x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Kinder T-shirts verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Urban Classics Kindershirts

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Kinder T-shirt categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Urban Classics Dames Tshirt -XS- Extended shoulder Groen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105789095.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176298830.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171544098.jpg
      Urban Classics Urban Classics Dames Tshirt -XS- Extended shoulder Groen Dames Tshirt -XS- Extended shoulder Groen Dames Tshirt -XS- Extended shoulder Groen Casual en comfortabele thee voor dames van Urban Classics. De grote keuze aan kleuren maakt het shirt tot een echte allround basic, dat gemakkelijk met alle outfits kan worden gecombineerd. (1)
      Urban Classics Dames Tshirt -XS- Extended shoulder Groen
      • 04053838160589
      2
      most_sold
      13.77 EUR
    • Urban Classics Dames Tshirt -S- Extended shoulder Groen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105789095.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176298830.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171569694.jpg
      Urban Classics Urban Classics Dames Tshirt -S- Extended shoulder Groen Dames Tshirt -S- Extended shoulder Groen Dames Tshirt -S- Extended shoulder Groen Urban Classics Dames Tshirt -S- Extended shoulder Groen (1)
      Urban Classics Dames Tshirt -S- Extended shoulder Groen
      • 04053838160565
      2
      13.48 EUR
    • Urban Classics Dames Tshirt -L- Extended shoulder Groen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105789095.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176298830.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171551028.jpg
      Urban Classics Urban Classics Dames Tshirt -L- Extended shoulder Groen Dames Tshirt -L- Extended shoulder Groen Dames Tshirt -L- Extended shoulder Groen Urban Classics Dames Tshirt -L- Extended shoulder Groen (1)
      Urban Classics Dames Tshirt -L- Extended shoulder Groen
      • 04053838160541
      2
      13.94 EUR
    • Urban Classics Dames Tshirt -XS- Loose Blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/109166375.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134514527.jpg
      Urban Classics Urban Classics Dames Tshirt -XS- Loose Blauw Dames Tshirt -XS- Loose Blauw Dames Tshirt -XS- Loose Blauw Urban Classics Dames Tshirt -XS- Loose Blauw (1)
      Urban Classics Dames Tshirt -XS- Loose Blauw
      • 04051243031753
      • 04051243031739
      • 04051243031746
      2
      11.94 EUR
    • Urban Classics Hoodie/trui -XS- Melange sleeveless Grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/111959618.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171597546.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/111959620.jpg
      Urban Classics Urban Classics Hoodie/trui -XS- Melange sleeveless Grijs Hoodie/trui -XS- Melange sleeveless Grijs Hoodie/trui -XS- Melange sleeveless Grijs Urban Classics Hoodie/trui -XS- Melange sleeveless Grijs (1)
      Urban Classics Hoodie/trui -XS- Melange sleeveless Grijs
      • 04053838112533
      • 04053838112526
      • 04053838112557
      • 04053838112519
      • 04053838112540
      1
      28.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Ajax DEFAULT
        • ajax
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Ajax (ajax)
      • Adidas (adidas)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Arizona (arizona)
      • B. Nosy (b_nosy)
      • 4PRESIDENT (4president)
      • Babyface (babyface)
      • Ballin (ballin)
      • Bampidano (bampidano)
      • Beauty and the Beast (beauty_and_the_beast)
      • Beebielove (beebielove)
      • Bellaire (bellaire)
      • Bellatio (bellatio)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Bench (bench)
      • BESS (bess)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Bondi (bondi)
      • Brunotti (brunotti)
      • Bunnies (bunnies)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Cars (cars)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Champion (champion)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Claesen's (claesen_s)
      • Crush Denim (crush_denim)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Difuzed (difuzed)
      • Dirkje (dirkje)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • DJ Dutchjeans (dj_dutchjeans)
      • Ducky Beau (ducky_beau)
      • Edelweiss (edelweiss)
      • Ellesse (ellesse)
      • Esprit (esprit)
      • Feetje (feetje)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Fixoni (fixoni)
      • Fortnite (fortnite)
      • Fruit Of The Loom (fruit_of_the_loom)
      • Gabbiano (gabbiano)
      • Gami (gami)
      • Garcia (garcia)
      • GUESS (guess)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hangowear (hangowear)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hummel (hummel)
      • Icepeak (icepeak)
      • Imps & Elfs (imps_elfs)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • Jollein (jollein)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Kiddo (kiddo)
      • Kids Only (kids_only)
      • Kidsworld (kidsworld)
      • Koeka (koeka)
      • Koko Noko (koko_noko)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Le Chic (le_chic)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Leijonakuningas (leijonakuningas)
      • Lemon Beret (lemon_beret)
      • Levi's (levi_s)
      • LEVV (levv)
      • Like Flo (like_flo)
      • Little Indians (little_indians)
      • Little label (little_label)
      • Little Miss Juliette (little_miss_juliette)
      • Lofff (lofff)
      • Logoshirt (logoshirt)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Looney Tunes (looney_tunes)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Malelions (malelions)
      • Manchester united (manchester_united)
      • Me & My Monkey (me_my_monkey)
      • Memphis (memphis)
      • Mim-Pi (mim_pi)
      • Minions (minions)
      • Minymo (minymo)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nijntje (nijntje)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nike (nike)
      • Nono (nono)
      • Noppies (noppies)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oilily (oilily)
      • OTTO (otto)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Playmobil (playmobil)
      • Playshoes (playshoes)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Pussy deluxe (pussy_deluxe)
      • Quapi (quapi)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raizzed (raizzed)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Retour (retour)
      • Retour Denim (retour_denim)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Room seven (room_seven)
      • Sanetta (sanetta)
      • Schnizler (schnizler)
      • Scout (scout)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Spider-man (spider_man)
      • Spiral (spiral)
      • Stanno (stanno)
      • Studio roof (studio_roof)
      • Superrebel (superrebel)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tricorp (tricorp)
      • Trigema (trigema)
      • Trixie (trixie)
      • Tumble 'n dry (tumble_n_dry)
      • TYGO & vito (tygo_vito)
      • Unicorn (unicorn)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • VAN IKKE (van_ikke)
      • Vans (vans)
      • Vib (vib)
      • Vingino (vingino)
      • We fashion (we_fashion)
      • Winnie De Poeh (winnie_de_poeh)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zero2three (zero2three)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €11 (budget)
      • €11 - €13 (low)
      • €13 - €19 (medium)
      • > €19 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Maat (kledingmaat):
      • 50 (50)
      • 56 (56)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
    • Geslacht (geslacht):
      • Meisjes (meisjes)
      • Jongens (jongens)
      • Unisex (unisex)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Col kraag (col_kraag)
      • Off shoulder (off_shoulder)
      • Polokraag (polokraag)
      • Racerback (racerback)
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • V-hals (v_hals)
    • Materiaal (materiaal):
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fluweel (fluweel)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vinyl (vinyl)
      • Viscose (viscose)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl