x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Vipack Lewis - Kledingkast - Wit - MDF

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Vipack Lewis - Kledingkast - Wit - MDF
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Vipack Lewis - Kledingkast - Wit - MDF
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Vipack Lewis - Kledingkast - Wit - MDF
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215586932.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215586931.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/69569371.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185854409.jpg?ts=1
Vipack Vipack Lewis - Kledingkast - Wit - MDF Lewis - Kledingkast - Wit - MDF Lewis - Kledingkast - Wit - MDF Vipack Kledingkast Lewis in 2 breedten, mdf-oppervlak (1)
  • 05420070213806
2
  • Design
    • Materiaal: Hout
    • Kleur: Wit
  • Gewicht en omvang
    • Lengte: 59 cm
    • Breedte (cm): 146 cm
    • Hoogte: 200 cm
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • 1106.90 1524.94 EUR 2
    2
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Vipack draaideurkast Lewis - 146 x 200 x 59 cm - wit1106.90, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Otto Otto
      4.683463763403694 (112)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Vipack Kledingkast Lewis in 2 breedten, mdf-oppervlak1524.94, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Hioshop Fox Kledingkast 2 Deuren Mat Zwart.
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/248254465.jpg?ts=1
      Hioshop Hioshop Fox Kledingkast 2 Deuren Mat Zwart. Fox Kledingkast 2 Deuren Mat Zwart. Fox Kledingkast 2 Deuren Mat Zwart. Fox kledingkast 2 deuren mat zwart. Je ontvangt meubels van een goede kwaliteit met een aangenaam comfort, gemaakt in een stijlvol en mooi design. Onze meubels zijn zeer aantrekkelijk geprijsd. Creëer uw eigen persoonlijke stijl met een nie (1)
      Hioshop Fox Kledingkast 2 Deuren Mat Zwart.
      • 05713035075411
      1
      deal
    • vidaXL Gangkast 55x25x189 Cm Spaanplaat Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223918209.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227297771.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227295855.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227297765.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227297778.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Gangkast 55x25x189 Cm Spaanplaat Wit Gangkast 55x25x189 Cm Spaanplaat Wit Gangkast 55x25x189 Cm Spaanplaat Wit Onze compacte halkast met een eenvoudig en chique ontwerp houdt je gang opgeruimd en netjes! De kast is perfect voor in de hal of inloopkast. Deze kledingkast is gemaakt van hoogwaardig bewerkt hout en is daardoor stabiel en stevig. Deze hoge kast heeft 5 vakken, waardoor je voldoende opbergruimte hebt voor je kleding, hoeden, handschoenen en andere spullen. Hij is makkelijk schoon te maken met een vochtige doek. (1)
      vidaXL Gangkast 55x25x189 Cm Spaanplaat Wit
      • 08720286016435
      2
    • Hioshop Gry Kledingkast 2 Deuren, 1 Lade Wit.
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230733660.jpg?ts=1
      Hioshop Hioshop Gry Kledingkast 2 Deuren, 1 Lade Wit. Gry Kledingkast 2 Deuren, 1 Lade Wit. Gry Kledingkast 2 Deuren, 1 Lade Wit. 1 kledingrek.Ral 9003. (1)
      Hioshop Gry Kledingkast 2 Deuren, 1 Lade Wit.
      • 07448128227276
      1
      deal
    • Rauch Zweefdeurkast Toma inclusief rekinzet met 3 stoffen dozen en extra planken
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243943558.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/179631441.jpg?ts=1
      Rauch Rauch Zweefdeurkast Toma inclusief rekinzet met 3 stoffen dozen en extra planken Zweefdeurkast Toma inclusief rekinzet met 3 stoffen dozen en extra planken Zweefdeurkast Toma inclusief rekinzet met 3 stoffen dozen en extra planken rauch Zweefdeurkast Toma inclusief rekinzet met 3 stoffen dozen en extra planken (1)
      Rauch Zweefdeurkast Toma inclusief rekinzet met 3 stoffen dozen en extra planken
      • 04047054204974
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 1004.25
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 1004.25
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 1004.25
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 1004.25
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 1339.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 1339.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 1103.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 1103.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 1103.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 1103.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 1103.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 1103.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 990.86
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 990.86
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 990.86
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 990.86
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 990.86
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 990.86
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 990.86
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 990.86
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 990.86
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 990.86
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 990.86
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 990.86
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 990.86
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 990.86
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 990.86
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 990.86
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 990.86
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 990.86
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 990.86
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 990.86
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 990.86
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 990.86
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 990.86
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 990.86
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 990.86
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 990.86
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 990.86
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 990.86
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 990.86
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 990.86
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 990.86
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 990.86
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 990.86
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 990.86
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 990.86
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 990.86
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 990.86
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 990.86
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 990.86
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 990.86
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 990.86
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 990.86
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 990.86
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 990.86
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 990.86
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 990.86
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 990.86
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 990.86
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 990.86
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 990.86
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 990.86
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 1103.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 1103.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 1004.25
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 1103.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 1103.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 1004.25
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 1004.25
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 1524.94
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 829.89
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 1524.94
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 1103.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 1103.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 1524.94
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 1103.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 1103.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 1103.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 1103.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 1103.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 1103.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 1103.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 1103.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 1103.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 1103.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 1103.00
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 1524.94
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 1524.94
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 818.79
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 818.79
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 818.79
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 818.79
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 818.79
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 818.79
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 1524.94
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 818.79
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 1524.94
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 1524.94
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 1524.94
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 1524.94
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 1524.94
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 1524.94
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 1524.94
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 1524.94
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 1524.94
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 1524.94
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 1524.94
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 1524.94
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 1524.94
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 1524.94
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 1103.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 1103.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 1103.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 1103.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 1103.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 1103.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 1103.00
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 1062.69
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 1103.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 1103.00
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 1157.20
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 1524.94
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 1103.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 1103.00
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 1103.00
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 1103.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 1103.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 1103.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 1103.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 1103.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 1103.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 1103.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 1103.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 1103.00
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 1524.94
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 1524.94
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 1524.94
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 1106.90
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 1106.90
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 1106.90
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 1106.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 1106.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 1106.90
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 1106.90
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 1106.90
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 1106.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 1106.90
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 1107.00
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 1524.94
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 1106.90
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 1524.94
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 1106.90
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 1106.90
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 1106.90
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 1106.90
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 1524.94
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 1106.00
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 1106.90
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 1524.94
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 1106.90
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 1106.90
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 1106.90
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 1524.94
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 1106.90
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 1106.90
    • partner@vergelijk.nl