x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kerstversieringen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Iittala kerstversiering

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kerstversiering categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Iittala Appel kersthanger set van 3
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166517689.jpg
      Iittala Iittala Appel kersthanger set van 3 Appel kersthanger set van 3 Appel kersthanger set van 3 De Finse Oiva Toikka combineerde zijn expertise voor glasblazen met zijn speelse gevoel voor design om kunstobjecten te creëren die geliefd zijn over de hele wereld. Veel van Toikka's vormen en patronen zijn geïnspireerd op groente en fruit. Het opnieuw uitgebrachte groente en fruit van Toikka wordt uitgebreid met een set van drie rode glazen appels. De levendige ornamenten zijn geïnspireerd op de Finse kersttraditie om rode appels te gebruiken als decoratie. Ze zijn gemaakt van handgemaakt g... (1)
      Iittala Appel kersthanger set van 3
      • 06411923668873
      2
      35.90 EUR
    • Iittala Kerstbal set rood 8 cm set van 5
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/119485744.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155012725.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128254561.jpg
      Iittala Iittala Kerstbal set rood 8 cm set van 5 Kerstbal set rood 8 cm set van 5 Kerstbal set rood 8 cm set van 5 Deze set kerstballen van Iittala is vervaardigd van glas. De set bevat 5 kerstballen met ieder een andere kleur binnen de rood/roze tinten. De ballen bestaan 100% uit glas, zelfs haakjes aan de bovenkant bestaan uit een het zelfde geblazen glas. Een uniek ogende kerstbal serie met een warm en elegant uiterlijk. De ballen worden geleverd in mooie ronde opberg doos. (1)
      Iittala Kerstbal set rood 8 cm set van 5
      • 06411923663236
      1
      39.90 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goud DEFAULT
        • goud
      • Kerstballen DEFAULT
        • kerstballen
      • Zilver DEFAULT
        • zilver
      • Pieken DEFAULT
        • kerstboom_pieken
      • Rood DEFAULT
        • rood
    • Wat is je budget? (price):
      • < 10 (<_10)
      • 10 - 20 (10_-_20)
      • 20 - 30 (20_-_30)
      • > 30 (>_30)
    • Type versiering (type_versiering):
      • Kerstballen (kerstballen)
      • Kerstboom standaarden (kerstboom_standaarden)
      • Kerstfiguren (kerstfiguur_decoratie)
      • Kerstboom pieken (kerstboom_pieken)
      • Kerstslingers (kerst_slingers)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Meerkleurig (multi)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Soort versiering (group):
      • OTTO Kerstballen (otto_kerstballen)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Acryl (acryl)
      • Foam (foam)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kristal (kristal)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nubuck (nubuck)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Porselein (porselein)
      • Rattan (rattan)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wicker (wicker)
    • Merk (brand):
      • House Doctor (house_doctor)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • &Klevering (_klevering)
      • Alessi (alessi)
      • Bellatio (bellatio)
      • Big Green Egg (big_green_egg)
      • Boltze (boltze)
      • Casaria (casaria)
      • Chelsea fc (chelsea_fc)
      • Christmas (christmas)
      • Christmas Decoration (christmas_decoration)
      • Christmas gifts (christmas_gifts)
      • Christmas United (christmas_united)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Cosy@home (cosy_home)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Creativ Company (creativ_company)
      • Creotime (creotime)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Disney (disney)
      • Décoris (de_coris)
      • Efteling (efteling)
      • Europalms (europalms)
      • Everlands (everlands)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Ginger Ray (ginger_ray)
      • Goebel (goebel)
      • HEMA (hema)
      • Herma (herma)
      • HK Living (hk_living)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • HOME & Styling collection (home_styling_collection)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • Hutschenreuther (hutschenreuther)
      • Ib Laursen (ib_laursen)
      • Iittala (iittala)
      • J-Line (j_line)
      • Jaegerndorfer (jaegerndorfer)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • Klarborgnisser (klarborgnisser)
      • Konstmide CHRISTMAS (konstmide_christmas)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Krinner (krinner)
      • Ksd (ksd)
      • Kähler (ka_hler)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • LEGO (lego)
      • Lemax (lemax)
      • Leonardo (leonardo)
      • Luville (luville)
      • Marvel (marvel)
      • Meraki (meraki)
      • Meri Meri (meri_meri)
      • Mikamax (mikamax)
      • Miko (miko)
      • Millefiori (millefiori)
      • Molton Brown (molton_brown)
      • My Home (my_home)
      • Nampook (nampook)
      • Nordal (nordal)
      • Nordic Ware (nordic_ware)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Otter House (otter_house)
      • OTTO (otto)
      • Party Deco (party_deco)
      • PR Home (pr_home)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Sagaform (sagaform)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Sass & Belle (sass_belle)
      • Skandinavisk (skandinavisk)
      • Small Foot (small_foot)
      • Snowflake (snowflake)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Star Trading (star_trading)
      • Stelton (stelton)
      • Swarovski (swarovski)
      • TecTake (tectake)
      • Thüringer Glasdesign (thu_ringer_glasdesign)
      • Totum (totum)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Woodwick (woodwick)
      • Yankee candle (yankee_candle)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zoobilee (zoobilee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl