x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Kinderwagens verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    ABC Design kinderwagen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kinderwagen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • ABC Design Condor 4 ABC Design Condor 4 kinderwagen walnut Walnut
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118241155.jpg
      ABC Design ABC Design Condor 4 ABC Design Condor 4 kinderwagen walnut Walnut Condor 4 ABC Design Condor 4 kinderwagen walnut Walnut Condor 4 ABC Design Condor 4 kinderwagen walnut Walnut De ABC Design Condor 4 Kinderwagen is vanaf dag 1 een veilig en comfortabel vervoersmiddel voor je kindje. De kinderwagen wordt geleverd met een comfortabele reiswieg. Bij het ontwerpen van de reiswieg is gedacht aan optimale luchtcirculatie en een ademend matras.ComfortDankzij de diverse verstelmogelijkheden van de rugleuning, voetensteun en duwbeugel is de wandelwagen voor zowel jou als je kindje comfortabel. De grote zonnekap beschermt je kindje tegen weer en wind. Krappe bochten zijn geen... (7)
      ABC Design Condor 4 ABC Design Condor 4 kinderwagen walnut Walnut
      • 04045875045776
      1
      deal
      349.00 EUR
    • ABC Design Condor 4 ABC Design Condor 4 kinderwagen race Race
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148554794.jpg
      ABC Design ABC Design Condor 4 ABC Design Condor 4 kinderwagen race Race Condor 4 ABC Design Condor 4 kinderwagen race Race Condor 4 ABC Design Condor 4 kinderwagen race Race De ABC Design Condor 4 Kinderwagen is vanaf dag 1 een veilig en comfortabel vervoersmiddel voor je kindje. De kinderwagen wordt geleverd met een comfortabele reiswieg. Bij het ontwerpen van de reiswieg is gedacht aan optimale luchtcirculatie en een ademend matras.ComfortDankzij de diverse verstelmogelijkheden van de rugleuning, voetensteun en duwbeugel is de wandelwagen voor zowel jou als je kindje comfortabel. De grote zonnekap beschermt je kindje tegen weer en wind. Krappe bochten zijn geen... (7)
      ABC Design Condor 4 ABC Design Condor 4 kinderwagen race Race
      • 04045875045745
      1
      deal
      349.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Bugaboo DEFAULT
        • bugaboo
      • Quinny DEFAULT
        • quinny
      • Maxi-Cosi DEFAULT
        • maxi_cosi
      • Lichtgewicht DEFAULT
        • light
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • ABC Design (abc_design)
      • Hauck (hauck)
      • Maxi-Cosi (maxi_cosi)
      • BABYZEN (babyzen)
      • Baninni (baninni)
      • Born Lucky (born_lucky)
      • Britax (britax)
      • Bugaboo (bugaboo)
      • Cabino (cabino)
      • Chic 4 Baby (chic_4_baby)
      • Childhome (childhome)
      • Childwheels (childwheels)
      • Cybex (cybex)
      • Doona (doona)
      • Easywalker (easywalker)
      • Ergobaby (ergobaby)
      • Icoo (icoo)
      • Kees (kees)
      • Kinderkraft (kinderkraft)
      • Knorr-Baby (knorr_baby)
      • Koelstra (koelstra)
      • Little World (little_world)
      • Maclaren (maclaren)
      • Mima (mima)
      • Mutsy (mutsy)
      • Nuna (nuna)
      • Osann (osann)
      • OTTO (otto)
      • Quinny (quinny)
      • Recaro (recaro)
      • Rotho Babydesign (rotho_babydesign)
      • Safety 1st (safety_1st)
      • Tex (tex)
      • Thule (thule)
      • Topmark (topmark)
      • UPPAbaby (uppababy)
      • VidaXL (vidaxl)
      • X-adventure (x_adventure)
      • Xadventure (xadventure)
    • Prijs (price):
      • Budget: lager dan €300 (budget)
      • Lage prijs: €300 - €450 (low)
      • Gemiddelde prijs: €450 - €600 (medium)
      • High end: Meer dan €600 (high)
      • < € 130 (price_130)
      • € 130 - € 210 (price_130_210)
      • € 210 - € 375 (price_210_380)
      • ≥ € 375 (price_380)
    • Zitplaatsen (aantal_zitplaatsen):
      • 1 (aantal_zitplaatsen_1.0)
      • 2 (aantal_zitplaatsen_2.0)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • Minder dan 10 kg (light)
      • Tussen 10 en 15 kg (medium)
      • Meer dan 15 kg (heavy)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
      • Print (print)
    • Vouwstijl (vouwstijl):
      • Paraplu (paraplu)
      • Plat (plat)
    • Varianten (group):
      • Quinny Buzz (quinny_buzz)
      • Britax B-Lite (britax_b_lite)
      • Britax B-Motion 4 (britax_b_motion_4)
      • Britax Holiday (britax_holiday)
      • Bugaboo Bee 5 (bugaboo_bee_5)
      • Hauck Malibu (hauck_malibu)
      • Hauck Shopper (hauck_shopper)
      • Istuinosa (istuinosa)
      • Koelstra Simba Twin (koelstra_simba_twin)
      • Maclaren Quest (maclaren_quest)
      • Mima Xari (mima_xari)
      • Mutsy Evo (mutsy_evo)
      • Quinny Moodd (quinny_moodd)
      • Quinny Zapp (quinny_zapp)
      • Recaro Easylife (recaro_easylife)
    • Verstelbare zitting (verstelbare_zitting):
      • Ja (ja)
    • Verstelbaar handvat (verstelbaar_handvat):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Verstelbare voetplaten (verstelbare_voetplaten):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Wandelaarsaccessoires (wandelaarsaccessoires_inclusief):
      • Autostoeladapter (autostoeladapter)
      • Bunting bag (bunting_bag)
      • Rain cover (rain_cover)
      • regenbescherming (regenbescherming)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Polyester (polyester)
      • Staal (staal)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl