x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Kinderwagens verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Childwheels kinderwagen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kinderwagen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Childwheels Triplet wandelwagen antraciet 3 kinderen + rc
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159297755.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132192727.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132192726.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132192730.jpg
      Childwheels Childwheels Triplet wandelwagen antraciet 3 kinderen + rc Triplet wandelwagen antraciet 3 kinderen + rc Triplet wandelwagen antraciet 3 kinderen + rc Gezinnen met drie jonge kinderen zullen genieten van de Childwheels Triplet wandelwagen. De Triplet is eenvoudig te gebruiken en heeft een grote boodschappenmand. De wielen zorgen voor een goede grip op de weg en bieden maximum aan flexibiliteit. De rugleuning van de twee achterste zitjes zijn verstelbaar. Een grote zonnekap beschermt de kinderen tegen zon en wind. Inclusief een aangepast regenscherm. Afmetingen: 830 x 1300 x 1050mm Gewicht: 27,67 kg EN 1888 Mat... (11)
      Childwheels Triplet wandelwagen antraciet 3 kinderen + rc
      • 05420007139346
      • 421144
      1
      most_sold
      1028.50 EUR
    • Childwheels Buggy Superstar Antraciet
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190498227.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128080130.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144576274.jpg
      Childwheels Childwheels Buggy Superstar Antraciet Buggy Superstar Antraciet Buggy Superstar Antraciet Childwheels - Buggy Superstar - Antraciet (1)
      Childwheels Buggy Superstar Antraciet
      • 05420007128364
      1
      179.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Quinny DEFAULT
        • quinny
      • Stokke DEFAULT
        • stokke
      • Maxi-Cosi DEFAULT
        • maxi_cosi
      • Mutsy DEFAULT
        • mutsy
    • Merk (brand):
      • 4Baby (4baby)
      • ABC Design (abc_design)
      • ABZ (abz)
      • Aerosleep (aerosleep)
      • ANEX (anex)
      • Asalvo (asalvo)
      • Autocomfort (autocomfort)
      • Baby Merc (baby_merc)
      • Baby Monsters (baby_monsters)
      • Baby Rocker (baby_rocker)
      • Babygo (babygo)
      • BABYJEM (babyjem)
      • BabyJogger (babyjogger)
      • BabyMoov (babymoov)
      • Babyono (babyono)
      • Babys Only (babys_only)
      • BabyTrold (babytrold)
      • BABYZEN (babyzen)
      • Baninni (baninni)
      • Bayer (bayer)
      • Bebies First (bebies_first)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Born Lucky (born_lucky)
      • Britax (britax)
      • Bugaboo (bugaboo)
      • Bumbleride (bumbleride)
      • Cabino (cabino)
      • Cam (cam)
      • Cangaroo (cangaroo)
      • Caretero (caretero)
      • CAVOE (cavoe)
      • CB-X (cb_x)
      • Chic 4 Baby (chic_4_baby)
      • Chicco (chicco)
      • Childhome (childhome)
      • Childhome Collections (childhome_collections)
      • Childwheels (childwheels)
      • Chipolino (chipolino)
      • Concord (concord)
      • CONTOURS (contours)
      • Cottonbaby (cottonbaby)
      • Cybex (cybex)
      • Derya Bebe (derya_bebe)
      • Ding (ding)
      • Dooky (dooky)
      • Dorel (dorel)
      • Easywalker (easywalker)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Ergobaby (ergobaby)
      • Fill (fill)
      • Fillikid (fillikid)
      • FreeON (freeon)
      • Fun (fun)
      • Gb GOLD (gb_gold)
      • Gesslein (gesslein)
      • GoodBaby (goodbaby)
      • Graco (graco)
      • Happy Baby (happy_baby)
      • Hartan (hartan)
      • Hauck (hauck)
      • Icoo (icoo)
      • Interbaby (interbaby)
      • Isoki (isoki)
      • Jane (jane)
      • Joie (joie)
      • Joolz (joolz)
      • Junama (junama)
      • Kees (kees)
      • Kiddy (kiddy)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kinderkraft (kinderkraft)
      • Knorr-Baby (knorr_baby)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Koeka (koeka)
      • Koelstra (koelstra)
      • Lassig (lassig)
      • Lionelo (lionelo)
      • Little Company (little_company)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Little World (little_world)
      • Lorelli (lorelli)
      • Maclaren (maclaren)
      • Mamas & Papas (mamas_papas)
      • Maxi-Cosi (maxi_cosi)
      • Meuble Plus (meuble_plus)
      • Micralite (micralite)
      • Mima (mima)
      • Momi (momi)
      • Moon (moon)
      • Mountain Buggy (mountain_buggy)
      • Mutsy (mutsy)
      • Nania (nania)
      • Nuna (nuna)
      • Omnio (omnio)
      • On24 (on24)
      • Osann (osann)
      • Overig (overig)
      • Peg-Pérego (peg_pe_rego)
      • Pericles (pericles)
      • Petex (petex)
      • Pinolino (pinolino)
      • Quax (quax)
      • Quinny (quinny)
      • Recaro (recaro)
      • Red castle (red_castle)
      • Renolux (renolux)
      • Roan (roan)
      • Safety 1st (safety_1st)
      • Seed (seed)
      • Sevibaby (sevibaby)
      • Silver cross (silver_cross)
      • Smartrike (smartrike)
      • Snoozy (snoozy)
      • Stokke (stokke)
      • Tako (tako)
      • Teutonia (teutonia)
      • TFK (tfk)
      • Thule (thule)
      • Tiny Love (tiny_love)
      • Titaniumbaby (titaniumbaby)
      • Topmark (topmark)
      • Trottine (trottine)
      • Tutek (tutek)
      • UPPAbaby (uppababy)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Viki (viki)
      • X-adventure (x_adventure)
      • X-Lander (x_lander)
      • Xadventure (xadventure)
      • Zaffiro (zaffiro)
    • Prijs (price):
      • < € 160 (budget)
      • € 160 - € 340 (price_2)
      • € 340 - € 620 (price_3)
      • ≥ € 620 (price_4)
    • Type kinderwagen (type_kinderwagen):
      • Combi kinderwagen (combi_kinderwagen)
      • Duo kinderwagen (duo_kinderwagen)
      • Hardloopwagen (hardloopwagen)
      • Reis kinderwagen (reis_kinderwagen)
      • Wandelwagen (wandelwagen)
    • Kinderwagen opties (baby_product_opties):
      • Afneembare kap (afneembare_kap)
      • Inclusief autostoel (inclusief_autostoel)
      • Omkeerbare handgreep (omkeerbare_handgreep)
      • Omkeerbare zitting (omkeerbare_zitting)
      • Slaapstand (slaapstand)
      • Vergrendelbare wielen (vergrendelbare_wielen)
      • Verstelbare handgreep (verstelbare_handgreep)
      • Verstelbare rugleuning (verstelbare_rugleuning)
      • Verstelbare voetensteun (verstelbare_voetensteun)
      • Verstelbare zitting (verstelbare_zitting)
      • Wielen verwijderbaar (wielen_verwijderbaar)
    • Aantal zitplaatsen (aantal_zitplaatsen):
      • 1 (aantal_zitplaatsen_1.0)
      • 2 (aantal_zitplaatsen_2.0)
      • 3 (aantal_zitplaatsen_3.0)
    • Maximale gewicht kind (max_gewicht_kind_kg):
      • 15 kg (max_gewicht_kind_kg_15.0)
      • 18 kg (max_gewicht_kind_kg_18.0)
      • 20 kg (max_gewicht_kind_kg_20.0)
      • 22 kg (max_gewicht_kind_kg_22.0)
      • 25 kg (max_gewicht_kind_kg_25.0)
    • Gewicht kinderwagen (gewicht_kg):
      • < 6.3 kg (gewicht_kg_1)
      • 6.3 kg - 8.5 kg (gewicht_kg_2)
      • 8.5 kg - 13 kg (gewicht_kg_3)
      • ≥ 13 kg (gewicht_kg_4)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 50 cm (breedte_cm_1)
      • 50 cm - 59 cm (breedte_cm_2)
      • 59 cm - 62 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 62 cm (breedte_cm_4)
    • Varianten (group):
      • Quinny Buzz (quinny_buzz)
      • Britax B-Agile Double (britax_b_agile_double)
      • Britax Go Next (britax_go_next)
      • Bugaboo Bee 5 (bugaboo_bee_5)
      • Bugaboo Cameleon 3 (bugaboo_cameleon_3)
      • Bugaboo Donkey Mono (bugaboo_donkey_mono)
      • Chicco Lite Way (chicco_lite_way)
      • Graco Evo (graco_evo)
      • Hauck Malibu (hauck_malibu)
      • Hauck Saturn (hauck_saturn)
      • Hauck Shopper (hauck_shopper)
      • Hauck Sport (hauck_sport)
      • Koelstra Binque Daily (koelstra_binque_daily)
      • Koelstra Simba Twin (koelstra_simba_twin)
      • Maclaren Quest (maclaren_quest)
      • Maclaren Techno (maclaren_techno)
      • Maxi-Cosi Mura 4 (maxi_cosi_mura_4)
      • Mima Xari (mima_xari)
      • Mountain Buggy Urban Jungle (mountain_buggy_urban_jungle)
      • Quinny Moodd (quinny_moodd)
      • Quinny Zapp (quinny_zapp)
      • Recaro Easylife (recaro_easylife)
      • X-adventure X-line (x_adventure_x_line)
    • Wielmobiliteit (wielmobiliteit):
      • Draaibaar (draaibaar)
      • Vast (vast)
    • Riem vastmaak systeem (riem_vastmaak_systeem):
      • 3-puntsgordel (3_puntsgordel)
      • 4 points (4_points)
      • 5-puntsgordel (5_puntsgordel)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
      • Antraciet (antraciet)
      • Creme (creme)
      • Print (print)
      • Transparant (transparant)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Canvas (canvas)
      • Carbon (carbon)
      • Fleece (fleece)
      • Foam (foam)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl