x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kledingkasten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Vtwonen kledingkast

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kledingkast categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Vtwonen Stage Kledingkast (b) 103 X (d) 40 X (h) 185 Cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231206217.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231206216.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231206213.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186316937.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176803992.jpg?ts=1
      Vtwonen Vtwonen Stage Kledingkast (b) 103 X (d) 40 X (h) 185 Cm Stage Kledingkast (b) 103 X (d) 40 X (h) 185 Cm Stage Kledingkast (b) 103 X (d) 40 X (h) 185 Cm Moderne, praktische garderobe kast met stoere uitstraling Massief, FSC gecertificeerd, grenenhout gelakt in groene soap tint Leuk; twee open vakken voor accessoires beschikbaar H 185 x B 103 x D 40 cm Deze Stage garderobekast uit de collectie van het Nederlandse merk vtwonen is modern en praktisch en heeft een stoere look. De kast is gemaakt van massief, FSC gecertificeerd, grenenhout gelakt in een groene soap tint en is voorzien van bruin leren greepjes. De twee open vakken ( H 26 cm) in de kast zorgen voor wat speelsheid. De garderobekast is voorzien van twee kastdeuren van 49 cm breed. Achter deze kastdeuren bevind zich één legplank over de gehele breedte van de kast. Het onderste vak heeft een hoogte van 45 cm en het vak boven de legplank heeft een hoogte van 48 cm. Onderin is de kast voorzien van 4 lades ( H 19 x B 49 X D 31 cm) met een bruine leren handgreep. Stage wordt als bouwpakket geleverd en is eenvoudig te monteren met behulp van de bijgeleverde montage instructie.Afmeting (1)
      Vtwonen Stage Kledingkast (b) 103 X (d) 40 X (h) 185 Cm
      • 08714713112258
      5
      499.00 EUR
    • Vtwonen Lockerkast 3-deurs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231221503.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231221502.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231221501.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105365567.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203213065.jpg?ts=1
      Vtwonen Vtwonen Lockerkast 3-deurs Lockerkast 3-deurs Lockerkast 3-deurs VTWONEN OPBERGGIGANT VT LOCKER 3-DRS WIT [fsc] (1)
      Vtwonen Lockerkast 3-deurs
      • 08714713017294
      3
      599.00 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Woood DEFAULT
        • woood
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Woood (woood)
      • OTTO (otto)
      • Beter Bed (beter_bed)
      • 24Designs (24designs)
      • Acaza (acaza)
      • Ambiente Haus (ambiente_haus)
      • Andas (andas)
      • Artplast (artplast)
      • Basiclabel (basiclabel)
      • Bebies First (bebies_first)
      • Beddenreus (beddenreus)
      • Begabino (begabino)
      • Beliani (beliani)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Beter Bed Basic (beter_bed_basic)
      • Blinq (blinq)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bopita (bopita)
      • Borchardt Möbel (borchardt_mo_bel)
      • Born Lucky (born_lucky)
      • Brulo (brulo)
      • ByLiving (byliving)
      • Cabino (cabino)
      • Casa (casa)
      • Casaria (casaria)
      • CASIBEL (casibel)
      • Childhome (childhome)
      • Chwood (chwood)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Cstore (cstore)
      • Curver (curver)
      • De Raat (de_raat)
      • Demeyere (demeyere)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Duverger (duverger)
      • En.casa (en_casa)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Exacompta (exacompta)
      • Fineliving (fineliving)
      • Finori (finori)
      • Flexworld (flexworld)
      • FMD (fmd)
      • Forte (forte)
      • Fresh To Go (fresh_to_go)
      • Fyn (fyn)
      • Gami (gami)
      • Germania (germania)
      • Ggg Möbel (ggg_mo_bel)
      • Goossens (goossens)
      • Hannah Home (hannah_home)
      • HEINE (heine)
      • HELVETIA (helvetia)
      • Herzberg (herzberg)
      • Hi (hi)
      • Hioshop (hioshop)
      • HK Living (hk_living)
      • HOMdotCOM (homdotcom)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Homemania (homemania)
      • Homexperts (homexperts)
      • Hoppekids (hoppekids)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Hubsch (hubsch)
      • Huisenthuis.nl (huisenthuis_nl)
      • Inosign (inosign)
      • Inter Link (inter_link)
      • Intergard (intergard)
      • Interlink (interlink)
      • Kalune Design (kalune_design)
      • Kare design (kare_design)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kesta (kesta)
      • Kick Collection (kick_collection)
      • Label51 (label51)
      • Laqua (laqua)
      • LC (lc)
      • Leifheit (leifheit)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Lisomme (lisomme)
      • Little Jumbo (little_jumbo)
      • Locker (locker)
      • Lorelli (lorelli)
      • Lüttenhütt (lu_ttenhu_tt)
      • Macabane (macabane)
      • MamaLoes (mamaloes)
      • Metaltex (metaltex)
      • Meubella (meubella)
      • Mutoni Living (mutoni_living)
      • My Home (my_home)
      • Mäusbacher (ma_usbacher)
      • Möbilia (mo_bilia)
      • Nancy (nancy)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nobo (nobo)
      • Nordal (nordal)
      • Nova solo (nova_solo)
      • O'daddy (o_daddy)
      • Optifit (optifit)
      • Paperbed (paperbed)
      • Parisot (parisot)
      • Paroli (paroli)
      • Perfecthomeshop (perfecthomeshop)
      • Pinolino (pinolino)
      • Places Of Style (places_of_style)
      • Premium Collection By Home Affaire (premium_collection_by_home_affaire)
      • Priess (priess)
      • Quax (quax)
      • Rauch (rauch)
      • Rauch Select (rauch_select)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Relita (relita)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roba (roba)
      • Schardt (schardt)
      • Schildmeyer (schildmeyer)
      • Schlafkontor (schlafkontor)
      • Silverline (silverline)
      • SIT Möbel (sit_mo_bel)
      • Solliden (solliden)
      • Solutions (solutions)
      • Songmics (songmics)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • Styro (styro)
      • Symbiosis (symbiosis)
      • Tecnos (tecnos)
      • Temahome (temahome)
      • Ticaa kindermobel (ticaa_kindermobel)
      • Timzowood Living (timzowood_living)
      • Tower Living (tower_living)
      • Trendteam (trendteam)
      • Tvilum (tvilum)
      • Unigro (unigro)
      • VCM (vcm)
      • Vente-unique.be (vente_unique_be)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vipack (vipack)
      • VOGL Möbelfabrik (vogl_mo_belfabrik)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • W (w)
      • We Do Wood (we_do_wood)
      • Wehkamp Home (wehkamp_home)
      • Wenko (wenko)
      • Wensing Meubelen (wensing_meubelen)
      • Wiemann (wiemann)
      • Wilmes (wilmes)
      • Wimex (wimex)
      • Woltra (woltra)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • Woud (woud)
      • YES everyday (yes_everyday)
      • Yogi & Yogini (yogi_yogini)
      • Zeller (zeller)
      • Zeller Present (zeller_present)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €199 (budget)
      • €199 - €399 (low)
      • €399 - €499 (medium)
      • > €499 (high)
    • Winkelen in plaats (physical_location):
      • 's-Hertogenbosch (_s_hertogenbosch)
      • Almere (almere)
      • Amersfoort (amersfoort)
      • Amstelveen (amstelveen)
      • Amsterdam (amsterdam)
      • Baarle-Nassau (baarle_nassau)
      • Beverwijk (beverwijk)
      • Breda (breda)
      • Capelle aan den IJssel (capelle_aan_den_ijssel)
      • Cruquius (cruquius)
      • Culemborg (culemborg)
      • Delft (delft)
      • Den Haag (den_haag)
      • Duiven (duiven)
      • Eindhoven (eindhoven)
      • Emmeloord (emmeloord)
      • Enschede (enschede)
      • Gouda (gouda)
      • Groningen (groningen)
      • Harderwijk (harderwijk)
      • Hazerswoude-Rijndijk (hazerswoude_rijndijk)
      • Heerhugowaard (heerhugowaard)
      • Heerlen (heerlen)
      • Hengelo (hengelo)
      • Hoorn (hoorn)
      • Katwijk aan Zee (katwijk_aan_zee)
      • Leeuwarden (leeuwarden)
      • Leiderdorp (leiderdorp)
      • Leidschendam (leidschendam)
      • Maastricht (maastricht)
      • Nijmegen (nijmegen)
      • Nuenen (nuenen)
      • Oosterhout (oosterhout)
      • Roermond (roermond)
      • Roosendaal (roosendaal)
      • Rotterdam (rotterdam)
      • Sliedrecht (sliedrecht)
      • Tilburg (tilburg)
      • Uden (uden)
      • Utrecht (utrecht)
      • Venray (venray)
      • Waalwijk (waalwijk)
      • Zevenaar (zevenaar)
      • Zwolle (zwolle)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 180 cm (hoogte_cm_1)
      • 180 cm - 200 cm (hoogte_cm_2)
      • 200 cm - 205 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 205 cm (hoogte_cm_4)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Bamboe (bamboe)
      • Eiken (eiken)
      • Gelamineerde spaanplaat (gelamineerde_spaanplaat)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Kunststof (kunststof)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Spaanplaat gefineerd (spaanplaat_gefineerd)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Veiligheidsglas (veiligheidsglas)
      • Vliesbehang (vliesbehang)
      • Vurenhout (vurenhout)
      • Wicker (wicker)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl