x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kerstversieringen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Europalms kerstversiering

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kerstversiering categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 24
    • Europalms Kerstslinger - Tinsel metalic - blauw - kerstversiering
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158605736.jpg?ts=1
      Europalms Europalms Kerstslinger - Tinsel metalic - blauw - kerstversiering Kerstslinger - Tinsel metalic - blauw - kerstversiering Kerstslinger - Tinsel metalic - blauw - kerstversiering Kwaliteitsproduct. Praktisch en nuttig. Duurzaam materiaal. (1)
      Europalms Kerstslinger - Tinsel metalic - blauw - kerstversiering
      • 04026397612233
      2
      16.39 EUR
    • Europalms LED Sneeuwbal 15cm, ice blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158827098.jpg?ts=1
      Europalms Europalms LED Sneeuwbal 15cm, ice blauw LED Sneeuwbal 15cm, ice blauw LED Sneeuwbal 15cm, ice blauw Europalms LED Sneeuwbal 15cm, ice blauw (1)
      Europalms LED Sneeuwbal 15cm, ice blauw
      • 04026397414967
      2
      64.79 EUR
    • Europalms Kerstbal 20cm, black, glitter
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158816381.jpg?ts=1
      Europalms Europalms Kerstbal 20cm, black, glitter Kerstbal 20cm, black, glitter Kerstbal 20cm, black, glitter Geschikt als tuin- en kerstdecoratie. Kleur: zwart. Diameter 20 cm (1)
      Europalms Kerstbal 20cm, black, glitter
      • 04026397459036
      2
      21.78 EUR
    • Europalms Kerstbal 10cm, red 4x
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158676286.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216947002.jpg?ts=1
      Europalms Europalms Kerstbal 10cm, red 4x Kerstbal 10cm, red 4x Kerstbal 10cm, red 4x Geschikt als tuin- en kerstdecoratie. Kleur: rood Diameter 10 cm 4 stuks per verpakking. (1)
      Europalms Kerstbal 10cm, red 4x
      • 04026397339550
      2
      17.05 EUR
    • Europalms Vánoční dekorační ozdoba, 20 cm, stříbrná se třpy
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158646515.jpg?ts=1
      Europalms Europalms Vánoční dekorační ozdoba, 20 cm, stříbrná se třpy Vánoční dekorační ozdoba, 20 cm, stříbrná se třpy Vánoční dekorační ozdoba, 20 cm, stříbrná se třpy Europalms Kerstbal 20cm, zilver, glitter (1)
      Europalms Vánoční dekorační ozdoba, 20 cm, stříbrná se třpy
      • 04026397459012
      2
      21.50 EUR
    • Europalms Kerstbal 7cm, black 6x
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168059922.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138617999.jpg?ts=1
      Europalms Europalms Kerstbal 7cm, black 6x Kerstbal 7cm, black 6x Kerstbal 7cm, black 6x Europalms Kerstbal 7cm, black 6x (1)
      Europalms Kerstbal 7cm, black 6x
      • 04026397339512
      2
      14.19 EUR
    • Europalms Kerstbal 10cm, black 4x
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161053994.jpg?ts=1
      Europalms Europalms Kerstbal 10cm, black 4x Kerstbal 10cm, black 4x Kerstbal 10cm, black 4x Europalms Kerstbal 10cm, black 4x (1)
      Europalms Kerstbal 10cm, black 4x
      • 04026397339611
      2
      17.05 EUR
    • Europalms Kerstbal 20cm, paars, glitter
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158583976.jpg?ts=1
      Europalms Europalms Kerstbal 20cm, paars, glitter Kerstbal 20cm, paars, glitter Kerstbal 20cm, paars, glitter Geschikt als tuin- en kerstdecoratie. Kleur lila Diameter 20 cm (1)
      Europalms Kerstbal 20cm, paars, glitter
      • 04026397460773
      2
      21.89 EUR
    • Europalms Kerstbal 10cm, zilver, glitter 4x
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158824152.jpg?ts=1
      Europalms Europalms Kerstbal 10cm, zilver, glitter 4x Kerstbal 10cm, zilver, glitter 4x Kerstbal 10cm, zilver, glitter 4x Geschikt als tuin- en kerstdecoratie 4 stuks per verpakking Europalms merkproduct van Steinigke Showtechnic het bedrijf staat al sinds 1979 voor absoluut betrouwbare kwaliteit. Decoratieve bal van kunststof voor interieurdecoratie (1)
      Europalms Kerstbal 10cm, zilver, glitter 4x
      • 04026397458886
      2
      17.49 EUR
    • Europalms Kerstslinger - Tinsel metalic - goud - kerstversiering
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158571412.jpg?ts=1
      Europalms Europalms Kerstslinger - Tinsel metalic - goud - kerstversiering Kerstslinger - Tinsel metalic - goud - kerstversiering Kerstslinger - Tinsel metalic - goud - kerstversiering Europalms Kerstslinger - Tinsel metalic - goud - kerstversiering (1)
      Europalms Kerstslinger - Tinsel metalic - goud - kerstversiering
      • 04026397612172
      2
      16.39 EUR
    • Europalms Kerstbal 7cm, pink, matt 6x
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160219694.jpg?ts=1
      Europalms Europalms Kerstbal 7cm, pink, matt 6x Kerstbal 7cm, pink, matt 6x Kerstbal 7cm, pink, matt 6x Europalms Kerstbal 7cm, pink, matt 6x (1)
      Europalms Kerstbal 7cm, pink, matt 6x
      • 04026397612462
      1
      14.85 EUR
    • Europalms Kerstbal 3,5cm, red, glitter 48x
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158813571.jpg?ts=1
      Europalms Europalms Kerstbal 3,5cm, red, glitter 48x Kerstbal 3,5cm, red, glitter 48x Kerstbal 3,5cm, red, glitter 48x Europalms Kerstbal 3,5cm, red, glitter 48x (1)
      Europalms Kerstbal 3,5cm, red, glitter 48x
      • 04026397471304
      1
      31.79 EUR
    • Europalms Guirlande - kunstplant Kerstslinger - snowy - wit - groen - 180cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158630036.jpg?ts=1
      Europalms Europalms Guirlande - kunstplant Kerstslinger - snowy - wit - groen - 180cm Guirlande - kunstplant Kerstslinger - snowy - wit - groen - 180cm Guirlande - kunstplant Kerstslinger - snowy - wit - groen - 180cm Europalms Guirlande - kunstplant Kerstslinger - snowy - wit - groen - 180cm (1)
      Europalms Guirlande - kunstplant Kerstslinger - snowy - wit - groen - 180cm
      • 04026397495652
      1
      31.79 EUR
    • Europalms Kerstbal 10cm, white 4x
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158671390.jpg?ts=1
      Europalms Europalms Kerstbal 10cm, white 4x Kerstbal 10cm, white 4x Kerstbal 10cm, white 4x Europalms Kerstbal 10cm, white 4x (1)
      Europalms Kerstbal 10cm, white 4x
      • 04026397339635
      1
      17.05 EUR
    • Europalms Kerstbal 3,5cm, koper, metalic 48x
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158819561.jpg?ts=1
      Europalms Europalms Kerstbal 3,5cm, koper, metalic 48x Kerstbal 3,5cm, koper, metalic 48x Kerstbal 3,5cm, koper, metalic 48x Europalms Kerstbal 3,5cm, koper, metalic 48x (1)
      Europalms Kerstbal 3,5cm, koper, metalic 48x
      • 04026397471151
      1
      28.90 EUR
    • Europalms Kerstbal 20cm, turquoise
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158653113.jpg?ts=1
      Europalms Europalms Kerstbal 20cm, turquoise Kerstbal 20cm, turquoise Kerstbal 20cm, turquoise Europalms Kerstbal 20cm, turquoise (1)
      Europalms Kerstbal 20cm, turquoise
      • 04026397593006
      1
      21.45 EUR
    • Europalms Kerstbal 10cm, applegroen, glitter 4x
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158672141.jpg?ts=1
      Europalms Europalms Kerstbal 10cm, applegroen, glitter 4x Kerstbal 10cm, applegroen, glitter 4x Kerstbal 10cm, applegroen, glitter 4x Europalms Kerstbal 10cm, applegroen, glitter 4x (1)
      Europalms Kerstbal 10cm, applegroen, glitter 4x
      • 04026397458824
      1
      17.49 EUR
    • Europalms Kerstbal 6cm, paars, metalic 6x
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158810383.jpg?ts=1
      Europalms Europalms Kerstbal 6cm, paars, metalic 6x Kerstbal 6cm, paars, metalic 6x Kerstbal 6cm, paars, metalic 6x Europalms Kerstbal 6cm, paars, metalic 6x (1)
      Europalms Kerstbal 6cm, paars, metalic 6x
      • 04026397612387
      1
      14.19 EUR
    • Europalms Kerstbal 6cm, blauw, metalic 6x
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158815328.jpg?ts=1
      Europalms Europalms Kerstbal 6cm, blauw, metalic 6x Kerstbal 6cm, blauw, metalic 6x Kerstbal 6cm, blauw, metalic 6x Europalms Kerstbal 6cm, blauw, metalic 6x (1)
      Europalms Kerstbal 6cm, blauw, metalic 6x
      • 04026397612363
      1
      14.19 EUR
    • Europalms LED Sneeuwbal 15cm, pink
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158817211.jpg?ts=1
      Europalms Europalms LED Sneeuwbal 15cm, pink LED Sneeuwbal 15cm, pink LED Sneeuwbal 15cm, pink Europalms LED Sneeuwbal 15cm, pink (1)
      Europalms LED Sneeuwbal 15cm, pink
      • 04026397407310
      1
      64.79 EUR
    • Europalms Kerstbal 3,5cm, violet, metalic 48x
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158821218.jpg?ts=1
      Europalms Europalms Kerstbal 3,5cm, violet, metalic 48x Kerstbal 3,5cm, violet, metalic 48x Kerstbal 3,5cm, violet, metalic 48x Europalms Kerstbal 3,5cm, violet, metalic 48x (1)
      Europalms Kerstbal 3,5cm, violet, metalic 48x
      • 04026397471205
      1
      28.90 EUR
    • Europalms Kerstbal 3,5cm, pink, metalic 48x
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158829093.jpg?ts=1
      Europalms Europalms Kerstbal 3,5cm, pink, metalic 48x Kerstbal 3,5cm, pink, metalic 48x Kerstbal 3,5cm, pink, metalic 48x Europalms Kerstbal 3,5cm, pink, metalic 48x (1)
      Europalms Kerstbal 3,5cm, pink, metalic 48x
      • 04026397471229
      1
      31.79 EUR
    • Europalms Kerstbal 10cm, blauw, glitter 4x
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158653164.jpg?ts=1
      Europalms Europalms Kerstbal 10cm, blauw, glitter 4x Kerstbal 10cm, blauw, glitter 4x Kerstbal 10cm, blauw, glitter 4x Europalms Kerstbal 10cm, blauw, glitter 4x (1)
      Europalms Kerstbal 10cm, blauw, glitter 4x
      • 04026397458855
      1
      17.49 EUR
    • Europalms Kerstbal 20cm, red
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160208974.jpg?ts=1
      Europalms Europalms Kerstbal 20cm, red Kerstbal 20cm, red Kerstbal 20cm, red Europalms Kerstbal 20cm, red (1)
      Europalms Kerstbal 20cm, red
      • 04026397339659
      1
      21.45 EUR
    2 4
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goud DEFAULT
        • goud
      • Kerstballen DEFAULT
        • kerstballen
      • Zilver DEFAULT
        • zilver
      • Pieken DEFAULT
        • kerstboom_pieken
      • Rood DEFAULT
        • rood
    • Wat is je budget? (price):
      • < 10 (<_10)
      • 10 - 20 (10_-_20)
      • 20 - 30 (20_-_30)
      • > 30 (>_30)
    • Type versiering (type_versiering):
      • Kerstballen (kerstballen)
      • Kerstboom standaarden (kerstboom_standaarden)
      • Kerstfiguren (kerstfiguur_decoratie)
      • Kerstboom pieken (kerstboom_pieken)
      • Kerstslingers (kerst_slingers)
      • Kerst kransen (kerst_kransen)
      • Hangende ornamenten (hangende_ornamenten)
      • Kerstdorp (kerstdorp)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Meerkleurig (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Soort versiering (group):
      • OTTO Kerstballen (otto_kerstballen)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Acryl (acryl)
      • Brons (brons)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Goud (goud)
      • hars (hars)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kristal (kristal)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leatherette (leatherette)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • PVC (pvc)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Vilt (vilt)
      • Wicker (wicker)
      • Zeegras (zeegras)
      • Zijde (zijde)
    • Merk (brand):
      • House Doctor (house_doctor)
      • 4Goodz (4goodz)
      • 4seasonz (4seasonz)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • &Klevering (_klevering)
      • Aarikka (aarikka)
      • Aim (aim)
      • Airies (airies)
      • Alessi (alessi)
      • Ambiance (ambiance)
      • Amo La Casa (amo_la_casa)
      • Amscan (amscan)
      • Andas (andas)
      • Arditex (arditex)
      • Beliani (beliani)
      • Bellatio (bellatio)
      • Bench (bench)
      • Betondeco (betondeco)
      • Big Green Egg (big_green_egg)
      • Black Box (black_box)
      • Black Box Trees (black_box_trees)
      • Blokker (blokker)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Boltze (boltze)
      • Bomb Cosmetics (bomb_cosmetics)
      • Bonprix (bonprix)
      • By Lassen (by_lassen)
      • By Wirth (by_wirth)
      • Casaria (casaria)
      • Ceruzo (ceruzo)
      • CF label (cf_label)
      • Christmas Decoration (christmas_decoration)
      • Christmas gifts (christmas_gifts)
      • Christmas United (christmas_united)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coca-cola (coca_cola)
      • Coenbakker (coenbakker)
      • Comforttrends (comforttrends)
      • Cosy (cosy)
      • Cosy@home (cosy_home)
      • Cosy & Trendy (cosy_trendy)
      • Creativ Company (creativ_company)
      • Creativ Deco (creativ_deco)
      • Creotime (creotime)
      • Cstore (cstore)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Decostar (decostar)
      • Defcon 5 (defcon_5)
      • Deknudt Frames (deknudt_frames)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Deuba (deuba)
      • Dickensville (dickensville)
      • Dijk Natural Collections (dijk_natural_collections)
      • Disney (disney)
      • DOBENO (dobeno)
      • Doing Goods (doing_goods)
      • Ds (ds)
      • Duni (duni)
      • Décoris (de_coris)
      • Easymaxx (easymaxx)
      • Edco (edco)
      • Efteling (efteling)
      • Eglo (eglo)
      • Espa (espa)
      • Euromarchi (euromarchi)
      • Europalms (europalms)
      • Everlands (everlands)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Fedec (fedec)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Ferplast (ferplast)
      • Finidi (finidi)
      • Fun (fun)
      • Funny fashion (funny_fashion)
      • Generic (generic)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Ginger Ray (ginger_ray)
      • GKS (gks)
      • Goebel (goebel)
      • Goods (goods)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • H&S (h_s)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Haushalt (haushalt)
      • Haxo (haxo)
      • Herma (herma)
      • Hermie (hermie)
      • Highlander (highlander)
      • Hit (hit)
      • HOFMANN LIVING AND MORE (hofmann_living_and_more)
      • HOMdotCOM (homdotcom)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home&Style Decoration (home_style_decoration)
      • Home & Styling (home_styling)
      • Hornbach (hornbach)
      • House In Style (house_in_style)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hutschenreuther (hutschenreuther)
      • I.S.B. (i_s_b_)
      • Iittala (iittala)
      • Imbarro (imbarro)
      • J-Line (j_line)
      • Jaegerndorfer (jaegerndorfer)
      • KAB (kab)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • Kolony (kolony)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Krebs (krebs)
      • Kringle Candle (kringle_candle)
      • Krinner (krinner)
      • Ksd (ksd)
      • Kurt S. Adler (kurt_s_adler)
      • Kähler (ka_hler)
      • L:A Bruket (l_a_bruket)
      • Led (led)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • LEGO (lego)
      • Leluakatemia (leluakatemia)
      • Lemax (lemax)
      • Leonardo (leonardo)
      • Leonique (leonique)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Light & Living (light_living)
      • LOKS (loks)
      • Luca Lighting (luca_lighting)
      • Lumineo (lumineo)
      • Lupine (lupine)
      • Luville (luville)
      • Lykketrold (lykketrold)
      • Lüttenhütt (lu_ttenhu_tt)
      • Magic Flame (magic_flame)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Marleyn (marleyn)
      • Matix (matix)
      • Mentari (mentari)
      • Meraki (meraki)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Mikamax (mikamax)
      • Miko (miko)
      • Millefiori (millefiori)
      • Minions (minions)
      • Mix (mix)
      • Molton Brown (molton_brown)
      • Monzana (monzana)
      • Mor (mor)
      • My Dream Day (my_dream_day)
      • My Flair (my_flair)
      • My Home (my_home)
      • My Village (my_village)
      • Nampook (nampook)
      • Nijntje (nijntje)
      • Non-Branded (non_branded)
      • Noname (noname)
      • Nordic Ware (nordic_ware)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • OEM (oem)
      • OneConcept (oneconcept)
      • Oosterik Home (oosterik_home)
      • Orrefors (orrefors)
      • Otter House (otter_house)
      • OTTO (otto)
      • OYOY (oyoy)
      • Paladone (paladone)
      • Peha (peha)
      • PerfectLED (perfectled)
      • Plenty Gifts (plenty_gifts)
      • Pluto (pluto)
      • Pluto Produkter (pluto_produkter)
      • Pomax (pomax)
      • PR Home (pr_home)
      • Ptmd (ptmd)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Rayher Hobby (rayher_hobby)
      • Rayher Hobby Materialen (rayher_hobby_materialen)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • RIFFELMACHER & WEINBERGER (riffelmacher_weinberger)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Sagaform (sagaform)
      • Sass & Belle (sass_belle)
      • Shishi (shishi)
      • Sirius (sirius)
      • Sirius Home (sirius_home)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Skagerak (skagerak)
      • Snowflake (snowflake)
      • SoleVito (solevito)
      • Spiel Werk (spiel_werk)
      • Springos (springos)
      • Star Trading (star_trading)
      • Stelton (stelton)
      • Städter (sta_dter)
      • Swarovski (swarovski)
      • Talking Tables (talking_tables)
      • Ter Steege (ter_steege)
      • Thüringer Glasdesign (thu_ringer_glasdesign)
      • Timstor (timstor)
      • Tom (tom)
      • Totum (totum)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Triumph tree (triumph_tree)
      • Trixie (trixie)
      • Twinkly (twinkly)
      • Unigro (unigro)
      • Unique living (unique_living)
      • Vaessen creative (vaessen_creative)
      • Vervaco (vervaco)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Volare (volare)
      • Voluspa (voluspa)
      • Vondels (vondels)
      • Vt wonen (vt_wonen)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Warentuin (warentuin)
      • We Are Flowergirls (we_are_flowergirls)
      • Westfalia (westfalia)
      • Wicotex (wicotex)
      • Widmann (widmann)
      • Woodwick (woodwick)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • Woud (woud)
      • Wrendale Designs (wrendale_designs)
      • Yankee candle (yankee_candle)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl