x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Kinderwagens verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Childhome Collections kinderwagen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kinderwagen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Childhome Collections Kinderwagen Childhome Urbanista 2-in-1 Canvas Grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169835697.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/170085594.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/81542719.jpg
      Childhome Collections Childhome Collections Kinderwagen Childhome Urbanista 2-in-1 Canvas Grijs Kinderwagen Childhome Urbanista 2-in-1 Canvas Grijs Kinderwagen Childhome Urbanista 2-in-1 Canvas Grijs De hippe en stijlvolle Urbanista is een handige multifunctionele buggy. Naast het stijlvolle uiterlijk overtuigt het ook op het gebied van veiligheid. Een 5-punts veiligheidsgordel zorgt ervoor dat je kind goed en veilig wordt vastgemaakt. Ook de gebieden van comfort en uitvoerbaarheid worden niet genegeerd. Je kunt je kind zowel vooruit als achteruit rijden, en ook liggend en zittend. De rugleuning kan in drie verschillende standen worden gezet. Er is ook voldoende opbergruimte om babyaccess... (2)
      Childhome Collections Kinderwagen Childhome Urbanista 2-in-1 Canvas Grijs
      • 05420007145415
      3
      deal
      659.99 EUR
    • Childhome Collections Buggy Childhome Retro Grijs/Wit Streep
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180397908.jpg
      Childhome Collections Childhome Collections Buggy Childhome Retro Grijs/Wit Streep Buggy Childhome Retro Grijs/Wit Streep Buggy Childhome Retro Grijs/Wit Streep Buggy Childhome Retro Grijs/Wit Streep Eigenschappen- Merk: Childhome- Rugleuning in 5 standen te verstellen- Afmeting:78 x 44 x 107 cm- Materiaal: aluminium frame, tedelon- Inclusief regenhoes- Inclusief rem op de wielen- Inclusief 5-punts veiligheidsgordel- Geschikt vanaf 6 maanden- Geschikt tot 15 kg, Buggy Childhome Retro Grijs/Wit Streep Wil jij een nieuwe buggy kopen? Met buggyRetro van het merk Childhome reist u helemaal in stijl met uw kindje! De rugleuning van buggy Retro is verstelb... (1)
      Childhome Collections Buggy Childhome Retro Grijs/Wit Streep
      • 05420007153342
      2
      deal
      185.98 EUR
    • Childhome Collections Buggy Childhome Retro Navy/Wit Streep
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180397939.jpg
      Childhome Collections Childhome Collections Buggy Childhome Retro Navy/Wit Streep Buggy Childhome Retro Navy/Wit Streep Buggy Childhome Retro Navy/Wit Streep Buggy Childhome Retro Navy/Wit Streep Eigenschappen- Merk: Childhome- Rugleuning in 5 standen te verstellen- Afmeting:78 x 44 x 107 cm- Materiaal: aluminium frame, tedelon- Inclusief regenhoes- Inclusief rem op de wielen- Inclusief 5-punts veiligheidsgordel- Geschikt vanaf 6 maanden- Geschikt tot 15 kg, Buggy Childhome Retro Navy/Wit Streep Wil jij een nieuwe buggy kopen? Met buggyRetro van het merk Childhome reist u helemaal in stijl met uw kindje! De rugleuning van buggy Retro is verstelbaa... (1)
      Childhome Collections Buggy Childhome Retro Navy/Wit Streep
      • 05420007153335
      2
      deal
      185.98 EUR
    • Childhome Collections Buggy Childhome Retro Rood/Wit Streep
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163163122.jpg
      Childhome Collections Childhome Collections Buggy Childhome Retro Rood/Wit Streep Buggy Childhome Retro Rood/Wit Streep Buggy Childhome Retro Rood/Wit Streep Buggy Childhome Retro Rood/Wit Streep Eigenschappen - Merk: Childhome- Rugleuning in 5 standen te verstellen- Afmeting:78 x 44 x 107 cm- Materiaal: aluminium frame, tedelon- Inclusief regenhoes- Inclusief rem op de wielen- Inclusief 5-punts veiligheidsgordel- Geschikt vanaf 6 maanden- Geschikt tot 15 kg, Buggy Childhome Retro Rood/Wit Streep Wil jij een nieuwe buggy kopen? Met buggyRetro van het merk Childhome reist u helemaal in stijl met uw kindje! De rugleuning van buggy Retro is verstelba... (1)
      Childhome Collections Buggy Childhome Retro Rood/Wit Streep
      1
      deal
      155.98 EUR
    • Childhome Collections Scooter op wielen Childhome Grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167500090.jpg
      Childhome Collections Childhome Collections Scooter op wielen Childhome Grijs Scooter op wielen Childhome Grijs Scooter op wielen Childhome Grijs Scooter op wielen Childhome Grijs Eigenschappen- Te gebruiken vanaf 18 maanden- Afmeting:(lengte x breedte x hoogte) 60 x 50 x 24 cm- Materiaal: MDF / Dennenhout, Scooter op wielen Childhome Grijs Je kindje zal de blits maken met deze stoere scooter van Childhome! De scooter is gemaakt van stevig MDF en is een leuke blikvanger in je woon- of babykamer. Door de handvaten en het zadel kan uw kindje hier stevig en veilig op zitten terwijl hij of zij zelf kan rondrijden! (1)
      Childhome Collections Scooter op wielen Childhome Grijs
      1
      deal
      85.98 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Quinny DEFAULT
        • quinny
      • Stokke DEFAULT
        • stokke
      • Maxi-Cosi DEFAULT
        • maxi_cosi
      • Mutsy DEFAULT
        • mutsy
    • Merk (brand):
      • 4Baby (4baby)
      • ABC Design (abc_design)
      • ABZ (abz)
      • Aerosleep (aerosleep)
      • ANEX (anex)
      • Asalvo (asalvo)
      • Autocomfort (autocomfort)
      • Baby Merc (baby_merc)
      • Baby Monsters (baby_monsters)
      • Baby Rocker (baby_rocker)
      • Babygo (babygo)
      • BABYJEM (babyjem)
      • BabyJogger (babyjogger)
      • BabyMoov (babymoov)
      • Babyono (babyono)
      • Babys Only (babys_only)
      • BabyTrold (babytrold)
      • BABYZEN (babyzen)
      • Baninni (baninni)
      • Bayer (bayer)
      • Bebies First (bebies_first)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Born Lucky (born_lucky)
      • Britax (britax)
      • Bugaboo (bugaboo)
      • Bumbleride (bumbleride)
      • Cabino (cabino)
      • Cam (cam)
      • Cangaroo (cangaroo)
      • Caretero (caretero)
      • CAVOE (cavoe)
      • CB-X (cb_x)
      • Chic 4 Baby (chic_4_baby)
      • Chicco (chicco)
      • Childhome (childhome)
      • Childhome Collections (childhome_collections)
      • Childwheels (childwheels)
      • Chipolino (chipolino)
      • Concord (concord)
      • CONTOURS (contours)
      • Cottonbaby (cottonbaby)
      • Cybex (cybex)
      • Derya Bebe (derya_bebe)
      • Ding (ding)
      • Dooky (dooky)
      • Dorel (dorel)
      • Easywalker (easywalker)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Ergobaby (ergobaby)
      • Fill (fill)
      • Fillikid (fillikid)
      • FreeON (freeon)
      • Fun (fun)
      • Gb GOLD (gb_gold)
      • Gesslein (gesslein)
      • Graco (graco)
      • Happy Baby (happy_baby)
      • Hartan (hartan)
      • Hauck (hauck)
      • Icoo (icoo)
      • Interbaby (interbaby)
      • Isoki (isoki)
      • Jane (jane)
      • Joie (joie)
      • Joolz (joolz)
      • Junama (junama)
      • Kees (kees)
      • Kiddy (kiddy)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kinderkraft (kinderkraft)
      • Knorr-Baby (knorr_baby)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Koeka (koeka)
      • Koelstra (koelstra)
      • Lassig (lassig)
      • Lionelo (lionelo)
      • Little Company (little_company)
      • Little World (little_world)
      • Lorelli (lorelli)
      • Maclaren (maclaren)
      • Mamas & Papas (mamas_papas)
      • Maxi-Cosi (maxi_cosi)
      • Meuble Plus (meuble_plus)
      • Micralite (micralite)
      • Mima (mima)
      • Momi (momi)
      • Moon (moon)
      • Mountain Buggy (mountain_buggy)
      • Mutsy (mutsy)
      • Nania (nania)
      • Nuna (nuna)
      • Omnio (omnio)
      • On24 (on24)
      • Osann (osann)
      • Overig (overig)
      • Peg-Pérego (peg_pe_rego)
      • Pericles (pericles)
      • Petex (petex)
      • Pinolino (pinolino)
      • Quax (quax)
      • Quinny (quinny)
      • Recaro (recaro)
      • Red castle (red_castle)
      • Renolux (renolux)
      • Roan (roan)
      • Safety 1st (safety_1st)
      • Seed (seed)
      • Silver cross (silver_cross)
      • Smartrike (smartrike)
      • Snoozy (snoozy)
      • Stokke (stokke)
      • Tako (tako)
      • Teutonia (teutonia)
      • Tex (tex)
      • TFK (tfk)
      • Thule (thule)
      • Titaniumbaby (titaniumbaby)
      • Topmark (topmark)
      • Trottine (trottine)
      • Tutek (tutek)
      • Twistshake (twistshake)
      • UPPAbaby (uppababy)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Viki (viki)
      • X-adventure (x_adventure)
      • X-Lander (x_lander)
      • Xadventure (xadventure)
    • Prijs (price):
      • < € 160 (budget)
      • € 160 - € 335 (price_2)
      • € 335 - € 640 (price_3)
      • ≥ € 640 (price_4)
    • Type kinderwagen (type_kinderwagen):
      • Combi kinderwagen (combi_kinderwagen)
      • Duo kinderwagen (duo_kinderwagen)
      • Hardloopwagen (hardloopwagen)
      • Reis kinderwagen (reis_kinderwagen)
      • Wandelwagen (wandelwagen)
    • Kinderwagen opties (baby_product_opties):
      • Afneembare kap (afneembare_kap)
      • Inclusief autostoel (inclusief_autostoel)
      • Omkeerbare handgreep (omkeerbare_handgreep)
      • Omkeerbare zitting (omkeerbare_zitting)
      • Slaapstand (slaapstand)
      • Vergrendelbare wielen (vergrendelbare_wielen)
      • Verstelbare handgreep (verstelbare_handgreep)
      • Verstelbare rugleuning (verstelbare_rugleuning)
      • Verstelbare voetensteun (verstelbare_voetensteun)
      • Verstelbare zitting (verstelbare_zitting)
      • Wielen verwijderbaar (wielen_verwijderbaar)
    • Aantal zitplaatsen (aantal_zitplaatsen):
      • 1 (aantal_zitplaatsen_1.0)
      • 2 (aantal_zitplaatsen_2.0)
      • 3 (aantal_zitplaatsen_3.0)
    • Maximale gewicht kind (max_gewicht_kind_kg):
      • 15 kg (max_gewicht_kind_kg_15.0)
      • 18 kg (max_gewicht_kind_kg_18.0)
      • 20 kg (max_gewicht_kind_kg_20.0)
      • 22 kg (max_gewicht_kind_kg_22.0)
      • 25 kg (max_gewicht_kind_kg_25.0)
    • Gewicht kinderwagen (gewicht_kg):
      • < 6.6 kg (gewicht_kg_1)
      • 6.6 kg - 8.8 kg (gewicht_kg_2)
      • 8.8 kg - 13 kg (gewicht_kg_3)
      • ≥ 13 kg (gewicht_kg_4)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 49 cm (breedte_cm_1)
      • 49 cm - 59 cm (breedte_cm_2)
      • 59 cm - 62 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 62 cm (breedte_cm_4)
    • Varianten (group):
      • Quinny Buzz (quinny_buzz)
      • Britax B-Agile Double (britax_b_agile_double)
      • Britax Go Next (britax_go_next)
      • Bugaboo Bee 5 (bugaboo_bee_5)
      • Bugaboo Cameleon 3 (bugaboo_cameleon_3)
      • Bugaboo Donkey Mono (bugaboo_donkey_mono)
      • Chicco Lite Way (chicco_lite_way)
      • Graco Evo (graco_evo)
      • Hauck Malibu (hauck_malibu)
      • Hauck Saturn (hauck_saturn)
      • Hauck Shopper (hauck_shopper)
      • Hauck Sport (hauck_sport)
      • Koelstra Binque Daily (koelstra_binque_daily)
      • Koelstra Simba Twin (koelstra_simba_twin)
      • Maclaren Quest (maclaren_quest)
      • Maclaren Techno (maclaren_techno)
      • Maxi-Cosi Mura 4 (maxi_cosi_mura_4)
      • Mima Xari (mima_xari)
      • Mountain Buggy Urban Jungle (mountain_buggy_urban_jungle)
      • Quinny Moodd (quinny_moodd)
      • Quinny Zapp (quinny_zapp)
      • Recaro Easylife (recaro_easylife)
      • X-adventure X-line (x_adventure_x_line)
    • Wielmobiliteit (wielmobiliteit):
      • Draaibaar (draaibaar)
      • Vast (vast)
    • Riem vastmaak systeem (riem_vastmaak_systeem):
      • 3/5 Point seatbelt (3_5_point_seatbelt)
      • 3-puntsgordel (3_puntsgordel)
      • 4 points (4_points)
      • 5-puntsgordel (5_puntsgordel)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
      • Antraciet (antraciet)
      • Creme (creme)
      • Print (print)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Canvas (canvas)
      • Carbon (carbon)
      • Fleece (fleece)
      • Foam (foam)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl