x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Kinder T-shirts verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Paw Patrol Kindershirts

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Kinder T-shirt categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Paw Patrol Shirt met lange mouwen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208081360.jpg
      Paw Patrol Paw Patrol Shirt met lange mouwen Shirt met lange mouwen Shirt met lange mouwen PAW PATROL Shirt met lange mouwen Paw Patrol (1)
      Paw Patrol Shirt met lange mouwen
      • 04062177066612
      1
      most_sold
      20.94 EUR
    • Paw Patrol Shirt met lange mouwen Skye
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208081434.jpg
      Paw Patrol Paw Patrol Shirt met lange mouwen Skye Shirt met lange mouwen Skye Shirt met lange mouwen Skye PAW PATROL Shirt met lange mouwen Skye (1)
      Paw Patrol Shirt met lange mouwen Skye
      • 04062177044733
      1
      18.94 EUR
    • Paw Patrol Shirt met lange mouwen SKYE
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208082174.jpg
      Paw Patrol Paw Patrol Shirt met lange mouwen SKYE Shirt met lange mouwen SKYE Shirt met lange mouwen SKYE PAW PATROL Shirt met lange mouwen PAW PATROL SKYE (1)
      Paw Patrol Shirt met lange mouwen SKYE
      • 04062177066568
      1
      20.94 EUR
    • Paw Patrol T-shirt
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204869076.jpg
      Paw Patrol Paw Patrol T-shirt T-shirt T-shirt PAW PATROL T-shirt (1)
      Paw Patrol T-shirt
      • 04062177055418
      1
      18.94 EUR
    • Paw Patrol T-Shirt met Korte Mouwen voor kinderen The Paw Patrol 6961 Grijs (maat 2 jaar)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173298872.jpg
      Paw Patrol Paw Patrol T-Shirt met Korte Mouwen voor kinderen The Paw Patrol 6961 Grijs (maat 2 jaar) T-Shirt met Korte Mouwen voor kinderen The Paw Patrol 6961 Grijs (maat 2 jaar) T-Shirt met Korte Mouwen voor kinderen The Paw Patrol 6961 Grijs (maat 2 jaar) Nickelodeon Boys T-shirt Size 98 (1)
      Paw Patrol T-Shirt met Korte Mouwen voor kinderen The Paw Patrol 6961 Grijs (maat 2 jaar)
      • 08427934236961
      1
      21.27 EUR
    • Paw Patrol T-shirt
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205116076.jpg
      Paw Patrol Paw Patrol T-shirt T-shirt T-shirt PAW PATROL T-shirt (1)
      Paw Patrol T-shirt
      • 04062177055456
      1
      18.94 EUR
    • Paw Patrol Shirt met lange mouwen BELIEVE YOURSELF
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208082029.jpg
      Paw Patrol Paw Patrol Shirt met lange mouwen BELIEVE YOURSELF Shirt met lange mouwen BELIEVE YOURSELF Shirt met lange mouwen BELIEVE YOURSELF PAW PATROL Shirt met lange mouwen BELIEVE YOURSELF (1)
      Paw Patrol Shirt met lange mouwen BELIEVE YOURSELF
      • 04062177044788
      1
      18.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Ajax DEFAULT
        • ajax
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Arizona (arizona)
      • B. Nosy (b_nosy)
      • 4PRESIDENT (4president)
      • Ajax (ajax)
      • Babyface (babyface)
      • Ballin (ballin)
      • Bampidano (bampidano)
      • Beauty and the Beast (beauty_and_the_beast)
      • Beebielove (beebielove)
      • Bellaire (bellaire)
      • Bellatio (bellatio)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Bench (bench)
      • BESS (bess)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Bondi (bondi)
      • BOSS (boss)
      • Brunotti (brunotti)
      • Bunnies (bunnies)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Cars (cars)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Champion (champion)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Claesen's (claesen_s)
      • Crush Denim (crush_denim)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Difuzed (difuzed)
      • Dirkje (dirkje)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • DJ Dutchjeans (dj_dutchjeans)
      • Ducky Beau (ducky_beau)
      • Edelweiss (edelweiss)
      • Ellesse (ellesse)
      • Esprit (esprit)
      • Feetje (feetje)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Fortnite (fortnite)
      • Fruit Of The Loom (fruit_of_the_loom)
      • Gabbiano (gabbiano)
      • Gami (gami)
      • Garcia (garcia)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hangowear (hangowear)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hummel (hummel)
      • Icepeak (icepeak)
      • Imps & Elfs (imps_elfs)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • Jollein (jollein)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Kiddo (kiddo)
      • Kids Only (kids_only)
      • Kidsworld (kidsworld)
      • Koeka (koeka)
      • Koko Noko (koko_noko)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Le Chic (le_chic)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Leijonakuningas (leijonakuningas)
      • Lemon Beret (lemon_beret)
      • Levi's (levi_s)
      • LEVV (levv)
      • Like Flo (like_flo)
      • Little Indians (little_indians)
      • Little label (little_label)
      • Little Miss Juliette (little_miss_juliette)
      • Lofff (lofff)
      • Logoshirt (logoshirt)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Malelions (malelions)
      • Manchester united (manchester_united)
      • Me & My Monkey (me_my_monkey)
      • Memphis (memphis)
      • Mickey Mouse (mickey_mouse)
      • Mim-Pi (mim_pi)
      • Minions (minions)
      • Minymo (minymo)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nijntje (nijntje)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nike (nike)
      • Nono (nono)
      • Noppies (noppies)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oilily (oilily)
      • OTTO (otto)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Playmobil (playmobil)
      • Playshoes (playshoes)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Pussy deluxe (pussy_deluxe)
      • Quapi (quapi)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raizzed (raizzed)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Retour (retour)
      • Retour Denim (retour_denim)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Room seven (room_seven)
      • Sanetta (sanetta)
      • Schnizler (schnizler)
      • Scout (scout)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Spider-man (spider_man)
      • Spiral (spiral)
      • Stanno (stanno)
      • Superrebel (superrebel)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tricorp (tricorp)
      • Trigema (trigema)
      • Trixie (trixie)
      • Tumble 'n dry (tumble_n_dry)
      • TYGO & vito (tygo_vito)
      • Unicorn (unicorn)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • VAN IKKE (van_ikke)
      • Vans (vans)
      • Vib (vib)
      • Vingino (vingino)
      • We fashion (we_fashion)
      • Winnie De Poeh (winnie_de_poeh)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zero2three (zero2three)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €11 (budget)
      • €11 - €13 (low)
      • €13 - €19 (medium)
      • > €19 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Maat (kledingmaat):
      • 50 (50)
      • 56 (56)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
    • Geslacht (geslacht):
      • Meisjes (meisjes)
      • Jongens (jongens)
      • Unisex (unisex)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Col kraag (col_kraag)
      • Off shoulder (off_shoulder)
      • Polokraag (polokraag)
      • Racerback (racerback)
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • V-hals (v_hals)
    • Materiaal (materiaal):
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fluweel (fluweel)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vinyl (vinyl)
      • Viscose (viscose)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl