x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kerstversieringen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Roze kerstversiering

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kerstversiering categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Thüringer Glasdesign kerstversiering
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149894244.jpg
      Thüringer Glasdesign Thüringer Glasdesign kerstversiering kerstversiering kerstversiering Thüringer Glasdesign kerstversiering (1)
      Thüringer Glasdesign kerstversiering
      • 04050173174448
      1
      28.94 EUR
    • Thüringer Glasdesign kerstversiering »Deluxe«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168929554.jpg
      Thüringer Glasdesign Thüringer Glasdesign kerstversiering »Deluxe« kerstversiering »Deluxe« kerstversiering »Deluxe« Thüringer Glasdesign kerstversiering »Deluxe« (1)
      Thüringer Glasdesign kerstversiering »Deluxe«
      • 04050173214762
      1
      31.94 EUR
    • COSY&TRENDY XL Kerstbal roze - Ø 15 cm - Set-3
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141279183.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158664419.jpg
      COSY&TRENDY COSY&TRENDY XL Kerstbal roze - Ø 15 cm - Set-3 XL Kerstbal roze - Ø 15 cm - Set-3 XL Kerstbal roze - Ø 15 cm - Set-3 Kerst is de mooiste periode van het jaar volgens velen, een kerstboom met de juiste decoratie mag in geen enkel huishouden ontbreken. Belangrijkste kenmerken In de verpakking zitten 3 verschillende kerstballen De diameter is 15 cm (extra groot formaat) Kerstballen minder breekbaar omdat ze niet van glas zijn gemaakt De kleur van de kerstballen is roze met verschillende glans afwerking De kerstballen worden geleverd met bijpassende touwtjes Creëer je eigen chique kerstsfeer met deze mooie... (1)
      COSY&TRENDY XL Kerstbal roze - Ø 15 cm - Set-3
      • 05400586216171
      1
      15.99 EUR
    • Thüringer Glasdesign kerstversiering
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149895263.jpg
      Thüringer Glasdesign Thüringer Glasdesign kerstversiering kerstversiering kerstversiering Thüringer Glasdesign kerstversiering (1)
      Thüringer Glasdesign kerstversiering
      • 04050173174554
      1
      28.94 EUR
    • Thüringer Glasdesign kerstboompiek
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149895056.jpg
      Thüringer Glasdesign Thüringer Glasdesign kerstboompiek kerstboompiek kerstboompiek Thüringer Glasdesign kerstboompiek (1)
      Thüringer Glasdesign kerstboompiek
      • 04050173174561
      1
      23.94 EUR
    • OTTO kerstboomversiering op clip »Rosen«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168919475.jpg
      OTTO OTTO kerstboomversiering op clip »Rosen« kerstboomversiering op clip »Rosen« kerstboomversiering op clip »Rosen« kerstboomversiering op clip »Rosen« (1)
      OTTO kerstboomversiering op clip »Rosen«
      • 04251792107668
      1
      23.94 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goud DEFAULT
        • goud
      • Kerstballen DEFAULT
        • kerstballen
      • Zilver DEFAULT
        • zilver
      • Pieken DEFAULT
        • kerstboom_pieken
      • Rood DEFAULT
        • rood
    • Wat is je budget? (price):
      • < 10 (<_10)
      • 10 - 20 (10_-_20)
      • 20 - 30 (20_-_30)
      • > 30 (>_30)
    • Type versiering (type_versiering):
      • Kerstballen (kerstballen)
      • Kerstboom standaarden (kerstboom_standaarden)
      • Kerstfiguren (kerstfiguur_decoratie)
      • Kerstboom pieken (kerstboom_pieken)
      • Kerstslingers (kerst_slingers)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Meerkleurig (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Soort versiering (group):
      • OTTO Kerstballen (otto_kerstballen)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Acryl (acryl)
      • Foam (foam)
      • Glas (glas)
      • hars (hars)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kristal (kristal)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nubuck (nubuck)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Porselein (porselein)
      • Rattan (rattan)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wicker (wicker)
    • Merk (brand):
      • House Doctor (house_doctor)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • &Klevering (_klevering)
      • Alessi (alessi)
      • Bellatio (bellatio)
      • Big Green Egg (big_green_egg)
      • Boltze (boltze)
      • Casaria (casaria)
      • Chelsea fc (chelsea_fc)
      • Christmas (christmas)
      • Christmas Decoration (christmas_decoration)
      • Christmas gifts (christmas_gifts)
      • Christmas United (christmas_united)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coenbakker (coenbakker)
      • Cosy@home (cosy_home)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Creativ Company (creativ_company)
      • Creotime (creotime)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Disney (disney)
      • Décoris (de_coris)
      • Efteling (efteling)
      • Europalms (europalms)
      • Everlands (everlands)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Ginger Ray (ginger_ray)
      • Goebel (goebel)
      • Hama (hama)
      • HEMA (hema)
      • Herma (herma)
      • HHCP (hhcp)
      • HK Living (hk_living)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • HOME & Styling collection (home_styling_collection)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • Hutschenreuther (hutschenreuther)
      • Iittala (iittala)
      • J-Line (j_line)
      • Jaegerndorfer (jaegerndorfer)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • Klarborgnisser (klarborgnisser)
      • Konstmide CHRISTMAS (konstmide_christmas)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Krinner (krinner)
      • Ksd (ksd)
      • Kähler (ka_hler)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • LEGO (lego)
      • Lemax (lemax)
      • Leonardo (leonardo)
      • Luville (luville)
      • Marvel (marvel)
      • Meraki (meraki)
      • Meri Meri (meri_meri)
      • Mikamax (mikamax)
      • Miko (miko)
      • Millefiori (millefiori)
      • Molton Brown (molton_brown)
      • My Dream Day (my_dream_day)
      • My Home (my_home)
      • Nampook (nampook)
      • Nordal (nordal)
      • Nordic Ware (nordic_ware)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Oosterik Home (oosterik_home)
      • Otter House (otter_house)
      • OTTO (otto)
      • PR Home (pr_home)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Sagaform (sagaform)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Sass & Belle (sass_belle)
      • Skandinavisk (skandinavisk)
      • Small Foot (small_foot)
      • Snowflake (snowflake)
      • Star Trading (star_trading)
      • Stelton (stelton)
      • Swarovski (swarovski)
      • TecTake (tectake)
      • Thüringer Glasdesign (thu_ringer_glasdesign)
      • Totum (totum)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Woodwick (woodwick)
      • Yankee candle (yankee_candle)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zoobilee (zoobilee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl