x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
x Categorieën
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er knuffels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Pokemon knuffel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in knuffel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Pokemon pluchen Pikachu met pet - 25 cm
      • //static1.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/2/3/5/0/pokemon-pluchen-pikachu-met-pet-25-cm-78412350.jpg
      • //static2.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/5/6/9/5/pokemon-pluchen-pikachu-met-pet-25-cm-78975695.jpg
      • //static1.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/2/3/5/0/pokemon-pluchen-pikachu-met-pet-25-cm-78412350.jpg?m=Ly9zdGF0aWMxLnZlcmdlbGlqay5ubC9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzIvMy81LzAvcG9rZW1vbi1wbHVjaGVuLXBpa2FjaHUtbWV0LXBldC0yNS1jbS03ODQxMjM1MC5qcGc=
      • //static2.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/5/6/9/5/pokemon-pluchen-pikachu-met-pet-25-cm-78975695.jpg?m=Ly9zdGF0aWMyLnZlcmdlbGlqay5ubC9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzUvNi85LzUvcG9rZW1vbi1wbHVjaGVuLXBpa2FjaHUtbWV0LXBldC0yNS1jbS03ODk3NTY5NS5qcGc=
      Pokemon pluchen Pikachu met pet - 25 cm (1)
      Pokemon pluchen Pikachu met pet - 25 cm
      Bart Smit Bart Smit
      6.75 (1)
      • //static1.vergelijk.nl/s/4.54/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      22.98, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Bart Smit Bart Smit
      6.75 (1)
      • //static1.vergelijk.nl/s/4.54/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      22.98, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      2
      most_sold
    • Pokemon Mini-rugzak Pokémon Pikachu
      • //static3.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/1/6/2/6/pokemon-mini-rugzak-pokemon-pikachu-77031626.jpg
      • //static3.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/1/6/2/6/pokemon-mini-rugzak-pokemon-pikachu-77031626.jpg?m=Ly9zdGF0aWMzLnZlcmdlbGlqay5ubC9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzEvNi8yLzYvcG9rZW1vbi1taW5pLXJ1Z3phay1wb2tlbW9uLXBpa2FjaHUtNzcwMzE2MjYuanBn
      Pokemon Mini-rugzak Pokémon Pikachu (1)
      Pokemon Mini-rugzak Pokémon Pikachu
      Intertoys.nl Intertoys.nl
      • //static1.vergelijk.nl/s/4.54/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      17.98, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Intertoys.nl Intertoys.nl
      • //static1.vergelijk.nl/s/4.54/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      17.98, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Quick filters (quick_questions):
      • Minions DEFAULT
        • minions
      • Nijntje DEFAULT
        • nijntje
      • Happy horse DEFAULT
        • happy_horse
      • Sesamstraat DEFAULT
        • sesamstraat
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Minions (minions)
      • Nijntje (nijntje)
      • Happy horse (happy_horse)
      • Sesamstraat (sesamstraat)
      • Dikkie dik (dikkie_dik)
      • Bumba (bumba)
      • 999 Games (999_games)
      • adora (adora)
      • Amigo (amigo)
      • Anne Claire Petit (anne_claire_petit)
      • artesavi (artesavi)
      • Baby Annabell (baby_annabell)
      • BABY`S ONLY (baby_s_only)
      • Babysun (babysun)
      • BamBam (bambam)
      • bart smit (bart_smit)
      • Basic (basic)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Beluga (beluga)
      • Bibib (bibib)
      • Blokker (blokker)
      • book (book)
      • Boysen's (boysen_s)
      • Candide (candide)
      • Carletto Deutschland (carletto_deutschland)
      • Cause (cause)
      • Chicco (chicco)
      • Cloud B (cloud_b)
      • Coppenrath Verlag (coppenrath_verlag)
      • Corolle (corolle)
      • Difrax (difrax)
      • Disney (disney)
      • done by deer (done_by_deer)
      • Donkey Products (donkey_products)
      • Doomoo (doomoo)
      • Dushi (dushi)
      • Ebulobo (ebulobo)
      • Eddy Toys (eddy_toys)
      • Eigen Merk (eigen_merk)
      • Emoji (emoji)
      • Esthex (esthex)
      • Famosa (famosa)
      • Fehn (fehn)
      • Finding Dory (finding_dory)
      • Fisher Price (fisher_price)
      • Franck & fischer (franck_fischer)
      • furreal friends (furreal_friends)
      • Glow2b (glow2b)
      • Götz (go_tz)
      • Goki (goki)
      • Haba (haba)
      • Hanging Houses (hanging_houses)
      • Happy people (happy_people)
      • Hasbro (hasbro)
      • Hcm Kinzel Gmbh (hcm_kinzel_gmbh)
      • Heless (heless)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • I'm Toy (i_m_toy)
      • Jellycat (jellycat)
      • Jemini (jemini)
      • Jollein (jollein)
      • Käthe Kruse (ka_the_kruse)
      • Kaethe kruse (kaethe_kruse)
      • Kaloo (kaloo)
      • Kidsdepot (kidsdepot)
      • Lässig (la_ssig)
      • lamaze (lamaze)
      • Legler (legler)
      • Lelly (lelly)
      • Les Deglingos (les_deglingos)
      • Lief! (lief_)
      • Little Jellycat (little_jellycat)
      • Marco polo (marco_polo)
      • Maxi-Cosi (maxi_cosi)
      • melissa & doug (melissa_amp_doug)
      • Merkloos (merkloos)
      • Micki (micki)
      • Minecraft (minecraft)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • nattou (nattou)
      • Nerf (nerf)
      • Nici (nici)
      • Nicotoy (nicotoy)
      • Nintendo (nintendo)
      • none (none)
      • Noukies (noukies)
      • Ob Designs (ob_designs)
      • OEM (oem)
      • P:Os Handels Gmbh (p_os_handels_gmbh)
      • Peppa Pig (peppa_pig)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Playdeal (playdeal)
      • Playgro (playgro)
      • Pokemon (pokemon)
      • Pst (pst)
      • qubits (qubits)
      • Roba (roba)
      • Room Studio (room_studio)
      • Schmidt (schmidt)
      • Schmidt spiele (schmidt_spiele)
      • Sebra (sebra)
      • Sevi (sevi)
      • Sigikid (sigikid)
      • Simba (simba)
      • simba-dickie (simba_dickie)
      • Simply For Kids (simply_for_kids)
      • Skip-Hop (skip_hop)
      • Small Foot (small_foot)
      • Sofia (sofia)
      • Sophie La Girafe (sophie_la_girafe)
      • Spin master (spin_master)
      • Spinmaster (spinmaster)
      • Star wars (star_wars)
      • Steiff (steiff)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Suki (suki)
      • Summer Infant (summer_infant)
      • Super mario (super_mario)
      • Sylvanian families (sylvanian_families)
      • Teddykompaniet (teddykompaniet)
      • Teletubbies (teletubbies)
      • Tiamo (tiamo)
      • Trudi (trudi)
      • Ty (ty)
      • Ty Beanie (ty_beanie)
      • Ty Beanie Boo (ty_beanie_boo)
      • Vdm (vdm)
      • Volatile (volatile)
      • Vtech (vtech)
      • Vulli (vulli)
      • Warmies (warmies)
      • Wild republic (wild_republic)
      • Win Green (win_green)
      • Winnie (winnie)
      • Winnie De Poeh (winnie_de_poeh)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Worlds Apart (worlds_apart)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zapf (zapf)
      • Zapf creation (zapf_creation)
      • Zazu (zazu)
      • Zorgenvriendjes (zorgenvriendjes)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €25 (low)
      • €25 - €35 (medium)
      • > €35 (high)
    • Kleur (kleur_product):
      • Bruin (bruin)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
      • Blauw (blauw)
      • Roze (roze)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
    • Geslacht (geslacht):
      • Jongens en Meisjes (jongens_en_meisjes)
    • Type product (type_product):
      • Knuffeldier (knuffeldier)
      • Knuffeldoek (knuffeldoek)
    • Materiaal (materiaal):
      • Pluche (pluche)
    • Leeftijd vanaf jaar (leeftijd_vanaf_jaar):
      • 0.0 (leeftijd_vanaf_jaar_0.0)
      • 0.5 (leeftijd_vanaf_jaar_0.5)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.nl