x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kerstversieringen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Meraki kerstversiering

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kerstversiering categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Meraki White tea & ginger Geurkaars
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145560760.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182970043.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237066407.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174731866.jpg?ts=1
      Meraki Meraki White tea & ginger Geurkaars White tea & ginger Geurkaars White tea & ginger Geurkaars Wat is het: Een heerlijke geurkaars met een verfrissend aroma. De kaars is gemaakt van sojaolie en geeft een mooi licht af, dat beduidend minder snel opbrandt dan een normale kaars. De kaars heeft een hoogte van 10,5 cm, en een brandtijd van 35 uur. Ontspan en geniet van de heerlijke geur die zich door uw hele huis verspreidt. h: 10,5 cm, dia: 8 cm (1)
      Meraki White tea & ginger Geurkaars
      • 05707644420885
      4
      17.08 EUR
    • Meraki Sandcastles & sunsets Geurkaars
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141967748.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116575277.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216222281.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216222282.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216222280.jpg?ts=1
      Meraki Meraki Sandcastles & sunsets Geurkaars Sandcastles & sunsets Geurkaars Sandcastles & sunsets Geurkaars Brandtijd: tot 35 uur Gemaakt van olie uit de sojaboon Wordt geleverd in een prachtig donker glas Verspreidt geur door je hele huis (1)
      Meraki Sandcastles & sunsets Geurkaars
      • 05707644476059
      3
      14.99 EUR
    • Meraki Scented Candle Shadow Lake (360g)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/232167090.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237822577.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237822579.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237822581.jpg?ts=1
      Meraki Meraki Scented Candle Shadow Lake (360g) Scented Candle Shadow Lake (360g) Scented Candle Shadow Lake (360g) Laat je betoveren door een interieur collectie met sculpturele designs en gestructureerde oppervlakken Combineer verschillende materialen, kleuren en oppervlaktestructuren en creëer je huis geheel individueel met veel ruimte tot leven Dit seizoen zet House Doctor op ontspannen en tijdloze designs (1)
      Meraki Scented Candle Shadow Lake (360g)
      • 05707644765795
      2
      23.74 EUR
    • Meraki Nordic pine Geurkaars
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141961087.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216115032.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216253594.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216253593.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216253595.jpg?ts=1
      Meraki Meraki Nordic pine Geurkaars Nordic pine Geurkaars Nordic pine Geurkaars Wat is het: Creëer de gezelligste sfeer in uw huis met mooie geurkaarsen. Nordic Pine is een heerlijke geurkaars met een verfrissend aroma die gemaakt is van olie uit de sojaboon, en daardoor beduidend minder zal roeten dan een gewone kaars. Geniet van de heerlijke geur met een edgy randje, in het donkere glas dat perfect past in de moderne woning. De kaars heeft een brandduur van 12 uur. h: 6,7 cm, dia: 5,5 cm (1)
      Meraki Nordic pine Geurkaars
      • 05707644476073
      2
      deal
      23.50 EUR
    • Meraki Scented Candle Wild Meadow (360g)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220394640.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212954733.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237822615.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237822618.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237822611.jpg?ts=1
      Meraki Meraki Scented Candle Wild Meadow (360g) Scented Candle Wild Meadow (360g) Scented Candle Wild Meadow (360g) Laat je betoveren door een interieur collectie met sculpturele designs en gestructureerde oppervlakken Combineer verschillende materialen, kleuren en oppervlaktestructuren en creëer je huis geheel individueel met veel ruimte tot leven Dit seizoen zet House Doctor op ontspannen en tijdloze designs (1)
      Meraki Scented Candle Wild Meadow (360g)
      • 05707644765856
      2
      33.00 EUR
    • Meraki - Fragrance Freshener - Vivid Shades (309860031)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229618309.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/198320530.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180342182.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180342181.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180342183.jpg?ts=1
      Meraki Meraki - Fragrance Freshener - Vivid Shades (309860031) - Fragrance Freshener - Vivid Shades (309860031) - Fragrance Freshener - Vivid Shades (309860031) De geurstokjes van Meraki laten een heerlijke geur achter in je woonruimte. Verkrijgbaar in diverse geuren. (1)
      Meraki - Fragrance Freshener - Vivid Shades (309860031)
      • 05707644697850
      2
      deal
      29.99 EUR
    • Meraki Scented Candle Forest Rain (360g)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/232164964.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202756598.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237822494.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237822496.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237822492.jpg?ts=1
      Meraki Meraki Scented Candle Forest Rain (360g) Scented Candle Forest Rain (360g) Scented Candle Forest Rain (360g) Laat je betoveren door een interieur collectie met sculpturele designs en gestructureerde oppervlakken Combineer verschillende materialen, kleuren en oppervlaktestructuren en creëer je huis geheel individueel met veel ruimte tot leven Dit seizoen zet House Doctor op ontspannen en tijdloze designs (1)
      Meraki Scented Candle Forest Rain (360g)
      • 05707644765979
      2
      33.00 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goud DEFAULT
        • goud
      • Kerstballen DEFAULT
        • kerstballen
      • Zilver DEFAULT
        • zilver
      • Pieken DEFAULT
        • kerstboom_pieken
      • Rood DEFAULT
        • rood
    • Wat is je budget? (price):
      • < 10 (<_10)
      • 10 - 20 (10_-_20)
      • 20 - 30 (20_-_30)
      • > 30 (>_30)
    • Type versiering (type_versiering):
      • Kerstballen (kerstballen)
      • Kerstboom standaarden (kerstboom_standaarden)
      • Kerstfiguren (kerstfiguur_decoratie)
      • Kerstboom pieken (kerstboom_pieken)
      • Kerstslingers (kerst_slingers)
      • Kerst kransen (kerst_kransen)
      • Hangende ornamenten (hangende_ornamenten)
      • Kerstdorp (kerstdorp)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Meerkleurig (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Soort versiering (group):
      • OTTO Kerstballen (otto_kerstballen)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Acryl (acryl)
      • Brons (brons)
      • Canvas (canvas)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Goud (goud)
      • hars (hars)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kristal (kristal)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nubuck (nubuck)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • PVC (pvc)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Vilt (vilt)
      • Wicker (wicker)
      • Zeegras (zeegras)
    • Merk (brand):
      • House Doctor (house_doctor)
      • 4Goodz (4goodz)
      • 4seasonz (4seasonz)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • &Klevering (_klevering)
      • Aarikka (aarikka)
      • Airies (airies)
      • Alessi (alessi)
      • Ambiance (ambiance)
      • Amo La Casa (amo_la_casa)
      • Amscan (amscan)
      • Andas (andas)
      • Arditex (arditex)
      • Beliani (beliani)
      • Bellatio (bellatio)
      • Betondeco (betondeco)
      • Big Green Egg (big_green_egg)
      • Black Box (black_box)
      • Black Box Trees (black_box_trees)
      • Blokker (blokker)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Boltze (boltze)
      • Bomb Cosmetics (bomb_cosmetics)
      • By Wirth (by_wirth)
      • Casaria (casaria)
      • Ceruzo (ceruzo)
      • CF label (cf_label)
      • Christmas Decoration (christmas_decoration)
      • Christmas gifts (christmas_gifts)
      • Christmas United (christmas_united)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coca-cola (coca_cola)
      • Coenbakker (coenbakker)
      • Comforttrends (comforttrends)
      • Cosy (cosy)
      • Cosy@home (cosy_home)
      • Cosy & Trendy (cosy_trendy)
      • Creativ Company (creativ_company)
      • Creativ Deco (creativ_deco)
      • Creotime (creotime)
      • Cstore (cstore)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Decostar (decostar)
      • Deknudt Frames (deknudt_frames)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Deuba (deuba)
      • Dickensville (dickensville)
      • Dijk Natural Collections (dijk_natural_collections)
      • Disney (disney)
      • DOBENO (dobeno)
      • Doing Goods (doing_goods)
      • Ds (ds)
      • DUB (dub)
      • Duni (duni)
      • Décoris (de_coris)
      • Easymaxx (easymaxx)
      • Edco (edco)
      • Efteling (efteling)
      • Eglo (eglo)
      • Espa (espa)
      • Europalms (europalms)
      • Everlands (everlands)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Feestartikelen4U (feestartikelen4u)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Ferplast (ferplast)
      • Finidi (finidi)
      • Fun (fun)
      • Funny fashion (funny_fashion)
      • Generic (generic)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerimport (gerimport)
      • Ginger Ray (ginger_ray)
      • GKS (gks)
      • Goebel (goebel)
      • Goods (goods)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • H&S (h_s)
      • Hama (hama)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Haushalt (haushalt)
      • Haxo (haxo)
      • Herma (herma)
      • Hermie (hermie)
      • Hi (hi)
      • Highlander (highlander)
      • Hit (hit)
      • HOFMANN LIVING AND MORE (hofmann_living_and_more)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home&Style Decoration (home_style_decoration)
      • Home & Styling (home_styling)
      • Hornbach (hornbach)
      • House In Style (house_in_style)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hutschenreuther (hutschenreuther)
      • I.S.B. (i_s_b_)
      • Iittala (iittala)
      • Imbarro (imbarro)
      • J-Line (j_line)
      • Jaegerndorfer (jaegerndorfer)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Kringle Candle (kringle_candle)
      • Krinner (krinner)
      • Ksd (ksd)
      • Kurt S. Adler (kurt_s_adler)
      • Led (led)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Legler (legler)
      • LEGO (lego)
      • Lemax (lemax)
      • Leonardo (leonardo)
      • Leonique (leonique)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Light & Living (light_living)
      • LOKS (loks)
      • Luca Lighting (luca_lighting)
      • Lumineo (lumineo)
      • LUMO Stars (lumo_stars)
      • Lupine (lupine)
      • Luville (luville)
      • Lykketrold (lykketrold)
      • Lyngby Porcelæn (lyngby_porcel_n)
      • Lüttenhütt (lu_ttenhu_tt)
      • Magic By Peha (magic_by_peha)
      • Magic Flame (magic_flame)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Mentari (mentari)
      • Meraki (meraki)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Mikamax (mikamax)
      • Miko (miko)
      • Millefiori (millefiori)
      • Mix (mix)
      • Molton Brown (molton_brown)
      • Monzana (monzana)
      • My Dream Day (my_dream_day)
      • My Flair (my_flair)
      • My Home (my_home)
      • My Village (my_village)
      • Nampook (nampook)
      • Nijntje (nijntje)
      • Non-Branded (non_branded)
      • Noname (noname)
      • Nordic Ware (nordic_ware)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • OEM (oem)
      • OneConcept (oneconcept)
      • Orrefors (orrefors)
      • Otter House (otter_house)
      • OTTO (otto)
      • Paladone (paladone)
      • Patisse (patisse)
      • Peha (peha)
      • PerfectLED (perfectled)
      • Plenty Gifts (plenty_gifts)
      • Pluto (pluto)
      • Pluto Produkter (pluto_produkter)
      • Pomax (pomax)
      • PR Home (pr_home)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ravensburger (ravensburger)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Rayher Hobby (rayher_hobby)
      • Rayher Hobby Materialen (rayher_hobby_materialen)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Relaxwonen (relaxwonen)
      • RIFFELMACHER & WEINBERGER (riffelmacher_weinberger)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Royal christmas (royal_christmas)
      • Sagaform (sagaform)
      • Sass & Belle (sass_belle)
      • Shishi (shishi)
      • Sirius (sirius)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Skagerak (skagerak)
      • Snowflake (snowflake)
      • SoleVito (solevito)
      • Spiel Werk (spiel_werk)
      • Springos (springos)
      • Star Trading (star_trading)
      • Stelton (stelton)
      • Städter (sta_dter)
      • Swarovski (swarovski)
      • Talking Tables (talking_tables)
      • Ter Steege (ter_steege)
      • Thüringer Glasdesign (thu_ringer_glasdesign)
      • Timstor (timstor)
      • Tom (tom)
      • Totum (totum)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Triumph tree (triumph_tree)
      • Trixie (trixie)
      • Twinkly (twinkly)
      • Unigro (unigro)
      • Unique living (unique_living)
      • Vaessen creative (vaessen_creative)
      • Vervaco (vervaco)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Volare (volare)
      • Voluspa (voluspa)
      • Vondels (vondels)
      • Vt wonen (vt_wonen)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Warentuin (warentuin)
      • WAYS TOYS (ways_toys)
      • We Are Flowergirls (we_are_flowergirls)
      • Westfalia (westfalia)
      • Wicotex (wicotex)
      • Widmann (widmann)
      • Woodwick (woodwick)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • Woud (woud)
      • Yankee candle (yankee_candle)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl