x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Kinderwagens verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Knorrtoys kinderwagen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kinderwagen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Knorrtoys Poppen-duobuggy Big twin, UMA. De eenhoorn voor tweelingen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172748865.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199492076.jpg
      Knorrtoys Knorrtoys Poppen-duobuggy Big twin, UMA. De eenhoorn voor tweelingen Poppen-duobuggy Big twin, UMA. De eenhoorn voor tweelingen Poppen-duobuggy Big twin, UMA. De eenhoorn voor tweelingen KnorrToys Tweeling Poppenwagen Big Twin Uma De Eenhoorn (1)
      Knorrtoys Poppen-duobuggy Big twin, UMA. De eenhoorn voor tweelingen
      • 04049491166747
      2
      58.94 EUR
    • Knorrtoys Poppen-duobuggy Milo, Magic Unicorn
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/201709862.jpg
      Knorrtoys Knorrtoys Poppen-duobuggy Milo, Magic Unicorn Poppen-duobuggy Milo, Magic Unicorn Poppen-duobuggy Milo, Magic Unicorn Knorrtoys® Poppen-duobuggy Milo, Magic Unicorn (1)
      Knorrtoys Poppen-duobuggy Milo, Magic Unicorn
      • 04049491164361
      2
      deal
      74.34 EUR
    • Knorrtoys Poppen-duobuggy Milo - flying hearts
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185869686.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178099296.jpg
      Knorrtoys Knorrtoys Poppen-duobuggy Milo - flying hearts Poppen-duobuggy Milo - flying hearts Poppen-duobuggy Milo - flying hearts Knorrtoys® Poppen-duobuggy Milo - flying hearts (1)
      Knorrtoys Poppen-duobuggy Milo - flying hearts
      • 04049491164330
      1
      most_sold
      77.94 EUR
    • Knorrtoys Poppen-duobuggy Milo - jeans grey
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185862802.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152405084.jpg
      Knorrtoys Knorrtoys Poppen-duobuggy Milo - jeans grey Poppen-duobuggy Milo - jeans grey Poppen-duobuggy Milo - jeans grey Top moderne en praktische dubbele poppenwagen Milo van knorr® speelgoed met verstelbare kap en chique design. Inclusief boodschappennet en veiligheidsgordel per zitje. De voorstoel kan zowel in de rijrichting als tegen de rijrichting in worden versteld. Een in hoogte verstelbare duwstang maakt het meegroeien van de wagen aan de poppenouders mogelijk. Details: Afmetingen: 67 x 46 x 73 cm Kleur: grijs Materiaal: Frame: metaal; Bekleding: 100 % polyester Geschikt voor poppen tot 50 cm. Leeftijd:... (1)
      Knorrtoys Poppen-duobuggy Milo - jeans grey
      • 04049491164224
      1
      deal
      105.71 EUR
    • Knorrtoys Poppen-duobuggy Big Twin - berry
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185863382.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157847496.jpg
      Knorrtoys Knorrtoys Poppen-duobuggy Big Twin - berry Poppen-duobuggy Big Twin - berry Poppen-duobuggy Big Twin - berry Knorrtoys® Poppen-duobuggy Big Twin - berry (1)
      Knorrtoys Poppen-duobuggy Big Twin - berry
      • 04049491166310
      1
      56.94 EUR
    • Knorrtoys Poppen-duobuggy BigTwin - tec purple
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185859993.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151162387.jpg
      Knorrtoys Knorrtoys Poppen-duobuggy BigTwin - tec purple Poppen-duobuggy BigTwin - tec purple Poppen-duobuggy BigTwin - tec purple Knorrtoys® Poppen-duobuggy BigTwin - tec purple (1)
      Knorrtoys Poppen-duobuggy BigTwin - tec purple
      • 04049491166822
      1
      58.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Quinny DEFAULT
        • quinny
      • Stokke DEFAULT
        • stokke
      • Maxi-Cosi DEFAULT
        • maxi_cosi
      • Mutsy DEFAULT
        • mutsy
    • Merk (brand):
      • 4Baby (4baby)
      • ABC Design (abc_design)
      • ABZ (abz)
      • Aerosleep (aerosleep)
      • ANEX (anex)
      • Asalvo (asalvo)
      • Autocomfort (autocomfort)
      • Baby Merc (baby_merc)
      • Baby Monsters (baby_monsters)
      • Baby Rocker (baby_rocker)
      • Babygo (babygo)
      • BABYJEM (babyjem)
      • BabyJogger (babyjogger)
      • BabyMoov (babymoov)
      • Babyono (babyono)
      • Babys Only (babys_only)
      • BabyTrold (babytrold)
      • BABYZEN (babyzen)
      • Baninni (baninni)
      • Bayer (bayer)
      • Bebies First (bebies_first)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Born Lucky (born_lucky)
      • Britax (britax)
      • Bugaboo (bugaboo)
      • Bumbleride (bumbleride)
      • Cabino (cabino)
      • Cam (cam)
      • Cangaroo (cangaroo)
      • Caretero (caretero)
      • CAVOE (cavoe)
      • CB-X (cb_x)
      • Chic 4 Baby (chic_4_baby)
      • Chicco (chicco)
      • Childhome (childhome)
      • Childhome Collections (childhome_collections)
      • Childwheels (childwheels)
      • Chipolino (chipolino)
      • Concord (concord)
      • CONTOURS (contours)
      • Cottonbaby (cottonbaby)
      • Cybex (cybex)
      • Derya Bebe (derya_bebe)
      • Ding (ding)
      • Dooky (dooky)
      • Dorel (dorel)
      • Easywalker (easywalker)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Ergobaby (ergobaby)
      • Fill (fill)
      • Fillikid (fillikid)
      • FreeON (freeon)
      • Fun (fun)
      • Gb GOLD (gb_gold)
      • Gesslein (gesslein)
      • Graco (graco)
      • Happy Baby (happy_baby)
      • Hartan (hartan)
      • Hauck (hauck)
      • Icoo (icoo)
      • Interbaby (interbaby)
      • Isoki (isoki)
      • Jane (jane)
      • Joie (joie)
      • Joolz (joolz)
      • Junama (junama)
      • Kees (kees)
      • Kiddy (kiddy)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kinderkraft (kinderkraft)
      • Knorr-Baby (knorr_baby)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Koeka (koeka)
      • Koelstra (koelstra)
      • Lassig (lassig)
      • Lionelo (lionelo)
      • Little Company (little_company)
      • Little World (little_world)
      • Lorelli (lorelli)
      • Maclaren (maclaren)
      • Mamas & Papas (mamas_papas)
      • Maxi-Cosi (maxi_cosi)
      • Meuble Plus (meuble_plus)
      • Micralite (micralite)
      • Mima (mima)
      • Momi (momi)
      • Moon (moon)
      • Mountain Buggy (mountain_buggy)
      • Mutsy (mutsy)
      • Nania (nania)
      • Nuna (nuna)
      • Omnio (omnio)
      • On24 (on24)
      • Osann (osann)
      • Overig (overig)
      • Peg-Pérego (peg_pe_rego)
      • Pericles (pericles)
      • Petex (petex)
      • Pinolino (pinolino)
      • Quax (quax)
      • Quinny (quinny)
      • Recaro (recaro)
      • Red castle (red_castle)
      • Renolux (renolux)
      • Roan (roan)
      • Safety 1st (safety_1st)
      • Seed (seed)
      • Silver cross (silver_cross)
      • Smartrike (smartrike)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Snoozy (snoozy)
      • Stokke (stokke)
      • Tako (tako)
      • Teutonia (teutonia)
      • Tex (tex)
      • TFK (tfk)
      • Thule (thule)
      • Tiny Love (tiny_love)
      • Titaniumbaby (titaniumbaby)
      • Topmark (topmark)
      • Trottine (trottine)
      • Tutek (tutek)
      • Twistshake (twistshake)
      • UPPAbaby (uppababy)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Viki (viki)
      • X-adventure (x_adventure)
      • X-Lander (x_lander)
      • Xadventure (xadventure)
    • Prijs (price):
      • < € 160 (budget)
      • € 160 - € 335 (price_2)
      • € 335 - € 640 (price_3)
      • ≥ € 640 (price_4)
    • Type kinderwagen (type_kinderwagen):
      • Combi kinderwagen (combi_kinderwagen)
      • Duo kinderwagen (duo_kinderwagen)
      • Hardloopwagen (hardloopwagen)
      • Reis kinderwagen (reis_kinderwagen)
      • Wandelwagen (wandelwagen)
    • Kinderwagen opties (baby_product_opties):
      • Afneembare kap (afneembare_kap)
      • Inclusief autostoel (inclusief_autostoel)
      • Omkeerbare handgreep (omkeerbare_handgreep)
      • Omkeerbare zitting (omkeerbare_zitting)
      • Slaapstand (slaapstand)
      • Vergrendelbare wielen (vergrendelbare_wielen)
      • Verstelbare handgreep (verstelbare_handgreep)
      • Verstelbare rugleuning (verstelbare_rugleuning)
      • Verstelbare voetensteun (verstelbare_voetensteun)
      • Verstelbare zitting (verstelbare_zitting)
      • Wielen verwijderbaar (wielen_verwijderbaar)
    • Aantal zitplaatsen (aantal_zitplaatsen):
      • 1 (aantal_zitplaatsen_1.0)
      • 2 (aantal_zitplaatsen_2.0)
      • 3 (aantal_zitplaatsen_3.0)
    • Maximale gewicht kind (max_gewicht_kind_kg):
      • 15 kg (max_gewicht_kind_kg_15.0)
      • 18 kg (max_gewicht_kind_kg_18.0)
      • 20 kg (max_gewicht_kind_kg_20.0)
      • 22 kg (max_gewicht_kind_kg_22.0)
      • 25 kg (max_gewicht_kind_kg_25.0)
    • Gewicht kinderwagen (gewicht_kg):
      • < 6.5 kg (gewicht_kg_1)
      • 6.5 kg - 8.7 kg (gewicht_kg_2)
      • 8.7 kg - 13 kg (gewicht_kg_3)
      • ≥ 13 kg (gewicht_kg_4)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 49 cm (breedte_cm_1)
      • 49 cm - 59 cm (breedte_cm_2)
      • 59 cm - 62 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 62 cm (breedte_cm_4)
    • Varianten (group):
      • Quinny Buzz (quinny_buzz)
      • Britax B-Agile Double (britax_b_agile_double)
      • Britax Go Next (britax_go_next)
      • Bugaboo Bee 5 (bugaboo_bee_5)
      • Bugaboo Cameleon 3 (bugaboo_cameleon_3)
      • Bugaboo Donkey Mono (bugaboo_donkey_mono)
      • Chicco Lite Way (chicco_lite_way)
      • Graco Evo (graco_evo)
      • Hauck Malibu (hauck_malibu)
      • Hauck Saturn (hauck_saturn)
      • Hauck Shopper (hauck_shopper)
      • Hauck Sport (hauck_sport)
      • Koelstra Binque Daily (koelstra_binque_daily)
      • Koelstra Simba Twin (koelstra_simba_twin)
      • Maclaren Quest (maclaren_quest)
      • Maclaren Techno (maclaren_techno)
      • Maxi-Cosi Mura 4 (maxi_cosi_mura_4)
      • Mima Xari (mima_xari)
      • Mountain Buggy Urban Jungle (mountain_buggy_urban_jungle)
      • Quinny Moodd (quinny_moodd)
      • Quinny Zapp (quinny_zapp)
      • Recaro Easylife (recaro_easylife)
      • X-adventure X-line (x_adventure_x_line)
    • Wielmobiliteit (wielmobiliteit):
      • Draaibaar (draaibaar)
      • Vast (vast)
    • Riem vastmaak systeem (riem_vastmaak_systeem):
      • 3/5 Point seatbelt (3_5_point_seatbelt)
      • 3-puntsgordel (3_puntsgordel)
      • 4 points (4_points)
      • 5-puntsgordel (5_puntsgordel)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
      • Antraciet (antraciet)
      • Creme (creme)
      • Print (print)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Canvas (canvas)
      • Carbon (carbon)
      • Fleece (fleece)
      • Foam (foam)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl