x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
x Categorieën
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er knuffels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Pokemon knuffel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in knuffel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Pokemon Mini-rugzak Pokémon Pikachu
      • //static3.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/1/6/2/6/pokemon-mini-rugzak-pokemon-pikachu-77031626.jpg
      • //static0.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/5/5/5/0/pokemon-mini-rugzak-pokemon-pikachu-90215550.jpg
      • //static3.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/1/6/2/6/pokemon-mini-rugzak-pokemon-pikachu-77031626.jpg?m=Ly9zdGF0aWMzLnZlcmdlbGlqay5ubC9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzEvNi8yLzYvcG9rZW1vbi1taW5pLXJ1Z3phay1wb2tlbW9uLXBpa2FjaHUtNzcwMzE2MjYuanBn
      • //static0.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/5/5/5/0/pokemon-mini-rugzak-pokemon-pikachu-90215550.jpg?m=Ly9zdGF0aWMwLnZlcmdlbGlqay5ubC9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzUvNS81LzAvcG9rZW1vbi1taW5pLXJ1Z3phay1wb2tlbW9uLXBpa2FjaHUtOTAyMTU1NTAuanBn
      Pokemon Mini-rugzak Pokémon Pikachu (2)
      Pokemon Mini-rugzak Pokémon Pikachu
      Blokker.nl Blokker.nl
      7.592693677677212 (786)
      • //static1.vergelijk.nl/s/4.64.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      20.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Blokker.nl Blokker.nl
      7.592693677677212 (786)
      • //static1.vergelijk.nl/s/4.64.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      20.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      2
    • Pokemon Pluche Knuffel - Mega Charizard X 26cm
      • //static3.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/4/9/3/9/pokemon-pluche-knuffel-mega-charizard-x-26cm-88674939.jpg?m=aHR0cHM6Ly9zLnMtYm9sLmNvbS9pbWdiYXNlMC9pbWFnZWJhc2UzL2V4dHJhbGFyZ2UvRkMvNC80LzYvNi85MjAwMDAwMDc3NTA2NjQ0LmpwZw==
      • //static3.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/4/9/3/9/pokemon-pluche-knuffel-mega-charizard-x-26cm-88674939.jpg?m=aHR0cHM6Ly9zLnMtYm9sLmNvbS9pbWdiYXNlMC9pbWFnZWJhc2UzL2V4dHJhbGFyZ2UvRkMvNC80LzYvNi85MjAwMDAwMDc3NTA2NjQ0LmpwZw==
      Pokemon Pluche Knuffel - Mega Charizard X 26cm (2)
      Pokemon Pluche Knuffel - Mega Charizard X 26cm
      Bol.com Bol.com
      8.580975512909111 (689)
      • //static1.vergelijk.nl/s/4.64.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      25.74, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Bol.com Bol.com
      8.580975512909111 (689)
      • //static1.vergelijk.nl/s/4.64.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      25.74, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
      most_sold
    • Pokemon Plush Figure 20th Anniversary Genesect 20 cm
      • //static3.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/8/6/5/6/pokemon-pehmolelu-cenesect-18-cm-85728656.jpg
      • //static0.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/0/9/6/4/pokemon-pehmolelu-cenesect-18-cm-91810964.jpg
      • //static3.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/8/6/5/6/pokemon-pehmolelu-cenesect-18-cm-85728656.jpg?m=Ly9zdGF0aWMzLnZlcmdlbGlqay5ubC9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzgvNi81LzYvcG9rZW1vbi1wZWhtb2xlbHUtY2VuZXNlY3QtMTgtY20tODU3Mjg2NTYuanBn
      • //static0.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/0/9/6/4/pokemon-pehmolelu-cenesect-18-cm-91810964.jpg?m=Ly9zdGF0aWMwLnZlcmdlbGlqay5ubC9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzAvOS82LzQvcG9rZW1vbi1wZWhtb2xlbHUtY2VuZXNlY3QtMTgtY20tOTE4MTA5NjQuanBn
      Pokemon Plush Figure 20th Anniversary Genesect 20 cm (2)
      Pokemon Plush Figure 20th Anniversary Genesect 20 cm
      Bol.com Bol.com
      8.580975512909111 (689)
      • //static1.vergelijk.nl/s/4.64.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      29.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      Bol.com Bol.com
      8.580975512909111 (689)
      • //static1.vergelijk.nl/s/4.64.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      29.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Pokemon knuffel Pikachu met appel - 27 cm
      • //static2.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/3/0/1/3/pokemon-pikachu-omenalla-nalle-30cm-88803013.jpg
      • //static0.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/3/9/0/9/pokemon-pikachu-omenalla-nalle-30cm-90383909.jpg
      • //static2.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/3/0/1/3/pokemon-pikachu-omenalla-nalle-30cm-88803013.jpg?m=Ly9zdGF0aWMyLnZlcmdlbGlqay5ubC9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzMvMC8xLzMvcG9rZW1vbi1waWthY2h1LW9tZW5hbGxhLW5hbGxlLTMwY20tODg4MDMwMTMuanBn
      • //static0.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/3/9/0/9/pokemon-pikachu-omenalla-nalle-30cm-90383909.jpg?m=Ly9zdGF0aWMwLnZlcmdlbGlqay5ubC9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzMvOS8wLzkvcG9rZW1vbi1waWthY2h1LW9tZW5hbGxhLW5hbGxlLTMwY20tOTAzODM5MDkuanBn
      Pokemon knuffel Pikachu met appel - 27 cm (1)
      Pokemon knuffel Pikachu met appel - 27 cm
      Bart Smit Bart Smit
      6.8 (1)
      • //static1.vergelijk.nl/s/4.64.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      21.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Bart Smit Bart Smit
      6.8 (1)
      • //static1.vergelijk.nl/s/4.64.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      21.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      2
    • Pokemon Pluche Knuffel - Articuno 18cm
      • //static0.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/6/9/7/5/pokemon-pluche-knuffel-articuno-18cm-89196975.jpg
      • //static0.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/6/9/7/5/pokemon-pluche-knuffel-articuno-18cm-89196975.jpg?m=Ly9zdGF0aWMwLnZlcmdlbGlqay5ubC9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzYvOS83LzUvcG9rZW1vbi1wbHVjaGUta251ZmZlbC1hcnRpY3Vuby0xOGNtLTg5MTk2OTc1LmpwZw==
      Pokemon Pluche Knuffel - Articuno 18cm (1)
      Pokemon Pluche Knuffel - Articuno 18cm
      Bol.com Bol.com
      8.580975512909111 (689)
      • //static1.vergelijk.nl/s/4.64.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      27.99, ? (offer_sdt_unknown)
      Bol.com Bol.com
      8.580975512909111 (689)
      • //static1.vergelijk.nl/s/4.64.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      27.99, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Pokemon Pluche Knuffel - Shiny Mega Rayquaza 85cm
      • //static1.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/7/4/4/9/pokemon-pluche-knuffel-shiny-mega-rayquaza-85cm-89297449.jpg
      • //static1.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/7/4/4/9/pokemon-pluche-knuffel-shiny-mega-rayquaza-85cm-89297449.jpg?m=Ly9zdGF0aWMxLnZlcmdlbGlqay5ubC9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzcvNC80LzkvcG9rZW1vbi1wbHVjaGUta251ZmZlbC1zaGlueS1tZWdhLXJheXF1YXphLTg1Y20tODkyOTc0NDkuanBn
      Pokemon Pluche Knuffel - Shiny Mega Rayquaza 85cm (1)
      Pokemon Pluche Knuffel - Shiny Mega Rayquaza 85cm
      Bol.com Bol.com
      8.580975512909111 (689)
      • //static1.vergelijk.nl/s/4.64.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      57.99, ? (offer_sdt_unknown)
      Bol.com Bol.com
      8.580975512909111 (689)
      • //static1.vergelijk.nl/s/4.64.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      57.99, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Pokemon Pluche Knuffel - Rayquaza 85cm
      • //static2.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/8/3/2/6/pokemon-pluche-knuffel-rayquaza-85cm-92238326.jpg
      • //static2.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/8/3/2/6/pokemon-pluche-knuffel-rayquaza-85cm-92238326.jpg?m=Ly9zdGF0aWMyLnZlcmdlbGlqay5ubC9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzgvMy8yLzYvcG9rZW1vbi1wbHVjaGUta251ZmZlbC1yYXlxdWF6YS04NWNtLTkyMjM4MzI2LmpwZw==
      Pokemon Pluche Knuffel - Rayquaza 85cm (1)
      Pokemon Pluche Knuffel - Rayquaza 85cm
      Bol.com Bol.com
      8.580975512909111 (689)
      • //static1.vergelijk.nl/s/4.64.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      49.99, ? (offer_sdt_unknown)
      Bol.com Bol.com
      8.580975512909111 (689)
      • //static1.vergelijk.nl/s/4.64.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      49.99, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Pokemon Pluche Knuffel - Dragonite 23cm
      • //static2.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/0/2/8/4/pokemon-pluche-knuffel-dragonite-23cm-89200284.jpg
      • //static2.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/0/2/8/4/pokemon-pluche-knuffel-dragonite-23cm-89200284.jpg?m=Ly9zdGF0aWMyLnZlcmdlbGlqay5ubC9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzAvMi84LzQvcG9rZW1vbi1wbHVjaGUta251ZmZlbC1kcmFnb25pdGUtMjNjbS04OTIwMDI4NC5qcGc=
      Pokemon Pluche Knuffel - Dragonite 23cm (1)
      Pokemon Pluche Knuffel - Dragonite 23cm
      Bol.com Bol.com
      8.580975512909111 (689)
      • //static1.vergelijk.nl/s/4.64.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      37.99, ? (offer_sdt_unknown)
      Bol.com Bol.com
      8.580975512909111 (689)
      • //static1.vergelijk.nl/s/4.64.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      37.99, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Populair (quick_questions):
      • Happy horse DEFAULT
        • happy_horse
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Disney DEFAULT
        • disney
      • Jellycat DEFAULT
        • jellycat
      • Hatchimals DEFAULT
        • hatchimals
      • Woezel en Pip DEFAULT
        • woezel_pip
        • woezel_en_pip
    • Prijs (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €25 (low)
      • €25 - €50 (medium)
      • > €50 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Crème (cre_me)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Merk (brand):
      • Ty (ty)
      • Nijntje (nijntje)
      • Happy horse (happy_horse)
      • Disney (disney)
      • Jellycat (jellycat)
      • 999 Games (999_games)
      • Adora (adora)
      • Ajax (ajax)
      • Amigo (amigo)
      • Anima (anima)
      • Anna club plush (anna_club_plush)
      • Anne Claire Petit (anne_claire_petit)
      • Ansmann (ansmann)
      • B-Kids (b_kids)
      • Babe (babe)
      • BABY`S ONLY (baby_s_only)
      • Baby Annabell (baby_annabell)
      • BamBam (bambam)
      • Banpresto (banpresto)
      • Barbie (barbie)
      • Bart smit (bart_smit)
      • Basic (basic)
      • Bayer (bayer)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Berjuan (berjuan)
      • Bibib (bibib)
      • Bieco (bieco)
      • Blokker (blokker)
      • Book (book)
      • Boysen's (boysen_s)
      • BRIO (brio)
      • Britelingz (britelingz)
      • Bumba (bumba)
      • By Loulou (by_loulou)
      • Candide (candide)
      • Carletto Deutschland (carletto_deutschland)
      • Cause (cause)
      • Chicco (chicco)
      • CleverBuyOnline.com (cleverbuyonline_com)
      • Cloud B (cloud_b)
      • Coppenrath Verlag (coppenrath_verlag)
      • Corolle (corolle)
      • Crocodile Creek (crocodile_creek)
      • DC Comics (dc_comics)
      • Depesche (depesche)
      • Despicable Me (despicable_me)
      • Difrax (difrax)
      • Disney Winnie De Poeh (disney_winnie_de_poeh)
      • Diverse (diverse)
      • Diversen (diversen)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Doomoo (doomoo)
      • Dushi (dushi)
      • Eddy Toys (eddy_toys)
      • Edushape (edushape)
      • Egmont (egmont)
      • Egmont toys (egmont_toys)
      • Eigen Merk (eigen_merk)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Emoji (emoji)
      • Entertainment one (entertainment_one)
      • Essenza (essenza)
      • Everearth (everearth)
      • Famosa (famosa)
      • Fehn (fehn)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Figurines (figurines)
      • Finding Dory (finding_dory)
      • Fisher Price (fisher_price)
      • Flow (flow)
      • Franck & fischer (franck_fischer)
      • Fun & Feest (fun_feest)
      • Funko (funko)
      • Furby (furby)
      • Furreal friends (furreal_friends)
      • Gaya Entertainment (gaya_entertainment)
      • Geen Merk (geen_merk)
      • Giochi Preziosi (giochi_preziosi)
      • Global Affairs (global_affairs)
      • Goki (goki)
      • Goliath (goliath)
      • Grimm's (grimm_s)
      • Gund (gund)
      • Götz (go_tz)
      • Haba (haba)
      • Hansa (hansa)
      • Happy2Play (happy2play)
      • Happy people (happy_people)
      • Hasbro (hasbro)
      • Hatchimals (hatchimals)
      • Hcm Kinzel Gmbh (hcm_kinzel_gmbh)
      • Heless (heless)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Heunec (heunec)
      • Huggy buddha (huggy_buddha)
      • Huismerk (huismerk)
      • I'm Toy (i_m_toy)
      • Inatura (inatura)
      • Janod (janod)
      • Jemini (jemini)
      • Jollein (jollein)
      • Just dutch (just_dutch)
      • Kaloo (kaloo)
      • Keel Toys (keel_toys)
      • Keptin-Jr (keptin_jr)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kids Depot (kids_depot)
      • Kidsdepot (kidsdepot)
      • Kidsleep (kidsleep)
      • Klein (klein)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Kong (kong)
      • Käthe Kruse (ka_the_kruse)
      • Lamaze (lamaze)
      • Lassig (lassig)
      • Legler (legler)
      • Lelly (lelly)
      • Les Deglingos (les_deglingos)
      • Lief! (lief_)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Little Jellycat (little_jellycat)
      • Living Nature (living_nature)
      • Luminou (luminou)
      • Maileg (maileg)
      • Marco polo (marco_polo)
      • Marsupilami (marsupilami)
      • Mattel (mattel)
      • Maud N Lil (maud_n_lil)
      • Maxi-Cosi (maxi_cosi)
      • Melissa & (melissa_)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Meri Meri (meri_meri)
      • Merkloos (merkloos)
      • Me to You (me_to_you)
      • Micki (micki)
      • Minions (minions)
      • Mojang (mojang)
      • Monchhichi (monchhichi)
      • My Style Princess (my_style_princess)
      • My Teddy (my_teddy)
      • Nattou (nattou)
      • NECA (neca)
      • Nerf (nerf)
      • Nici (nici)
      • Nicotoy (nicotoy)
      • Nintendo (nintendo)
      • None (none)
      • Noukies (noukies)
      • OEM (oem)
      • Overig (overig)
      • Pabobo (pabobo)
      • Paramount (paramount)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Peppa Pig (peppa_pig)
      • Perfect petzzz (perfect_petzzz)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Playdeal (playdeal)
      • Playgro (playgro)
      • Pokemon (pokemon)
      • Pst (pst)
      • Qubits (qubits)
      • Questcontrol (questcontrol)
      • Ravensburger (ravensburger)
      • Roba (roba)
      • Room Studio (room_studio)
      • Sanei (sanei)
      • Schleich (schleich)
      • Schmidt (schmidt)
      • Schmidt Spiele (schmidt_spiele)
      • Sebra (sebra)
      • Sesamstraat (sesamstraat)
      • SES Creative (ses_creative)
      • Sevi (sevi)
      • Sigikid (sigikid)
      • Silverlit (silverlit)
      • Simba (simba)
      • Simply For Kids (simply_for_kids)
      • Skip-Hop (skip_hop)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smurffit (smurffit)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Sofia (sofia)
      • Sophie La Girafe (sophie_la_girafe)
      • Spin Master (spin_master)
      • Star wars (star_wars)
      • Steiff (steiff)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Studio100 (studio100)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Suki (suki)
      • Suki Gifts (suki_gifts)
      • Summer Infant (summer_infant)
      • Super mario (super_mario)
      • Teddykompaniet (teddykompaniet)
      • Telestore (telestore)
      • Teletubbies (teletubbies)
      • The Secret Life of Pets (the_secret_life_of_pets)
      • Tiamo (tiamo)
      • Tiny Love (tiny_love)
      • Toi-Toys (toi_toys)
      • Tomy (tomy)
      • Top model (top_model)
      • Trudi (trudi)
      • Ty Beanie (ty_beanie)
      • Ty Beanie Boo (ty_beanie_boo)
      • Unique living (unique_living)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Vdm (vdm)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Volatile (volatile)
      • Vtech (vtech)
      • Vulli (vulli)
      • Walt Disney (walt_disney)
      • Warmies (warmies)
      • Wereld natuur fonds (wereld_natuur_fonds)
      • Wild republic (wild_republic)
      • Wnf (wnf)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • Worlds Apart (worlds_apart)
      • Wubbanub (wubbanub)
      • Wwf (wwf)
      • Xenos (xenos)
      • Ylvi & the Minimoomis (ylvi_the_minimoomis)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zapf (zapf)
      • Zazu (zazu)
      • Zorgenvriendjes (zorgenvriendjes)
    • Materiaal (materiaal):
      • Anders (anders)
      • dons (dons)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Overige materialen (overige_materialen)
      • Polyester (polyester)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vinyl (vinyl)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.nl