x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Softshell jassen kind verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Polarino Softshell jas kind

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Softshell jas kind categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Polarino Functioneel jack voor weer en wind
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/201706783.jpg
      Polarino Polarino Functioneel jack voor weer en wind Functioneel jack voor weer en wind Functioneel jack voor weer en wind Polarino Functioneel jack voor weer en wind (1)
      Polarino Functioneel jack voor weer en wind
      • 06936694361261
      1
      most_sold
      53.94 EUR
    • Polarino Functioneel jack voor weer en wind
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200912102.jpg
      Polarino Polarino Functioneel jack voor weer en wind Functioneel jack voor weer en wind Functioneel jack voor weer en wind Polarino Functioneel jack voor weer en wind (1)
      Polarino Functioneel jack voor weer en wind
      • 06936694361315
      1
      deal
      63.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Icepeak DEFAULT
        • icepeak
      • Regatta DEFAULT
        • regatta
      • CMP DEFAULT
        • cmp
    • Merken (brand):
      • Icepeak (icepeak)
      • Regatta (regatta)
      • CMP (cmp)
      • Adidas (adidas)
      • Al-Ko (al_ko)
      • ABUS (abus)
      • Awdis (awdis)
      • B. Nosy (b_nosy)
      • Babyface (babyface)
      • Bellaire (bellaire)
      • Bench (bench)
      • BOSS (boss)
      • Brunotti (brunotti)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • CeLaVi (celavi)
      • Champion (champion)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Deeluxe (deeluxe)
      • Desigual (desigual)
      • Didriksons (didriksons)
      • DJ Dutchjeans (dj_dutchjeans)
      • Ducksday (ducksday)
      • Elle (elle)
      • Ellesse (ellesse)
      • Endura (endura)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • Frankie & Liberty (frankie_liberty)
      • Fruit Of The Loom (fruit_of_the_loom)
      • Garcia (garcia)
      • Gonso (gonso)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Houdini (houdini)
      • Hummel (hummel)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • JOTT (jott)
      • Kamik (kamik)
      • Kappa (kappa)
      • Kids Only (kids_only)
      • Kidsworld (kidsworld)
      • KIEstone (kiestone)
      • Killtec (killtec)
      • Koko Noko (koko_noko)
      • Le Chic (le_chic)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • LEVV (levv)
      • Like Flo (like_flo)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • LOOXS (looxs)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Meru (meru)
      • Mikk-Line (mikk_line)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • Name it (name_it)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nike (nike)
      • Nono (nono)
      • Noppies (noppies)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oilily (oilily)
      • ONLY (only)
      • OrganoTex (organotex)
      • Paco Home (paco_home)
      • Patagonia (patagonia)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Playshoes (playshoes)
      • Polarino (polarino)
      • Puma (puma)
      • Quapi (quapi)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reima (reima)
      • Result (result)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Roxy (roxy)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Scout (scout)
      • Sevenoneseven (sevenoneseven)
      • Someone (someone)
      • Sportful (sportful)
      • Star Wars (star_wars)
      • Street Called Madison (street_called_madison)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • TOP-itm (top_itm)
      • Tricorp (tricorp)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Tumble n dry (tumble_n_dry)
      • Vaude (vaude)
      • Vingino (vingino)
      • Vinrose (vinrose)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 45 (budget)
      • € 45 - € 65 (price_2)
      • € 65 - € 95 (price_3)
      • ≥ € 95 (price_4)
    • Soort jas (soort_jas):
      • Bomberjacks (bomberjacks)
      • Fleece-jassen (fleece_jassen)
      • Gewatteerde jassen (gewatteerde_jassen)
      • Mantels (mantels)
      • Parka's (parka_s)
      • Softshell jassen (softshell_jassen)
      • Winterjassen (winterjassen)
      • Zomerjassen (zomerjassen)
    • Geslacht (geslacht):
      • Jongens (jongens)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (kledingmaat):
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
      • 10 (10)
      • 40 (40)
      • 50 (50)
      • 56 (56)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 100 (100)
      • 120 (120)
      • 130 (130)
      • L (l)
      • M (m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl