x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kerstversieringen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Europalms kerstversiering

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kerstversiering categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Europalms LED Sneeuwbal 15cm, ice blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158827098.jpg
      Europalms Europalms LED Sneeuwbal 15cm, ice blauw LED Sneeuwbal 15cm, ice blauw LED Sneeuwbal 15cm, ice blauw Kwaliteitsproduct. Praktisch en nuttig. Duurzaam materiaal. (1)
      Europalms LED Sneeuwbal 15cm, ice blauw
      • 04026397414967
      2
      56.89 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goud DEFAULT
        • goud
      • Kerstballen DEFAULT
        • kerstballen
      • Zilver DEFAULT
        • zilver
      • Pieken DEFAULT
        • kerstboom_pieken
      • Rood DEFAULT
        • rood
    • Wat is je budget? (price):
      • < 10 (<_10)
      • 10 - 20 (10_-_20)
      • 20 - 30 (20_-_30)
      • > 30 (>_30)
    • Type versiering (type_versiering):
      • Kerstballen (kerstballen)
      • Kerstboom standaarden (kerstboom_standaarden)
      • Kerstfiguren (kerstfiguur_decoratie)
      • Kerstboom pieken (kerstboom_pieken)
      • Kerstslingers (kerst_slingers)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Meerkleurig (multi)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Soort versiering (group):
      • OTTO Kerstballen (otto_kerstballen)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nubuck (nubuck)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Porselein (porselein)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Wicker (wicker)
    • Merk (brand):
      • House Doctor (house_doctor)
      • Bellatio (bellatio)
      • Best Season (best_season)
      • Boltze (boltze)
      • Christmas (christmas)
      • Christmas gifts (christmas_gifts)
      • Christmas United (christmas_united)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Creativ Company (creativ_company)
      • Creotime (creotime)
      • Deuba (deuba)
      • Dickensville (dickensville)
      • Décoris (de_coris)
      • Europalms (europalms)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Ginger Ray (ginger_ray)
      • Goebel (goebel)
      • HEMA (hema)
      • Herma (herma)
      • Home affaire (home_affaire)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hutschenreuther (hutschenreuther)
      • Iittala (iittala)
      • Jaegerndorfer (jaegerndorfer)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • Klarborgnisser (klarborgnisser)
      • Krinner (krinner)
      • Kähler (ka_hler)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • LEGO (lego)
      • Luville (luville)
      • Meraki (meraki)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Mikamax (mikamax)
      • Miko (miko)
      • My Dream Day (my_dream_day)
      • My Home (my_home)
      • Nampook (nampook)
      • Nordal (nordal)
      • Nordic Ware (nordic_ware)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • OTTO (otto)
      • PerfectLED (perfectled)
      • PR Home (pr_home)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Riverdale (riverdale)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Sagaform (sagaform)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Skandinavisk (skandinavisk)
      • Small Foot (small_foot)
      • Star Micronics (star_micronics)
      • Star Trading (star_trading)
      • Thüringer Glasdesign (thu_ringer_glasdesign)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Voluspa (voluspa)
      • Woodwick (woodwick)
      • Yankee candle (yankee_candle)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zoobilee (zoobilee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl