x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kerstversieringen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Ter Steege kerstversiering

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kerstversiering categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Ter Steege Kerstbal Colorful Holland met lampje in neus - ter Steege
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168717489.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209091031.jpg
      Ter Steege Ter Steege Kerstbal Colorful Holland met lampje in neus - ter Steege Kerstbal Colorful Holland met lampje in neus - ter Steege Kerstbal Colorful Holland met lampje in neus - ter Steege Kerstbal Colorful Holland met lampje in neus - ter Steege (1)
      Ter Steege Kerstbal Colorful Holland met lampje in neus - ter Steege
      • 08711355899349
      1
      14.95 EUR
    • Ter Steege Holland Kerstbal Kleur - Sneeuwpop met Rode Neus en Rode Kerstmuts - Lichtgevende Neus - 1 stuk
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168878555.jpg
      Ter Steege Ter Steege Holland Kerstbal Kleur - Sneeuwpop met Rode Neus en Rode Kerstmuts - Lichtgevende Neus - 1 stuk Holland Kerstbal Kleur - Sneeuwpop met Rode Neus en Rode Kerstmuts - Lichtgevende Neus - 1 stuk Holland Kerstbal Kleur - Sneeuwpop met Rode Neus en Rode Kerstmuts - Lichtgevende Neus - 1 stuk Holland Kerstbal Kleur - Sneeuwpop met Rode Neus en Rode Kerstmuts - Lichtgevende Neus - 1 stuk (1)
      Ter Steege Holland Kerstbal Kleur - Sneeuwpop met Rode Neus en Rode Kerstmuts - Lichtgevende Neus - 1 stuk
      • 08711355899387
      1
      14.95 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goud DEFAULT
        • goud
      • Kerstballen DEFAULT
        • kerstballen
      • Zilver DEFAULT
        • zilver
      • Pieken DEFAULT
        • kerstboom_pieken
      • Rood DEFAULT
        • rood
    • Wat is je budget? (price):
      • < 10 (<_10)
      • 10 - 20 (10_-_20)
      • 20 - 30 (20_-_30)
      • > 30 (>_30)
    • Type versiering (type_versiering):
      • Kerstballen (kerstballen)
      • Kerstfiguren (kerstfiguur_decoratie)
      • Kerstboom pieken (kerstboom_pieken)
      • Kerstslingers (kerst_slingers)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Meerkleurig (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Soort versiering (group):
      • OTTO Kerstballen (otto_kerstballen)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Acryl (acryl)
      • Beton (beton)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • hars (hars)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunsthars (kunsthars)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nubuck (nubuck)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Porselein (porselein)
      • PVC (pvc)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wicker (wicker)
      • Zijde (zijde)
    • Merk (brand):
      • House Doctor (house_doctor)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • &Klevering (_klevering)
      • Acqua di Parma (acqua_di_parma)
      • Alessi (alessi)
      • Andas (andas)
      • Anna's Collection (anna_s_collection)
      • Beliani (beliani)
      • Best Season (best_season)
      • Black Box (black_box)
      • Boltze (boltze)
      • Bomb Cosmetics (bomb_cosmetics)
      • Bonita (bonita)
      • Buitengewoon Boet (buitengewoon_boet)
      • Casaria (casaria)
      • Ceruzo (ceruzo)
      • Chelsea fc (chelsea_fc)
      • Christmas (christmas)
      • Christmas Decoration (christmas_decoration)
      • Christmas gifts (christmas_gifts)
      • Christmas United (christmas_united)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Cosy (cosy)
      • Cosy@home (cosy_home)
      • Cosy & Trendy (cosy_trendy)
      • Countryfield (countryfield)
      • Creativ Company (creativ_company)
      • Creativ Deco (creativ_deco)
      • Creotime (creotime)
      • Deknudt Frames (deknudt_frames)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Deuba (deuba)
      • Dickensville (dickensville)
      • Dijk Natural Collections (dijk_natural_collections)
      • Disney (disney)
      • Ds (ds)
      • Décoris (de_coris)
      • Edco (edco)
      • Efteling (efteling)
      • Espa (espa)
      • Europalms (europalms)
      • Everlands (everlands)
      • Exner (exner)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerimport (gerimport)
      • Ginger Ray (ginger_ray)
      • Goebel (goebel)
      • Grundig (grundig)
      • H&S (h_s)
      • Hama (hama)
      • Hedlund Gruppen (hedlund_gruppen)
      • HEMA (hema)
      • Herma (herma)
      • HHCP (hhcp)
      • Hit (hit)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • Hortus (hortus)
      • House In Style (house_in_style)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • Hutschenreuther (hutschenreuther)
      • Iittala (iittala)
      • J-Line (j_line)
      • Jaegerndorfer (jaegerndorfer)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • Kersten (kersten)
      • Konstmide CHRISTMAS (konstmide_christmas)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Kringle Candle (kringle_candle)
      • Ksd (ksd)
      • Kurt S. Adler (kurt_s_adler)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • LEGO (lego)
      • Leluakatemia (leluakatemia)
      • Lemax (lemax)
      • Leonardo (leonardo)
      • Leonique (leonique)
      • Light & Living (light_living)
      • LOKS (loks)
      • Lumineo (lumineo)
      • Lupine (lupine)
      • Luville (luville)
      • Lüttenhütt (lu_ttenhu_tt)
      • Magic By Peha (magic_by_peha)
      • Makro (makro)
      • Mascagni (mascagni)
      • Matix (matix)
      • Meraki (meraki)
      • Meri Meri (meri_meri)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Mikamax (mikamax)
      • Miko (miko)
      • Millefiori (millefiori)
      • Molton Brown (molton_brown)
      • Morethanhip (morethanhip)
      • My Dream Day (my_dream_day)
      • My Home (my_home)
      • My Village (my_village)
      • Nampook (nampook)
      • Noname (noname)
      • Nordic Ware (nordic_ware)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • OneConcept (oneconcept)
      • Oosterik Home (oosterik_home)
      • Orrefors (orrefors)
      • Otter House (otter_house)
      • OTTO (otto)
      • Patisse (patisse)
      • Peha (peha)
      • PerfectLED (perfectled)
      • Plenty Gifts (plenty_gifts)
      • Pluto Produkter (pluto_produkter)
      • Praxis (praxis)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Ravensburger (ravensburger)
      • Rayher Hobby Materialen (rayher_hobby_materialen)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Sass & Belle (sass_belle)
      • Sesamstraat (sesamstraat)
      • Sirius (sirius)
      • Sirius Home (sirius_home)
      • Skandinavisk (skandinavisk)
      • Snowflake (snowflake)
      • Star Micronics (star_micronics)
      • Star Trading (star_trading)
      • Stelton (stelton)
      • Städter (sta_dter)
      • Swarovski (swarovski)
      • Talking Tables (talking_tables)
      • TecTake (tectake)
      • Ter Steege (ter_steege)
      • Thüringer Glasdesign (thu_ringer_glasdesign)
      • Timstor (timstor)
      • Tom (tom)
      • Totum (totum)
      • Twinkly (twinkly)
      • Vaessen creative (vaessen_creative)
      • Vervaco (vervaco)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Warentuin (warentuin)
      • Westfalia (westfalia)
      • Widmann (widmann)
      • Woodwick (woodwick)
      • Woud (woud)
      • Yankee candle (yankee_candle)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl