x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kerstversieringen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Goebel kerstversiering

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kerstversiering categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Goebel Nina & Marco Engel "Je bent geweldig zoals je bent"
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173882992.jpg
      Goebel Goebel Nina & Marco Engel "Je bent geweldig zoals je bent" Nina & Marco Engel "Je bent geweldig zoals je bent" Nina & Marco Engel "Je bent geweldig zoals je bent" Guardian Angels moeten geluk brengen en over je waken. De charmante engeltjes uit de serie Nina en Marco staan symbool voor vriendschap, gezondheid, liefde, levensvreugde en nog veel meer. Liefdevol verpakt in aantrekkelijke geschenkverpakkingen zijn ze een perfect cadeau voor die ene speciale persoon. Geweldig met Swarovski®-hart Productdetails Gemaakt van hoogwaardig porselein Ontworpen met veel aandacht voor detail Ook ideaal als cadeau L/B/H in cm: 4.50 / 4.00 / 8.50 Materiaal: porselein (1)
      Goebel Nina & Marco Engel "Je bent geweldig zoals je bent"
      • 04005169321801
      2
      26.45 EUR
    • Goebel Nina & Marco Engel "Jij bent mijn zonneschijn" (11-749-20-1)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173848304.jpg
      Goebel Goebel Nina & Marco Engel "Jij bent mijn zonneschijn" (11-749-20-1) Nina & Marco Engel "Jij bent mijn zonneschijn" (11-749-20-1) Nina & Marco Engel "Jij bent mijn zonneschijn" (11-749-20-1) Goebel engelfiguur »Du bist mein Sonnenschein« (1)
      Goebel Nina & Marco Engel "Jij bent mijn zonneschijn" (11-749-20-1)
      • 04005169321795
      2
      26.45 EUR
    • Goebel engelfiguur »Faith« (1 stuk)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169308706.jpg
      Goebel Goebel engelfiguur »Faith« (1 stuk) engelfiguur »Faith« (1 stuk) engelfiguur »Faith« (1 stuk) Goebel engelfiguur »Faith« (1 stuk) (1)
      Goebel engelfiguur »Faith« (1 stuk)
      • 04005169311673
      2
      79.94 EUR
    • Goebel engelfiguur »Exklusivengel 2019«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149893647.jpg
      Goebel Goebel engelfiguur »Exklusivengel 2019« engelfiguur »Exklusivengel 2019« engelfiguur »Exklusivengel 2019« Goebel engelfiguur »Exklusivengel 2019« (1)
      Goebel engelfiguur »Exklusivengel 2019«
      • 04005169339080
      1
      48.90 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goud DEFAULT
        • goud
      • Kerstballen DEFAULT
        • kerstballen
      • Zilver DEFAULT
        • zilver
      • Pieken DEFAULT
        • kerstboom_pieken
      • Rood DEFAULT
        • rood
    • Wat is je budget? (price):
      • < 10 (<_10)
      • 10 - 20 (10_-_20)
      • 20 - 30 (20_-_30)
      • > 30 (>_30)
    • Type versiering (type_versiering):
      • Kerstballen (kerstballen)
      • Kerstboom standaarden (kerstboom_standaarden)
      • Kerstfiguren (kerstfiguur_decoratie)
      • Kerstboom pieken (kerstboom_pieken)
      • Kerstslingers (kerst_slingers)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Meerkleurig (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Soort versiering (group):
      • OTTO Kerstballen (otto_kerstballen)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Acryl (acryl)
      • Foam (foam)
      • Glas (glas)
      • hars (hars)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kristal (kristal)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nubuck (nubuck)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Porselein (porselein)
      • Rattan (rattan)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wicker (wicker)
    • Merk (brand):
      • House Doctor (house_doctor)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • &Klevering (_klevering)
      • Alessi (alessi)
      • Bellatio (bellatio)
      • Big Green Egg (big_green_egg)
      • Boltze (boltze)
      • Casaria (casaria)
      • Chelsea fc (chelsea_fc)
      • Christmas (christmas)
      • Christmas Decoration (christmas_decoration)
      • Christmas gifts (christmas_gifts)
      • Christmas United (christmas_united)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coenbakker (coenbakker)
      • Cosy@home (cosy_home)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Creativ Company (creativ_company)
      • Creotime (creotime)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Disney (disney)
      • Décoris (de_coris)
      • Efteling (efteling)
      • Europalms (europalms)
      • Everlands (everlands)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Ginger Ray (ginger_ray)
      • Goebel (goebel)
      • Hama (hama)
      • HEMA (hema)
      • Herma (herma)
      • HHCP (hhcp)
      • HK Living (hk_living)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • HOME & Styling collection (home_styling_collection)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • Hutschenreuther (hutschenreuther)
      • Iittala (iittala)
      • J-Line (j_line)
      • Jaegerndorfer (jaegerndorfer)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • Klarborgnisser (klarborgnisser)
      • Konstmide CHRISTMAS (konstmide_christmas)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Krinner (krinner)
      • Ksd (ksd)
      • Kähler (ka_hler)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • LEGO (lego)
      • Lemax (lemax)
      • Leonardo (leonardo)
      • Luville (luville)
      • Marvel (marvel)
      • Meraki (meraki)
      • Meri Meri (meri_meri)
      • Mikamax (mikamax)
      • Miko (miko)
      • Millefiori (millefiori)
      • Molton Brown (molton_brown)
      • My Dream Day (my_dream_day)
      • My Home (my_home)
      • Nampook (nampook)
      • Nordal (nordal)
      • Nordic Ware (nordic_ware)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Oosterik Home (oosterik_home)
      • Otter House (otter_house)
      • OTTO (otto)
      • PR Home (pr_home)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Sagaform (sagaform)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Sass & Belle (sass_belle)
      • Skandinavisk (skandinavisk)
      • Small Foot (small_foot)
      • Snowflake (snowflake)
      • Star Trading (star_trading)
      • Stelton (stelton)
      • Swarovski (swarovski)
      • TecTake (tectake)
      • Thüringer Glasdesign (thu_ringer_glasdesign)
      • Totum (totum)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Woodwick (woodwick)
      • Yankee candle (yankee_candle)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zoobilee (zoobilee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl