x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kerstversieringen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Nordal kerstversiering

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kerstversiering categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Nordal Decoratiebol Geribbeld Beton
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146009985.jpg
      Nordal Nordal Decoratiebol Geribbeld Beton Decoratiebol Geribbeld Beton Decoratiebol Geribbeld Beton Decoratiebol Geribbeld Beton van Nordal (1)
      Nordal Decoratiebol Geribbeld Beton
      • 05708309129587
      1
      15.86 EUR
    • Nordal Decoratiebol Geribbeld Koper
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146009699.jpg
      Nordal Nordal Decoratiebol Geribbeld Koper Decoratiebol Geribbeld Koper Decoratiebol Geribbeld Koper Decoratiebol Geribbeld Koper van Nordal (1)
      Nordal Decoratiebol Geribbeld Koper
      • 05708309129617
      1
      15.86 EUR
    • Nordal Kalenderset Box 24 st.
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/119402565.jpg
      Nordal Nordal Kalenderset Box 24 st. Kalenderset Box 24 st. Kalenderset Box 24 st. Kalenderset Box 24 st. van Nordal (1)
      Nordal Kalenderset Box 24 st.
      • 05708309129174
      1
      15.85 EUR
    • Nordal Dienblad X-mas Cement Large 24 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118927285.jpg
      Nordal Nordal Dienblad X-mas Cement Large 24 cm Dienblad X-mas Cement Large 24 cm Dienblad X-mas Cement Large 24 cm Dienblad X-mas Cement Large 24 cm van Nordal (1)
      Nordal Dienblad X-mas Cement Large 24 cm
      • 05708309145938
      1
      22.47 EUR
    • Nordal Kerstboombal Zilver Glass Large 10 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135054597.jpg
      Nordal Nordal Kerstboombal Zilver Glass Large 10 cm Kerstboombal Zilver Glass Large 10 cm Kerstboombal Zilver Glass Large 10 cm Kerstboombal Zilver Glass Large 10 cm van Nordal (1)
      Nordal Kerstboombal Zilver Glass Large 10 cm
      • 05708309146010
      1
      19.81 EUR
    • Nordal Kerstdecoratie Circle Deco
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135069428.jpg
      Nordal Nordal Kerstdecoratie Circle Deco Kerstdecoratie Circle Deco Kerstdecoratie Circle Deco Kerstdecoratie Circle Deco van Nordal (1)
      Nordal Kerstdecoratie Circle Deco
      • 05708309129891
      1
      18.09 EUR
    • Nordal Kerstdecoratie Star Hanger Large 21 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135061036.jpg
      Nordal Nordal Kerstdecoratie Star Hanger Large 21 cm Kerstdecoratie Star Hanger Large 21 cm Kerstdecoratie Star Hanger Large 21 cm Kerstdecoratie Star Hanger Large 21 cm van Nordal (1)
      Nordal Kerstdecoratie Star Hanger Large 21 cm
      • 05708309137827
      1
      15.16 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goud DEFAULT
        • goud
      • Kerstballen DEFAULT
        • kerstballen
      • Zilver DEFAULT
        • zilver
      • Pieken DEFAULT
        • kerstboom_pieken
      • Rood DEFAULT
        • rood
    • Wat is je budget? (price):
      • < 10 (<_10)
      • 10 - 20 (10_-_20)
      • 20 - 30 (20_-_30)
      • > 30 (>_30)
    • Type versiering (type_versiering):
      • Kerstballen (kerstballen)
      • Kerstboom standaarden (kerstboom_standaarden)
      • Kerstfiguren (kerstfiguur_decoratie)
      • Kerstboom pieken (kerstboom_pieken)
      • Kerstslingers (kerst_slingers)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Meerkleurig (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Soort versiering (group):
      • OTTO Kerstballen (otto_kerstballen)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Acryl (acryl)
      • Foam (foam)
      • Glas (glas)
      • hars (hars)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kristal (kristal)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nubuck (nubuck)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Porselein (porselein)
      • Rattan (rattan)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wicker (wicker)
    • Merk (brand):
      • House Doctor (house_doctor)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • &Klevering (_klevering)
      • Alessi (alessi)
      • Bellatio (bellatio)
      • Big Green Egg (big_green_egg)
      • Boltze (boltze)
      • Casaria (casaria)
      • Chelsea fc (chelsea_fc)
      • Christmas (christmas)
      • Christmas Decoration (christmas_decoration)
      • Christmas gifts (christmas_gifts)
      • Christmas United (christmas_united)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coenbakker (coenbakker)
      • Cosy@home (cosy_home)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Creativ Company (creativ_company)
      • Creotime (creotime)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Disney (disney)
      • Décoris (de_coris)
      • Efteling (efteling)
      • Europalms (europalms)
      • Everlands (everlands)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Ginger Ray (ginger_ray)
      • Goebel (goebel)
      • Hama (hama)
      • HEMA (hema)
      • Herma (herma)
      • HHCP (hhcp)
      • HK Living (hk_living)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • HOME & Styling collection (home_styling_collection)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • Hutschenreuther (hutschenreuther)
      • Iittala (iittala)
      • J-Line (j_line)
      • Jaegerndorfer (jaegerndorfer)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • Klarborgnisser (klarborgnisser)
      • Konstmide CHRISTMAS (konstmide_christmas)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Krinner (krinner)
      • Ksd (ksd)
      • Kähler (ka_hler)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • LEGO (lego)
      • Lemax (lemax)
      • Leonardo (leonardo)
      • Luville (luville)
      • Marvel (marvel)
      • Meraki (meraki)
      • Meri Meri (meri_meri)
      • Mikamax (mikamax)
      • Miko (miko)
      • Millefiori (millefiori)
      • Molton Brown (molton_brown)
      • My Dream Day (my_dream_day)
      • My Home (my_home)
      • Nampook (nampook)
      • Nordal (nordal)
      • Nordic Ware (nordic_ware)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Oosterik Home (oosterik_home)
      • Otter House (otter_house)
      • OTTO (otto)
      • PR Home (pr_home)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Sagaform (sagaform)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Sass & Belle (sass_belle)
      • Skandinavisk (skandinavisk)
      • Small Foot (small_foot)
      • Snowflake (snowflake)
      • Star Trading (star_trading)
      • Stelton (stelton)
      • Swarovski (swarovski)
      • TecTake (tectake)
      • Thüringer Glasdesign (thu_ringer_glasdesign)
      • Totum (totum)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Woodwick (woodwick)
      • Yankee candle (yankee_candle)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zoobilee (zoobilee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl