x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Softshell jassen kind verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Tommy Hilfiger Softshell jas kind

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Softshell jas kind categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Tommy Hilfiger Jas voor kids maat 152
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164994825.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200837537.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200837536.jpg
      Tommy Hilfiger Tommy Hilfiger Jas voor kids maat 152 Jas voor kids maat 152 Jas voor kids maat 152 Tommy Hilfiger waterafstotende winterjas voor jongens en meisjes in de kleur groen. Dit item heeft een hoge hals met een ritssluiting en linksvoor zit een Tommy Hilfiger embleem. Op de voorkant zitten afsluitbare steekzakken en de uiteinden van de mouwen hebben elastische boorden. De achterkant is voorzien van het welbekende Tommy Hilfiger logo. Dit kleurvlak is reflecterend, ideaal in het donker. Musthave! (3)
      Tommy Hilfiger Jas voor kids maat 152
      • 08719862934164
      1
      deal
      189.00 EUR
    • Tommy Hilfiger Winterjas
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161133145.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202880778.jpg
      Tommy Hilfiger Tommy Hilfiger Winterjas Winterjas Winterjas Essential puffer jas met donsvulling en afneembare capuchon (2)
      Tommy Hilfiger Winterjas
      • 08719862887828
      • THS5021002000005
      1
      189.90 EUR
    • Tommy Hilfiger Winterjack ESSENTIAL DOWN JACKET
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199664463.jpg
      Tommy Hilfiger Tommy Hilfiger Winterjack ESSENTIAL DOWN JACKET Winterjack ESSENTIAL DOWN JACKET Winterjack ESSENTIAL DOWN JACKET Essential gewatteerde jas met afneembare capuchon (1)
      Tommy Hilfiger Winterjack ESSENTIAL DOWN JACKET
      • 08720114898523
      1
      189.90 EUR
    • Tommy Hilfiger Winterjack
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/198275384.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187813226.jpg
      Tommy Hilfiger Tommy Hilfiger Winterjack Winterjack Winterjack Tommy Hilfiger Winterjack (1)
      Tommy Hilfiger Winterjack
      • 08720114518919
      1
      173.85 EUR
    • Tommy Hilfiger Mantel 'Alana'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165527005.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163669230.jpg
      Tommy Hilfiger Tommy Hilfiger Mantel 'Alana' Mantel 'Alana' Mantel 'Alana' Tommy Hilfiger Winterjack ALANA DOWN PUFFER in lange mantelvorm (1)
      Tommy Hilfiger Mantel 'Alana'
      • 08720112050404
      • THS6035001000002
      1
      233.85 EUR
    • Tommy Hilfiger Donsjack
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189615782.jpg
      Tommy Hilfiger Tommy Hilfiger Donsjack Donsjack Donsjack Tommy Hilfiger Donsjack (1)
      Tommy Hilfiger Donsjack
      • 08720114550155
      1
      193.85 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Icepeak DEFAULT
        • icepeak
      • Regatta DEFAULT
        • regatta
      • CMP DEFAULT
        • cmp
    • Merken (brand):
      • Icepeak (icepeak)
      • Regatta (regatta)
      • CMP (cmp)
      • Adidas (adidas)
      • Al-Ko (al_ko)
      • ABUS (abus)
      • Awdis (awdis)
      • B. Nosy (b_nosy)
      • Babyface (babyface)
      • Bellaire (bellaire)
      • Bench (bench)
      • Brunotti (brunotti)
      • Burton (burton)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • CeLaVi (celavi)
      • Champion (champion)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Deeluxe (deeluxe)
      • Desigual (desigual)
      • Didriksons (didriksons)
      • DJ Dutchjeans (dj_dutchjeans)
      • Elle (elle)
      • Ellesse (ellesse)
      • Endura (endura)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • Frankie & Liberty (frankie_liberty)
      • Fruit Of The Loom (fruit_of_the_loom)
      • Garcia (garcia)
      • Gonso (gonso)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Houdini (houdini)
      • Hummel (hummel)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • JOTT (jott)
      • Kamik (kamik)
      • Kappa (kappa)
      • Kids Only (kids_only)
      • Kidsworld (kidsworld)
      • KIEstone (kiestone)
      • Killtec (killtec)
      • Koko Noko (koko_noko)
      • Le Chic (le_chic)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • LEVV (levv)
      • Like Flo (like_flo)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • LOOXS (looxs)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Meru (meru)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • Name it (name_it)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nike (nike)
      • Nono (nono)
      • Noppies (noppies)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oilily (oilily)
      • ONLY (only)
      • OrganoTex (organotex)
      • Paco Home (paco_home)
      • Patagonia (patagonia)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Playshoes (playshoes)
      • Polarino (polarino)
      • Puma (puma)
      • Quapi (quapi)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reima (reima)
      • Result (result)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Roxy (roxy)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Scout (scout)
      • Sevenoneseven (sevenoneseven)
      • Someone (someone)
      • Sportful (sportful)
      • Star Wars (star_wars)
      • Street Called Madison (street_called_madison)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • TOP-itm (top_itm)
      • Tricorp (tricorp)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Tumble n dry (tumble_n_dry)
      • Vaude (vaude)
      • Vingino (vingino)
      • Vinrose (vinrose)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 40 (budget)
      • € 40 - € 60 (price_2)
      • € 60 - € 100 (price_3)
      • ≥ € 100 (price_4)
    • Soort jas (soort_jas):
      • Bomberjacks (bomberjacks)
      • Fleece-jassen (fleece_jassen)
      • Gewatteerde jassen (gewatteerde_jassen)
      • Mantels (mantels)
      • Parka's (parka_s)
      • Shell jacket (shell_jacket)
      • Softshell jassen (softshell_jassen)
      • Winterjassen (winterjassen)
      • Zomerjassen (zomerjassen)
    • Geslacht (geslacht):
      • Jongens (jongens)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (kledingmaat):
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • 10 (10)
      • 40 (40)
      • 50 (50)
      • 56 (56)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 100 (100)
      • 120 (120)
      • 130 (130)
      • L (l)
      • M (m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl