x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Kinder T-shirts verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Trigema Kindershirts

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Kinder T-shirt categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Trigema T-shirt van katoen/elastan
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150056816.jpg
      Trigema Trigema T-shirt van katoen/elastan T-shirt van katoen/elastan T-shirt van katoen/elastan T-shirt met korte mouwen voor jongens van elastische fijne ribstof. Het shirt met korte mouwen heeft een ronde hals. Made in Germany (1)
      Trigema T-shirt van katoen/elastan
      • 04049457447361
      2
      23.45 EUR
    • Trigema Shirt
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169088444.jpg
      Trigema Trigema Shirt Shirt Shirt Shirt Een absoluut favoriet basicstuk is dit geweldige shirt met lange mouw en ronde hals in figuuraccentuerende snit. Dit shirt met lange mouwen kan voor het werk of de vrije tijd met vele outfits (1)
      Trigema Shirt
      • 04049457729597
      2
      27.95 EUR
    • Trigema T-shirt van katoen/elastan
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207074671.jpg
      Trigema Trigema T-shirt van katoen/elastan T-shirt van katoen/elastan T-shirt van katoen/elastan T-shirt Dit geweldige T-shirt met korte mouwen en ronde hals is verkrijgbaar in vele kleuren en kan als klassiek basicshirt perfect worden gecombineerd bij vele outfits. Voor een hoog draagcomfort (1)
      Trigema T-shirt van katoen/elastan
      • 04049457447019
      2
      23.45 EUR
    • Trigema Shirt
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169123729.jpg
      Trigema Trigema Shirt Shirt Shirt Shirt Een absoluut favoriet basicstuk is dit geweldige shirt met lange mouw en ronde hals in figuuraccentuerende snit. Dit shirt met lange mouwen kan voor het werk of de vrije tijd met vele outfits (1)
      Trigema Shirt
      • 04049457729306
      2
      27.95 EUR
    • Trigema Shirt
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169125328.jpg
      Trigema Trigema Shirt Shirt Shirt Shirt Een absoluut favoriet basicstuk is dit geweldige shirt met lange mouw en ronde hals in figuuraccentuerende snit. Dit shirt met lange mouwen kan voor het werk of de vrije tijd met vele outfits (1)
      Trigema Shirt
      • 04055969607681
      2
      27.95 EUR
    • Trigema T-shirt 100% katoen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169124901.jpg
      Trigema Trigema T-shirt 100% katoen T-shirt 100% katoen T-shirt 100% katoen T-shirt 100% katoen Shirt met glitterprint ,,I love Oma" op het voorkant. Twee schouderknopen maken in de maten 68 t/m 80 het aan- en uittrekken eenvoudiger, klassieke snitvorm. Materiaal: 100% katoen (1)
      Trigema T-shirt 100% katoen
      • 04055969437295
      1
      most_sold
      22.45 EUR
    • Trigema T-shirt Opas Liebling
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185663187.jpg
      Trigema Trigema T-shirt Opas Liebling T-shirt Opas Liebling T-shirt Opas Liebling T-shirt Ook de versgebakken opa verheugt zich, als zijn kleinkind in dit vlotte T-shirt op bezoek is. De leuke letters met de hoed en de hartjes in glitterprint op de voorkant, maken ook de (1)
      Trigema T-shirt Opas Liebling
      • 04055969571715
      1
      24.45 EUR
    • Trigema T-shirt met glittermotief op de voorkant
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169153006.jpg
      Trigema Trigema T-shirt met glittermotief op de voorkant T-shirt met glittermotief op de voorkant T-shirt met glittermotief op de voorkant Trigema T-shirt met glittermotief op de voorkant (1)
      Trigema T-shirt met glittermotief op de voorkant
      • 04064082013378
      1
      38.45 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Arizona (arizona)
      • B. Nosy (b_nosy)
      • 4PRESIDENT (4president)
      • Babyface (babyface)
      • Ballin (ballin)
      • Bampidano (bampidano)
      • Beauty and the Beast (beauty_and_the_beast)
      • Beebielove (beebielove)
      • Bellatio (bellatio)
      • Bench (bench)
      • BESS (bess)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Bondi (bondi)
      • Bunnies (bunnies)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Cars (cars)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Champion (champion)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Claesen's (claesen_s)
      • Crush Denim (crush_denim)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Difuzed (difuzed)
      • Dirkje (dirkje)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • DJ Dutchjeans (dj_dutchjeans)
      • Ducky Beau (ducky_beau)
      • Edelweiss (edelweiss)
      • Ellesse (ellesse)
      • Esprit (esprit)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Fixoni (fixoni)
      • Fortnite (fortnite)
      • Fruit Of The Loom (fruit_of_the_loom)
      • Gabbiano (gabbiano)
      • Gami (gami)
      • Garcia (garcia)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hangowear (hangowear)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hummel (hummel)
      • Icepeak (icepeak)
      • Imps & Elfs (imps_elfs)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • Jollein (jollein)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Kiddo (kiddo)
      • Kids Only (kids_only)
      • Kidsworld (kidsworld)
      • Koeka (koeka)
      • Koko Noko (koko_noko)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Le Chic (le_chic)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Leijonakuningas (leijonakuningas)
      • Lemon Beret (lemon_beret)
      • Levi's (levi_s)
      • LEVV (levv)
      • Like Flo (like_flo)
      • Little Indians (little_indians)
      • Little label (little_label)
      • Little Miss Juliette (little_miss_juliette)
      • Lofff (lofff)
      • Logoshirt (logoshirt)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Looney Tunes (looney_tunes)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Malelions (malelions)
      • Manchester united (manchester_united)
      • Memphis (memphis)
      • Mim-Pi (mim_pi)
      • Minymo (minymo)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nijntje (nijntje)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nike (nike)
      • Nono (nono)
      • Noppies (noppies)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oilily (oilily)
      • OTTO (otto)
      • Papillon (papillon)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Playmobil (playmobil)
      • Playshoes (playshoes)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Pussy deluxe (pussy_deluxe)
      • Quapi (quapi)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raizzed (raizzed)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Regatta (regatta)
      • Retour (retour)
      • Retour Denim (retour_denim)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Room seven (room_seven)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Sanetta (sanetta)
      • Schnizler (schnizler)
      • Scout (scout)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Spider-man (spider_man)
      • Spiral (spiral)
      • Stanno (stanno)
      • Studio roof (studio_roof)
      • Superrebel (superrebel)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tricorp (tricorp)
      • Trigema (trigema)
      • Trixie (trixie)
      • Tumble 'n dry (tumble_n_dry)
      • TYGO & vito (tygo_vito)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • VAN IKKE (van_ikke)
      • Vans (vans)
      • Vib (vib)
      • Vingino (vingino)
      • We fashion (we_fashion)
      • Winnie De Poeh (winnie_de_poeh)
      • Your Wishes (your_wishes)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zero2three (zero2three)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €11 (budget)
      • €11 - €13 (low)
      • €13 - €19 (medium)
      • > €19 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Maat (kledingmaat):
      • 50 (50)
      • 56 (56)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
    • Geslacht (geslacht):
      • Meisjes (meisjes)
      • Jongens (jongens)
      • Unisex (unisex)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Col kraag (col_kraag)
      • Off shoulder (off_shoulder)
      • Polokraag (polokraag)
      • Racerback (racerback)
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • V-hals (v_hals)
    • Materiaal (materiaal):
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fluweel (fluweel)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vinyl (vinyl)
      • Viscose (viscose)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl