x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Vipack Metalen ledikant met lattenbodem

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Vipack Metalen ledikant met lattenbodem
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Vipack Metalen ledikant met lattenbodem
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Vipack Metalen ledikant met lattenbodem
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/73638586.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215590092.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215590049.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174717336.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151103817.jpg?ts=1
Vipack Vipack Metalen ledikant met lattenbodem Metalen ledikant met lattenbodem Metalen ledikant met lattenbodem Hipper-de-pip! Hoe leuk is dit metalen bed New York ? Dit gave ontwerp staat mooi in een industriële, landelijke of romantisch kinder- of tienerkamer. Dus wat de stijl ook is, je maakt deze af met bed New York. Het ontwerp is gebaseerd op de klassieke spijlenbedden en industriële vintage ziekenhuisbedden. Helemaal van nu! Het bed wordt geleverd inclusief lattenbodem , exclusief matras . Meer over dit bed Bed New York is verkrijgbaar in diverse kleuren en in breedtemaat 90 en 120 cm. De varian... (1)
  • 05420070217019
34
deal
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 90, 90 cm
    • Lengte: 200, 200 cm
    • Hoogte: 112 cm
  • Design
    • Kleur: Wit, Roze
    • Materiaal: Metaal
    • Bed maatvoering: Eenpersoonsbedden
  • Algemene kenmerken
    • afmetingen van het bed: 200 cm x 90 cm
    • Geslacht: Unisex
  • 229.40 309.00 EUR 34
    4
    • Beddenreus Amersfoort Beddenreus Amersfoort
      Hipper-de-pip! Hoe leuk is dit metalen bed New York ? Dit gave ontwerp staat mooi in een industriële, landelijke of romantisch kinder- of...
      310.00, 5.3695629, 52.16343089999999 NONE
      31
    • Beddenreus.nl Beddenreus.nl
      Hipper-de-pip! Hoe leuk is dit metalen bed New York ? Dit gave ontwerp staat mooi in een industriële, landelijke of romantisch kinder- of...
      269.35, 6d (offer_sdt_6_days)
      1
    • Otto Otto
      4.683463763403694 (112)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bijzonder mooi metalen ledikant. Inclusief lattenbodem. Het hoogwaardige oppervlak is gepoedercoat en te bestellen in 6 kleuren naar keuz...291.94, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Wehkamp Wehkamp
      8.574051124180603 (700)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Hipper-de-pip! Hoe leuk is dit metalen bed New York? Dit gave ontwerp staat mooi in een industriële, landelijke of romantisch kinder- of ...309.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Relita Stapelbed met rolbodem, om te bouwen tot 2 1-persoonsbedden
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185198775.jpg?ts=1
      Relita Relita Stapelbed met rolbodem, om te bouwen tot 2 1-persoonsbedden Stapelbed met rolbodem, om te bouwen tot 2 1-persoonsbedden Stapelbed met rolbodem, om te bouwen tot 2 1-persoonsbedden Van massief beuken, naturelkleurig of wit gelakt. Incl. lattenrol. Trapje links of rechts te monteren. Brede treden voor veilig in- en uitklimmen. TUV/GS-gecontroleerd. Ook als 2 1-persoonsledikanten (1)
      Relita Stapelbed met rolbodem, om te bouwen tot 2 1-persoonsbedden
      • 04250468500499
      1
    • Maintal Bekleed ledikant Speelweide of slaapplek
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185206188.jpg?ts=1
      Maintal Maintal Bekleed ledikant Speelweide of slaapplek Bekleed ledikant Speelweide of slaapplek Bekleed ledikant Speelweide of slaapplek Van MAINTAL. Bed in 3 breedten en 2 stofkwaliteiten. Bekleding naar keuze micro-velours van 100% polyester of imitatieleer in combinatie met structuurstof van 70% polyester en 30% polyacryl. (1)
      Maintal Bekleed ledikant Speelweide of slaapplek
      1
    • Maintal Bekleed ledikant Speelweide of slaapplek
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185196231.jpg?ts=1
      Maintal Maintal Bekleed ledikant Speelweide of slaapplek Bekleed ledikant Speelweide of slaapplek Bekleed ledikant Speelweide of slaapplek Van MAINTAL. Bed in 3 breedten en 2 stofkwaliteiten. Bekleding naar keuze micro-velours van 100% polyester of imitatieleer in combinatie met structuurstof van 70% polyester en 30% polyacryl. (1)
      Maintal Bekleed ledikant Speelweide of slaapplek
      1
    • Maintal Bekleed ledikant Speelweide of slaapplek
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185196231.jpg?ts=1
      Maintal Maintal Bekleed ledikant Speelweide of slaapplek Bekleed ledikant Speelweide of slaapplek Bekleed ledikant Speelweide of slaapplek Van MAINTAL. Bed in 3 breedten en 2 stofkwaliteiten. Bekleding naar keuze micro-velours van 100% polyester of imitatieleer in combinatie met structuurstof van 70% polyester en 30% polyacryl. (1)
      Maintal Bekleed ledikant Speelweide of slaapplek
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 201.75
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 201.75
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 201.75
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 201.75
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 212.51
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 269.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 269.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 269.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 269.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 242.09
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 269.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 269.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 199.06
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 199.06
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 199.06
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 199.06
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 199.06
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 199.06
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 199.06
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 199.06
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 199.06
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 199.06
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 199.06
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 199.06
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 199.06
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 199.06
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 199.06
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 199.06
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 199.06
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 199.06
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 199.06
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 199.06
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 199.06
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 199.06
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 291.94
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 291.94
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 291.94
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 199.06
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 291.94
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 199.06
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 199.06
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 291.94
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 291.94
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 291.94
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 291.94
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 291.94
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 291.94
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 291.94
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 291.94
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 291.94
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 291.94
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 291.94
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 291.94
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 291.94
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 291.94
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 291.94
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 291.94
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 291.94
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 291.94
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 291.94
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 291.94
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 291.94
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 229.40
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 229.40
    • partner@vergelijk.nl