x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Kinder T-shirts verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Arizona Kindershirts

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Kinder T-shirt categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Arizona Shirt
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106345388.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206910671.jpg
      Arizona Arizona Shirt Shirt Shirt Arizona Shirt met carmenhals met elastische randen (1)
      Arizona Shirt
      • 06111054051505
      • 08696798043033
      1
      most_sold
      20.94 EUR
    • Arizona Top
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/108363556.jpg
      Arizona Arizona Top Top Top Met sterrenprint in used-look. Van 95% katoen (steunt Cotton made in Africa), 5% Elastan. (1)
      Arizona Top
      • 04893962434640
      • 04893962434619
      1
      20.94 EUR
    • Arizona Shirt met 3/4-mouwen CHILLIN Mouwen in vleermuis-look
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205958118.jpg
      Arizona Arizona Shirt met 3/4-mouwen CHILLIN Mouwen in vleermuis-look Shirt met 3/4-mouwen CHILLIN Mouwen in vleermuis-look Shirt met 3/4-mouwen CHILLIN Mouwen in vleermuis-look Arizona Shirt met 3/4-mouwen CHILLIN Mouwen in vleermuis-look (1)
      Arizona Shirt met 3/4-mouwen CHILLIN Mouwen in vleermuis-look
      • 08904331604369
      1
      20.94 EUR
    • Arizona Shirt met lange mouwen met kanten details
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185689265.jpg
      Arizona Arizona Shirt met lange mouwen met kanten details Shirt met lange mouwen met kanten details Shirt met lange mouwen met kanten details Arizona Shirt met lange mouwen met kanten details (1)
      Arizona Shirt met lange mouwen met kanten details
      • 08696798044924
      1
      20.94 EUR
    • Arizona Shirt met lange mouwen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206239771.jpg
      Arizona Arizona Shirt met lange mouwen Shirt met lange mouwen Shirt met lange mouwen Arizona Shirt met lange mouwen (1)
      Arizona Shirt met lange mouwen
      • 08907890135282
      1
      20.94 EUR
    • Arizona Shirt met lange mouwen met omkeerbare paillettenapplicatie
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205959389.jpg
      Arizona Arizona Shirt met lange mouwen met omkeerbare paillettenapplicatie Shirt met lange mouwen met omkeerbare paillettenapplicatie Shirt met lange mouwen met omkeerbare paillettenapplicatie Arizona Shirt met lange mouwen met omkeerbare paillettenapplicatie (1)
      Arizona Shirt met lange mouwen met omkeerbare paillettenapplicatie
      • 08907890362626
      1
      20.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Ajax DEFAULT
        • ajax
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Arizona (arizona)
      • B. Nosy (b_nosy)
      • 4PRESIDENT (4president)
      • Ajax (ajax)
      • Babyface (babyface)
      • Ballin (ballin)
      • Bampidano (bampidano)
      • Beauty and the Beast (beauty_and_the_beast)
      • Beebielove (beebielove)
      • Bellaire (bellaire)
      • Bellatio (bellatio)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Bench (bench)
      • BESS (bess)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Bondi (bondi)
      • BOSS (boss)
      • Brunotti (brunotti)
      • Bunnies (bunnies)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Cars (cars)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Champion (champion)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Claesen's (claesen_s)
      • Crush Denim (crush_denim)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Difuzed (difuzed)
      • Dirkje (dirkje)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • DJ Dutchjeans (dj_dutchjeans)
      • Ducky Beau (ducky_beau)
      • Edelweiss (edelweiss)
      • Ellesse (ellesse)
      • Esprit (esprit)
      • Feetje (feetje)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Fortnite (fortnite)
      • Fruit Of The Loom (fruit_of_the_loom)
      • Gabbiano (gabbiano)
      • Gami (gami)
      • Garcia (garcia)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hangowear (hangowear)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hummel (hummel)
      • Icepeak (icepeak)
      • Imps & Elfs (imps_elfs)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • Jollein (jollein)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Kiddo (kiddo)
      • Kids Only (kids_only)
      • Kidsworld (kidsworld)
      • Koeka (koeka)
      • Koko Noko (koko_noko)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Le Chic (le_chic)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Leijonakuningas (leijonakuningas)
      • Lemon Beret (lemon_beret)
      • Levi's (levi_s)
      • LEVV (levv)
      • Like Flo (like_flo)
      • Little Indians (little_indians)
      • Little label (little_label)
      • Little Miss Juliette (little_miss_juliette)
      • Lofff (lofff)
      • Logoshirt (logoshirt)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Malelions (malelions)
      • Manchester united (manchester_united)
      • Me & My Monkey (me_my_monkey)
      • Memphis (memphis)
      • Mickey Mouse (mickey_mouse)
      • Mim-Pi (mim_pi)
      • Minions (minions)
      • Minymo (minymo)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nijntje (nijntje)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nike (nike)
      • Nono (nono)
      • Noppies (noppies)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oilily (oilily)
      • OTTO (otto)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Playmobil (playmobil)
      • Playshoes (playshoes)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Pussy deluxe (pussy_deluxe)
      • Quapi (quapi)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raizzed (raizzed)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Retour (retour)
      • Retour Denim (retour_denim)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Room seven (room_seven)
      • Sanetta (sanetta)
      • Schnizler (schnizler)
      • Scout (scout)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Spider-man (spider_man)
      • Spiral (spiral)
      • Stanno (stanno)
      • Superrebel (superrebel)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tricorp (tricorp)
      • Trigema (trigema)
      • Trixie (trixie)
      • Tumble 'n dry (tumble_n_dry)
      • TYGO & vito (tygo_vito)
      • Unicorn (unicorn)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • VAN IKKE (van_ikke)
      • Vans (vans)
      • Vib (vib)
      • Vingino (vingino)
      • We fashion (we_fashion)
      • Winnie De Poeh (winnie_de_poeh)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zero2three (zero2three)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €11 (budget)
      • €11 - €13 (low)
      • €13 - €19 (medium)
      • > €19 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Maat (kledingmaat):
      • 50 (50)
      • 56 (56)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
    • Geslacht (geslacht):
      • Meisjes (meisjes)
      • Jongens (jongens)
      • Unisex (unisex)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Col kraag (col_kraag)
      • Off shoulder (off_shoulder)
      • Polokraag (polokraag)
      • Racerback (racerback)
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • V-hals (v_hals)
    • Materiaal (materiaal):
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fluweel (fluweel)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vinyl (vinyl)
      • Viscose (viscose)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl