x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er knuffels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Pokémon knuffel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in knuffel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Pokémon knuffel Mr. Mime 30 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144726543.jpg
      Pokémon Pokémon knuffel Mr. Mime 30 cm knuffel Mr. Mime 30 cm knuffel Mr. Mime 30 cm De beweegbare Pokmon pluche kan elke pose zetten die ooit maar wilt! Laat Mewtwo poseren als een ballerina of Mr. Mime als een macho die zijn spierballen laat zien wat ooit kan denken dat het mogelijk is met deze flexibele plug. (1)
      Pokémon knuffel Mr. Mime 30 cm
      • 00889933975674
      2
      41.07 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Happy horse DEFAULT
        • happy_horse
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Disney DEFAULT
        • disney
      • Jellycat DEFAULT
        • jellycat
      • Hatchimals DEFAULT
        • hatchimals
      • Woezel en Pip DEFAULT
        • woezel_pip
        • woezel_en_pip
    • Merk (brand):
      • Happy horse (happy_horse)
      • Jellycat (jellycat)
      • Ty (ty)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Warmies (warmies)
      • Nijntje (nijntje)
      • ALPEXE (alpexe)
      • Ansmann (ansmann)
      • Aurora (aurora)
      • BABY`S ONLY (baby_s_only)
      • BamBam (bambam)
      • Basic (basic)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Blueprint Collections (blueprint_collections)
      • Bumba (bumba)
      • Buurman en Buurman (buurman_en_buurman)
      • Chicco (chicco)
      • CLD DISTRIBUTION S.A. (cld_distribution_s_a_)
      • Clementoni (clementoni)
      • Covers & co (covers_co)
      • DC Comics (dc_comics)
      • Difrax (difrax)
      • Disney (disney)
      • Dolce Toys (dolce_toys)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Easidream (easidream)
      • Eddy Toys (eddy_toys)
      • Eezylife (eezylife)
      • Efteling (efteling)
      • Eigen (eigen)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fisher Price (fisher_price)
      • Five Nights At Freddy's (five_nights_at_freddy_s)
      • Goki (goki)
      • Goliath (goliath)
      • Gosh! Designs (gosh_designs)
      • Grimm's (grimm_s)
      • Haba (haba)
      • Happy People (happy_people)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Hasbro (hasbro)
      • Hatchimals (hatchimals)
      • Heless (heless)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Heunec (heunec)
      • Huismerk (huismerk)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Jemini (jemini)
      • Jollein (jollein)
      • Joy toy (joy_toy)
      • Kamparo (kamparo)
      • Kid'sleep (kid_sleep)
      • KidsDepot (kidsdepot)
      • Käthe Kruse (ka_the_kruse)
      • Lamaze (lamaze)
      • Lelly (lelly)
      • LG-Imports (lg_imports)
      • Lief! (lief_)
      • Liewood (liewood)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Lodger (lodger)
      • Luminou (luminou)
      • LUMO Stars (lumo_stars)
      • Maileg (maileg)
      • Makro (makro)
      • Masha And The Bear (masha_and_the_bear)
      • Maya de Bij (maya_de_bij)
      • Me to You (me_to_you)
      • Meiya & Alvin (meiya_alvin)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Minions (minions)
      • Monchhichi (monchhichi)
      • Nattou (nattou)
      • Natursutten (natursutten)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nintendo (nintendo)
      • No name (no_name)
      • OTTO (otto)
      • Peppa Pig (peppa_pig)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • Petit Juul (petit_juul)
      • PMS (pms)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Pop (pop)
      • Puckababy (puckababy)
      • Roommate (roommate)
      • Sebra (sebra)
      • Sesamstraat (sesamstraat)
      • Sevi (sevi)
      • Sigikid (sigikid)
      • Simba (simba)
      • Small Foot (small_foot)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Spin Master (spin_master)
      • Steiff (steiff)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Suki (suki)
      • Super Wings (super_wings)
      • Tender Toys (tender_toys)
      • Tiamo (tiamo)
      • Tikiri (tikiri)
      • Toi-Toys (toi_toys)
      • Tomy (tomy)
      • Trudi (trudi)
      • Ultra pro (ultra_pro)
      • Universeel (universeel)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vtech (vtech)
      • Welliebellies (welliebellies)
      • Wereld natuur fonds (wereld_natuur_fonds)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Wwf (wwf)
      • Zazu (zazu)
    • Prijs (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €25 (low)
      • €25 - €50 (medium)
      • > €50 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • diersoort (diersoort):
      • Aap (aap)
      • Beer (beer)
      • Bever (bever)
      • Boerderijdier (boerderijdier)
      • Dinosaurus (dinosaurus)
      • Draak (draak)
      • Eend (eend)
      • Eenhoorn (eenhoorn)
      • Ezel (ezel)
      • Flamingo (flamingo)
      • Gans (gans)
      • Giraffe (giraffe)
      • Haai (haai)
      • Haas (haas)
      • Hamster (hamster)
      • Hert (hert)
      • Hond (hond)
      • IJsbeer (ijsbeer)
      • Kat (kat)
      • Koala (koala)
      • Konijn (konijn)
      • Krab (krab)
      • Kreeft (kreeft)
      • Lama (lama)
      • Leeuw (leeuw)
      • Lieveheersbeestje (lieveheersbeestje)
      • Mier (mier)
      • Mol (mol)
      • Octopus (octopus)
      • Olifant (olifant)
      • Paard (paard)
      • Panda (panda)
      • Papegaai (papegaai)
      • Pinguïn (pingui_n)
      • Schaap (schaap)
      • Schildpad (schildpad)
      • Slang (slang)
      • Spin (spin)
      • Struisvogel (struisvogel)
      • Tijger (tijger)
      • Varken (varken)
      • Vis (vis)
      • Vogel (vogel)
      • Vos (vos)
      • Walvis (walvis)
      • Wasbeer (wasbeer)
      • Zeehond (zeehond)
    • Speelgoed serie (speelgoed_serie):
      • Jellycat dieren (jellycat_dieren)
      • Knuffeldier (knuffeldier)
      • Knuffeldoek (knuffeldoek)
      • Knuffelkussen (knuffelkussen)
      • Knuffelpop (knuffelpop)
      • Knuffelvoertuig (knuffelvoertuig)
    • Wasbaar (wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Materiaal (materiaal):
      • Anders (anders)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Imitatiebont (imitatiebont)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Microfiber (microfiber)
      • Polyester (polyester)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Wol (wol)
    • Grootte (hoogte_cm):
      • < 6 cm (hoogte_cm_6)
      • 6 cm - 11 cm (hoogte_cm_6_11)
      • 11 cm - 16 cm (hoogte_cm_11_16)
      • ≥ 16 cm (hoogte_cm_16)
    • Leeftijd vanaf (leeftijd_vanaf):
      • 3 - 6 maand (3_6_maand)
      • 1 jaar (18_24_maanden)
      • 2 jaar (2_jaar)
      • 3 jaar (3_jaar)
      • 4 jaar (4_jaar)
      • 6 jaar (6_jaar)
      • 7 jaar (7_jaar)
      • 12 jaar (12_jaar)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl