x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Kinder T-shirts verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    The North Face Kindershirts

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Kinder T-shirt categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • The North Face Shirt met lange mouwen EASY TEE Kids
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209632360.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200317335.jpg
      The North Face The North Face Shirt met lange mouwen EASY TEE Kids Shirt met lange mouwen EASY TEE Kids Shirt met lange mouwen EASY TEE Kids The North Face Shirt met lange mouwen EASY TEE Kids (1)
      The North Face Shirt met lange mouwen EASY TEE Kids
      • 00195437594106
      2
      33.94 EUR
    • The North Face Outdoorbroek 'EXPLORATION'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187577441.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174546569.jpg
      The North Face The North Face Outdoorbroek 'EXPLORATION' Outdoorbroek 'EXPLORATION' Outdoorbroek 'EXPLORATION' De klassieke Exploration outdoorbroek brengt je overal waar je maar wilt, in de bergen of in de stad. De slijtvaste nylonstof is zowel licht als rekbaar, zodat u ook op moeilijk terrein altijd vrolijk en comfortabel bent. De voor-, achter- en zijzakken kunnen alles bevatten, van sleutels en munten tot muziekspelers en kaarten. Bovendien zorgt de oprolbare zoom voor voldoende ventilatie wanneer dat nodig is. Dankzij de permanente waterafstotende impregnering en de geïntegreerde UV-beschermings... (1)
      The North Face Outdoorbroek 'EXPLORATION'
      • 00888655938790
      • TNF0729001000006
      1
      deal
      84.85 EUR
    • The North Face T-shirt EASY TEE Kids
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209629089.jpg
      The North Face The North Face T-shirt EASY TEE Kids T-shirt EASY TEE Kids T-shirt EASY TEE Kids The North Face T-shirt EASY TEE Kids (1)
      The North Face T-shirt EASY TEE Kids
      • 00195437591419
      1
      23.94 EUR
    • The North Face Shirt 'Y S/S EASY TEE'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153214714.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/198431652.jpg
      The North Face The North Face Shirt 'Y S/S EASY TEE' Shirt 'Y S/S EASY TEE' Shirt 'Y S/S EASY TEE' Zacht katoenen shirt met coole logoprint (1)
      The North Face Shirt 'Y S/S EASY TEE'
      • 00194112169387
      1
      deal
      26.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Ajax DEFAULT
        • ajax
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Ajax (ajax)
      • Adidas (adidas)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Arizona (arizona)
      • B. Nosy (b_nosy)
      • 4PRESIDENT (4president)
      • Babyface (babyface)
      • Ballin (ballin)
      • Bampidano (bampidano)
      • Beauty and the Beast (beauty_and_the_beast)
      • Beebielove (beebielove)
      • Bellaire (bellaire)
      • Bellatio (bellatio)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Bench (bench)
      • BESS (bess)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Bondi (bondi)
      • Brunotti (brunotti)
      • Bunnies (bunnies)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Cars (cars)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Champion (champion)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Claesen's (claesen_s)
      • Crush Denim (crush_denim)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Difuzed (difuzed)
      • Dirkje (dirkje)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • DJ Dutchjeans (dj_dutchjeans)
      • Ducky Beau (ducky_beau)
      • Edelweiss (edelweiss)
      • Ellesse (ellesse)
      • Esprit (esprit)
      • Feetje (feetje)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Fixoni (fixoni)
      • Fortnite (fortnite)
      • Fruit Of The Loom (fruit_of_the_loom)
      • Gabbiano (gabbiano)
      • Gami (gami)
      • Garcia (garcia)
      • GUESS (guess)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hangowear (hangowear)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hummel (hummel)
      • Icepeak (icepeak)
      • Imps & Elfs (imps_elfs)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • Jollein (jollein)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Kiddo (kiddo)
      • Kids Only (kids_only)
      • Kidsworld (kidsworld)
      • Koeka (koeka)
      • Koko Noko (koko_noko)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Le Chic (le_chic)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Leijonakuningas (leijonakuningas)
      • Lemon Beret (lemon_beret)
      • Levi's (levi_s)
      • LEVV (levv)
      • Like Flo (like_flo)
      • Little Indians (little_indians)
      • Little label (little_label)
      • Little Miss Juliette (little_miss_juliette)
      • Lofff (lofff)
      • Logoshirt (logoshirt)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Looney Tunes (looney_tunes)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Malelions (malelions)
      • Manchester united (manchester_united)
      • Me & My Monkey (me_my_monkey)
      • Memphis (memphis)
      • Mim-Pi (mim_pi)
      • Minions (minions)
      • Minymo (minymo)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nijntje (nijntje)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nike (nike)
      • Nono (nono)
      • Noppies (noppies)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oilily (oilily)
      • OTTO (otto)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Playmobil (playmobil)
      • Playshoes (playshoes)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Pussy deluxe (pussy_deluxe)
      • Quapi (quapi)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raizzed (raizzed)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Retour (retour)
      • Retour Denim (retour_denim)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Room seven (room_seven)
      • Sanetta (sanetta)
      • Schnizler (schnizler)
      • Scout (scout)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Spider-man (spider_man)
      • Spiral (spiral)
      • Stanno (stanno)
      • Studio roof (studio_roof)
      • Superrebel (superrebel)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tricorp (tricorp)
      • Trigema (trigema)
      • Trixie (trixie)
      • Tumble 'n dry (tumble_n_dry)
      • TYGO & vito (tygo_vito)
      • Unicorn (unicorn)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • VAN IKKE (van_ikke)
      • Vans (vans)
      • Vib (vib)
      • Vingino (vingino)
      • We fashion (we_fashion)
      • Winnie De Poeh (winnie_de_poeh)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zero2three (zero2three)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €11 (budget)
      • €11 - €13 (low)
      • €13 - €19 (medium)
      • > €19 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Maat (kledingmaat):
      • 50 (50)
      • 56 (56)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
    • Geslacht (geslacht):
      • Meisjes (meisjes)
      • Jongens (jongens)
      • Unisex (unisex)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Col kraag (col_kraag)
      • Off shoulder (off_shoulder)
      • Polokraag (polokraag)
      • Racerback (racerback)
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • V-hals (v_hals)
    • Materiaal (materiaal):
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fluweel (fluweel)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vinyl (vinyl)
      • Viscose (viscose)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl