x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Kinder T-shirts verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Trigema Kindershirts

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Kinder T-shirt categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
      Trigema Trigema T-shirt T-shirt T-shirt T-shirt Hartelijke groeten aan oma brengt dit T-shirt voor baby's al mee, van huis uit. De liefdevolle tekst en de hartjes in verschillende grootte die als glitterprint op de voorkant aangebracht (1)
      Trigema T-shirt
      • 04055969571609
      2
      most_sold
      13.48 EUR
    • Trigema Ski- en sportcoltrui
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99475799.jpg
      Trigema Trigema Ski- en sportcoltrui Ski- en sportcoltrui Ski- en sportcoltrui Trigema Damestrui Trigema meisjes lange mouwen ski/sport-rolli (1)
      Trigema Ski- en sportcoltrui
      • 04049457649130
      2
      20.25 EUR
    • Trigema Ski- en sportcoltrui
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137856497.jpg
      Trigema Trigema Ski- en sportcoltrui Ski- en sportcoltrui Ski- en sportcoltrui Trigema Ski- en sportcoltrui (1)
      Trigema Ski- en sportcoltrui
      • 04049457801491
      2
      23.99 EUR
    • Trigema Shirt
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150053675.jpg
      Trigema Trigema Shirt Shirt Shirt Shirt Een absoluut favoriet basicstuk is dit geweldige shirt met lange mouw en ronde hals in figuuraccentuerende snit. Dit shirt met lange mouwen kan voor het werk of de vrije tijd met vele outfits (1)
      Trigema Shirt
      • 04049457729306
      2
      22.35 EUR
    • Trigema Shirt
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150054682.jpg
      Trigema Trigema Shirt Shirt Shirt 95% katoen, ringgaren supergekamd, 5% elastaan Elastische fijnrip. Rechte pasvorm. Ronde hals. Lange mouwen (1)
      Trigema Shirt
      • 04049457729375
      2
      22.37 EUR
    • Trigema Shirt
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150052929.jpg
      Trigema Trigema Shirt Shirt Shirt Shirt Een absoluut favoriet basicstuk is dit geweldige shirt met lange mouw en ronde hals in figuuraccentuerende snit. Dit shirt met lange mouwen kan voor het werk of de vrije tijd met vele outfits (1)
      Trigema Shirt
      • 04049457729597
      1
      25.95 EUR
    • Trigema Ski- en sportcoltrui
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99471815.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153398188.jpg
      Trigema Trigema Ski- en sportcoltrui Ski- en sportcoltrui Ski- en sportcoltrui Trigema Ski- en sportcoltrui (1)
      Trigema Ski- en sportcoltrui
      • 04049457649383
      1
      26.95 EUR
    • Trigema Shirt
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163780380.jpg
      Trigema Trigema Shirt Shirt Shirt Shirt Een absoluut favoriet basicstuk is dit geweldige shirt met lange mouw en ronde hals in figuuraccentuerende snit. Dit shirt met lange mouwen kan voor het werk of de vrije tijd met vele outfits (1)
      Trigema Shirt
      • 04055969607681
      1
      25.95 EUR
    • Trigema T-shirt 100% katoen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99474017.jpg
      Trigema Trigema T-shirt 100% katoen T-shirt 100% katoen T-shirt 100% katoen T-shirt 100% katoen Hartelijke groeten aan oma brengt dit T-shirt voor baby's al mee, van huis uit. De liefdevolle tekst en de hartjes in verschillende grootte die als glitterprint op de voorkant (1)
      Trigema T-shirt 100% katoen
      • 04055969437004
      1
      22.45 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Ajax DEFAULT
        • ajax
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Ajax (ajax)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Arizona (arizona)
      • Andreas Gabalier Kollektion (andreas_gabalier_kollektion)
      • Ballin (ballin)
      • Banned (banned)
      • Basefield (basefield)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Bench (bench)
      • BESS (bess)
      • Bondi (bondi)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Buffalo (buffalo)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Champion (champion)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Claesen's (claesen_s)
      • Craft (craft)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Ellesse (ellesse)
      • Esprit (esprit)
      • Feuerwehrmann Sam (feuerwehrmann_sam)
      • Fruit Of The Loom (fruit_of_the_loom)
      • Gap (gap)
      • Garcia (garcia)
      • GUESS (guess)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hangowear (hangowear)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hype (hype)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • Jollein (jollein)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kanz (kanz)
      • Kids Only (kids_only)
      • Kidsworld (kidsworld)
      • Klitzeklein (klitzeklein)
      • Lacoste (lacoste)
      • LEGO (lego)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Lief! (lief_)
      • LMTD (lmtd)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Manchester united (manchester_united)
      • Mango (mango)
      • Marc o'polo (marc_o_polo)
      • Marjo (marjo)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • Minymo (minymo)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Molo (molo)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nike (nike)
      • Noppies (noppies)
      • Oneill (oneill)
      • OTTO (otto)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raizzed (raizzed)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Regatta (regatta)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • River Island (river_island)
      • Roxy (roxy)
      • Russell (russell)
      • S.oliver (s_oliver)
      • Sanetta (sanetta)
      • Schiesser (schiesser)
      • Scotch shrunk (scotch_shrunk)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • STACCATO (staccato)
      • Stanno (stanno)
      • Star Wars (star_wars)
      • TEAM HEROES (team_heroes)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tricorp (tricorp)
      • Trigema (trigema)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • VAN IKKE (van_ikke)
      • Vans (vans)
      • Vingino (vingino)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €11 (budget)
      • €11 - €13 (low)
      • €13 - €19 (medium)
      • > €19 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
    • Maat (kledingmaat):
      • 50 (50)
      • 56 (56)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • 182 (182)
    • Geslacht (geslacht):
      • Meisjes (meisjes)
      • Jongens (jongens)
      • Unisex (unisex)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Col kraag (col_kraag)
      • Overslag (overslag)
      • Polokraag (polokraag)
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • V-hals (v_hals)
    • Materiaal (materiaal):
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl