x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Vipack stapelbed London bus - 47719 - Rood

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Vipack stapelbed London bus - 47719 - Rood
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Vipack stapelbed London bus - 47719 - Rood
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Vipack stapelbed London bus - 47719 - Rood
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215586939.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215586938.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185077256.jpg?ts=1
Vipack Vipack stapelbed London bus - 47719 - Rood stapelbed London bus - 47719 - Rood stapelbed London bus - 47719 - Rood Stapelbed. Sightseeing door de kinderkamer. Origineel stapelbed in Londens dubbeldekker-design. Dit stapelbed moet je gewoon hebben, het ontbreekt werkelijk aan niets. Het rode dubbeldekker-ledikant (1)
  • 05420070207614
2
  • Algemene kenmerken
    • Type bed: Stapelbed
    • Bed opties: Inclusief bodem
    • afmetingen van het bed: 200 cm x 90 cm
    • Geslacht: Unisex, Kinderen
    • Inclusief bedbodem: Ja
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 90, 90 cm
    • Lengte: 200, 200 cm
    • Hoogte: 132 cm
  • Technische details
    • Inclusief matras : Nee
  • Design
    • Kleur: Multi, Rood
    • Materiaal: Hout
    • Hoofdbord: Ja
  • 794.00 1024.94 EUR 2
    2
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Vipack stapelbed London bus - 90 x 200 cm - rood794.00, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Otto Otto
      4.683463763403694 (112)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Stapelbed. Sightseeing door de kinderkamer. Origineel stapelbed in Londens dubbeldekker-design. Dit stapelbed moet je gewoon hebben, het ...1024.94, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Mäusbacher Ledikantje Micha met uitneembare spijlen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203531650.jpg?ts=1
      Mäusbacher Mäusbacher Ledikantje Micha met uitneembare spijlen Ledikantje Micha met uitneembare spijlen Ledikantje Micha met uitneembare spijlen Mäusbacher Ledikantje Micha met uitneembare spijlen (1)
      Mäusbacher Ledikantje Micha met uitneembare spijlen
      • 04044393318140
      1
    • Wimex Ledikantje KIRUNA met uitneembare spijlen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182872519.jpg?ts=1
      Wimex Wimex Ledikantje KIRUNA met uitneembare spijlen Ledikantje KIRUNA met uitneembare spijlen Ledikantje KIRUNA met uitneembare spijlen Wimex Ledikantje KIRUNA met uitneembare spijlen (1)
      Wimex Ledikantje KIRUNA met uitneembare spijlen
      • 04038061001229
      1
    • Gami Bedopzet Arthus
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227672005.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202489233.jpg?ts=1
      Gami Gami Bedopzet Arthus Bedopzet Arthus Bedopzet Arthus Gami Bedopzet Arthus (1)
      Gami Bedopzet Arthus
      • 03483600980359
      1
    • Schardt Ledikantje Sienna Black Made in Germany
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182874132.jpg?ts=1
      Schardt Schardt Ledikantje Sienna Black Made in Germany Ledikantje Sienna Black Made in Germany Ledikantje Sienna Black Made in Germany Schardt Ledikantje Sienna Black Made in Germany (1)
      Schardt Ledikantje Sienna Black Made in Germany
      • 04042219195203
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 719.25
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 719.25
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 719.25
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 719.25
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 794.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 794.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 794.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 794.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 794.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 794.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 794.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 794.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 709.66
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 709.66
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 709.66
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 709.66
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 709.66
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 709.66
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 709.66
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 709.66
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 709.66
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 709.66
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 709.66
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 709.66
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 709.66
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 709.66
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 709.66
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 709.66
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 709.66
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 709.66
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 709.66
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 709.66
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 709.66
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 709.66
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 709.66
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 709.66
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 709.66
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 709.66
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 709.66
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 709.66
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 709.66
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 709.66
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 709.66
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 709.66
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 709.66
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 709.66
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 709.66
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 709.66
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 709.66
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 709.66
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 709.66
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 709.66
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 709.66
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 709.66
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 709.66
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 709.66
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 709.66
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 709.66
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 709.66
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 709.66
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 709.66
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 709.66
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 709.66
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 794.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 794.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 719.25
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 794.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 794.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 794.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 794.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 719.25
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 719.25
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 794.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 794.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 794.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 794.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 794.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 794.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 794.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 794.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 794.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 794.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 794.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 794.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 794.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 794.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 794.00
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 1024.94
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 1024.94
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 749.61
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 749.61
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 749.61
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 749.61
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 749.61
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 749.61
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 1024.94
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 749.61
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 1024.94
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 1024.94
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 1024.94
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 1024.94
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 1024.94
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 1024.94
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 1024.94
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 1024.94
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 1024.94
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 1024.94
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 1024.94
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 1024.94
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 1024.94
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 1024.94
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 794.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 794.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 794.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 794.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 794.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 794.00
    • partner@vergelijk.nl