x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kinderfietsen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Kiddimoto kinderfiets

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kinderfiets categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Kiddimoto Super Junior Max Stars
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144265463.jpg
      Kiddimoto Kiddimoto Super Junior Max Stars Super Junior Max Stars Super Junior Max Stars Details: Aanbevolen leeftijd: vanaf 18 maanden Let op! Gebruiken met beschermende uitrusting. Niet gebruiken in het verkeer! (1)
      Kiddimoto Super Junior Max Stars
      • 05060262726068
      • SJM10
      1
      deal
      50.31 EUR
    • Kiddimoto Metaal Loopfiets met remmen - Fleur
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144265499.jpg
      Kiddimoto Kiddimoto Metaal Loopfiets met remmen - Fleur Metaal Loopfiets met remmen - Fleur Metaal Loopfiets met remmen - Fleur Details: Aanbevolen leeftijd: vanaf 18 maanden Let op! Gebruiken met beschermende uitrusting. Niet gebruiken in het verkeer! (1)
      Kiddimoto Metaal Loopfiets met remmen - Fleur
      • 05060262726075
      • SJM11
      1
      deal
      50.31 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Meisjes DEFAULT
        • meisjes
      • Jongens DEFAULT
        • jongens
      • Volare DEFAULT
        • volare
      • Handrem DEFAULT
        • handrem
      • Terugtraprem DEFAULT
        • terugtraprem
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Cube (cube)
      • Volare (volare)
      • Puky (puky)
      • 2Cycle (2cycle)
      • ACADEMY (academy)
      • Altec (altec)
      • Amigo (amigo)
      • Baby Shark (baby_shark)
      • Barbie (barbie)
      • Batavus (batavus)
      • Batman (batman)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bike Fun (bike_fun)
      • Bumba (bumba)
      • Carrefour (carrefour)
      • Cartoon Network (cartoon_network)
      • Cult (cult)
      • Cycle Tech (cycle_tech)
      • DC Comics (dc_comics)
      • Deed (deed)
      • Deuba (deuba)
      • Devron (devron)
      • Dino (dino)
      • Dino Bikes (dino_bikes)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Minnie Mouse (disney_minnie_mouse)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Early Rider (early_rider)
      • Elite (elite)
      • Excelsior (excelsior)
      • Fastrider (fastrider)
      • Fc (fc)
      • Fisher-Price (fisher_price)
      • Funny Wheels (funny_wheels)
      • Generation (generation)
      • Ghost (ghost)
      • GT Bicycles (gt_bicycles)
      • Haibike (haibike)
      • HOMCOM (homcom)
      • Hornit (hornit)
      • Hudora (hudora)
      • Italtrike (italtrike)
      • Janod (janod)
      • K3 (k3)
      • Kiddimoto (kiddimoto)
      • Kidwell (kidwell)
      • KINK (kink)
      • Kubbinga (kubbinga)
      • Lombardo (lombardo)
      • Lorenay (lorenay)
      • Magic (magic)
      • Marlin (marlin)
      • Maya (maya)
      • Mbm (mbm)
      • Mickeybike (mickeybike)
      • Milly Mally (milly_mally)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • Mirage (mirage)
      • MONDO (mondo)
      • Moses (moses)
      • OJO (ojo)
      • OnlyOne (onlyone)
      • Ortler (ortler)
      • Overig (overig)
      • Partner (partner)
      • Passion (passion)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pex (pex)
      • Pinolino (pinolino)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • Planes (planes)
      • POPAL (popal)
      • Q-Play (q_play)
      • Radio Bikes (radio_bikes)
      • S'Cool (s_cool)
      • Sanrio (sanrio)
      • Serious (serious)
      • Skids Control (skids_control)
      • Smartrike (smartrike)
      • Sparta (sparta)
      • Sprint (sprint)
      • Stamp (stamp)
      • Star Trademarks (star_trademarks)
      • Supersuper (supersuper)
      • Toimsa (toimsa)
      • Tom (tom)
      • Tooky Toy (tooky_toy)
      • Tornado (tornado)
      • TRAIL-GATOR (trail_gator)
      • Van Dijk Toys (van_dijk_toys)
      • Ventura (ventura)
      • Vermont (vermont)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vwp (vwp)
      • Widek (widek)
      • Wildcat (wildcat)
      • Wings (wings)
      • Winora (winora)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • Yipeeh (yipeeh)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €110 (budget)
      • €110 - €155 (low)
      • €155 - €220 (medium)
      • > €220 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Meisjes (meisjes)
      • Jongens (jongens)
      • Unisex (unisex)
    • Wielmaat (inch) (wielmaat):
      • 10 (10)
      • 12 (12)
      • 14 (14)
      • 16 (16)
      • 18 (18)
      • 20 (20)
      • 24 (24)
      • 26 (26)
    • Aantal versnellingen (aantal_versnellingen):
      • 0 (0)
      • 1 (1)
      • 3 (3)
      • 7 (7)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Print (print)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
    • Framemaat (cm) (framemaat):
      • < 22 cm (framemaat_1)
      • 22 cm - 25 cm (framemaat_2)
      • 25 cm - 28 cm (framemaat_3)
      • ≥ 28 cm (framemaat_4)
    • Soort fiets (soort_fiets):
      • BMX fiets (bmx_fiets)
      • Cruiser (cruiser)
      • Kinderfiets (kinderfiets)
      • Mountainbike (mountainbike)
      • Omafiets (omafiets)
      • Stadsfiets (stadsfiets)
      • Transportfiets (transportfiets)
    • Soort rem (soort_rem):
      • Handrem (handrem)
      • Terugtraprem (terugtraprem)
      • V brake (v_brake)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl