x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Kinderwagens verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Osann kinderwagen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kinderwagen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Osann sportwagen Vegas hemelsblauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182109312.jpg
      Osann Osann sportwagen Vegas hemelsblauw sportwagen Vegas hemelsblauw sportwagen Vegas hemelsblauw Onze Vegas - de ideale metgezel voor actieve gezinnen. De buggy scoort niet alleen met zijn sportieve en elegante Design , maar overtuigt ook met zijn eenvoudige bediening: Hij verandert in een handomdraai in een compact pakket en vindt zo plaats in elke kofferruimte. De rugleuning kan met een trekkoord in de absolute ligpositie worden gebracht; Mini kan dus achterover leunen en ontspannen en niets staat een dutje in de weg. De verende wielen glijden ook soepel over de grond. Bovendien zorgt ... (1)
      Osann sportwagen Vegas hemelsblauw
      • 04016428008326
      2
      deal
      147.99 EUR
    • Osann sportwagen Vegas zilver grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182109301.jpg
      Osann Osann sportwagen Vegas zilver grijs sportwagen Vegas zilver grijs sportwagen Vegas zilver grijs Onze Vegas - de ideale metgezel voor actieve gezinnen. De buggy scoort niet alleen met zijn sportieve en elegante Design , maar overtuigt ook met zijn eenvoudige bediening: hij verandert in een handomdraai in een compact pakket en vindt zo plaats in elke kofferruimte. De rugleuning kan met een trekkoord in de absolute ligpositie worden gebracht; Mini kan dus achterover leunen en ontspannen en niets staat een dutje in de weg. De verende wielen glijden ook soepel over de grond. Bovendien zorgt ... (1)
      Osann sportwagen Vegas zilver grijs
      • 04016428008319
      2
      deal
      147.99 EUR
    • Osann sportwagen Vegas wijn rood
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182109067.jpg
      Osann Osann sportwagen Vegas wijn rood sportwagen Vegas wijn rood sportwagen Vegas wijn rood VEILIGHEID: Met zijn 5-punts-gordel en een beschermbeugel biedt onze kinderwagen Vegas veiligheid tijdens de wandeling. Zachte kussens en een voetsteun bieden extra comfort VERSTELBAAR: De rugleuning van de moderne buggy kan met een trekkoord worden aangepast tot de absolute ligpositie. Zo kan uw kind achterover leunen en ontspannen een dutje doen LICHT: De kogellagers van de wielen van onze sportbuggy zijn veerbelast; zo glijden de wielen over onbegaanbaar terrein zoals in de velden en weide... (1)
      Osann sportwagen Vegas wijn rood
      • 04016428008340
      2
      126.58 EUR
    • Osann sportwagen Vegas Lime
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182109157.jpg
      Osann Osann sportwagen Vegas Lime sportwagen Vegas Lime sportwagen Vegas Lime Onze Vegas - de ideale metgezel voor actieve gezinnen. De buggy scoort niet alleen met zijn sportieve en elegante Design , maar overtuigt ook met zijn eenvoudige bediening: Hij verandert in een handomdraai in een compact pakket en vindt zo plaats in elke kofferruimte. De rugleuning kan met een trekkoord in de absolute ligpositie worden gebracht; Mini kan dus achterover leunen en ontspannen en niets staat een dutje in de weg. De verende wielen glijden ook soepel over de grond. Bovendien zorgt ... (1)
      Osann sportwagen Vegas Lime
      • 04016428008333
      1
      deal
      147.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Quinny DEFAULT
        • quinny
      • Stokke DEFAULT
        • stokke
      • Maxi-Cosi DEFAULT
        • maxi_cosi
      • Mutsy DEFAULT
        • mutsy
    • Merk (brand):
      • 4Baby (4baby)
      • ABC Design (abc_design)
      • ABZ (abz)
      • Aerosleep (aerosleep)
      • ANEX (anex)
      • Asalvo (asalvo)
      • Autocomfort (autocomfort)
      • Baby Merc (baby_merc)
      • Baby Monsters (baby_monsters)
      • Baby Rocker (baby_rocker)
      • Babygo (babygo)
      • BABYJEM (babyjem)
      • BabyJogger (babyjogger)
      • BabyMoov (babymoov)
      • Babyono (babyono)
      • Babys Only (babys_only)
      • BabyTrold (babytrold)
      • BABYZEN (babyzen)
      • Baninni (baninni)
      • Bayer (bayer)
      • Bebies First (bebies_first)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Born Lucky (born_lucky)
      • Britax (britax)
      • Bugaboo (bugaboo)
      • Bumbleride (bumbleride)
      • Cabino (cabino)
      • Cam (cam)
      • Cangaroo (cangaroo)
      • Caretero (caretero)
      • CAVOE (cavoe)
      • CB-X (cb_x)
      • Chic 4 Baby (chic_4_baby)
      • Chicco (chicco)
      • Childhome (childhome)
      • Childhome Collections (childhome_collections)
      • Childwheels (childwheels)
      • Chipolino (chipolino)
      • Concord (concord)
      • CONTOURS (contours)
      • Cottonbaby (cottonbaby)
      • Cybex (cybex)
      • Derya Bebe (derya_bebe)
      • Ding (ding)
      • Dooky (dooky)
      • Dorel (dorel)
      • Easywalker (easywalker)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Ergobaby (ergobaby)
      • Fill (fill)
      • Fillikid (fillikid)
      • FreeON (freeon)
      • Fun (fun)
      • Gb GOLD (gb_gold)
      • Gesslein (gesslein)
      • GoodBaby (goodbaby)
      • Graco (graco)
      • Happy Baby (happy_baby)
      • Hartan (hartan)
      • Hauck (hauck)
      • Icoo (icoo)
      • Interbaby (interbaby)
      • Isoki (isoki)
      • Jane (jane)
      • Joie (joie)
      • Joolz (joolz)
      • Junama (junama)
      • Kees (kees)
      • Kiddy (kiddy)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kinderkraft (kinderkraft)
      • Knorr-Baby (knorr_baby)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Koeka (koeka)
      • Koelstra (koelstra)
      • Lassig (lassig)
      • Lionelo (lionelo)
      • Little Company (little_company)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Little World (little_world)
      • Lorelli (lorelli)
      • Maclaren (maclaren)
      • Mamas & Papas (mamas_papas)
      • Maxi-Cosi (maxi_cosi)
      • Meuble Plus (meuble_plus)
      • Micralite (micralite)
      • Mima (mima)
      • Momi (momi)
      • Moon (moon)
      • Mountain Buggy (mountain_buggy)
      • Mutsy (mutsy)
      • Nania (nania)
      • Nuna (nuna)
      • Omnio (omnio)
      • On24 (on24)
      • Osann (osann)
      • Overig (overig)
      • Peg-Pérego (peg_pe_rego)
      • Pericles (pericles)
      • Petex (petex)
      • Pinolino (pinolino)
      • Quax (quax)
      • Quinny (quinny)
      • Recaro (recaro)
      • Red castle (red_castle)
      • Renolux (renolux)
      • Roan (roan)
      • Safety 1st (safety_1st)
      • Seed (seed)
      • Sevibaby (sevibaby)
      • Silver cross (silver_cross)
      • Smartrike (smartrike)
      • Snoozy (snoozy)
      • Stokke (stokke)
      • Tako (tako)
      • Teutonia (teutonia)
      • Tex (tex)
      • TFK (tfk)
      • Thule (thule)
      • Tiny Love (tiny_love)
      • Titaniumbaby (titaniumbaby)
      • Topmark (topmark)
      • Trottine (trottine)
      • Tutek (tutek)
      • UPPAbaby (uppababy)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Viki (viki)
      • X-adventure (x_adventure)
      • X-Lander (x_lander)
      • Xadventure (xadventure)
    • Prijs (price):
      • < € 160 (budget)
      • € 160 - € 335 (price_2)
      • € 335 - € 620 (price_3)
      • ≥ € 620 (price_4)
    • Type kinderwagen (type_kinderwagen):
      • Combi kinderwagen (combi_kinderwagen)
      • Duo kinderwagen (duo_kinderwagen)
      • Hardloopwagen (hardloopwagen)
      • Reis kinderwagen (reis_kinderwagen)
      • Wandelwagen (wandelwagen)
    • Kinderwagen opties (baby_product_opties):
      • Afneembare kap (afneembare_kap)
      • Inclusief autostoel (inclusief_autostoel)
      • Omkeerbare handgreep (omkeerbare_handgreep)
      • Omkeerbare zitting (omkeerbare_zitting)
      • Slaapstand (slaapstand)
      • Vergrendelbare wielen (vergrendelbare_wielen)
      • Verstelbare handgreep (verstelbare_handgreep)
      • Verstelbare rugleuning (verstelbare_rugleuning)
      • Verstelbare voetensteun (verstelbare_voetensteun)
      • Verstelbare zitting (verstelbare_zitting)
      • Wielen verwijderbaar (wielen_verwijderbaar)
    • Aantal zitplaatsen (aantal_zitplaatsen):
      • 1 (aantal_zitplaatsen_1.0)
      • 2 (aantal_zitplaatsen_2.0)
      • 3 (aantal_zitplaatsen_3.0)
    • Maximale gewicht kind (max_gewicht_kind_kg):
      • 15 kg (max_gewicht_kind_kg_15.0)
      • 18 kg (max_gewicht_kind_kg_18.0)
      • 20 kg (max_gewicht_kind_kg_20.0)
      • 22 kg (max_gewicht_kind_kg_22.0)
      • 25 kg (max_gewicht_kind_kg_25.0)
    • Gewicht kinderwagen (gewicht_kg):
      • < 6.3 kg (gewicht_kg_1)
      • 6.3 kg - 8.3 kg (gewicht_kg_2)
      • 8.3 kg - 13 kg (gewicht_kg_3)
      • ≥ 13 kg (gewicht_kg_4)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 49 cm (breedte_cm_1)
      • 49 cm - 59 cm (breedte_cm_2)
      • 59 cm - 62 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 62 cm (breedte_cm_4)
    • Varianten (group):
      • Quinny Buzz (quinny_buzz)
      • Britax B-Agile Double (britax_b_agile_double)
      • Britax Go Next (britax_go_next)
      • Bugaboo Bee 5 (bugaboo_bee_5)
      • Bugaboo Cameleon 3 (bugaboo_cameleon_3)
      • Bugaboo Donkey Mono (bugaboo_donkey_mono)
      • Chicco Lite Way (chicco_lite_way)
      • Graco Evo (graco_evo)
      • Hauck Malibu (hauck_malibu)
      • Hauck Saturn (hauck_saturn)
      • Hauck Shopper (hauck_shopper)
      • Hauck Sport (hauck_sport)
      • Koelstra Binque Daily (koelstra_binque_daily)
      • Koelstra Simba Twin (koelstra_simba_twin)
      • Maclaren Quest (maclaren_quest)
      • Maclaren Techno (maclaren_techno)
      • Maxi-Cosi Mura 4 (maxi_cosi_mura_4)
      • Mima Xari (mima_xari)
      • Mountain Buggy Urban Jungle (mountain_buggy_urban_jungle)
      • Quinny Moodd (quinny_moodd)
      • Quinny Zapp (quinny_zapp)
      • Recaro Easylife (recaro_easylife)
      • X-adventure X-line (x_adventure_x_line)
    • Wielmobiliteit (wielmobiliteit):
      • Draaibaar (draaibaar)
      • Vast (vast)
    • Riem vastmaak systeem (riem_vastmaak_systeem):
      • 3/5 Point seatbelt (3_5_point_seatbelt)
      • 3-puntsgordel (3_puntsgordel)
      • 4 points (4_points)
      • 5-puntsgordel (5_puntsgordel)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
      • Antraciet (antraciet)
      • Creme (creme)
      • Print (print)
      • Transparant (transparant)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Canvas (canvas)
      • Carbon (carbon)
      • Fleece (fleece)
      • Foam (foam)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl