x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kerstversieringen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Woodwick kerstversiering

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kerstversiering categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Woodwick Ellipse Candle Linen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175031135.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187294169.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237146011.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229613443.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/123995393.jpg?ts=1
      Woodwick Woodwick Ellipse Candle Linen Ellipse Candle Linen Ellipse Candle Linen De naar schoon gedroogde was geurende kaars Linen Heartwick Elippse is van het merk Woodwick. De geurkaars van wax heeft een vorm van een ellips en heeft een natuurlijk kleur. De houder van de geurkaars is van glas en de deksel van hout. De deksel kan ook gebruikt worden als onderzetter voor de kaars. De Woodwick Hearthwick vorm is zo ontworpen dat er een maximale geurverspreiding kan plaatsvinden. Door het unieke ontwerp en de lont geeft deze kaars een unieke geurervaring. Wil je liever een andere kaars, bekijk dan alle Woodwick Linen kaarsen. Alle Woodwick kaarsen zijn gemaakt op basis van Soja was en hebben een houten lont. De houten lont zorgt ervoor dat de kaars gezellig knispert, net als een haardvuurtje! Om ervoor te zorgen dat je zoveel mogelijk plezier beleeft aan deze kaars, raden we je het volgende aan. Zorg er altijd voor dat de bovenste laag van de kaars gesmolten is voordat je de kaars dooft. Laat de kaars daarnaast niet langer branden dan 4 uur. Zo zorg je ervoor dat de (3)
      Woodwick Ellipse Candle Linen
      • 00663595761352
      • 05038581056920
      3
      deal
      41.90 EUR
    • Woodwick WW Crimson Berries Medium Candle
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155814692.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175034650.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213920459.jpg?ts=1
      Woodwick Woodwick WW Crimson Berries Medium Candle WW Crimson Berries Medium Candle WW Crimson Berries Medium Candle parfum van crimson bessen Houten deksel is bij de levering inbegrepen. Brandduur: 60 uur (1)
      Woodwick WW Crimson Berries Medium Candle
      • 05038581058078
      • 00663595920803
      5
      21.09 EUR
    • Woodwick Vanilla & Sea Salt kaars groot
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155812108.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175030660.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177534530.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/251268692.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/239180174.jpg?ts=1
      Woodwick Woodwick Vanilla & Sea Salt kaars groot Vanilla & Sea Salt kaars groot Vanilla & Sea Salt kaars groot WoodWick Hourglass Large Geurkaars - Vanilla & Sea Salt (3)
      Woodwick Vanilla & Sea Salt kaars groot
      • 05038581055305
      2
      33.95 EUR
    • Woodwick White Teak Ellipse
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175396390.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/256652072.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/239502504.jpg?ts=1
      Woodwick Woodwick White Teak Ellipse White Teak Ellipse White Teak Ellipse Woodwick Heartwick Flame Ellipse Geurkaars - White Teak (1)
      Woodwick White Teak Ellipse
      • 05038581062129
      3
      29.50 EUR
    • Woodwick Spiced Blackberry Large
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212718403.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159589171.jpg?ts=1
      Woodwick Woodwick Spiced Blackberry Large Spiced Blackberry Large Spiced Blackberry Large Bevat een rijk aroma van bramen en kaneel met een vleugje vanille. Materiaal: sojawas. Brandduur: 180 uur Afmetingen: 155 x 105 cm (1)
      Woodwick Spiced Blackberry Large
      • 05038581054841
      3
      35.77 EUR
    • Woodwick Café Sweets Trilogy Medium
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229623869.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/249315886.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/249315888.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/249315887.jpg?ts=1
      Woodwick Woodwick Café Sweets Trilogy Medium Café Sweets Trilogy Medium Café Sweets Trilogy Medium Bevat de drie populaire geuren Vanilla Bean, Caramel en Biscotti, voor een intrigerende geurbeleving naarmate de lagen samensmelten Elke geur is zorgvuldig geselecteerd en getest om te garanderen dat deze kaars de ruimte vult met een geur die lang blijft hangen De gepatenteerde houten lont van Hearthwick Flame-kaarsen creëert een brede, dansende vlam en kenmerkend geknapper voor een verfijnd haardvuurgevoel De glazen ellipsvorm creëert een consistentere geurbeleving dankzij de bredere opening die zorgt voor een volledig gesmolten wasbad De premium mix van kaarsvetten geeft een mooie verbranding zonder rommelig residu (1)
      Woodwick Café Sweets Trilogy Medium
      • 05038581054247
      2
      31.90 EUR
    • Woodwick Medium Candle Sand & Driftwood
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/251268622.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155808696.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207582955.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181693726.jpg?ts=1
      Woodwick Woodwick Medium Candle Sand & Driftwood Medium Candle Sand & Driftwood Medium Candle Sand & Driftwood Een perfect gebalanceerde geur: accenten van door de zon overgoten hout, zeegras, en zacht wit zand. Elke geur is zorgvuldig geselecteerd en getest om te garanderen dat deze kaars de ruimte vult met een geur die lang blijft hangen De gepatenteerde houten lont van de Pluswick Innovation-kaarsen knappert als deze brandt om dat heerlijke haardvuurgevoel te creëren Het glazen zandloperontwerp creëert een bredere opening voor een volledig gesmolten wasbad dat zorgt voor een consistentere geurbeleving De premium mix van kaarsvetten geeft een mooie verbranding zonder rommelig residu (1)
      Woodwick Medium Candle Sand & Driftwood
      • 00663595923781
      • 05038581057965
      2
      22.75 EUR
    • Woodwick Winter Garland Ellipse 50 h
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159427987.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155838657.jpg?ts=1
      Woodwick Woodwick Winter Garland Ellipse 50 h Winter Garland Ellipse 50 h Winter Garland Ellipse 50 h Woodwick Heartwick Flame Ellipse Trilogy Geurkaars - Winter Garland (1)
      Woodwick Winter Garland Ellipse 50 h
      • 05038581078281
      2
      42.37 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goud DEFAULT
        • goud
      • Kerstballen DEFAULT
        • kerstballen
      • Zilver DEFAULT
        • zilver
      • Pieken DEFAULT
        • kerstboom_pieken
      • Rood DEFAULT
        • rood
    • Wat is je budget? (price):
      • < 10 (<_10)
      • 10 - 20 (10_-_20)
      • 20 - 30 (20_-_30)
      • > 30 (>_30)
    • Type versiering (type_versiering):
      • Kerstballen (kerstballen)
      • Kerstboom standaarden (kerstboom_standaarden)
      • Kerstfiguren (kerstfiguur_decoratie)
      • Kerstboom pieken (kerstboom_pieken)
      • Kerstslingers (kerst_slingers)
      • Kerst kransen (kerst_kransen)
      • Hangende ornamenten (hangende_ornamenten)
      • Kerstdorp (kerstdorp)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Meerkleurig (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Soort versiering (group):
      • OTTO Kerstballen (otto_kerstballen)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Acryl (acryl)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Glas (glas)
      • Goud (goud)
      • hars (hars)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kristal (kristal)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leatherette (leatherette)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • PVC (pvc)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
      • Zeegras (zeegras)
      • Zijde (zijde)
      • Zink (zink)
    • Merk (brand):
      • House Doctor (house_doctor)
      • 4Goodz (4goodz)
      • 4seasonz (4seasonz)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • &Klevering (_klevering)
      • Aarikka (aarikka)
      • Aim (aim)
      • Airies (airies)
      • Alessi (alessi)
      • Ambiance (ambiance)
      • Amo La Casa (amo_la_casa)
      • Amscan (amscan)
      • Anna's Collection (anna_s_collection)
      • Arditex (arditex)
      • Beliani (beliani)
      • Bellatio (bellatio)
      • Bench (bench)
      • Betondeco (betondeco)
      • Big Green Egg (big_green_egg)
      • Black Box (black_box)
      • Black Box Trees (black_box_trees)
      • Blokker (blokker)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Boltze (boltze)
      • Bomb Cosmetics (bomb_cosmetics)
      • Bonprix (bonprix)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Buitengewoon Boet (buitengewoon_boet)
      • Bumba (bumba)
      • By Lassen (by_lassen)
      • Capezio (capezio)
      • Casaria (casaria)
      • Ceruzo (ceruzo)
      • CF label (cf_label)
      • Christmas Decoration (christmas_decoration)
      • Christmas gifts (christmas_gifts)
      • Christmas House (christmas_house)
      • Christmas United (christmas_united)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coca-cola (coca_cola)
      • Comforttrends (comforttrends)
      • Cosy (cosy)
      • Cosy@home (cosy_home)
      • Cosy & Trendy (cosy_trendy)
      • Countryfield (countryfield)
      • Creativ Company (creativ_company)
      • Creativ Deco (creativ_deco)
      • Creotime (creotime)
      • Cstore (cstore)
      • Cupid & Comet (cupid_comet)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Day (day)
      • Decostar (decostar)
      • Defcon 5 (defcon_5)
      • Deknudt Frames (deknudt_frames)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Det Gamle Apotek (det_gamle_apotek)
      • Detex (detex)
      • Deuba (deuba)
      • Dickensville (dickensville)
      • Dijk Natural Collections (dijk_natural_collections)
      • Disney (disney)
      • DOBENO (dobeno)
      • DUB (dub)
      • Duni (duni)
      • Décoris (de_coris)
      • Easymaxx (easymaxx)
      • Efteling (efteling)
      • Eglo (eglo)
      • Elo (elo)
      • Espa (espa)
      • Europalms (europalms)
      • Everlands (everlands)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Fedec (fedec)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Ferplast (ferplast)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Finidi (finidi)
      • Fizz Creations (fizz_creations)
      • Folat (folat)
      • Fun (fun)
      • Funny fashion (funny_fashion)
      • Garden Glory (garden_glory)
      • Generic (generic)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Ginger Ray (ginger_ray)
      • GKS (gks)
      • Goebel (goebel)
      • Goods (goods)
      • Goodwill (goodwill)
      • H&S (h_s)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Haushalt (haushalt)
      • Haxo (haxo)
      • Hedlund Gruppen (hedlund_gruppen)
      • Herma (herma)
      • Hermie (hermie)
      • Heyda (heyda)
      • Hi (hi)
      • Highlander (highlander)
      • Hit (hit)
      • Holiday Tree (holiday_tree)
      • HOMdotCOM (homdotcom)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • Hornbach (hornbach)
      • Hortus (hortus)
      • House of Marie (house_of_marie)
      • House of Nature (house_of_nature)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hutschenreuther (hutschenreuther)
      • Iittala (iittala)
      • Imbarro (imbarro)
      • J-Line (j_line)
      • Jaegerndorfer (jaegerndorfer)
      • KAB (kab)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • Klingel (klingel)
      • Kolony (kolony)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Koziol (koziol)
      • Krebs (krebs)
      • Krinner (krinner)
      • Ksd (ksd)
      • Kurt S. Adler (kurt_s_adler)
      • L:A Bruket (l_a_bruket)
      • Led (led)
      • LEGO (lego)
      • Leluakatemia (leluakatemia)
      • Lemax (lemax)
      • Leonardo (leonardo)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Light & Living (light_living)
      • Locker (locker)
      • LOKS (loks)
      • Luca Lighting (luca_lighting)
      • Lumineo (lumineo)
      • Lupine (lupine)
      • Luville (luville)
      • Lykketrold (lykketrold)
      • Magic Flame (magic_flame)
      • Mags (mags)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Marleyn (marleyn)
      • Matix (matix)
      • Meraki (meraki)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Miko (miko)
      • Millefiori (millefiori)
      • Mix (mix)
      • Molton Brown (molton_brown)
      • Monzana (monzana)
      • Morethanhip (morethanhip)
      • My Dream Day (my_dream_day)
      • My Home (my_home)
      • My Village (my_village)
      • Nampook (nampook)
      • No name (no_name)
      • Non-Branded (non_branded)
      • Noname (noname)
      • Nordic Ware (nordic_ware)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nova Belle (nova_belle)
      • OEM (oem)
      • OneConcept (oneconcept)
      • Oosterik Home (oosterik_home)
      • Orrefors (orrefors)
      • Otter House (otter_house)
      • OYOY (oyoy)
      • Paladone (paladone)
      • Party Deco (party_deco)
      • Patisse (patisse)
      • Peha (peha)
      • PerfectLED (perfectled)
      • Plenty Gifts (plenty_gifts)
      • Pluto (pluto)
      • Pluto Produkter (pluto_produkter)
      • Pomax (pomax)
      • PR Home (pr_home)
      • Ptmd (ptmd)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Rayher Hobby (rayher_hobby)
      • Rayher Hobby Materialen (rayher_hobby_materialen)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Safta (safta)
      • Sass & Belle (sass_belle)
      • ScrapCooking (scrapcooking)
      • Shishi (shishi)
      • Sirius (sirius)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Snowflake (snowflake)
      • SoleVito (solevito)
      • Sompex (sompex)
      • Spiel Werk (spiel_werk)
      • Spring Copenhagen (spring_copenhagen)
      • Springos (springos)
      • Star Trading (star_trading)
      • Stelton (stelton)
      • Städter (sta_dter)
      • Swarovski (swarovski)
      • Talking Tables (talking_tables)
      • Ter Steege (ter_steege)
      • Timstor (timstor)
      • Tom (tom)
      • Torplyktan (torplyktan)
      • Totum (totum)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Triumph tree (triumph_tree)
      • Trixie (trixie)
      • Twinkly (twinkly)
      • Unique living (unique_living)
      • Vaessen creative (vaessen_creative)
      • Vervaco (vervaco)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Volare (volare)
      • Voluspa (voluspa)
      • Vondels (vondels)
      • Vt wonen (vt_wonen)
      • Warentuin (warentuin)
      • Warentuin Collection (warentuin_collection)
      • Westfalia (westfalia)
      • Widmann (widmann)
      • Woodwick (woodwick)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • Woud (woud)
      • Wrendale Designs (wrendale_designs)
      • Yankee candle (yankee_candle)
      • YES everyday (yes_everyday)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl