x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Kinderwagens verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Graco kinderwagen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kinderwagen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Graco Buggy Breaze Lite Suits Me
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209221804.jpg
      Graco Graco Buggy Breaze Lite Suits Me Buggy Breaze Lite Suits Me Buggy Breaze Lite Suits Me Geschikt vanaf de geboorte tot ca. 3 jaar (0-15 kg) Lichtgewicht met slechts 6,5 kg Click connect reissysteem compatibel met Graco SnugRide/SnugEssentials i-Size kinderautostoeltjes Easy release zwenkwielen aan de voorkant Multi-positie leunen Verwijderbare bumper bar Compacte vouw Grote mand Inclusief regenhoes (1)
      Graco Buggy Breaze Lite Suits Me
      • 05060624771156
      2
      most_sold
      82.51 EUR
    • Graco Kinderwagen Evo Black /Grey
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160985506.jpg
      Graco Graco Kinderwagen Evo Black /Grey Kinderwagen Evo Black /Grey Kinderwagen Evo Black /Grey Functioneel: de veelzijdige combi-kinderwagen is geschikt voor kinderen vanaf de geboorte tot ca. 3 jaar geschikt (0-15 kg). Aangenaam te schuiven dankzij in hoogte verstelbare duwbeugel Comfortabel: de rugleuning is drievoudig verstelbaar, de beensteun kan individueel worden aangepast en de ziteenheid van de sportstoel is in beide rijrichtingen te gebruiken Wandelbaar: in combinatie met de babyschalen Graco SnugRide en Graco Snugestafels of met de Graco Evo Luxury babykuip is de kinderwagen ... (1)
      Graco Kinderwagen Evo Black /Grey
      • 03660730041086
      2
      deal
      199.95 EUR
    • Graco Evo  Travelsystem Black /Grey
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209221800.jpg
      Graco Graco Evo Travelsystem Black /Grey Evo Travelsystem Black /Grey Evo Travelsystem Black /Grey 2-in-1 kinderwagenset: de Graco Evo kinderwagen is samen met de Graco SnugRide babyzitje een ideale eerste uitrustingsset. Het reissysteem is geschikt voor baby's vanaf de geboorte Comfortabele sportwagen: de rugleuning is drievoudig verstelbaar, de beensteun kan individueel worden aangepast en de ziteenheid van de sportstoel is in beide rijrichtingen te gebruiken Compact en slim: de Graco Evo kan dankzij een vouwmechanisme met één hand eenvoudig worden ingeklapt. Met de slimme Graco Click Co... (1)
      Graco Evo Travelsystem Black /Grey
      • 03660730039267
      2
      233.15 EUR
    • Graco Buggy TraveLite Black /Grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176621028.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208051107.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208051109.jpg
      Graco Graco Buggy TraveLite Black /Grijs Buggy TraveLite Black /Grijs Buggy TraveLite Black /Grijs Graco ® TraveLite Stroller is een lichtgewicht kinderwagen die gemakkelijk te vervoeren is dankzij het snel en compact opvouwen met opbergslot dat de kinderwagen opgevouwen houdt. De draaggreep maakt het verwijderen van de TraveLite buggy nog eenvoudiger. De afneembare, gevoerde armstang geeft je kind iets om zich aan vast te houden en maakt het makkelijker om in en uit de wandelwagen te stappen, terwijl de verstelbare W aden -steun en de in meerdere standen verstelbare rugleuning voor comfor... (1)
      Graco Buggy TraveLite Black /Grijs
      • 05060624771682
      • 6BF999BGREU
      2
      69.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Quinny DEFAULT
        • quinny
      • Stokke DEFAULT
        • stokke
      • Maxi-Cosi DEFAULT
        • maxi_cosi
      • Mutsy DEFAULT
        • mutsy
    • Merk (brand):
      • 4Baby (4baby)
      • ABC Design (abc_design)
      • ABZ (abz)
      • Aerosleep (aerosleep)
      • ANEX (anex)
      • Asalvo (asalvo)
      • Autocomfort (autocomfort)
      • Baby Merc (baby_merc)
      • Baby Monsters (baby_monsters)
      • Baby Rocker (baby_rocker)
      • BABY`S ONLY (baby_s_only)
      • Babygo (babygo)
      • BABYJEM (babyjem)
      • BabyJogger (babyjogger)
      • Babyono (babyono)
      • BabyTrold (babytrold)
      • BABYZEN (babyzen)
      • Baninni (baninni)
      • Bayer (bayer)
      • Bebies First (bebies_first)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Born Lucky (born_lucky)
      • Britax (britax)
      • Bugaboo (bugaboo)
      • Bumbleride (bumbleride)
      • Cabino (cabino)
      • Cam (cam)
      • Cangaroo (cangaroo)
      • Caretero (caretero)
      • CAVOE (cavoe)
      • CB-X (cb_x)
      • Chic 4 Baby (chic_4_baby)
      • Chicco (chicco)
      • Childhome (childhome)
      • Childhome Collections (childhome_collections)
      • Childwheels (childwheels)
      • Chipolino (chipolino)
      • Concord (concord)
      • CONTOURS (contours)
      • Cottonbaby (cottonbaby)
      • Cybex (cybex)
      • Derya Bebe (derya_bebe)
      • Ding (ding)
      • Dooky (dooky)
      • Dorel (dorel)
      • Easywalker (easywalker)
      • Elodie (elodie)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Ergobaby (ergobaby)
      • Fill (fill)
      • Fillikid (fillikid)
      • FreeON (freeon)
      • Fun (fun)
      • Gb GOLD (gb_gold)
      • Gesslein (gesslein)
      • GoodBaby (goodbaby)
      • Graco (graco)
      • Hamilton (hamilton)
      • Happy Baby (happy_baby)
      • Hartan (hartan)
      • Hauck (hauck)
      • Icoo (icoo)
      • Interbaby (interbaby)
      • Isoki (isoki)
      • Jane (jane)
      • Joie (joie)
      • Jollein (jollein)
      • Joolz (joolz)
      • Junama (junama)
      • Kees (kees)
      • Kiddy (kiddy)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kinderkraft (kinderkraft)
      • Knorr-Baby (knorr_baby)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Koeka (koeka)
      • Koelstra (koelstra)
      • Lassig (lassig)
      • Lionelo (lionelo)
      • Little Company (little_company)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Little World (little_world)
      • Lorelli (lorelli)
      • Maclaren (maclaren)
      • Makro (makro)
      • Mamas & Papas (mamas_papas)
      • Maxi-Cosi (maxi_cosi)
      • Meuble Plus (meuble_plus)
      • Micralite (micralite)
      • Mima (mima)
      • Momi (momi)
      • Moon (moon)
      • Mountain Buggy (mountain_buggy)
      • Mutsy (mutsy)
      • Nania (nania)
      • Nuna (nuna)
      • Omnio (omnio)
      • On24 (on24)
      • Osann (osann)
      • Overig (overig)
      • Peg-Pérego (peg_pe_rego)
      • Pericles (pericles)
      • Petex (petex)
      • Pinolino (pinolino)
      • Quax (quax)
      • Quinny (quinny)
      • Recaro (recaro)
      • Red castle (red_castle)
      • Renolux (renolux)
      • Roan (roan)
      • Safety 1st (safety_1st)
      • Seed (seed)
      • Silver cross (silver_cross)
      • Smartrike (smartrike)
      • Snoozy (snoozy)
      • Stokke (stokke)
      • Tako (tako)
      • Teutonia (teutonia)
      • Tex (tex)
      • TFK (tfk)
      • Thule (thule)
      • Titaniumbaby (titaniumbaby)
      • Topmark (topmark)
      • Trottine (trottine)
      • Tutek (tutek)
      • Twistshake (twistshake)
      • UPPAbaby (uppababy)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Viki (viki)
      • X-adventure (x_adventure)
      • X-Lander (x_lander)
      • Xadventure (xadventure)
      • Zaffiro (zaffiro)
    • Prijs (price):
      • < € 170 (budget)
      • € 170 - € 350 (price_2)
      • € 350 - € 665 (price_3)
      • ≥ € 665 (price_4)
    • Type kinderwagen (type_kinderwagen):
      • Combi kinderwagen (combi_kinderwagen)
      • Duo kinderwagen (duo_kinderwagen)
      • Hardloopwagen (hardloopwagen)
      • Reis kinderwagen (reis_kinderwagen)
      • Wandelwagen (wandelwagen)
    • Kinderwagen opties (baby_product_opties):
      • Afneembare kap (afneembare_kap)
      • Inclusief autostoel (inclusief_autostoel)
      • Omkeerbare handgreep (omkeerbare_handgreep)
      • Omkeerbare zitting (omkeerbare_zitting)
      • Slaapstand (slaapstand)
      • Vergrendelbare wielen (vergrendelbare_wielen)
      • Verstelbare handgreep (verstelbare_handgreep)
      • Verstelbare rugleuning (verstelbare_rugleuning)
      • Verstelbare voetensteun (verstelbare_voetensteun)
      • Verstelbare zitting (verstelbare_zitting)
      • Wielen verwijderbaar (wielen_verwijderbaar)
    • Aantal zitplaatsen (aantal_zitplaatsen):
      • 1 (aantal_zitplaatsen_1.0)
      • 2 (aantal_zitplaatsen_2.0)
      • 3 (aantal_zitplaatsen_3.0)
    • Maximale gewicht kind (max_gewicht_kind_kg):
      • 15 kg (max_gewicht_kind_kg_15.0)
      • 18 kg (max_gewicht_kind_kg_18.0)
      • 20 kg (max_gewicht_kind_kg_20.0)
      • 22 kg (max_gewicht_kind_kg_22.0)
      • 25 kg (max_gewicht_kind_kg_25.0)
    • Gewicht kinderwagen (gewicht_kg):
      • < 6.4 kg (gewicht_kg_1)
      • 6.4 kg - 9.5 kg (gewicht_kg_2)
      • 9.5 kg - 13 kg (gewicht_kg_3)
      • ≥ 13 kg (gewicht_kg_4)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 50 cm (breedte_cm_1)
      • 50 cm - 59 cm (breedte_cm_2)
      • 59 cm - 62 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 62 cm (breedte_cm_4)
    • Varianten (group):
      • Quinny Buzz (quinny_buzz)
      • Britax B-Agile Double (britax_b_agile_double)
      • Britax Go Next (britax_go_next)
      • Bugaboo Bee 5 (bugaboo_bee_5)
      • Bugaboo Cameleon 3 (bugaboo_cameleon_3)
      • Chicco Lite Way (chicco_lite_way)
      • Graco Evo (graco_evo)
      • Hauck Malibu (hauck_malibu)
      • Hauck Saturn (hauck_saturn)
      • Hauck Shopper (hauck_shopper)
      • Hauck Sport (hauck_sport)
      • Koelstra Binque Daily (koelstra_binque_daily)
      • Maclaren Quest (maclaren_quest)
      • Maxi-Cosi Mura 4 (maxi_cosi_mura_4)
      • Mima Xari (mima_xari)
      • Mountain Buggy Urban Jungle (mountain_buggy_urban_jungle)
      • Quinny Zapp (quinny_zapp)
      • Recaro Easylife (recaro_easylife)
      • X-adventure X-line (x_adventure_x_line)
    • Wielmobiliteit (wielmobiliteit):
      • Draaibaar (draaibaar)
      • Vast (vast)
    • Riem vastmaak systeem (riem_vastmaak_systeem):
      • 3-puntsgordel (3_puntsgordel)
      • 4 points (4_points)
      • 5-puntsgordel (5_puntsgordel)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
      • Antraciet (antraciet)
      • Creme (creme)
      • Print (print)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Canvas (canvas)
      • Carbon (carbon)
      • Fleece (fleece)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl