata (dermata)
      • Deuter (deuter)
      • DeWalt (dewalt)
      • Diesel (diesel)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Mickey Mouse (disney_mickey_mouse)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Douchebags (douchebags)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dubarry (dubarry)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dutch Mountains (dutch_mountains)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eagle Creek Pack-It (eagle_creek_pack_it)
      • Eastpak (eastpak)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Eckla (eckla)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Evoc (evoc)
      • Fabrizio (fabrizio)
      • Faguo (faguo)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Gabbag (gabbag)
      • Gabol (gabol)
      • Gabs (gabs)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Goal Zero (goal_zero)
      • Greenburry (greenburry)
      • Greenland (greenland)
      • Greenlands (greenlands)
      • Gregory (gregory)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hardware (hardware)
      • Harold's (harold_s)
      • Hartmann (hartmann)
      • Head (head)
      • Hedgren (hedgren)
      • Heimplanet (heimplanet)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • HEMA (hema)
      • Herschel (herschel)
      • Heys (heys)
      • Highlander (highlander)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Humangear (humangear)
      • Iittala (iittala)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • inov-8 (inov_8)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Janod (janod)
      • Jollein (jollein)
      • Jost (jost)
      • Jump (jump)
      • Juscha (juscha)
      • Kamparo (kamparo)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Kasper & Richter (kasper_richter)
      • Kelty (kelty)
      • Kenzo (kenzo)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kipling (kipling)
      • KIPSTA (kipsta)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Knomo (knomo)
      • Laauw (laauw)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lederonline (lederonline)
      • Leitz (leitz)
      • Leonardo (leonardo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lief! (lief_)
      • Lighthouse Trading (lighthouse_trading)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Line (line)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • MacGyver (macgyver)
      • Macpac (macpac)
      • Magma (magma)
      • Mammut (mammut)
      • Manfield (manfield)
      • March (march)
      • Marington (marington)
      • Marmot (marmot)
      • Marvel (marvel)
      • Masterlock (masterlock)
      • Matador (matador)
      • Menabo (menabo)
      • Milky Kiss (milky_kiss)
      • Millet (millet)
      • Minions (minions)
      • Moleskine (moleskine)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Nalgene (nalgene)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nijntje (nijntje)
      • Nike (nike)
      • Nomad (nomad)
      • Nordisk (nordisk)
      • Nowi (nowi)
      • Ogio (ogio)
      • Olivia Lauren (olivia_lauren)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Ortovox (ortovox)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Parfois (parfois)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Penn (penn)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • PH&T (ph_t)
      • PICARD (picard)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Pieces (pieces)
      • Pieps (pieps)
      • Piké (pike_)
      • Piquadro (piquadro)
      • Playmarket (playmarket)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Pride And Soul (pride_and_soul)
      • Princess (princess)
      • Princess Traveller (princess_traveller)
      • Pro-Force (pro_force)
      • Prodjuser (prodjuser)
      • Proviz (proviz)
      • Puma (puma)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rapunzel (rapunzel)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Regatta (regatta)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Reke (reke)
      • Relags (relags)
      • Replay (replay)
      • Ridaz (ridaz)
      • Rillstab (rillstab)
      • Rimowa (rimowa)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Robens (robens)
      • Rollor (rollor)
      • Roncato (roncato)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Sammies by Samsonite (sammies_by_samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sansibar (sansibar)
      • Satch (satch)
      • Saxoline (saxoline)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Shimmer and Shine (shimmer_and_shine)
      • Sigikid (sigikid)
      • SININ (sinin)
      • Sinner (sinner)
      • SKB (skb)
      • Skooter (skooter)
      • Soy Luna (soy_luna)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Stratic (stratic)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Summit (summit)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Tamaris (tamaris)
      • Targus (targus)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tentree (tentree)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Think Tank (think_tank)
      • Thule (thule)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Titan (titan)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Travelite (travelite)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Trunki (trunki)
      • Tumi (tumi)
      • Vango (vango)
      • Vargo (vargo)
      • Vaude (vaude)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Wenger (wenger)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Wou-Wou (wou_wou)
      • X-Zone (x_zone)
      • Yellowstone (yellowstone)
      • Yo-Kai (yo_kai)
      • ZIFEL (zifel)
      • Zomo (zomo)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €70 (budget)
      • €70 - €120 (low)
      • €120 - €180 (medium)
      • > €180 (high)
    • Soort koffer (koffer_type):
      • Normale koffer (normale_koffer)
      • Handbagage koffer (handbagage_koffer)
      • Reistas (reistassen)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Goud (goud)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Cijferslot (cijferslot)
      • Clipsluiting (clipsluiting)
      • Klittenband (klittenband)
      • Rits (rits)
      • sleutel (sleutel)
      • Vaste sluiting (vaste_sluiting)
    • Capaciteit (capaciteit_liter):
      • < 40 L (capaciteit_liter_40)
      • 40 L - 60 L (capaciteit_liter_40_60)
      • 60 L - 90 L (capaciteit_liter_60_90)
      • ≥ 90 L (capaciteit_liter_90)
    • Waterbestendig of -dicht (waterbestendig_of_dicht):
      • Geen van beide (geen_van_beide)
      • Waterdicht (waterdicht)
    • Hardcase of softcase (hardcase_of_softcase):
      • Hardcase (hardcase)
      • Softcase (softcase)
    • Aantal wielen (number_of_wheels):
      • 0 (number_of_wheels_0.0)
      • 2 (number_of_wheels_2.0)
      • 4 (number_of_wheels_4.0)
    • Gewicht (gewicht):
      • < 2 kg (gewicht_2)
      • 2 kg - 2.9 kg (gewicht_2_2.9)
      • 2.9 kg - 3.8 kg (gewicht_2.9_3.8)
      • ≥ 3.8 kg (gewicht_3.8)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 55 cm (hoogte_cm_55)
      • 55 cm - 72 cm (hoogte_cm_55_72)
      • ≥ 72 cm (hoogte_cm_72)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 36 cm (breedte_cm_36)
      • 36 cm - 42 cm (breedte_cm_36_42)
      • 42 cm - 49 cm (breedte_cm_42_49)
      • ≥ 49 cm (breedte_cm_49)
    • Slottype (slottype):
      • Cijferslot (cijferslot)
      • Geen slot (geen_slot)
      • Hangslot (hangslot)
      • Kabelslot (kabelslot)
      • Sleutelslot (sleutelslot)
      • Vast slot (vast_slot)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Nylon (nylon)
      • ABS (abs)
      • Canvas (canvas)
      • Carbon (carbon)
      • Composiet (composiet)
      • Emaille (emaille)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Mesh (mesh)
      • Metaal (metaal)
      • Papier (papier)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Thermoplastic elastomer (TPE) (thermoplastic_elastomer_tpe_)
      • Viscose (viscose)
      • Zink (zink)
    • Varianten (group):
      • American Tourister Alumo (american_tourister_alumo)
      • American Tourister Bon Air (american_tourister_bon_air)
      • American Tourister Flylife (american_tourister_flylife)
      • American Tourister Funlight Disney (american_tourister_funlight_disney)
      • American Tourister Herolite (american_tourister_herolite)
      • American Tourister Holiday Heat (american_tourister_holiday_heat)
      • American Tourister Jetglam (american_tourister_jetglam)
      • American Tourister Modern Dream (american_tourister_modern_dream)
      • American Tourister Road Quest (american_tourister_road_quest)
      • American Tourister Soundbox (american_tourister_soundbox)
      • American Tourister Sunside (american_tourister_sunside)
      • American Tourister Wavebreaker (american_tourister_wavebreaker)
      • American Tourister Wavebreaker Disney (american_tourister_wavebreaker_disney)
      • American Tourister Wavebreaker Marvel (american_tourister_wavebreaker_marvel)
      • Bhppy Spinner 77 (bhppy_spinner_77)
      • Caruba Pro Trolley (caruba_pro_trolley)
      • Delsey Baikal (delsey_baikal)
      • Delsey Belmont (delsey_belmont)
      • Delsey Brochant (delsey_brochant)
      • Delsey Chatelet Air (delsey_chatelet_air)
      • Delsey Moncey (delsey_moncey)
      • Delsey Montmartre Air (delsey_montmartre_air)
      • Delsey Montrouge (delsey_montrouge)
      • Delsey Peric (delsey_peric)
      • Delsey Segur (delsey_segur)
      • Delsey Turenne (delsey_turenne)
      • Eastpak Reader M (eastpak_reader_m)
      • Fjällräven High Coast (fja_llra_ven_high_coast)
      • Herschel Classic (herschel_classic)
      • Osprey Talon 11 (osprey_talon_11)
      • Samsonite B-Lite Icon (samsonite_b_lite_icon)
      • Samsonite Cosmolite (samsonite_cosmolite)
      • Samsonite Disney Ultimate (samsonite_disney_ultimate)
      • Samsonite Dream Rider (samsonite_dream_rider)
      • Samsonite Duosphere (samsonite_duosphere)
      • Samsonite Flux (samsonite_flux)
      • Samsonite Lite-Cube (samsonite_lite_cube)
      • Samsonite Neopulse (samsonite_neopulse)
      • Samsonite Neopulse DLX (samsonite_neopulse_dlx)
      • Samsonite Orfeo (samsonite_orfeo)
      • Samsonite S'Cure (samsonite_s_cure)
      • Samsonite S'Cure Disney (samsonite_s_cure_disney)
      • Samsonite S'Cure DLX (samsonite_s_cure_dlx)
      • Samsonite Spark SNG (samsonite_spark_sng)
      • Samsonite Starfire (samsonite_starfire)
      • Samsonite Uplite (samsonite_uplite)
      • Samsonite X'Blade (samsonite_x_blade)
      • Think Tank Airport (think_tank_airport)
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Titan Foxx (titan_foxx)
      • Titan Highlight (titan_highlight)
      • Titan Nonstop (titan_nonstop)
      • Titan Paradoxx (titan_paradoxx)
      • Titan Shooting Star (titan_shooting_star)
      • Titan Spotlight Flash (titan_spotlight_flash)
      • Titan Triport (titan_triport)
      • Titan X-Ray (titan_x_ray)
      • Titan Xenon (titan_xenon)
      • Titan Xenon Deluxe (titan_xenon_deluxe)
      • Travelite Arona (travelite_arona)
      • Travelite City (travelite_city)
      • Travelite Crosslite (travelite_crosslite)
      • Travelite Derby (travelite_derby)
      • Travelite Elbe (travelite_elbe)
      • Travelite Kalisto (travelite_kalisto)
      • Travelite Kosmos (travelite_kosmos)
      • Travelite Makro (travelite_makro)
      • Travelite Motion (travelite_motion)
      • Travelite Soho (travelite_soho)
    • Winkelen in plaats (physical_location):
      • 's-Hertogenbosch (_s_hertogenbosch)
      • Alkmaar (alkmaar)
      • Amsterdam (amsterdam)
      • Amsterdam-Zuidoost (amsterdam_zuidoost)
      • Apeldoorn (apeldoorn)
      • Arnhem (arnhem)
      • Best (best)
      • Breda (breda)
      • Capelle aan den IJssel (capelle_aan_den_ijssel)
      • Den Haag (den_haag)
      • Driebergen-Rijsenburg (driebergen_rijsenburg)
      • Eindhoven (eindhoven)
      • Goes (goes)
      • Groningen (groningen)
      • Haarlem (haarlem)
      • Hardenberg (hardenberg)
      • Kerkrade (kerkrade)
      • Leeuwarden (leeuwarden)
      • Rotterdam (rotterdam)
      • Tilburg (tilburg)
      • Utrecht (utrecht)
      • Zwolle (zwolle)
    • Met wielen (met_wielen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Verstelbaar handvat (verstelbaar_handvat):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aantal compartimenten (aantal_compartimenten):
      • 0 (aantal_compartimenten_0.0)
      • 1 (aantal_compartimenten_1.0)
      • 2 (aantal_compartimenten_2.0)
      • 3 (aantal_compartimenten_3.0)
      • 4 (aantal_compartimenten_4.0)
      • 5 (aantal_compartimenten_5.0)
      • 7 (aantal_compartimenten_7.0)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 20 cm (diepte_in_cm_20)
      • 20 cm - 27 cm (diepte_in_cm_20_27)
      • 27 cm - 30 cm (diepte_in_cm_27_30)
      • ≥ 30 cm (diepte_in_cm_30)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl