x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kerstversieringen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Ferm Living kerstversiering

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kerstversiering categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 11
    • Ferm Living Christmas Lines kerstbal 10 cm set van 4
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207415719.jpg?ts=1
      Ferm Living Ferm Living Christmas Lines kerstbal 10 cm set van 4 Christmas Lines kerstbal 10 cm set van 4 Christmas Lines kerstbal 10 cm set van 4 Met de hand beschilderd, laat deze set van vier glazen kerstballen je je kerstboom versieren in een unieke maar ingetogen stijl.Elke kerstbal heeft een gebroken witte basis en is voorzien van ongelijke lijnen die zijn geschilderd met nonchalante streken. Omdat elk stuk met de hand wordt beschilderd, zal elke stuk een unieke expressie hebben. (2)
      Ferm Living Christmas Lines kerstbal 10 cm set van 4
      • 05704723274582
      1
      28.95 EUR
    • Ferm Living Christmas kerstboomstandaard 13 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178363537.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/247529671.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/250465860.jpg?ts=1
      Ferm Living Ferm Living Christmas kerstboomstandaard 13 cm Christmas kerstboomstandaard 13 cm Christmas kerstboomstandaard 13 cm Wat zou Kerstmis zijn zonder de feestelijk versierde kerstboom? Het selecteren van de juiste boom en je favoriete versieringen zijn prominente onderdelen van het plezier, maar even belangrijk is het kiezen van een stevige standaard. Deze boomstandaard is van metaal met messingkleurige poedercoating. (2)
      Ferm Living Christmas kerstboomstandaard 13 cm
      • 05704723018056
      1
      98.95 EUR
    • Ferm Living Circle Kandelaar Large Messing (l) 40 X (b) 41 X (h) 4 X (Ø) 38 Cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141967299.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/242904861.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/249040758.jpg?ts=1
      Ferm Living Ferm Living Circle Kandelaar Large Messing (l) 40 X (b) 41 X (h) 4 X (Ø) 38 Cm Circle Kandelaar Large Messing (l) 40 X (b) 41 X (h) 4 X (Ø) 38 Cm Circle Kandelaar Large Messing (l) 40 X (b) 41 X (h) 4 X (Ø) 38 Cm Circle Kandelaar Large Messing (l) 40 X (b) 41 X (h) 4 X (Ø) 38 Cm: maakt je interieur bijzonder! De Circle kandelaar van Ferm Living is gemaakt van 100% massief messing met een matte finish. Je kunt deze kandelaar schoonhouden door hem af te nemen met een vochtige doek, en je moet hem af en toe poetsen wanneer dat nodig is. Deze kandelaar heeft een diameter van 38 centimeter. (1)
      Ferm Living Circle Kandelaar Large Messing (l) 40 X (b) 41 X (h) 4 X (Ø) 38 Cm
      • 05704723001874
      2
      119.00 EUR
    • Ferm Living Circle Kandelaar Small Messing (l) 28 X (b) 28 X (h) 8 X (Ø) 25 Cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141958837.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/242906953.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145879490.jpg?ts=1
      Ferm Living Ferm Living Circle Kandelaar Small Messing (l) 28 X (b) 28 X (h) 8 X (Ø) 25 Cm Circle Kandelaar Small Messing (l) 28 X (b) 28 X (h) 8 X (Ø) 25 Cm Circle Kandelaar Small Messing (l) 28 X (b) 28 X (h) 8 X (Ø) 25 Cm Circle Kandelaar Small Messing (l) 28 X (b) 28 X (h) 8 X (Ø) 25 Cm: maakt je interieur bijzonder! De Circle kandelaar small van Ferm Living is gemaakt van messing met een matte afwerking. In de kandelaar met een diameter van 25 centimeter is er ruimte voor vier kaarsen. Je maakt de kandelaar schoon met een vochtige doek. (1)
      Ferm Living Circle Kandelaar Small Messing (l) 28 X (b) 28 X (h) 8 X (Ø) 25 Cm
      • 05704723006930
      2
      61.18 EUR
    • Ferm Living Wing Angels kersthanger 12 cm set van 2
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206236123.jpg?ts=1
      Ferm Living Ferm Living Wing Angels kersthanger 12 cm set van 2 Wing Angels kersthanger 12 cm set van 2 Wing Angels kersthanger 12 cm set van 2 Deze schattige kersthangers zijn handgemaakt en van 100% natuurlijke jute. Met hun subtiele, natuurlijke expressieve vormen zijn de engelen een moderne maar tijdloze toevoeging aan je kerstdecor. Ze worden geleverd in een kleine, FSC-gecertificeerde graspapieren zak. (1)
      Ferm Living Wing Angels kersthanger 12 cm set van 2
      • 05704723275824
      1
      28.95 EUR
    • Ferm Living Balance Tealight Holder Black Brass - Ferm Living
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/248992994.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163026287.jpg?ts=1
      Ferm Living Ferm Living Balance Tealight Holder Black Brass - Ferm Living Balance Tealight Holder Black Brass - Ferm Living Balance Tealight Holder Black Brass - Ferm Living (1)
      Ferm Living Balance Tealight Holder Black Brass - Ferm Living
      • 05704723021506
      1
      deal
      48.00 EUR
    • Ferm Living Christmas Tree Roodtboomvoet Zwart (b) 50 X (d) 50 X (h) 13 Cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/249188159.jpg?ts=1
      Ferm Living Ferm Living Christmas Tree Roodtboomvoet Zwart (b) 50 X (d) 50 X (h) 13 Cm Christmas Tree Roodtboomvoet Zwart (b) 50 X (d) 50 X (h) 13 Cm Christmas Tree Roodtboomvoet Zwart (b) 50 X (d) 50 X (h) 13 Cm Christmas Tree Roodtboomvoet Zwart (b) 50 X (d) 50 X (h) 13 Cm: maakt je interieur bijzonder! (1)
      Ferm Living Christmas Tree Roodtboomvoet Zwart (b) 50 X (d) 50 X (h) 13 Cm
      • 05704723021360
      1
      61.18 EUR
    • Ferm Living Twirl kerstbal 9 cm set van 4
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/251539969.jpg?ts=1
      Ferm Living Ferm Living Twirl kerstbal 9 cm set van 4 Twirl kerstbal 9 cm set van 4 Twirl kerstbal 9 cm set van 4 Luid de kerstdagen in met de Twirl kerstballen. De delicaat gedraaide glazen bollen reflecteren het licht prachtig en zullen zeker een elegante en ingetogen indruk maken aan je kerstdecor. Elke kerstbal is voorzien van een zijdeachtig lint, zodat je de ballen op de door jou gewenste hoogte kunt ophangen. (1)
      Ferm Living Twirl kerstbal 9 cm set van 4
      • 05704723275206
      1
      38.95 EUR
    • Ferm Living Twirl kerstbal 5 cm set van 8
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/251539983.jpg?ts=1
      Ferm Living Ferm Living Twirl kerstbal 5 cm set van 8 Twirl kerstbal 5 cm set van 8 Twirl kerstbal 5 cm set van 8 Luid de kerstdagen in met de Twirl kerstballen. De delicaat gedraaide glazen bollen reflecteren het licht prachtig en zullen zeker een elegante en ingetogen indruk maken aan je kerstdecor. Elke kerstbal is voorzien van een zijdeachtig lint, zodat je de ballen op de door jou gewenste hoogte kunt ophangen. (1)
      Ferm Living Twirl kerstbal 5 cm set van 8
      • 05704723275190
      1
      32.95 EUR
    • Ferm Living Tuck Scented Candle Blue - Ferm Living
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235029718.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243292259.jpg?ts=1
      Ferm Living Ferm Living Tuck Scented Candle Blue - Ferm Living Tuck Scented Candle Blue - Ferm Living Tuck Scented Candle Blue - Ferm Living (1)
      Ferm Living Tuck Scented Candle Blue - Ferm Living
      • 05704723255673
      1
      deal
      35.00 EUR
    • Ferm Living Christmas Tree Top Star Piek (b) 20 X (d) 20 X (h) 30 Cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/251225227.jpg?ts=1
      Ferm Living Ferm Living Christmas Tree Top Star Piek (b) 20 X (d) 20 X (h) 30 Cm Christmas Tree Top Star Piek (b) 20 X (d) 20 X (h) 30 Cm Christmas Tree Top Star Piek (b) 20 X (d) 20 X (h) 30 Cm Christmas Tree Top Star Piek (b) 20 X (d) 20 X (h) 30 Cm: maakt je interieur bijzonder! De Christmas Tree Top Star piek woondecoratie van Ferm Living is 20 centimeter breed, 20 centimeter diep en 30 centimeter hoog. De piek is gemaakt van 100% messing en heeft een goudkleurige, matte afwerking. Messing is een natuurlijk materiaal dat na verloop van tijd zal patineren. Wij adviseren het decoratiestuk indien nodig te poetsen. Gebruik hierbij geen schurend oppervlak of chemicaliën. (1)
      Ferm Living Christmas Tree Top Star Piek (b) 20 X (d) 20 X (h) 30 Cm
      • 05704723001836
      1
      55.00 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goud DEFAULT
        • goud
      • Kerstballen DEFAULT
        • kerstballen
      • Zilver DEFAULT
        • zilver
      • Pieken DEFAULT
        • kerstboom_pieken
      • Rood DEFAULT
        • rood
    • Wat is je budget? (price):
      • < 10 (<_10)
      • 10 - 20 (10_-_20)
      • 20 - 30 (20_-_30)
      • > 30 (>_30)
    • Type versiering (type_versiering):
      • Kerstballen (kerstballen)
      • Kerstboom standaarden (kerstboom_standaarden)
      • Kerstfiguren (kerstfiguur_decoratie)
      • Kerstboom pieken (kerstboom_pieken)
      • Kerstslingers (kerst_slingers)
      • Kerst kransen (kerst_kransen)
      • Hangende ornamenten (hangende_ornamenten)
      • Kerstdorp (kerstdorp)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Meerkleurig (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Soort versiering (group):
      • OTTO Kerstballen (otto_kerstballen)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Acryl (acryl)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Glas (glas)
      • Goud (goud)
      • hars (hars)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kristal (kristal)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leatherette (leatherette)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • PVC (pvc)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
      • Zeegras (zeegras)
      • Zijde (zijde)
      • Zink (zink)
    • Merk (brand):
      • House Doctor (house_doctor)
      • 4Goodz (4goodz)
      • 4seasonz (4seasonz)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • &Klevering (_klevering)
      • Aarikka (aarikka)
      • Aim (aim)
      • Airies (airies)
      • Alessi (alessi)
      • Ambiance (ambiance)
      • Amo La Casa (amo_la_casa)
      • Amscan (amscan)
      • Anna's Collection (anna_s_collection)
      • Arditex (arditex)
      • Beliani (beliani)
      • Bellatio (bellatio)
      • Bench (bench)
      • Betondeco (betondeco)
      • Big Green Egg (big_green_egg)
      • Black Box (black_box)
      • Black Box Trees (black_box_trees)
      • Blokker (blokker)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Boltze (boltze)
      • Bomb Cosmetics (bomb_cosmetics)
      • Bonprix (bonprix)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Buitengewoon Boet (buitengewoon_boet)
      • Bumba (bumba)
      • By Lassen (by_lassen)
      • Capezio (capezio)
      • Casaria (casaria)
      • Ceruzo (ceruzo)
      • CF label (cf_label)
      • Christmas Decoration (christmas_decoration)
      • Christmas gifts (christmas_gifts)
      • Christmas House (christmas_house)
      • Christmas United (christmas_united)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coca-cola (coca_cola)
      • Comforttrends (comforttrends)
      • Cosy (cosy)
      • Cosy@home (cosy_home)
      • Cosy & Trendy (cosy_trendy)
      • Countryfield (countryfield)
      • Creativ Company (creativ_company)
      • Creativ Deco (creativ_deco)
      • Creotime (creotime)
      • Cstore (cstore)
      • Cupid & Comet (cupid_comet)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Day (day)
      • Decostar (decostar)
      • Defcon 5 (defcon_5)
      • Deknudt Frames (deknudt_frames)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Det Gamle Apotek (det_gamle_apotek)
      • Detex (detex)
      • Deuba (deuba)
      • Dickensville (dickensville)
      • Dijk Natural Collections (dijk_natural_collections)
      • Disney (disney)
      • DOBENO (dobeno)
      • DUB (dub)
      • Duni (duni)
      • Décoris (de_coris)
      • Easymaxx (easymaxx)
      • Efteling (efteling)
      • Eglo (eglo)
      • Elo (elo)
      • Espa (espa)
      • Europalms (europalms)
      • Everlands (everlands)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Fedec (fedec)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Ferplast (ferplast)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Finidi (finidi)
      • Fizz Creations (fizz_creations)
      • Folat (folat)
      • Fun (fun)
      • Funny fashion (funny_fashion)
      • Garden Glory (garden_glory)
      • Generic (generic)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Ginger Ray (ginger_ray)
      • GKS (gks)
      • Goebel (goebel)
      • Goods (goods)
      • Goodwill (goodwill)
      • H&S (h_s)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Haushalt (haushalt)
      • Haxo (haxo)
      • Hedlund Gruppen (hedlund_gruppen)
      • Herma (herma)
      • Hermie (hermie)
      • Heyda (heyda)
      • Hi (hi)
      • Highlander (highlander)
      • Hit (hit)
      • Holiday Tree (holiday_tree)
      • HOMCOM (homcom)
      • HOMdotCOM (homdotcom)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • Hornbach (hornbach)
      • Hortus (hortus)
      • House of Marie (house_of_marie)
      • House of Nature (house_of_nature)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hutschenreuther (hutschenreuther)
      • Iittala (iittala)
      • Imbarro (imbarro)
      • Iv San Bernard (iv_san_bernard)
      • J-Line (j_line)
      • Jaegerndorfer (jaegerndorfer)
      • KAB (kab)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • Klingel (klingel)
      • Kolony (kolony)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Koziol (koziol)
      • Krebs (krebs)
      • Krinner (krinner)
      • Ksd (ksd)
      • Kurt S. Adler (kurt_s_adler)
      • L:A Bruket (l_a_bruket)
      • Led (led)
      • LEGO (lego)
      • Leluakatemia (leluakatemia)
      • Lemax (lemax)
      • Leonardo (leonardo)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Light & Living (light_living)
      • Locker (locker)
      • LOKS (loks)
      • Luca Lighting (luca_lighting)
      • Lumineo (lumineo)
      • Lupine (lupine)
      • Luville (luville)
      • Lykketrold (lykketrold)
      • Magic Flame (magic_flame)
      • Mags (mags)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Marleyn (marleyn)
      • Matix (matix)
      • Meraki (meraki)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Miko (miko)
      • Millefiori (millefiori)
      • Mix (mix)
      • Molton Brown (molton_brown)
      • Monzana (monzana)
      • Morethanhip (morethanhip)
      • My Dream Day (my_dream_day)
      • My Home (my_home)
      • My Village (my_village)
      • Nampook (nampook)
      • No name (no_name)
      • Non-Branded (non_branded)
      • Noname (noname)
      • Nordic Ware (nordic_ware)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nova Belle (nova_belle)
      • OEM (oem)
      • OneConcept (oneconcept)
      • Oosterik Home (oosterik_home)
      • Orrefors (orrefors)
      • Otter House (otter_house)
      • OYOY (oyoy)
      • Paladone (paladone)
      • Party Deco (party_deco)
      • Patisse (patisse)
      • Peha (peha)
      • PerfectLED (perfectled)
      • Plenty Gifts (plenty_gifts)
      • Pluto (pluto)
      • Pluto Produkter (pluto_produkter)
      • Pomax (pomax)
      • PR Home (pr_home)
      • Ptmd (ptmd)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Rayher Hobby (rayher_hobby)
      • Rayher Hobby Materialen (rayher_hobby_materialen)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Safta (safta)
      • Sass & Belle (sass_belle)
      • ScrapCooking (scrapcooking)
      • Shishi (shishi)
      • Sirius (sirius)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Snowflake (snowflake)
      • SoleVito (solevito)
      • Sompex (sompex)
      • Spiel Werk (spiel_werk)
      • Spring Copenhagen (spring_copenhagen)
      • Springos (springos)
      • Star Trading (star_trading)
      • Stelton (stelton)
      • Städter (sta_dter)
      • Swarovski (swarovski)
      • Talking Tables (talking_tables)
      • Ter Steege (ter_steege)
      • Timstor (timstor)
      • Tom (tom)
      • Torplyktan (torplyktan)
      • Totum (totum)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Triumph tree (triumph_tree)
      • Trixie (trixie)
      • Twinkly (twinkly)
      • Unique living (unique_living)
      • Vaessen creative (vaessen_creative)
      • Vervaco (vervaco)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Volare (volare)
      • Voluspa (voluspa)
      • Vondels (vondels)
      • Vt wonen (vt_wonen)
      • Warentuin (warentuin)
      • Warentuin Collection (warentuin_collection)
      • Westfalia (westfalia)
      • Widmann (widmann)
      • Woodwick (woodwick)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • Woud (woud)
      • Wrendale Designs (wrendale_designs)
      • Yankee candle (yankee_candle)
      • YES everyday (yes_everyday)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl