x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

City walk Overknee-laarzen in klassieke vorm

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews City walk Overknee-laarzen in klassieke vorm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties City walk Overknee-laarzen in klassieke vorm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
City walk Overknee-laarzen in klassieke vorm
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185618202.jpg?ts=1
City walk City walk Overknee-laarzen in klassieke vorm Overknee-laarzen in klassieke vorm Overknee-laarzen in klassieke vorm CITY WALK Overknee-laarzen in klassieke vorm (1)
  • 06951715836320
1
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Algemene kenmerken
    • Schoenmaat: 36, 38, 37, 42, 41, 40, 39
    • Geslacht: Dames
  • 53.94 53.94 EUR 1
    1
    • Otto Otto
      4.683463763403694 (112)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      CITY WALK Overknee-laarzen in klassieke vorm53.94, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Gabor Laarzen met modieuze rimpelingen bij de schacht
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185629430.jpg?ts=1
      Gabor Gabor Laarzen met modieuze rimpelingen bij de schacht Laarzen met modieuze rimpelingen bij de schacht Laarzen met modieuze rimpelingen bij de schacht Gabor Laarzen met modieuze rimpelingen bij de schacht (1)
      Gabor Laarzen met modieuze rimpelingen bij de schacht
      • 04062862667568
      1
    • Gabor Laarzen met decoratief element
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211396858.jpg?ts=1
      Gabor Gabor Laarzen met decoratief element Laarzen met decoratief element Laarzen met decoratief element Gabor Laarzen met decoratief element (1)
      Gabor Laarzen met decoratief element
      • 04064032664926
      1
    • City walk Laarzen met modieuze rimpelingen bij de schacht
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185621261.jpg?ts=1
      City walk City walk Laarzen met modieuze rimpelingen bij de schacht Laarzen met modieuze rimpelingen bij de schacht Laarzen met modieuze rimpelingen bij de schacht Laarzen, CITY WALK, van imitatieleer, warme textielen voering, binnenzool van warm textiel, kunststof loopzool, met ritssluiting en 1,5 cm hoge hak. * Sluiting: rits * Materiaal loopzool: kunststof (1)
      City walk Laarzen met modieuze rimpelingen bij de schacht
      • 06951715819828
      1
    • Ara - Florenz St Highsoft
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164033168.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165381938.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168759431.jpg?ts=1
      Ara Ara - Florenz St Highsoft - Florenz St Highsoft - Florenz St Highsoft Deze zwarte lange dames laars komen uit de collectie van Ara. Model Florenz ST Highsoft heeft een glad leren bovenwerk met aan de binnenzijde een functionele ritssluiting om het in- en uitstappen te versoepelen. De binnenvoering is van aangenaam textiel. Deze dames laarzen van Ara 12-16929 beschikken over een vast binnenzooltje. Het voetbed heeft wijdte maat G, dit is een normale wijdte maat. De hak heeft een hoogte van 4,5 centimeter. (1)
      Ara - Florenz St Highsoft
      • 04030223756794
      1
      deal
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 53.94
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 53.94
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 53.94
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 53.94
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 53.94
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 53.94
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 53.94
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 53.94
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 53.94
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 53.94
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 53.94
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 53.94
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 53.94
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 53.94
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 53.94
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 53.94
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 53.94
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 53.94
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 53.94
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 53.94
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 53.94
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 53.94
    • partner@vergelijk.nl