x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kerstversieringen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Iittala kerstversiering

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kerstversiering categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Iittala Kerstbal 8 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246322721.jpg?ts=1
      Iittala Iittala Kerstbal 8 cm Kerstbal 8 cm Kerstbal 8 cm Kerstbal 8 cm (3)
      Iittala Kerstbal 8 cm
      • 06411923675529
      1
      28.85 EUR
    • Iittala Appel kersthanger set van 3
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166517689.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164127765.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/255136991.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203165282.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203214698.jpg?ts=1
      Iittala Iittala Appel kersthanger set van 3 Appel kersthanger set van 3 Appel kersthanger set van 3 De Finse Oiva Toikka combineerde zijn expertise voor glasblazen met zijn speelse gevoel voor design om kunstobjecten te creëren die geliefd zijn over de hele wereld. Veel van Toikka's vormen en patronen zijn geïnspireerd op groente en fruit. Het opnieuw uitgebrachte groente en fruit van Toikka wordt uitgebreid met een set van drie rode glazen appels. De levendige ornamenten zijn geïnspireerd op de Finse kersttraditie om rode appels te gebruiken als decoratie. Ze zijn gemaakt van handgemaakt glas. Begin de feestdagen goed met deze feestelijke glazen ornamenten die een vrolijk, modern detail toevoegen aan elk interieur. Een mooi aandenken of een prachtig geschenk. (1)
      Iittala Appel kersthanger set van 3
      • 06411923668873
      3
      37.90 EUR
    • Iittala Oiva Toikka Lasipallo kerstbal 4 cm set van 5
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208738686.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203010862.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203051227.jpg?ts=1
      Iittala Iittala Oiva Toikka Lasipallo kerstbal 4 cm set van 5 Oiva Toikka Lasipallo kerstbal 4 cm set van 5 Oiva Toikka Lasipallo kerstbal 4 cm set van 5 Iittala Kerst 2021 Glazen kerstballen rood set van 5 (1)
      Iittala Oiva Toikka Lasipallo kerstbal 4 cm set van 5
      • 06411923672504
      2
      35.90 EUR
    • Iittala Oiva Toikka Lasiomena kersthanger 6 cm set van 3
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208738055.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/255137628.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203051193.jpg?ts=1
      Iittala Iittala Oiva Toikka Lasiomena kersthanger 6 cm set van 3 Oiva Toikka Lasiomena kersthanger 6 cm set van 3 Oiva Toikka Lasiomena kersthanger 6 cm set van 3 Iittala Glazen appel helder set van 3 (1)
      Iittala Oiva Toikka Lasiomena kersthanger 6 cm set van 3
      • 06411923671521
      1
      37.90 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goud DEFAULT
        • goud
      • Kerstballen DEFAULT
        • kerstballen
      • Zilver DEFAULT
        • zilver
      • Pieken DEFAULT
        • kerstboom_pieken
      • Rood DEFAULT
        • rood
    • Wat is je budget? (price):
      • < 10 (<_10)
      • 10 - 20 (10_-_20)
      • 20 - 30 (20_-_30)
      • > 30 (>_30)
    • Type versiering (type_versiering):
      • Kerstballen (kerstballen)
      • Kerstboom standaarden (kerstboom_standaarden)
      • Kerstfiguren (kerstfiguur_decoratie)
      • Kerstboom pieken (kerstboom_pieken)
      • Kerstslingers (kerst_slingers)
      • Kerst kransen (kerst_kransen)
      • Hangende ornamenten (hangende_ornamenten)
      • Kerstdorp (kerstdorp)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Meerkleurig (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Soort versiering (group):
      • OTTO Kerstballen (otto_kerstballen)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Acryl (acryl)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Glas (glas)
      • Goud (goud)
      • hars (hars)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kristal (kristal)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leatherette (leatherette)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • PVC (pvc)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
      • Zeegras (zeegras)
      • Zijde (zijde)
      • Zink (zink)
    • Merk (brand):
      • House Doctor (house_doctor)
      • 4Goodz (4goodz)
      • 4seasonz (4seasonz)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • &Klevering (_klevering)
      • Aarikka (aarikka)
      • Aim (aim)
      • Airies (airies)
      • Alessi (alessi)
      • Ambiance (ambiance)
      • Amo La Casa (amo_la_casa)
      • Amscan (amscan)
      • Anna's Collection (anna_s_collection)
      • Arditex (arditex)
      • Beliani (beliani)
      • Bellatio (bellatio)
      • Bench (bench)
      • Betondeco (betondeco)
      • Big Green Egg (big_green_egg)
      • Black Box (black_box)
      • Black Box Trees (black_box_trees)
      • Blokker (blokker)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Boltze (boltze)
      • Bomb Cosmetics (bomb_cosmetics)
      • Bonprix (bonprix)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Buitengewoon Boet (buitengewoon_boet)
      • Bumba (bumba)
      • By Lassen (by_lassen)
      • Capezio (capezio)
      • Casaria (casaria)
      • Ceruzo (ceruzo)
      • CF label (cf_label)
      • Christmas Decoration (christmas_decoration)
      • Christmas gifts (christmas_gifts)
      • Christmas House (christmas_house)
      • Christmas United (christmas_united)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coca-cola (coca_cola)
      • Comforttrends (comforttrends)
      • Cosy (cosy)
      • Cosy@home (cosy_home)
      • Cosy & Trendy (cosy_trendy)
      • Countryfield (countryfield)
      • Creativ Company (creativ_company)
      • Creativ Deco (creativ_deco)
      • Creotime (creotime)
      • Cstore (cstore)
      • Cupid & Comet (cupid_comet)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Day (day)
      • Decostar (decostar)
      • Defcon 5 (defcon_5)
      • Deknudt Frames (deknudt_frames)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Det Gamle Apotek (det_gamle_apotek)
      • Detex (detex)
      • Deuba (deuba)
      • Dickensville (dickensville)
      • Dijk Natural Collections (dijk_natural_collections)
      • Disney (disney)
      • DOBENO (dobeno)
      • DUB (dub)
      • Duni (duni)
      • Décoris (de_coris)
      • Easymaxx (easymaxx)
      • Efteling (efteling)
      • Eglo (eglo)
      • Elo (elo)
      • Espa (espa)
      • Europalms (europalms)
      • Everlands (everlands)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Fedec (fedec)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Ferplast (ferplast)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Finidi (finidi)
      • Fizz Creations (fizz_creations)
      • Folat (folat)
      • Fun (fun)
      • Funny fashion (funny_fashion)
      • Garden Glory (garden_glory)
      • Generic (generic)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Ginger Ray (ginger_ray)
      • GKS (gks)
      • Goebel (goebel)
      • Goods (goods)
      • Goodwill (goodwill)
      • H&S (h_s)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Haushalt (haushalt)
      • Haxo (haxo)
      • Hedlund Gruppen (hedlund_gruppen)
      • Herma (herma)
      • Hermie (hermie)
      • Heyda (heyda)
      • Hi (hi)
      • Highlander (highlander)
      • Hit (hit)
      • Holiday Tree (holiday_tree)
      • HOMdotCOM (homdotcom)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • Hornbach (hornbach)
      • Hortus (hortus)
      • House of Marie (house_of_marie)
      • House of Nature (house_of_nature)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hutschenreuther (hutschenreuther)
      • Iittala (iittala)
      • Imbarro (imbarro)
      • J-Line (j_line)
      • Jaegerndorfer (jaegerndorfer)
      • KAB (kab)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • Klingel (klingel)
      • Kolony (kolony)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Koziol (koziol)
      • Krebs (krebs)
      • Krinner (krinner)
      • Ksd (ksd)
      • Kurt S. Adler (kurt_s_adler)
      • L:A Bruket (l_a_bruket)
      • Led (led)
      • LEGO (lego)
      • Leluakatemia (leluakatemia)
      • Lemax (lemax)
      • Leonardo (leonardo)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Light & Living (light_living)
      • Locker (locker)
      • LOKS (loks)
      • Luca Lighting (luca_lighting)
      • Lumineo (lumineo)
      • Lupine (lupine)
      • Luville (luville)
      • Lykketrold (lykketrold)
      • Magic Flame (magic_flame)
      • Mags (mags)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Marleyn (marleyn)
      • Matix (matix)
      • Meraki (meraki)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Miko (miko)
      • Millefiori (millefiori)
      • Mix (mix)
      • Molton Brown (molton_brown)
      • Monzana (monzana)
      • Morethanhip (morethanhip)
      • My Dream Day (my_dream_day)
      • My Home (my_home)
      • My Village (my_village)
      • Nampook (nampook)
      • No name (no_name)
      • Non-Branded (non_branded)
      • Noname (noname)
      • Nordic Ware (nordic_ware)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nova Belle (nova_belle)
      • OEM (oem)
      • OneConcept (oneconcept)
      • Oosterik Home (oosterik_home)
      • Orrefors (orrefors)
      • Otter House (otter_house)
      • OYOY (oyoy)
      • Paladone (paladone)
      • Party Deco (party_deco)
      • Patisse (patisse)
      • Peha (peha)
      • PerfectLED (perfectled)
      • Plenty Gifts (plenty_gifts)
      • Pluto (pluto)
      • Pluto Produkter (pluto_produkter)
      • Pomax (pomax)
      • PR Home (pr_home)
      • Ptmd (ptmd)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Rayher Hobby (rayher_hobby)
      • Rayher Hobby Materialen (rayher_hobby_materialen)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Safta (safta)
      • Sass & Belle (sass_belle)
      • ScrapCooking (scrapcooking)
      • Shishi (shishi)
      • Sirius (sirius)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Snowflake (snowflake)
      • SoleVito (solevito)
      • Sompex (sompex)
      • Spiel Werk (spiel_werk)
      • Spring Copenhagen (spring_copenhagen)
      • Springos (springos)
      • Star Trading (star_trading)
      • Stelton (stelton)
      • Städter (sta_dter)
      • Swarovski (swarovski)
      • Talking Tables (talking_tables)
      • Ter Steege (ter_steege)
      • Timstor (timstor)
      • Tom (tom)
      • Torplyktan (torplyktan)
      • Totum (totum)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Triumph tree (triumph_tree)
      • Trixie (trixie)
      • Twinkly (twinkly)
      • Unique living (unique_living)
      • Vaessen creative (vaessen_creative)
      • Vervaco (vervaco)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Volare (volare)
      • Voluspa (voluspa)
      • Vondels (vondels)
      • Vt wonen (vt_wonen)
      • Warentuin (warentuin)
      • Warentuin Collection (warentuin_collection)
      • Westfalia (westfalia)
      • Widmann (widmann)
      • Woodwick (woodwick)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • Woud (woud)
      • Wrendale Designs (wrendale_designs)
      • Yankee candle (yankee_candle)
      • YES everyday (yes_everyday)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl