x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kerstversieringen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Dijk Natural Collections kerstversiering

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kerstversiering categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Dijk Natural Collections Galaxy Note 9 Hardcase hoesje Luipaard Goud Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183473651.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207061992.jpg
      Dijk Natural Collections Dijk Natural Collections Galaxy Note 9 Hardcase hoesje Luipaard Goud Zwart Galaxy Note 9 Hardcase hoesje Luipaard Goud Zwart Galaxy Note 9 Hardcase hoesje Luipaard Goud Zwart Vind uw perfecte kerstdecoratie in deze sterhangervan Dijk Natural Collections!Deze metalen kersthanger is overal op te hangen! De hanger zelf heeft een diameter van 40.5 cm en is duitstalig, perfect als cadeautje voor duitse vrienden/familie. Een echte toevoeging aan jouw kerstdecoratie.Dijk Natural Collections is met 25 jaar ervaring een betrouwbare en innovatieve speler op de markt van inspirerende decoratieartikelen en woonaccessoires. Het assortiment van Dijk Natural Collections bestaat ... (1)
      Dijk Natural Collections Galaxy Note 9 Hardcase hoesje Luipaard Goud Zwart
      • 08720007132550
      2
      deal
      21.90 EUR
    • Dijk Natural Collections Ster Hanger Merry Christmas Metaal 40.5 cm diameter
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183473955.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207327282.jpg
      Dijk Natural Collections Dijk Natural Collections Ster Hanger Merry Christmas Metaal 40.5 cm diameter Ster Hanger Merry Christmas Metaal 40.5 cm diameter Ster Hanger Merry Christmas Metaal 40.5 cm diameter Ster Hanger Kerstversiering Merry Christmas Metaal Dijk Natural Collections is met 25 jaar ervaring een betrouwbare en innovatieve speler op de markt van inspirerende decoratieartikelen en woonaccessoires. Het assortiment van Dijk Natural Collections bestaat grotendeels uit eigen designs. Dijk Natural Collections haalt inspiritie vanuit de hele wereld opzoek naar bijzondere materialen en vernieuwende producten. Landen als Indonesië, Brazilië en Thailand worden geregeld bezocht. De selectie va... (1)
      Dijk Natural Collections Ster Hanger Merry Christmas Metaal 40.5 cm diameter
      • 08720007132543
      2
      deal
      22.94 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goud DEFAULT
        • goud
      • Kerstballen DEFAULT
        • kerstballen
      • Zilver DEFAULT
        • zilver
      • Pieken DEFAULT
        • kerstboom_pieken
      • Rood DEFAULT
        • rood
    • Wat is je budget? (price):
      • < 10 (<_10)
      • 10 - 20 (10_-_20)
      • 20 - 30 (20_-_30)
      • > 30 (>_30)
    • Type versiering (type_versiering):
      • Kerstballen (kerstballen)
      • Kerstfiguren (kerstfiguur_decoratie)
      • Kerstboom pieken (kerstboom_pieken)
      • Kerstslingers (kerst_slingers)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Meerkleurig (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Soort versiering (group):
      • OTTO Kerstballen (otto_kerstballen)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Acryl (acryl)
      • Beton (beton)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • hars (hars)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kristal (kristal)
      • Kunsthars (kunsthars)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nubuck (nubuck)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Porselein (porselein)
      • PVC (pvc)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wicker (wicker)
      • Zijde (zijde)
    • Merk (brand):
      • House Doctor (house_doctor)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • &Klevering (_klevering)
      • Acqua di Parma (acqua_di_parma)
      • Alessi (alessi)
      • Andas (andas)
      • Apelt (apelt)
      • Beliani (beliani)
      • Best Season (best_season)
      • Black Box (black_box)
      • Boltze (boltze)
      • Bomb Cosmetics (bomb_cosmetics)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Buitengewoon Boet (buitengewoon_boet)
      • By Lassen (by_lassen)
      • Casaria (casaria)
      • Ceruzo (ceruzo)
      • Chelsea fc (chelsea_fc)
      • Christmas (christmas)
      • Christmas Decoration (christmas_decoration)
      • Christmas gifts (christmas_gifts)
      • Christmas United (christmas_united)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Cosy (cosy)
      • Cosy@home (cosy_home)
      • Cosy & Trendy (cosy_trendy)
      • Countryfield (countryfield)
      • Creativ Company (creativ_company)
      • Creativ Deco (creativ_deco)
      • Creotime (creotime)
      • Deknudt Frames (deknudt_frames)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Deuba (deuba)
      • Dickensville (dickensville)
      • Dijk Natural Collections (dijk_natural_collections)
      • Disney (disney)
      • Ds (ds)
      • Décoris (de_coris)
      • Edco (edco)
      • Efteling (efteling)
      • Espa (espa)
      • Europalms (europalms)
      • Everlands (everlands)
      • Exner (exner)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerimport (gerimport)
      • Ginger Ray (ginger_ray)
      • Goebel (goebel)
      • Grundig (grundig)
      • H&S (h_s)
      • Hama (hama)
      • Hedlund Gruppen (hedlund_gruppen)
      • HEMA (hema)
      • Herma (herma)
      • HHCP (hhcp)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • Hortus (hortus)
      • House In Style (house_in_style)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • Hutschenreuther (hutschenreuther)
      • Iittala (iittala)
      • J-Line (j_line)
      • Jaegerndorfer (jaegerndorfer)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • Kersten (kersten)
      • Konstmide CHRISTMAS (konstmide_christmas)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Kringle Candle (kringle_candle)
      • Ksd (ksd)
      • Kurt S. Adler (kurt_s_adler)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • LEGO (lego)
      • Leluakatemia (leluakatemia)
      • Lemax (lemax)
      • Leonardo (leonardo)
      • Leonique (leonique)
      • Light & Living (light_living)
      • LOKS (loks)
      • Lumineo (lumineo)
      • Lupine (lupine)
      • Luville (luville)
      • Lüttenhütt (lu_ttenhu_tt)
      • Magic By Peha (magic_by_peha)
      • Mascagni (mascagni)
      • Matix (matix)
      • Meraki (meraki)
      • Meri Meri (meri_meri)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Mikamax (mikamax)
      • Miko (miko)
      • Millefiori (millefiori)
      • Molton Brown (molton_brown)
      • Morethanhip (morethanhip)
      • My Dream Day (my_dream_day)
      • My Home (my_home)
      • My Village (my_village)
      • Nampook (nampook)
      • Noname (noname)
      • Nordic Ware (nordic_ware)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Oosterik Home (oosterik_home)
      • Orrefors (orrefors)
      • Otter House (otter_house)
      • OTTO (otto)
      • Patisse (patisse)
      • Peha (peha)
      • PerfectLED (perfectled)
      • Plenty Gifts (plenty_gifts)
      • Pluto Produkter (pluto_produkter)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Ravensburger (ravensburger)
      • Rayher Hobby Materialen (rayher_hobby_materialen)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Sass & Belle (sass_belle)
      • Sesamstraat (sesamstraat)
      • Sirius (sirius)
      • Sirius Home (sirius_home)
      • Skandinavisk (skandinavisk)
      • Snowflake (snowflake)
      • Star Micronics (star_micronics)
      • Star Trading (star_trading)
      • Stelton (stelton)
      • Städter (sta_dter)
      • Swarovski (swarovski)
      • Talking Tables (talking_tables)
      • TecTake (tectake)
      • Ter Steege (ter_steege)
      • Thüringer Glasdesign (thu_ringer_glasdesign)
      • Timstor (timstor)
      • Tom (tom)
      • Totum (totum)
      • Twinkly (twinkly)
      • Vaessen creative (vaessen_creative)
      • Vervaco (vervaco)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Voluspa (voluspa)
      • Warentuin (warentuin)
      • Westfalia (westfalia)
      • Widmann (widmann)
      • Woodwick (woodwick)
      • Woud (woud)
      • Yankee candle (yankee_candle)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl