x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Vtwonen Lockerkast 3-deurs

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Vtwonen Lockerkast 3-deurs
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Vtwonen Lockerkast 3-deurs
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Vtwonen Lockerkast 3-deurs
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231221503.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231221502.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231221501.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105365567.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203213065.jpg?ts=1
Vtwonen Vtwonen Lockerkast 3-deurs Lockerkast 3-deurs Lockerkast 3-deurs vtwonen Opberggigant Locker 3-Deurs - Wit - 186x123x40 (1)
  • 08714713017294
3
  • Technische details
    • Aantal laden: 6
  • Design
    • Materiaal: Metaal, Hout
    • Kleur: Wit
  • Gewicht en omvang
    • Lengte: 186 cm
    • Breedte (cm): 123 cm
    • Hoogte: 186 cm
    • Diepte: 40 cm
    • Doorsnede (cm): 123 cm
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • 599.00 599.00 EUR 3
    3
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      vtwonen Opberggigant Locker 3-Deurs - Wit - 186x123x40599.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Sohome.nl Sohome.nl
      vtwonen Lockerkast met 3 deuren, kleur Wit Het is niet voor niets een hit, deze stoere lockerkast uit de collectie van vtwonen. Hij geeft...599.00, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Intenswonen.nl Intenswonen.nl
      Het is niet voor niets een hit, deze stoere lockerkast uit de collectie van vtwonen. Hij geeft de hal, slaap- of kinderkamer karakter zon...599.00, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • SIT Möbel Kledingkast Panama Breedte 80 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107082378.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237174451.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185212690.jpg?ts=1
      SIT Möbel SIT Möbel Kledingkast Panama Breedte 80 cm Kledingkast Panama Breedte 80 cm Kledingkast Panama Breedte 80 cm In de volgende kleuren te bestellen: * Romp/front: naturel/antiek-zwart * Kleur grepen: antiek-zwartDetails: * 2 deuren * 2 verstelbare planken * 1 garderobestang * Gemakkelijk te onderhouden (1)
      SIT Möbel Kledingkast Panama Breedte 80 cm
      • 04055195926402
      1
    • Roba Kinderkledingkast Linus, 3-deurs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237317359.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237317354.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237317363.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213186540.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237317349.jpg?ts=1
      Roba Roba Kinderkledingkast Linus, 3-deurs Kinderkledingkast Linus, 3-deurs Kinderkledingkast Linus, 3-deurs Roba® Kinderkledingkast Linus, 3-deurs (1)
      Roba Kinderkledingkast Linus, 3-deurs
      • 04005317310657
      1
    • Rauch Zweefdeurkast Tubona met uitgebreide interieurinrichting en passe-partout
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229836069.jpg?ts=1
      Rauch Rauch Zweefdeurkast Tubona met uitgebreide interieurinrichting en passe-partout Zweefdeurkast Tubona met uitgebreide interieurinrichting en passe-partout Zweefdeurkast Tubona met uitgebreide interieurinrichting en passe-partout rauch DIALOG Zweefdeurkast Tubona met uitgebreide interieurinrichting en passe-partout (1)
      Rauch Zweefdeurkast Tubona met uitgebreide interieurinrichting en passe-partout
      • 04047054224156
      1
    • Rauch Zweefdeurkast Kepan met uitgebreide interieurinrichting en passe-partout
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171256846.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229836165.jpg?ts=1
      Rauch Rauch Zweefdeurkast Kepan met uitgebreide interieurinrichting en passe-partout Zweefdeurkast Kepan met uitgebreide interieurinrichting en passe-partout Zweefdeurkast Kepan met uitgebreide interieurinrichting en passe-partout rauch DIALOG Zweefdeurkast Kepan met uitgebreide interieurinrichting en passe-partout (1)
      Rauch Zweefdeurkast Kepan met uitgebreide interieurinrichting en passe-partout
      • 04047054208705
      1
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 599.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 599.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 599.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 599.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 599.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 599.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 518.10
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 599.00
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 518.10
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 518.10
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 518.10
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 518.10
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 496.73
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 496.73
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 496.73
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 496.73
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 496.73
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 496.73
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 496.73
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 496.73
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 496.73
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 496.73
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 496.73
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 496.73
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 496.73
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 496.73
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 496.73
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 496.73
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 496.73
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 496.73
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 496.73
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 496.73
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 496.73
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 496.73
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 496.73
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 496.73
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 496.73
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 496.73
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 496.73
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 496.73
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 496.73
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 496.73
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 496.73
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 496.73
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 496.73
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 496.73
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 527.12
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 527.12
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 527.12
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 527.12
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 524.13
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 524.13
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 524.13
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 524.13
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 524.13
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 524.13
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 524.13
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 524.13
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 524.13
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 524.13
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 524.13
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 524.13
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 524.13
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 524.13
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 599.00
    • partner@vergelijk.nl