x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Softshell jassen kind verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Lego Wear Softshell jas kind

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Softshell jas kind categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Lego Wear Winterjas 'Julio 714'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163566285.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202561595.jpg
      Lego Wear Lego Wear Winterjas 'Julio 714' Winterjas 'Julio 714' Winterjas 'Julio 714' Lego Wear Contemporary bufferjas met afneembare capuchon Winddicht en ademend met een waterkolom van 3.000 mm en Bionic Finish ECO-impregnatie Afneembare imitatiebont aan de capuchon 3M Scotchlite reflectoren (1)
      Lego Wear Winterjas 'Julio 714'
      • 05700067905366
      • LEW0188002000002
      2
      most_sold
      69.99 EUR
    • Lego Wear Winterjas 'Jipe 705'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163566164.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162385105.jpg
      Lego Wear Lego Wear Winterjas 'Jipe 705' Winterjas 'Jipe 705' Winterjas 'Jipe 705' De LEGO Wear winterjas is ademend, winddicht en waterafstotend door 3.000 mm waterkolom en BIONIC-FINISHECO-coating. Artikel LWJIPE 705 Afneembare capuchon met veiligheidsknopsluiting, geschikt voor de droger, met 3MScotchlite reflectoren voor betere zichtbaarheid (1)
      Lego Wear Winterjas 'Jipe 705'
      • 05700067905779
      • LEW0191001000001
      2
      79.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Icepeak DEFAULT
        • icepeak
      • Regatta DEFAULT
        • regatta
      • CMP DEFAULT
        • cmp
    • Merken (brand):
      • Icepeak (icepeak)
      • Regatta (regatta)
      • CMP (cmp)
      • Adidas (adidas)
      • Al-Ko (al_ko)
      • ABUS (abus)
      • Awdis (awdis)
      • B. Nosy (b_nosy)
      • Babyface (babyface)
      • Bellaire (bellaire)
      • Bench (bench)
      • Brunotti (brunotti)
      • Burton (burton)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • CeLaVi (celavi)
      • Champion (champion)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Deeluxe (deeluxe)
      • Desigual (desigual)
      • Didriksons (didriksons)
      • DJ Dutchjeans (dj_dutchjeans)
      • Elle (elle)
      • Ellesse (ellesse)
      • Endura (endura)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • Frankie & Liberty (frankie_liberty)
      • Fruit Of The Loom (fruit_of_the_loom)
      • Garcia (garcia)
      • Gonso (gonso)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Houdini (houdini)
      • Hummel (hummel)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • JOTT (jott)
      • Kamik (kamik)
      • Kappa (kappa)
      • Kids Only (kids_only)
      • Kidsworld (kidsworld)
      • KIEstone (kiestone)
      • Killtec (killtec)
      • Koko Noko (koko_noko)
      • Le Chic (le_chic)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • LEVV (levv)
      • Like Flo (like_flo)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • LOOXS (looxs)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Meru (meru)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • Name it (name_it)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nike (nike)
      • Nono (nono)
      • Noppies (noppies)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oilily (oilily)
      • ONLY (only)
      • OrganoTex (organotex)
      • Paco Home (paco_home)
      • Patagonia (patagonia)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Playshoes (playshoes)
      • Polarino (polarino)
      • Puma (puma)
      • Quapi (quapi)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reima (reima)
      • Result (result)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Roxy (roxy)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Scout (scout)
      • Sevenoneseven (sevenoneseven)
      • Someone (someone)
      • Sportful (sportful)
      • Star Wars (star_wars)
      • Street Called Madison (street_called_madison)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • TOP-itm (top_itm)
      • Tricorp (tricorp)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Tumble n dry (tumble_n_dry)
      • Vaude (vaude)
      • Vingino (vingino)
      • Vinrose (vinrose)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 40 (budget)
      • € 40 - € 60 (price_2)
      • € 60 - € 100 (price_3)
      • ≥ € 100 (price_4)
    • Soort jas (soort_jas):
      • Bomberjacks (bomberjacks)
      • Fleece-jassen (fleece_jassen)
      • Gewatteerde jassen (gewatteerde_jassen)
      • Mantels (mantels)
      • Parka's (parka_s)
      • Shell jacket (shell_jacket)
      • Softshell jassen (softshell_jassen)
      • Winterjassen (winterjassen)
      • Zomerjassen (zomerjassen)
    • Geslacht (geslacht):
      • Jongens (jongens)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (kledingmaat):
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • 10 (10)
      • 40 (40)
      • 50 (50)
      • 56 (56)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 100 (100)
      • 120 (120)
      • 130 (130)
      • L (l)
      • M (m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl