x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kerstversieringen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Warentuin kerstversiering

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kerstversiering categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Warentuin Kerstballen glas rood
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205625497.jpg
      Warentuin Warentuin Kerstballen glas rood Kerstballen glas rood Kerstballen glas rood Kerstballen glas rood haalt u in huis voor een scherpe prijs! Er zitten 42 kerstballen in deze verpakking gemaakt van glas. Uit onze collectie accessoires kerst. Van het merk Warentuin Mix maar met Warentuin - kwaliteit & services. Warentuin heeft alles voor huis, tuin en dier! Kerstballen glas rood, dit komt uit het assortiment diverse maten, koop hem gemakkelijk en goedkoop online! Dit product verkopen wij per stuk tenzij anders aangeven. (1)
      Warentuin Kerstballen glas rood
      • 08719269451714
      1
      deal
      36.98 EUR
    • Warentuin Kerstballen glas zilver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205625496.jpg
      Warentuin Warentuin Kerstballen glas zilver Kerstballen glas zilver Kerstballen glas zilver Kerstballen glas zilver haalt u in huis voor een scherpe prijs! Er zitten 42 kerstballen in deze verpakking gemaakt van glas. Uit onze collectie accessoires kerst. Van het merk Warentuin Mix maar met Warentuin - kwaliteit & services. Warentuin heeft alles voor huis, tuin en dier! Kerstballen glas zilver, dit komt uit het assortiment diverse maten, koop hem gemakkelijk en goedkoop online! Dit product verkopen wij per stuk tenzij anders aangeven. (1)
      Warentuin Kerstballen glas zilver
      • 08719269451691
      1
      deal
      36.98 EUR
    • Warentuin Kerstballen glas goud
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146903858.jpg
      Warentuin Warentuin Kerstballen glas goud Kerstballen glas goud Kerstballen glas goud Kerstballen glas goud haalt u in huis voor een scherpe prijs! Er zitten 42 kerstballen in deze verpakking gemaakt van glas. Uit onze collectie accessoires kerst. Van het merk Warentuin Mix maar met Warentuin - kwaliteit & services. Warentuin heeft alles voor huis, tuin en dier! Kerstballen glas goud, dit komt uit het assortiment diverse maten, koop hem gemakkelijk en goedkoop online! Dit product verkopen wij per stuk tenzij anders aangeven. (1)
      Warentuin Kerstballen glas goud
      • 08719269451721
      1
      deal
      36.98 EUR
    • Warentuin Kerstballen glas wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205625498.jpg
      Warentuin Warentuin Kerstballen glas wit Kerstballen glas wit Kerstballen glas wit Kerstballen glas wit haalt u in huis voor een scherpe prijs! Er zitten 42 kerstballen in deze verpakking gemaakt van glas. Uit onze collectie accessoires kerst. Van het merk Warentuin Mix maar met Warentuin - kwaliteit & services. Warentuin heeft alles voor huis, tuin en dier! Kerstballen glas wit, dit komt uit het assortiment diverse maten, koop hem gemakkelijk en goedkoop online! Dit product verkopen wij per stuk tenzij anders aangeven. (1)
      Warentuin Kerstballen glas wit
      • 08719269451707
      1
      deal
      36.98 EUR
    • Warentuin Kerstballen glas roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205629181.jpg
      Warentuin Warentuin Kerstballen glas roze Kerstballen glas roze Kerstballen glas roze Kerstballen glas roze haalt u in huis voor een scherpe prijs! Er zitten 42 kerstballen in deze verpakking gemaakt van glas. Uit onze collectie accessoires kerst. Van het merk Warentuin Mix maar met Warentuin - kwaliteit & services. Warentuin heeft alles voor huis, tuin en dier! Kerstballen glas roze, dit komt uit het assortiment diverse maten, koop hem gemakkelijk en goedkoop online! Dit product verkopen wij per stuk tenzij anders aangeven. (1)
      Warentuin Kerstballen glas roze
      • 08719269550639
      1
      deal
      36.98 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goud DEFAULT
        • goud
      • Kerstballen DEFAULT
        • kerstballen
      • Zilver DEFAULT
        • zilver
      • Pieken DEFAULT
        • kerstboom_pieken
      • Rood DEFAULT
        • rood
    • Wat is je budget? (price):
      • < 10 (<_10)
      • 10 - 20 (10_-_20)
      • 20 - 30 (20_-_30)
      • > 30 (>_30)
    • Type versiering (type_versiering):
      • Kerstballen (kerstballen)
      • Kerstfiguren (kerstfiguur_decoratie)
      • Kerstboom pieken (kerstboom_pieken)
      • Kerstslingers (kerst_slingers)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Meerkleurig (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Soort versiering (group):
      • OTTO Kerstballen (otto_kerstballen)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Acryl (acryl)
      • Beton (beton)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • hars (hars)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kristal (kristal)
      • Kunsthars (kunsthars)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nubuck (nubuck)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Porselein (porselein)
      • PVC (pvc)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wicker (wicker)
      • Zijde (zijde)
    • Merk (brand):
      • House Doctor (house_doctor)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • &Klevering (_klevering)
      • Acqua di Parma (acqua_di_parma)
      • Alessi (alessi)
      • Andas (andas)
      • Apelt (apelt)
      • Beliani (beliani)
      • Best Season (best_season)
      • Black Box (black_box)
      • Boltze (boltze)
      • Bomb Cosmetics (bomb_cosmetics)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Buitengewoon Boet (buitengewoon_boet)
      • By Lassen (by_lassen)
      • Ceruzo (ceruzo)
      • Chelsea fc (chelsea_fc)
      • Christmas (christmas)
      • Christmas Decoration (christmas_decoration)
      • Christmas gifts (christmas_gifts)
      • Christmas United (christmas_united)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Cosy (cosy)
      • Cosy@home (cosy_home)
      • Cosy & Trendy (cosy_trendy)
      • Countryfield (countryfield)
      • Creativ Company (creativ_company)
      • Creativ Deco (creativ_deco)
      • Creotime (creotime)
      • Deknudt Frames (deknudt_frames)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Deuba (deuba)
      • Dickensville (dickensville)
      • Dijk Natural Collections (dijk_natural_collections)
      • Disney (disney)
      • Ds (ds)
      • Décoris (de_coris)
      • Edco (edco)
      • Efteling (efteling)
      • Espa (espa)
      • Europalms (europalms)
      • Everlands (everlands)
      • Exner (exner)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerimport (gerimport)
      • Ginger Ray (ginger_ray)
      • GKS (gks)
      • Goebel (goebel)
      • Grundig (grundig)
      • Hama (hama)
      • Hedlund Gruppen (hedlund_gruppen)
      • HEMA (hema)
      • Herma (herma)
      • HHCP (hhcp)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • Hortus (hortus)
      • House In Style (house_in_style)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • Hutschenreuther (hutschenreuther)
      • Iittala (iittala)
      • J-Line (j_line)
      • Jaegerndorfer (jaegerndorfer)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • Kersten (kersten)
      • Konstmide CHRISTMAS (konstmide_christmas)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Ksd (ksd)
      • Kurt S. Adler (kurt_s_adler)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • LEGO (lego)
      • Leluakatemia (leluakatemia)
      • Lemax (lemax)
      • Leonardo (leonardo)
      • Leonique (leonique)
      • Light & Living (light_living)
      • LOKS (loks)
      • Lumineo (lumineo)
      • Lupine (lupine)
      • Luville (luville)
      • Lüttenhütt (lu_ttenhu_tt)
      • Magic By Peha (magic_by_peha)
      • Mascagni (mascagni)
      • Matix (matix)
      • Meraki (meraki)
      • Meri Meri (meri_meri)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Mikamax (mikamax)
      • Miko (miko)
      • Millefiori (millefiori)
      • Molton Brown (molton_brown)
      • Morethanhip (morethanhip)
      • My Dream Day (my_dream_day)
      • My Home (my_home)
      • My Village (my_village)
      • Nampook (nampook)
      • Noname (noname)
      • Nordic Ware (nordic_ware)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Oosterik Home (oosterik_home)
      • Orrefors (orrefors)
      • Otter House (otter_house)
      • OTTO (otto)
      • Patisse (patisse)
      • Peha (peha)
      • PerfectLED (perfectled)
      • Plenty Gifts (plenty_gifts)
      • Pluto Produkter (pluto_produkter)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Ravensburger (ravensburger)
      • Rayher Hobby Materialen (rayher_hobby_materialen)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Sass & Belle (sass_belle)
      • Sesamstraat (sesamstraat)
      • Sirius (sirius)
      • Sirius Home (sirius_home)
      • Skandinavisk (skandinavisk)
      • Snowflake (snowflake)
      • Star Micronics (star_micronics)
      • Star Trading (star_trading)
      • Stelton (stelton)
      • Städter (sta_dter)
      • Swarovski (swarovski)
      • Talking Tables (talking_tables)
      • Ter Steege (ter_steege)
      • Thüringer Glasdesign (thu_ringer_glasdesign)
      • Timstor (timstor)
      • Tom (tom)
      • Totum (totum)
      • Twinkly (twinkly)
      • Vaessen creative (vaessen_creative)
      • Vervaco (vervaco)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Voluspa (voluspa)
      • Warentuin (warentuin)
      • Westfalia (westfalia)
      • Widmann (widmann)
      • Woodwick (woodwick)
      • Woud (woud)
      • Yankee candle (yankee_candle)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl