x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Vipack kajuitbed Robin (90x200 cm)

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Vipack kajuitbed Robin (90x200 cm)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Vipack kajuitbed Robin (90x200 cm)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Vipack kajuitbed Robin (90x200 cm)
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/79742655.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173349981.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151103895.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151103896.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106649510.jpg?ts=1
Vipack Vipack kajuitbed Robin (90x200 cm) kajuitbed Robin (90x200 cm) kajuitbed Robin (90x200 cm) Dit ROBIN kajuitbed is gemaakt uit wit gelakte MDF in combinatie met massief grenen. Het rolbed onder het bed is inclusief. De lattenbodem van het rolbed is inclusief. De lattenbodem van het bovenste bed is niet inclusief. In het rolbed bevinden zich 2 lades die afgewerkt zijn met fijne verticale groeven en beschikken over een SOFT CLOSE systeem. Dit kajuitbed is afgewerkt met fijne verticale groeven. (1)
  • 05420070207515
2
  • Design
    • Kleur: Wit
    • Materiaal: Hout
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 88 cm
  • 910.00 1038.00 EUR 2
    2
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Vipack Bedbank Kajuitbed Robin910.00, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Wehkamp Wehkamp
      8.574051124180603 (700)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Dit ROBIN kajuitbed is gemaakt uit wit gelakte MDF in combinatie met massief grenen. Het rolbed onder het bed is inclusief. De lattenbode...1038.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • OTTO Opklapbed in kast
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103710435.jpg?ts=1
      OTTO OTTO Opklapbed in kast Opklapbed in kast Opklapbed in kast Praktisch opklapbed in kast. In 3 kleuren. Ruimtebesparend in de kast op te klappen. Gemakkelijk te onderhouden kunststof oppervlakken. Grepen en beslag van metaal. Met ingebouwde houten lattenbodem (1)
      OTTO Opklapbed in kast
      1
    • Ticaa kindermobel Huisbed Lio
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/170012705.jpg?ts=1
      Ticaa kindermobel Ticaa kindermobel Huisbed Lio Huisbed Lio Huisbed Lio Ticaa Huisbed Lio (1)
      Ticaa kindermobel Huisbed Lio
      • 04251105930662
      1
    • Maintal Boxspring
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103710413.jpg?ts=1
      Maintal Maintal Boxspring Boxspring Boxspring Maintal Boxspring (1)
      Maintal Boxspring
      1
    • Ticaa kindermobel Huisbed Droomhuis met laden melanie
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/217813589.jpg?ts=1
      Ticaa kindermobel Ticaa kindermobel Huisbed Droomhuis met laden melanie Huisbed Droomhuis met laden melanie Huisbed Droomhuis met laden melanie Ticaa Huisbed Droomhuis met laden melanie (1)
      Ticaa kindermobel Huisbed Droomhuis met laden melanie
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 959.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 868.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 868.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 868.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 868.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 868.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 868.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 868.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 868.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 869.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 869.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 869.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 869.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 869.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 869.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 869.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 869.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 869.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 869.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 869.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 869.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 959.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 959.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 869.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 959.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 869.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 819.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 819.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 824.00
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 819.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 824.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 824.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 824.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 824.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 819.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 819.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 824.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 824.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 824.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 824.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 824.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 824.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 824.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 824.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 824.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 824.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 824.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 824.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 824.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 824.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 824.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 824.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 824.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 824.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 824.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 1038.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 1038.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 1038.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 910.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 910.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 910.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 910.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 910.00
    • partner@vergelijk.nl