x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Kinderwagens verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Hauck Shopper

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kinderwagen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Hauck Shopper Trioset Blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210100532.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208239438.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199199595.jpg
      Hauck Hauck Shopper Trioset Blauw Shopper Trioset Blauw Shopper Trioset Blauw HAUCK Shopper Trio Combinatie Wandelwagen - blauw (2)
      Hauck Shopper Trioset Blauw
      • 04007923153420
      3
      most_sold
      165.20 EUR
    • Hauck Shopper Trioset Exploring a Classic
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210099750.jpg
      Hauck Hauck Shopper Trioset Exploring a Classic Shopper Trioset Exploring a Classic Shopper Trioset Exploring a Classic 3-IN-1 REISSET Met grote reiswieg (vanaf geboorte tot 9 kg), baby-autostoeltje (vanaf geboorte tot 13 kg) en buggy belastbaar tot 25 kg (stoelgedeelte 22 kg + mand 3 kg) COMFORTABEL Dankzij de tot ligstand verstelbare rugleuning en voetensteun, de zonnekap, het praktische blad met bekerhouder en de grote boodschappenmand voelen ouders en kind zich steeds comfortabel GEMAKKELIJK INKLAPBAAR Deze boodschappenbuggy is in een oogwenk inklapbaar, waardoor hij ook in kleinere auto's past en handi... (2)
      Hauck Shopper Trioset Exploring a Classic
      • 04007923153031
      2
      202.62 EUR
    • Hauck Shopper SLX Trioset Kinderwagen - Pooh Cuddles
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158936546.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127444908.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127444897.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127444900.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138993484.jpg
      Hauck Hauck Shopper SLX Trioset Kinderwagen - Pooh Cuddles Shopper SLX Trioset Kinderwagen - Pooh Cuddles Shopper SLX Trioset Kinderwagen - Pooh Cuddles Combikinderwagen met grote babykuip (vanaf geboorte tot 9 kg), babyschaal zonder Isofix (vanaf de geboorte tot 13 kg) en lichte buggy belastbaar tot 25 kg (wagen 22 kg + mand 3 kg). Comfortabele ligzak dankzij verstelbare rugleuning en voetensteun, zonnekap, grote mand en praktische bekerhouder. Klein opvouwbaar de buggy kan compact worden opgevouwen, waardoor hij tot een ideale reisbuggy wordt, omdat hij in bijna elke auto past. Wendbaar: dankzij de zwenk- en vastzetbare voorwielen en de ... (1)
      Hauck Shopper SLX Trioset Kinderwagen - Pooh Cuddles
      • 04007923153390
      2
      deal
      239.99 EUR
    • Hauck Shopper Neo II Pooh Cuddles - Beige
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150559657.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210065228.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166459155.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200600460.jpg
      Hauck Hauck Shopper Neo II Pooh Cuddles - Beige Shopper Neo II Pooh Cuddles - Beige Shopper Neo II Pooh Cuddles - Beige Zeer lang bruikbaar de kinderbuggy is geschikt vanaf de geboorte (in ligpositie of in combinatie met de 2-in-1 draagtas) tot 25 kg (wagen 22 kg + mand 3 kg). Comfortabele ligzak dankzij verstelbare rugleuning en voetensteun, zonnekap, grote mand, 2 praktische bekerhouders. Gemakkelijk op te vouwen de sportwagen kan met slechts één hand in enkele seconden compact worden ingeklapt door het vouwmechanisme op de duwstang te bedienen. Wendbaar: dankzij de grote en draaibare wielen is de reisbug... (1)
      Hauck Shopper Neo II Pooh Cuddles - Beige
      • 04007923149157
      2
      104.60 EUR
    • Hauck Shopper SLX Trioset Denim/Silver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162481854.jpg
      Hauck Hauck Shopper SLX Trioset Denim/Silver Shopper SLX Trioset Denim/Silver Shopper SLX Trioset Denim/Silver Met de praktische Shopper SLX Trio Set met reiswieg, autostoel en buggy ben je uitstekend uitgerust, tot aan de basisschool leeftijd van je kindje. Met het handige Easy-Fix systeem kunnen de reiswieg en de autostoel in een handomdraai op de geïntegreerde adapters worden gemonteerd en op elk moment aan jouw behoeften worden aangepast. Met deze chique kinderwagen trek je veel aandacht tijdens jouw shoppingtrips of wandelingen. Ook in de bus of trein maakt hij een goed figuur, de shopper is name... (1)
      Hauck Shopper SLX Trioset Denim/Silver
      • 04007923153406
      1
      deal
      199.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Quinny DEFAULT
        • quinny
      • Stokke DEFAULT
        • stokke
      • Maxi-Cosi DEFAULT
        • maxi_cosi
      • Mutsy DEFAULT
        • mutsy
    • Merk (brand):
      • 4Baby (4baby)
      • ABC Design (abc_design)
      • ABZ (abz)
      • Aerosleep (aerosleep)
      • ANEX (anex)
      • Asalvo (asalvo)
      • Autocomfort (autocomfort)
      • Baby Merc (baby_merc)
      • Baby Monsters (baby_monsters)
      • Baby Rocker (baby_rocker)
      • Babygo (babygo)
      • BABYJEM (babyjem)
      • BabyJogger (babyjogger)
      • BabyMoov (babymoov)
      • Babyono (babyono)
      • Babys Only (babys_only)
      • BabyTrold (babytrold)
      • BABYZEN (babyzen)
      • Baninni (baninni)
      • Bayer (bayer)
      • Bebies First (bebies_first)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Born Lucky (born_lucky)
      • Britax (britax)
      • Bugaboo (bugaboo)
      • Bumbleride (bumbleride)
      • Cabino (cabino)
      • Cam (cam)
      • Cangaroo (cangaroo)
      • Caretero (caretero)
      • CAVOE (cavoe)
      • CB-X (cb_x)
      • Chic 4 Baby (chic_4_baby)
      • Chicco (chicco)
      • Childhome (childhome)
      • Childhome Collections (childhome_collections)
      • Childwheels (childwheels)
      • Chipolino (chipolino)
      • Concord (concord)
      • CONTOURS (contours)
      • Cottonbaby (cottonbaby)
      • Cybex (cybex)
      • Derya Bebe (derya_bebe)
      • Ding (ding)
      • Dooky (dooky)
      • Dorel (dorel)
      • Easywalker (easywalker)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Ergobaby (ergobaby)
      • Fill (fill)
      • Fillikid (fillikid)
      • FreeON (freeon)
      • Fun (fun)
      • Gb GOLD (gb_gold)
      • Gesslein (gesslein)
      • GoodBaby (goodbaby)
      • Graco (graco)
      • Happy Baby (happy_baby)
      • Hartan (hartan)
      • Hauck (hauck)
      • Icoo (icoo)
      • Interbaby (interbaby)
      • Isoki (isoki)
      • Jane (jane)
      • Joie (joie)
      • Joolz (joolz)
      • Junama (junama)
      • Kees (kees)
      • Kiddy (kiddy)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kinderkraft (kinderkraft)
      • Knorr-Baby (knorr_baby)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Koeka (koeka)
      • Koelstra (koelstra)
      • Lassig (lassig)
      • Lionelo (lionelo)
      • Little Company (little_company)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Little World (little_world)
      • Lorelli (lorelli)
      • Maclaren (maclaren)
      • Mamas & Papas (mamas_papas)
      • Maxi-Cosi (maxi_cosi)
      • Meuble Plus (meuble_plus)
      • Micralite (micralite)
      • Mima (mima)
      • Momi (momi)
      • Moon (moon)
      • Mountain Buggy (mountain_buggy)
      • Mutsy (mutsy)
      • Nania (nania)
      • Nuna (nuna)
      • Omnio (omnio)
      • On24 (on24)
      • Osann (osann)
      • Overig (overig)
      • Peg-Pérego (peg_pe_rego)
      • Pericles (pericles)
      • Petex (petex)
      • Pinolino (pinolino)
      • Quax (quax)
      • Quinny (quinny)
      • Recaro (recaro)
      • Red castle (red_castle)
      • Renolux (renolux)
      • Roan (roan)
      • Safety 1st (safety_1st)
      • Seed (seed)
      • Sevibaby (sevibaby)
      • Silver cross (silver_cross)
      • Smartrike (smartrike)
      • Snoozy (snoozy)
      • Stokke (stokke)
      • Tako (tako)
      • Teutonia (teutonia)
      • TFK (tfk)
      • Thule (thule)
      • Tiny Love (tiny_love)
      • Titaniumbaby (titaniumbaby)
      • Topmark (topmark)
      • Trottine (trottine)
      • Tutek (tutek)
      • UPPAbaby (uppababy)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Viki (viki)
      • X-adventure (x_adventure)
      • X-Lander (x_lander)
      • Xadventure (xadventure)
      • Zaffiro (zaffiro)
    • Prijs (price):
      • < € 160 (budget)
      • € 160 - € 340 (price_2)
      • € 340 - € 620 (price_3)
      • ≥ € 620 (price_4)
    • Type kinderwagen (type_kinderwagen):
      • Combi kinderwagen (combi_kinderwagen)
      • Duo kinderwagen (duo_kinderwagen)
      • Hardloopwagen (hardloopwagen)
      • Reis kinderwagen (reis_kinderwagen)
      • Wandelwagen Hauck Shopper (wandelwagen)
    • Kinderwagen opties (baby_product_opties):
      • Afneembare kap (afneembare_kap)
      • Inclusief autostoel (inclusief_autostoel)
      • Omkeerbare handgreep (omkeerbare_handgreep)
      • Omkeerbare zitting (omkeerbare_zitting)
      • Slaapstand (slaapstand)
      • Vergrendelbare wielen (vergrendelbare_wielen)
      • Verstelbare handgreep (verstelbare_handgreep)
      • Verstelbare rugleuning (verstelbare_rugleuning)
      • Verstelbare voetensteun (verstelbare_voetensteun)
      • Verstelbare zitting (verstelbare_zitting)
      • Wielen verwijderbaar (wielen_verwijderbaar)
    • Aantal zitplaatsen (aantal_zitplaatsen):
      • 1 (aantal_zitplaatsen_1.0)
      • 2 (aantal_zitplaatsen_2.0)
      • 3 (aantal_zitplaatsen_3.0)
    • Maximale gewicht kind (max_gewicht_kind_kg):
      • 15 kg (max_gewicht_kind_kg_15.0)
      • 18 kg (max_gewicht_kind_kg_18.0)
      • 20 kg (max_gewicht_kind_kg_20.0)
      • 22 kg (max_gewicht_kind_kg_22.0)
      • 25 kg (max_gewicht_kind_kg_25.0)
    • Gewicht kinderwagen (gewicht_kg):
      • < 6.3 kg (gewicht_kg_1)
      • 6.3 kg - 8.5 kg (gewicht_kg_2)
      • 8.5 kg - 13 kg (gewicht_kg_3)
      • ≥ 13 kg (gewicht_kg_4)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 50 cm (breedte_cm_1)
      • 50 cm - 59 cm (breedte_cm_2)
      • 59 cm - 62 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 62 cm (breedte_cm_4)
    • Varianten (group):
      • Quinny Buzz (quinny_buzz)
      • Britax B-Agile Double (britax_b_agile_double)
      • Britax Go Next (britax_go_next)
      • Bugaboo Bee 5 (bugaboo_bee_5)
      • Bugaboo Cameleon 3 (bugaboo_cameleon_3)
      • Bugaboo Donkey Mono (bugaboo_donkey_mono)
      • Chicco Lite Way (chicco_lite_way)
      • Graco Evo (graco_evo)
      • Hauck Malibu (hauck_malibu)
      • Hauck Saturn (hauck_saturn)
      • Hauck Shopper (hauck_shopper)
      • Hauck Sport (hauck_sport)
      • Koelstra Binque Daily (koelstra_binque_daily)
      • Koelstra Simba Twin (koelstra_simba_twin)
      • Maclaren Quest (maclaren_quest)
      • Maclaren Techno (maclaren_techno)
      • Maxi-Cosi Mura 4 (maxi_cosi_mura_4)
      • Mima Xari (mima_xari)
      • Mountain Buggy Urban Jungle (mountain_buggy_urban_jungle)
      • Quinny Moodd (quinny_moodd)
      • Quinny Zapp (quinny_zapp)
      • Recaro Easylife (recaro_easylife)
      • X-adventure X-line (x_adventure_x_line)
    • Wielmobiliteit (wielmobiliteit):
      • Draaibaar (draaibaar)
      • Vast (vast)
    • Riem vastmaak systeem (riem_vastmaak_systeem):
      • 3-puntsgordel (3_puntsgordel)
      • 4 points (4_points)
      • 5-puntsgordel (5_puntsgordel)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
      • Antraciet (antraciet)
      • Creme (creme)
      • Print (print)
      • Transparant (transparant)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Canvas (canvas)
      • Carbon (carbon)
      • Fleece (fleece)
      • Foam (foam)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl