x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Kinderwagens verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Britax kinderwagen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kinderwagen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Britax Buggy B-Agile Double Cosmos Black
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125074177.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/197764510.jpg
      Britax Britax Buggy B-Agile Double Cosmos Black Buggy B-Agile Double Cosmos Black Buggy B-Agile Double Cosmos Black Van ca. 6 maanden tot ca. 15 kg (ca. 4 jaar) De B-Agile Double is het bewijs dat zelfs tweezitters compact kunnen zijn. Deze slimme duo- of tweelingbuggy heeft niet alleen een in hoogte verstelbare duwstang, maar kan ook gemakkelijk met één hand worden bestuurd. Daarnaast kan je deze tweezitter ook gebruiken voor de allerkleinste, want naast de zitjes met een vlakke ligpositie - geschikt voor twee zachte reiswiegen - biedt het ook de mogelijkheid om een autostoeltje te bevestigen. Je kunt dus... (1)
      Britax Buggy B-Agile Double Cosmos Black
      • 04000984206708
      • 04000984141306
      1
      deal
      449.90 EUR
    • Britax Combi kinderwagen Go Next² Dynamic Grey Frame White
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118636409.jpg
      Britax Britax Combi kinderwagen Go Next² Dynamic Grey Frame White Combi kinderwagen Go Next² Dynamic Grey Frame White Combi kinderwagen Go Next² Dynamic Grey Frame White Een stijlvolle en flexibele combi kinderwagen De Britax Go Next² maakt het leven gemakkelijker - van de geboorte van het kind tot de peuter. De uitstekende eigenschappen, zoals het intuïtieve klapmechanisme, de eenvoudige wisseling tussen het bovenblad van de kinderwagen, het zitje en de babydrager, de voor- en achterwaarts bruikbare zithoek en de uitstekende vering, maken de kinderwagen uitgerust met alles waar ouders dol op zijn. Nieuw zijn de zachte lederen handgreep en de wielen met witte... (1)
      Britax Combi kinderwagen Go Next² Dynamic Grey Frame White
      • 04000984185065
      1
      deal
      1100.00 EUR
    • Britax Combi kinderwagen Go Next² Oxford Navy Frame White
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118636408.jpg
      Britax Britax Combi kinderwagen Go Next² Oxford Navy Frame White Combi kinderwagen Go Next² Oxford Navy Frame White Combi kinderwagen Go Next² Oxford Navy Frame White Een stijlvolle en flexibele combi kinderwagen De Britax Go Next² maakt het leven gemakkelijker - van de geboorte van het kind tot de peutertijd. De uitstekende eigenschappen, zoals het intuïtieve klapmechanisme, de eenvoudige wisseling tussen het bovenblad van de kinderwagen, het zitje en de reiswieg, de voor- en achterwaarts bruikbare zithoek en de uitstekende vering, maken de kinderwagen uitgerust met alles waar ouders dol op zijn. Nieuw zijn de zachte lederen handgreep en de wielen met wit... (1)
      Britax Combi kinderwagen Go Next² Oxford Navy Frame White
      • 04000984185072
      1
      deal
      1100.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Quinny DEFAULT
        • quinny
      • Stokke DEFAULT
        • stokke
      • Maxi-Cosi DEFAULT
        • maxi_cosi
      • Mutsy DEFAULT
        • mutsy
    • Merk (brand):
      • 4Baby (4baby)
      • ABC Design (abc_design)
      • Aerosleep (aerosleep)
      • ANEX (anex)
      • Asalvo (asalvo)
      • Autocomfort (autocomfort)
      • Baby Merc (baby_merc)
      • Baby Monsters (baby_monsters)
      • Baby Rocker (baby_rocker)
      • Babygo (babygo)
      • BABYJEM (babyjem)
      • BabyJogger (babyjogger)
      • BabyMoov (babymoov)
      • Babys Only (babys_only)
      • BabyTrold (babytrold)
      • BABYZEN (babyzen)
      • Baninni (baninni)
      • Bayer (bayer)
      • Bebies First (bebies_first)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Born Lucky (born_lucky)
      • Britax (britax)
      • Bugaboo (bugaboo)
      • Bumbleride (bumbleride)
      • Cabino (cabino)
      • Cam (cam)
      • Cangaroo (cangaroo)
      • Caretero (caretero)
      • CAVOE (cavoe)
      • CB-X (cb_x)
      • Chic 4 Baby (chic_4_baby)
      • Chicco (chicco)
      • Childhome (childhome)
      • Childhome Collections (childhome_collections)
      • Childwheels (childwheels)
      • Chipolino (chipolino)
      • CONTOURS (contours)
      • Cottonbaby (cottonbaby)
      • Cybex (cybex)
      • Derya Bebe (derya_bebe)
      • Ding (ding)
      • Dooky (dooky)
      • Dorel (dorel)
      • Easywalker (easywalker)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Ergobaby (ergobaby)
      • Fill (fill)
      • Fillikid (fillikid)
      • FreeON (freeon)
      • Gb GOLD (gb_gold)
      • Gesslein (gesslein)
      • Graco (graco)
      • Happy Baby (happy_baby)
      • Hartan (hartan)
      • Hauck (hauck)
      • Icoo (icoo)
      • Interbaby (interbaby)
      • Isoki (isoki)
      • Jane (jane)
      • Joie (joie)
      • Joolz (joolz)
      • Kees (kees)
      • Kiddy (kiddy)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kinderkraft (kinderkraft)
      • Knorr-Baby (knorr_baby)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Koeka (koeka)
      • Koelstra (koelstra)
      • Lionelo (lionelo)
      • Little Company (little_company)
      • Little World (little_world)
      • Lorelli (lorelli)
      • Maclaren (maclaren)
      • Mamas & Papas (mamas_papas)
      • Maxi-Cosi (maxi_cosi)
      • Micralite (micralite)
      • Mima (mima)
      • Momi (momi)
      • Moon (moon)
      • Mountain Buggy (mountain_buggy)
      • Mutsy (mutsy)
      • Nania (nania)
      • Nuna (nuna)
      • Omnio (omnio)
      • On24 (on24)
      • Osann (osann)
      • Overig (overig)
      • Peg-Pérego (peg_pe_rego)
      • Pericles (pericles)
      • Petex (petex)
      • Prénatal (pre_natal)
      • Quax (quax)
      • Quinny (quinny)
      • Recaro (recaro)
      • Red castle (red_castle)
      • Renolux (renolux)
      • Roan (roan)
      • Safety 1st (safety_1st)
      • Seed (seed)
      • Silver cross (silver_cross)
      • Smartrike (smartrike)
      • Snoozy (snoozy)
      • Stokke (stokke)
      • Tako (tako)
      • Teutonia (teutonia)
      • Tex (tex)
      • TFK (tfk)
      • Thule (thule)
      • Titaniumbaby (titaniumbaby)
      • Topmark (topmark)
      • Trottine (trottine)
      • Tutek (tutek)
      • UPPAbaby (uppababy)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Viki (viki)
      • X-adventure (x_adventure)
      • X-Lander (x_lander)
      • Xadventure (xadventure)
      • Zaffiro (zaffiro)
    • Prijs (price):
      • < € 165 (budget)
      • € 165 - € 350 (price_2)
      • € 350 - € 640 (price_3)
      • ≥ € 640 (price_4)
    • Type kinderwagen (type_kinderwagen):
      • Combi kinderwagen (combi_kinderwagen)
      • Duo kinderwagen (duo_kinderwagen)
      • Hardloopwagen (hardloopwagen)
      • Reis kinderwagen (reis_kinderwagen)
      • Wandelwagen (wandelwagen)
    • Kinderwagen opties (baby_product_opties):
      • Afneembare kap (afneembare_kap)
      • Inclusief autostoel (inclusief_autostoel)
      • Omkeerbare handgreep (omkeerbare_handgreep)
      • Omkeerbare zitting (omkeerbare_zitting)
      • Slaapstand (slaapstand)
      • Vergrendelbare wielen (vergrendelbare_wielen)
      • Verstelbare handgreep (verstelbare_handgreep)
      • Verstelbare rugleuning (verstelbare_rugleuning)
      • Verstelbare voetensteun (verstelbare_voetensteun)
      • Verstelbare zitting (verstelbare_zitting)
      • Wielen verwijderbaar (wielen_verwijderbaar)
    • Aantal zitplaatsen (aantal_zitplaatsen):
      • 1 (aantal_zitplaatsen_1.0)
      • 2 (aantal_zitplaatsen_2.0)
      • 3 (aantal_zitplaatsen_3.0)
    • Maximale gewicht kind (max_gewicht_kind_kg):
      • 15 kg (max_gewicht_kind_kg_15.0)
      • 17 kg (max_gewicht_kind_kg_17.0)
      • 18 kg (max_gewicht_kind_kg_18.0)
      • 20 kg (max_gewicht_kind_kg_20.0)
      • 22 kg (max_gewicht_kind_kg_22.0)
      • 25 kg (max_gewicht_kind_kg_25.0)
    • Gewicht kinderwagen (gewicht_kg):
      • < 6.5 kg (gewicht_kg_1)
      • 6.5 kg - 8.3 kg (gewicht_kg_2)
      • 8.3 kg - 13 kg (gewicht_kg_3)
      • ≥ 13 kg (gewicht_kg_4)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 48 cm (breedte_cm_1)
      • 48 cm - 54 cm (breedte_cm_2)
      • 54 cm - 61 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 61 cm (breedte_cm_4)
    • Varianten (group):
      • Quinny Buzz (quinny_buzz)
      • ABC Design Zoom (abc_design_zoom)
      • Britax B-Agile Double (britax_b_agile_double)
      • Britax Go Next (britax_go_next)
      • Bugaboo Bee 5 (bugaboo_bee_5)
      • Bugaboo Cameleon 3 (bugaboo_cameleon_3)
      • Bugaboo Donkey Mono (bugaboo_donkey_mono)
      • Bugaboo Donkey Twin (bugaboo_donkey_twin)
      • Chicco Lite Way (chicco_lite_way)
      • Graco Evo (graco_evo)
      • Hauck Malibu (hauck_malibu)
      • Hauck Shopper (hauck_shopper)
      • Hauck Sport (hauck_sport)
      • Koelstra Binque Daily (koelstra_binque_daily)
      • Koelstra Simba Twin (koelstra_simba_twin)
      • Maclaren Quest (maclaren_quest)
      • Maclaren Techno (maclaren_techno)
      • Maxi-Cosi Mura 4 (maxi_cosi_mura_4)
      • Mima Xari (mima_xari)
      • Mountain Buggy Urban Jungle (mountain_buggy_urban_jungle)
      • Quinny Moodd (quinny_moodd)
      • Quinny Zapp (quinny_zapp)
      • Recaro Easylife (recaro_easylife)
      • X-adventure X-line (x_adventure_x_line)
    • Wielmobiliteit (wielmobiliteit):
      • Draaibaar (draaibaar)
      • Vast (vast)
    • Riem vastmaak systeem (riem_vastmaak_systeem):
      • 3-puntsgordel (3_puntsgordel)
      • 4 points (4_points)
      • 5-puntsgordel (5_puntsgordel)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
      • Antraciet (antraciet)
      • Print (print)
      • Transparant (transparant)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Canvas (canvas)
      • Carbon (carbon)
      • Fleece (fleece)
      • Foam (foam)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl