x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kerstversieringen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Christmas United kerstversiering

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kerstversiering categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Christmas United kerstboomverlichting met kerstballen M - 370 LED + 25 kertsballen - Cranberry Red
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158671423.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167843324.jpg
      Christmas United Christmas United kerstboomverlichting met kerstballen M - 370 LED + 25 kertsballen - Cranberry Red kerstboomverlichting met kerstballen M - 370 LED + 25 kertsballen - Cranberry Red kerstboomverlichting met kerstballen M - 370 LED + 25 kertsballen - Cranberry Red Het decoreren van de kerstboom was nog nooit zo eenvoudig. Met onze nieuwe 2 in 1 verlichting heeft u uw kerstboom in een handomdraai voorzien van verlichting en kerstballen. Dit artikel is klaar voor gebruik en bestaat uit een lichtslinger met kerstballen. Deze afmeting is geschikt voor een kerstboom met een hoogte van 120 tot 150 cm. De lengte van de lichtslinger is 740 cm met 370 LED en er zijn 25 rode kerstballen aan bevestigd. De kerstballen zijn assorti (mat, glanzend en glitter) met ee... (1)
      Christmas United kerstboomverlichting met kerstballen M - 370 LED + 25 kertsballen - Cranberry Red
      • 08718781476175
      2
      39.95 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goud DEFAULT
        • goud
      • Kerstballen DEFAULT
        • kerstballen
      • Zilver DEFAULT
        • zilver
      • Pieken DEFAULT
        • kerstboom_pieken
      • Rood DEFAULT
        • rood
    • Wat is je budget? (price):
      • < 10 (<_10)
      • 10 - 20 (10_-_20)
      • 20 - 30 (20_-_30)
      • > 30 (>_30)
    • Type versiering (type_versiering):
      • Kerstballen (kerstballen)
      • Kerstboom standaarden (kerstboom_standaarden)
      • Kerstfiguren (kerstfiguur_decoratie)
      • Kerstboom pieken (kerstboom_pieken)
      • Kerstslingers (kerst_slingers)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Meerkleurig (multi)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Soort versiering (group):
      • OTTO Kerstballen (otto_kerstballen)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Acryl (acryl)
      • Foam (foam)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kristal (kristal)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nubuck (nubuck)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Porselein (porselein)
      • Rattan (rattan)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wicker (wicker)
    • Merk (brand):
      • House Doctor (house_doctor)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • &Klevering (_klevering)
      • Alessi (alessi)
      • Bellatio (bellatio)
      • Big Green Egg (big_green_egg)
      • Boltze (boltze)
      • Casaria (casaria)
      • Chelsea fc (chelsea_fc)
      • Christmas (christmas)
      • Christmas Decoration (christmas_decoration)
      • Christmas gifts (christmas_gifts)
      • Christmas United (christmas_united)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Cosy@home (cosy_home)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Creativ Company (creativ_company)
      • Creotime (creotime)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Disney (disney)
      • Décoris (de_coris)
      • Efteling (efteling)
      • Europalms (europalms)
      • Everlands (everlands)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Ginger Ray (ginger_ray)
      • Goebel (goebel)
      • HEMA (hema)
      • Herma (herma)
      • HK Living (hk_living)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • HOME & Styling collection (home_styling_collection)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • Hutschenreuther (hutschenreuther)
      • Ib Laursen (ib_laursen)
      • Iittala (iittala)
      • J-Line (j_line)
      • Jaegerndorfer (jaegerndorfer)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • Klarborgnisser (klarborgnisser)
      • Konstmide CHRISTMAS (konstmide_christmas)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Krinner (krinner)
      • Ksd (ksd)
      • Kähler (ka_hler)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • LEGO (lego)
      • Lemax (lemax)
      • Leonardo (leonardo)
      • Luville (luville)
      • Marvel (marvel)
      • Meraki (meraki)
      • Meri Meri (meri_meri)
      • Mikamax (mikamax)
      • Miko (miko)
      • Millefiori (millefiori)
      • Molton Brown (molton_brown)
      • My Home (my_home)
      • Nampook (nampook)
      • Nordal (nordal)
      • Nordic Ware (nordic_ware)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Otter House (otter_house)
      • OTTO (otto)
      • Party Deco (party_deco)
      • PR Home (pr_home)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Sagaform (sagaform)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Sass & Belle (sass_belle)
      • Skandinavisk (skandinavisk)
      • Small Foot (small_foot)
      • Snowflake (snowflake)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Star Trading (star_trading)
      • Stelton (stelton)
      • Swarovski (swarovski)
      • TecTake (tectake)
      • Thüringer Glasdesign (thu_ringer_glasdesign)
      • Totum (totum)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Woodwick (woodwick)
      • Yankee candle (yankee_candle)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zoobilee (zoobilee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl