x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er koffers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Greenlands koffer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in koffer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Greenlands Geweerkoffer ABS Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133938492.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/90861194.jpg
      Greenlands Greenlands Geweerkoffer ABS Zwart Geweerkoffer ABS Zwart Geweerkoffer ABS Zwart Greenlands geweerkoffer - ABS trolley met foam - 4 sluitingen - Afmeting: 120 x 30,5 x 11 cm - Gewicht: 4 kg - Kleur: zwart (1)
      Greenlands Geweerkoffer ABS Zwart
      • 08718807717589
      1
      most_sold
      132.5 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Samsonite DEFAULT
        • samsonite
      • Delsey DEFAULT
        • delsey
      • Normale koffer DEFAULT
        • normale_koffer
      • Handbagage DEFAULT
        • handbagage_koffer
      • Reistassen DEFAULT
        • reistassen
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Samsonite (samsonite)
      • Delsey (delsey)
      • American tourister (american_tourister)
      • The North Face (the_north_face)
      • Abbey (abbey)
      • Acer (acer)
      • Adidas (adidas)
      • Adventure bags (adventure_bags)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Alassio (alassio)
      • Alumaxx (alumaxx)
      • American Dj (american_dj)
      • Andersen (andersen)
      • Antler (antler)
      • Arrow (arrow)
      • Autostyle (autostyle)
      • Avento (avento)
      • Barbarossa (barbarossa)
      • Bauer (bauer)
      • Bear design (bear_design)
      • Benlee (benlee)
      • Bestway (bestway)
      • Bhppy (bhppy)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blaze (blaze)
      • Bo-trail (bo_trail)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bristol (bristol)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Burton (burton)
      • CabinZero (cabinzero)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel (camel)
      • Camel active (camel_active)
      • Camp Gear (camp_gear)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Car-Bags (car_bags)
      • Carlton (carlton)
      • Carryon (carryon)
      • Caruba (caruba)
      • Case Logic (case_logic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Castillo (castillo)
      • CCM (ccm)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chevrolet (chevrolet)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Childwheels (childwheels)
      • Clementoni (clementoni)
      • Cocoon (cocoon)
      • Converse (converse)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Craft (craft)
      • Dakine (dakine)
      • DAP (dap)
      • Davidts (davidts)
      • Dbramante1928 (dbramante1928)
      • Decent (decent)
      • Dermata (dermata)
      • Deuter (deuter)
      • Diesel (diesel)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Mickey Mouse (disney_mickey_mouse)
      • DKNY (dkny)
      • DR Amsterdam (dr_amsterdam)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dutch Mountains (dutch_mountains)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Eckla (eckla)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Essenza (essenza)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Fabrizio (fabrizio)
      • Fastrider (fastrider)
      • Ferrino (ferrino)
      • Firenze (firenze)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forvert (forvert)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Gabbag (gabbag)
      • Gabol (gabol)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Greenlands (greenlands)
      • Hartmann (hartmann)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hema (hema)
      • Herschel (herschel)
      • Highlander (highlander)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • HP (hp)
      • Hprc (hprc)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Huismerk (huismerk)
      • I-stay (i_stay)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jost (jost)
      • Joya (joya)
      • JSA (jsa)
      • Juescha (juescha)
      • Jump (jump)
      • Kelty (kelty)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kipling (kipling)
      • KIPSTA (kipsta)
      • König (ko_nig)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • La Chaise Longue (la_chaise_longue)
      • Lacoste (lacoste)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Lederonline (lederonline)
      • Leitz (leitz)
      • Leonardo (leonardo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Lief! (lief_)
      • Lighthouse Trading (lighthouse_trading)
      • Lightpak (lightpak)
      • Line (line)
      • Lipault Paris (lipault_paris)
      • Lojel (lojel)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • MacGyver (macgyver)
      • Magma (magma)
      • Mammut (mammut)
      • Manfield (manfield)
      • March (march)
      • Marington (marington)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Masterlock (masterlock)
      • Menabo (menabo)
      • Mi Pac. (mi_pac_)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • Minions (minions)
      • Moleskine (moleskine)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Myomy (myomy)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nike (nike)
      • Nomad (nomad)
      • Non Branded (non_branded)
      • Ogio (ogio)
      • Old West (old_west)
      • Olivia (olivia)
      • Olli Ella (olli_ella)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Osprey (osprey)
      • Outwell (outwell)
      • Paco Rabanne (paco_rabanne)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Papillon (papillon)
      • Patagonia (patagonia)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Penn (penn)
      • Perel (perel)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • PH&T (ph_t)
      • PICARD (picard)
      • Pick & pack (pick_pack)
      • Pieces (pieces)
      • Pioneer (pioneer)
      • Piquadro (piquadro)
      • Playmarket (playmarket)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Presly & Sun (presly_sun)
      • Princess (princess)
      • Princess Traveller (princess_traveller)
      • Pro-Force (pro_force)
      • Prodjuser (prodjuser)
      • Quechua (quechua)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rachael Hale (rachael_hale)
      • Rains (rains)
      • Rapunzel (rapunzel)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Real madrid c.f. (real_madrid_c_f_)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Rillstab (rillstab)
      • Roncato (roncato)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Satch (satch)
      • Saxoline (saxoline)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SFR (sfr)
      • Sigikid (sigikid)
      • Sinner (sinner)
      • SKB (skb)
      • Slazenger (slazenger)
      • Soy Luna (soy_luna)
      • Spiderman (spiderman)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Summit (summit)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Targus (targus)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Teknoplastica (teknoplastica)
      • Tenson (tenson)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The Secret Life of Pets (the_secret_life_of_pets)
      • Think Tank (think_tank)
      • Thomas de Trein (thomas_de_trein)
      • Thule (thule)
      • Timberland (timberland)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Titan (titan)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Travelite (travelite)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Trunki (trunki)
      • Tumi (tumi)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vadobag (vadobag)
      • Vaiana (vaiana)
      • Vango (vango)
      • VARO (varo)
      • Vaude (vaude)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Wenger (wenger)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • Wou-Wou (wou_wou)
      • XD Design (xd_design)
      • Yellowstone (yellowstone)
      • Yo-Kai (yo_kai)
      • ZIFEL (zifel)
      • Zomo (zomo)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €70 (budget)
      • €70 - €120 (low)
      • €120 - €180 (medium)
      • > €180 (high)
    • Soort koffer (koffer_type):
      • Normale koffer (normale_koffer)
      • Handbagage koffer (handbagage_koffer)
      • Reistas (reistassen)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Goud (goud)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • cijferslot (cijferslot)
      • Clipsluiting (clipsluiting)
      • Klittenband (klittenband)
      • Rits (rits)
      • sleutel (sleutel)
      • Vaste sluiting (vaste_sluiting)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Capaciteit (capaciteit_liter):
      • < 40 L (capaciteit_liter_40)
      • 40 L - 60 L (capaciteit_liter_40_60)
      • 60 L - 90 L (capaciteit_liter_60_90)
      • ≥ 90 L (capaciteit_liter_90)
    • Waterbestendig of -dicht (waterbestendig_of_dicht):
      • Geen van beide (geen_van_beide)
      • Waterdicht (waterdicht)
    • Hardcase of softcase (hardcase_of_softcase):
      • Hardcase (hardcase)
      • Softcase (softcase)
    • Aantal wielen (number_of_wheels):
      • 0 (number_of_wheels_0.0)
      • 2 (number_of_wheels_2.0)
      • 4 (number_of_wheels_4.0)
      • 8 (number_of_wheels_8.0)
    • Gewicht (gewicht):
      • < 2 kg (gewicht_2)
      • 2 kg - 2.9 kg (gewicht_2_2.9)
      • 2.9 kg - 3.7 kg (gewicht_2.9_3.7)
      • ≥ 3.7 kg (gewicht_3.7)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 50 cm (hoogte_cm_50)
      • 50 cm - 55 cm (hoogte_cm_50_55)
      • 55 cm - 70 cm (hoogte_cm_55_70)
      • ≥ 70 cm (hoogte_cm_70)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 37 cm (breedte_cm_37)
      • 37 cm - 43 cm (breedte_cm_37_43)
      • 43 cm - 50 cm (breedte_cm_43_50)
      • ≥ 50 cm (breedte_cm_50)
    • Slottype (slottype):
      • Cijferslot (cijferslot)
      • Geen slot (geen_slot)
      • Hangslot (hangslot)
      • Kabelslot (kabelslot)
      • Sleutelslot (sleutelslot)
      • Vast slot (vast_slot)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Nylon (nylon)
      • ABS (abs)
      • Canvas (canvas)
      • Carbon (carbon)
      • Composiet (composiet)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Mesh (mesh)
      • Metaal (metaal)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Thermoplastic elastomer (TPE) (thermoplastic_elastomer_tpe_)
      • Viscose (viscose)
    • Varianten (group):
      • Bhppy Spinner 77 (bhppy_spinner_77)
      • Caruba Pro Trolley (caruba_pro_trolley)
      • Delsey Carlit Spinner (delsey_carlit_spinner)
      • Delsey Chatelet Air (delsey_chatelet_air)
      • Delsey Montmartre Air (delsey_montmartre_air)
      • Delsey Montrouge (delsey_montrouge)
      • Delsey Turenne 4 (delsey_turenne_4)
      • Delsey U-Lite Classic 2 (delsey_u_lite_classic_2)
      • Eastpak Reader M (eastpak_reader_m)
      • Samsonite Aeris Spinner 68 (samsonite_aeris_spinner_68)
      • Samsonite Aeris Spinner 75 (samsonite_aeris_spinner_75)
      • Samsonite Aeris Spinner 82 (samsonite_aeris_spinner_82)
      • Samsonite Cosmolite FL2 Spinner 55 (samsonite_cosmolite_fl2_spinner_55)
      • Samsonite Cosmolite FL2 Spinner 69 (samsonite_cosmolite_fl2_spinner_69)
      • Samsonite Cosmolite FL2 Spinner 75 (samsonite_cosmolite_fl2_spinner_75)
      • Samsonite Cosmolite FL2 Spinner 81 (samsonite_cosmolite_fl2_spinner_81)
      • Samsonite Dynamore Spinner 55 (samsonite_dynamore_spinner_55)
      • Samsonite Lite-Cube Spinner 55 (samsonite_lite_cube_spinner_55)
      • Samsonite Lite-Cube Spinner 68 (samsonite_lite_cube_spinner_68)
      • Samsonite Lite-Cube Spinner 76 (samsonite_lite_cube_spinner_76)
      • Samsonite Lite-Cube spinner 82 (samsonite_lite_cube_spinner_82)
      • Samsonite Mixmesh Spinner 55 (samsonite_mixmesh_spinner_55)
      • Samsonite Mixmesh Spinner 69 (samsonite_mixmesh_spinner_69)
      • Samsonite Mixmesh Spinner 75 (samsonite_mixmesh_spinner_75)
      • Samsonite Mixmesh Spinner 81 (samsonite_mixmesh_spinner_81)
      • Samsonite Neopulse Spinner 69 (samsonite_neopulse_spinner_69)
      • Samsonite Neopulse Spinner 75 (samsonite_neopulse_spinner_75)
      • Samsonite Orfeo Spinner 55 (samsonite_orfeo_spinner_55)
      • Samsonite Orfeo Spinner 69 (samsonite_orfeo_spinner_69)
      • Samsonite Orfeo Spinner 75 (samsonite_orfeo_spinner_75)
      • Samsonite Orfeo Spinner 81 (samsonite_orfeo_spinner_81)
      • Samsonite Paradiver Light (samsonite_paradiver_light)
      • Think Tank Airport (think_tank_airport)
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Travelite Elbe Two 4 (travelite_elbe_two_4)
      • Trust Backpacks (trust_backpacks)
      • Trust Suojapussit (trust_suojapussit)
      • Trust Trolleys (trust_trolleys)
    • Winkelen in plaats (physical_location):
      • 's-Hertogenbosch (_s_hertogenbosch)
      • Alkmaar (alkmaar)
      • Almere (almere)
      • Alphen aan Den Rijn (alphen_aan_den_rijn)
      • Amersfoort (amersfoort)
      • Amsterdam (amsterdam)
      • Amsterdam-Zuidoost (amsterdam_zuidoost)
      • Apeldoorn (apeldoorn)
      • Arnhem (arnhem)
      • Assen (assen)
      • Bergen op Zoom (bergen_op_zoom)
      • Best (best)
      • Breda (breda)
      • Capelle aan den IJssel (capelle_aan_den_ijssel)
      • Cruquius (cruquius)
      • Den Haag (den_haag)
      • Deventer (deventer)
      • Doetinchem (doetinchem)
      • Dordrecht (dordrecht)
      • Drachten (drachten)
      • Driebergen-Rijsenburg (driebergen_rijsenburg)
      • Duiven (duiven)
      • Ede (ede)
      • Eindhoven (eindhoven)
      • Emmen (emmen)
      • Enschede (enschede)
      • Goes (goes)
      • Groningen (groningen)
      • Haarlem (haarlem)
      • Hardenberg (hardenberg)
      • Heerhugowaard (heerhugowaard)
      • Heerlen (heerlen)
      • Hengelo (hengelo)
      • Hoofddorp (hoofddorp)
      • Hoorn (hoorn)
      • Kerkrade (kerkrade)
      • Leeuwarden (leeuwarden)
      • Maastricht (maastricht)
      • Middelburg (middelburg)
      • Nieuwegein (nieuwegein)
      • Rijswijk (rijswijk)
      • Roermond (roermond)
      • Rotterdam (rotterdam)
      • Son (son)
      • Tilburg (tilburg)
      • Utrecht (utrecht)
      • Venlo (venlo)
      • Zaandam (zaandam)
      • Zoetermeer (zoetermeer)
      • Zwolle (zwolle)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl