x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Kinderwagens verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Quax kinderwagen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kinderwagen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Quax AVENUE KINDERWAGEN - CHEVRON GREY
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161766591.jpg
      Quax Quax AVENUE KINDERWAGEN - CHEVRON GREY AVENUE KINDERWAGEN - CHEVRON GREY AVENUE KINDERWAGEN - CHEVRON GREY QUAX AVENUE KINDERWAGEN - CHEVRON GREY - van quax in de categorie Kinderwagen. (1)
      Quax AVENUE KINDERWAGEN - CHEVRON GREY
      • 05414375167759
      1
      most_sold
      789.00 EUR
    • Quax Wandelwagen Avenue Linen Grey
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161497910.jpg
      Quax Quax Wandelwagen Avenue Linen Grey Wandelwagen Avenue Linen Grey Wandelwagen Avenue Linen Grey Quax Wandelwagen Avenue Linen Grey - van quax in de categorie Kinderwagen. (1)
      Quax Wandelwagen Avenue Linen Grey
      • 05414375167162
      1
      789.00 EUR
    • Quax AVENUE KINDERWAGEN - ECO DARK GREY
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163914584.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138839598.jpg
      Quax Quax AVENUE KINDERWAGEN - ECO DARK GREY AVENUE KINDERWAGEN - ECO DARK GREY AVENUE KINDERWAGEN - ECO DARK GREY QUAX AVENUE KINDERWAGEN - ECO DARK GREY - van quax in de categorie Kinderwagen. (1)
      Quax AVENUE KINDERWAGEN - ECO DARK GREY
      • 05414375167766
      1
      739.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Quinny DEFAULT
        • quinny
      • Maxi-Cosi DEFAULT
        • maxi_cosi
      • Mutsy DEFAULT
        • mutsy
    • Merk (brand):
      • 4Baby (4baby)
      • ABC Design (abc_design)
      • Baby Monsters (baby_monsters)
      • Babygo (babygo)
      • BabyTrold (babytrold)
      • BABYZEN (babyzen)
      • Baninni (baninni)
      • Bayer-Chic (bayer_chic)
      • Bebetto (bebetto)
      • Bebies First (bebies_first)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Born Lucky (born_lucky)
      • Britax (britax)
      • Bugaboo (bugaboo)
      • Bumprider (bumprider)
      • Cabino (cabino)
      • Caretero (caretero)
      • CB-X (cb_x)
      • Chic 4 Baby (chic_4_baby)
      • Chicco (chicco)
      • Childhome (childhome)
      • Childhome Collections (childhome_collections)
      • Childwheels (childwheels)
      • Chipolino (chipolino)
      • CONTOURS (contours)
      • Cosatto (cosatto)
      • Cybex (cybex)
      • Easywalker (easywalker)
      • Egg (egg)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Ergobaby (ergobaby)
      • Europe baby (europe_baby)
      • Fill (fill)
      • Fillikid (fillikid)
      • Gb GOLD (gb_gold)
      • GoodBaby (goodbaby)
      • Hamilton (hamilton)
      • Happy Baby (happy_baby)
      • Hartan (hartan)
      • Hauck (hauck)
      • Icoo (icoo)
      • Jane (jane)
      • Joie (joie)
      • Joolz (joolz)
      • Kees (kees)
      • Kiddy (kiddy)
      • Kidsriver (kidsriver)
      • Kinderkraft (kinderkraft)
      • Knorr-Baby (knorr_baby)
      • Koelstra (koelstra)
      • Kraft (kraft)
      • Lascal (lascal)
      • Lionelo (lionelo)
      • Little World (little_world)
      • Maclaren (maclaren)
      • Mamas & Papas (mamas_papas)
      • Maxi-Cosi (maxi_cosi)
      • Mima (mima)
      • Moon (moon)
      • Mountain Buggy (mountain_buggy)
      • Mutsy (mutsy)
      • Nania (nania)
      • Nuna (nuna)
      • Omnio (omnio)
      • On24 (on24)
      • Overig (overig)
      • Peg-Pérego (peg_pe_rego)
      • Pericles (pericles)
      • Quax (quax)
      • Quinny (quinny)
      • Recaro (recaro)
      • Red castle (red_castle)
      • Renolux (renolux)
      • Safety 1st (safety_1st)
      • Silver cross (silver_cross)
      • TecTake (tectake)
      • Tex (tex)
      • TFK (tfk)
      • Thule (thule)
      • Titaniumbaby (titaniumbaby)
      • Topmark (topmark)
      • Trottine (trottine)
      • UPPAbaby (uppababy)
      • VidaXL (vidaxl)
      • X-adventure (x_adventure)
      • Xadventure (xadventure)
    • Prijs (price):
      • < € 165 (budget)
      • € 165 - € 300 (price_2)
      • € 300 - € 550 (price_3)
      • ≥ € 550 (price_4)
    • Type kinderwagen (type_kinderwagen):
      • Combi kinderwagen (combi_kinderwagen)
      • Duo kinderwagen (duo_kinderwagen)
      • Hardloopwagen (hardloopwagen)
      • Reis kinderwagen (reis_kinderwagen)
      • Wandelwagen (wandelwagen)
    • Kinderwagen opties (baby_product_opties):
      • Afneembare kap (afneembare_kap)
      • Inclusief autostoel (inclusief_autostoel)
      • Omkeerbare handgreep (omkeerbare_handgreep)
      • Omkeerbare zitting (omkeerbare_zitting)
      • Slaapstand (slaapstand)
      • Vergrendelbare wielen (vergrendelbare_wielen)
      • Verstelbare handgreep (verstelbare_handgreep)
      • Verstelbare rugleuning (verstelbare_rugleuning)
      • Verstelbare voetensteun (verstelbare_voetensteun)
      • Verstelbare zitting (verstelbare_zitting)
      • Wielen verwijderbaar (wielen_verwijderbaar)
    • Aantal zitplaatsen (aantal_zitplaatsen):
      • 1 (aantal_zitplaatsen_1.0)
      • 2 (aantal_zitplaatsen_2.0)
      • 3 (aantal_zitplaatsen_3.0)
    • Maximale gewicht kind (max_gewicht_kind_kg):
      • 15 kg (max_gewicht_kind_kg_15.0)
      • 17 kg (max_gewicht_kind_kg_17.0)
      • 22 kg (max_gewicht_kind_kg_22.0)
      • 25 kg (max_gewicht_kind_kg_25.0)
    • Gewicht kinderwagen (gewicht_kg):
      • < 7 kg (gewicht_kg_1)
      • 7 kg - 9.6 kg (gewicht_kg_2)
      • 9.6 kg - 13 kg (gewicht_kg_3)
      • ≥ 13 kg (gewicht_kg_4)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 50 cm (breedte_cm_1)
      • 50 cm - 56 cm (breedte_cm_2)
      • 56 cm - 64 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 64 cm (breedte_cm_4)
    • Varianten (group):
      • ABC Design Mamba (abc_design_mamba)
      • ABC Design Zoom (abc_design_zoom)
      • Britax B-Agile Double (britax_b_agile_double)
      • Britax B-Lite (britax_b_lite)
      • Britax B-Motion 4 (britax_b_motion_4)
      • Britax Go Next (britax_go_next)
      • Britax Holiday (britax_holiday)
      • Britax Revolution (britax_revolution)
      • Bugaboo Bee 5 (bugaboo_bee_5)
      • Bugaboo Cameleon 3 (bugaboo_cameleon_3)
      • Chicco Lite Way (chicco_lite_way)
      • Hauck Malibu (hauck_malibu)
      • Hauck Shopper (hauck_shopper)
      • Hauck Sport (hauck_sport)
      • Hauck Viper (hauck_viper)
      • Koelstra Simba Twin (koelstra_simba_twin)
      • Maclaren Quest (maclaren_quest)
      • Maclaren Techno (maclaren_techno)
      • Mima Xari (mima_xari)
      • Mountain Buggy Urban Jungle (mountain_buggy_urban_jungle)
      • Mutsy Evo (mutsy_evo)
      • Quinny Moodd (quinny_moodd)
      • Quinny Zapp (quinny_zapp)
      • Recaro Easylife (recaro_easylife)
      • X-adventure X-line (x_adventure_x_line)
    • Wielmobiliteit (wielmobiliteit):
      • Draaibaar (draaibaar)
      • Vast (vast)
    • Riem vastmaak systeem (riem_vastmaak_systeem):
      • 3/5 Point seatbelt (3_5_point_seatbelt)
      • 3-puntsgordel (3_puntsgordel)
      • 5-puntsgordel (5_puntsgordel)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
      • Print (print)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Carbon (carbon)
      • Fleece (fleece)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Textiel (textiel)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl