x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kerstverlichting verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Sirius Home kerstverlichting

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kerstverlichting categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Sirius Home 36992 Geschikt voor gebruik binnen 1lampen LED Zwart decoratieve verlichting
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/98671186.jpg
      Sirius Home Sirius Home 36992 Geschikt voor gebruik binnen 1lampen LED Zwart decoratieve verlichting 36992 Geschikt voor gebruik binnen 1lampen LED Zwart decoratieve verlichting 36992 Geschikt voor gebruik binnen 1lampen LED Zwart decoratieve verlichting Sirius Home 36992 Geschikt voor gebruik binnen 1lampen LED Zwart decoratieve verlichting - van Sirius Home in de categorie Led kaars. (1)
      Sirius Home 36992 Geschikt voor gebruik binnen 1lampen LED Zwart decoratieve verlichting
      • 05707310369920
      1
      24.95 EUR
    • Sirius Home 36998 Geschikt voor gebruik binnen 1lampen LED Zilver decoratieve verlichting
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/98630484.jpg
      Sirius Home Sirius Home 36998 Geschikt voor gebruik binnen 1lampen LED Zilver decoratieve verlichting 36998 Geschikt voor gebruik binnen 1lampen LED Zilver decoratieve verlichting 36998 Geschikt voor gebruik binnen 1lampen LED Zilver decoratieve verlichting Sirius Home 36998 Geschikt voor gebruik binnen 1lampen LED Zilver decoratieve verlichting - van Sirius Home in de categorie Led kaars. (1)
      Sirius Home 36998 Geschikt voor gebruik binnen 1lampen LED Zilver decoratieve verlichting
      • 05707310369982
      1
      24.99 EUR
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Buitenverlichting DEFAULT
        • buitenverlichting
      • Kerststerren DEFAULT
        • kerststerren
    • Merk (brand):
      • Twinkly (twinkly)
      • Lumineo (lumineo)
      • Luca (luca)
      • 8Seasons (8seasons)
      • 24hShop (24hshop)
      • 123led (123led)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • ABC-led (abc_led)
      • Anna's Collection (anna_s_collection)
      • Arti Casa (arti_casa)
      • Best Season (best_season)
      • Boland (boland)
      • Briloner (briloner)
      • Brisa (brisa)
      • Casaria (casaria)
      • Cbd (cbd)
      • Christmas gifts (christmas_gifts)
      • Christmas United (christmas_united)
      • Coenbakker (coenbakker)
      • Comforttrends (comforttrends)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Creativ Company (creativ_company)
      • Creotime (creotime)
      • Ct (ct)
      • Day (day)
      • Decor (decor)
      • Decorative Lighting (decorative_lighting)
      • Deuba (deuba)
      • Dhink (dhink)
      • Diverse (diverse)
      • Décoris (de_coris)
      • Eurolite (eurolite)
      • Europalms (europalms)
      • Everlands (everlands)
      • Fairybell (fairybell)
      • Folat (folat)
      • Garden Lights (garden_lights)
      • Garden Royal (garden_royal)
      • GBC (gbc)
      • Generic (generic)
      • Groenovatie (groenovatie)
      • Grundig (grundig)
      • Haushalt (haushalt)
      • Heitronic (heitronic)
      • HHCP (hhcp)
      • HOMCOM (homcom)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • HQ (hq)
      • HQ Power (hq_power)
      • Huismerk (huismerk)
      • J-Line (j_line)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • Kamparo (kamparo)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Konstmide CHRISTMAS (konstmide_christmas)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Koopman (koopman)
      • Ksd (ksd)
      • LEDmaxx (ledmaxx)
      • Lemax (lemax)
      • Lifetime (lifetime)
      • LOKS (loks)
      • Luca Lighting (luca_lighting)
      • Luca Lightning (luca_lightning)
      • Luxform (luxform)
      • Magic Flame (magic_flame)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Monzana (monzana)
      • Moses (moses)
      • Mustard (mustard)
      • My Dream Day (my_dream_day)
      • Nampook (nampook)
      • Nedis (nedis)
      • Nijntje (nijntje)
      • No name (no_name)
      • Noname (noname)
      • Näve (na_ve)
      • Oh My Home (oh_my_home)
      • OTTO (otto)
      • Party Lighting (party_lighting)
      • Partyxplosion (partyxplosion)
      • Peha (peha)
      • PerfectLED (perfectled)
      • PMS (pms)
      • Powerplus (powerplus)
      • PR Home (pr_home)
      • Praxis (praxis)
      • Pro Garden (pro_garden)
      • Proplus (proplus)
      • RattanArt (rattanart)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Reled (reled)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • S.I.A (s_i_a)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Sirius (sirius)
      • Sirius Home (sirius_home)
      • Small Foot (small_foot)
      • Snowflake (snowflake)
      • Sompex (sompex)
      • Star Trading (star_trading)
      • Sunware (sunware)
      • Teknofun (teknofun)
      • TIVOLI LIGHTS (tivoli_lights)
      • Trend24 (trend24)
      • Tristar (tristar)
      • Tronix (tronix)
      • Unigro (unigro)
      • V-TAC (v_tac)
      • Valetti (valetti)
      • VB (vb)
      • Velleman (velleman)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Watt & Veke (watt_veke)
      • Westfalia (westfalia)
      • Wetelux (wetelux)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 25 (budget)
      • € 25 - € 35 (price_2)
      • € 35 - € 55 (price_3)
      • ≥ € 55 (price_4)
    • Product conditie (product_condition):
      • Lichte gebruikssporen (few_signs_of_use)
    • Geschikt voor (geschikt_voor):
      • Binnen (binnen)
      • Binnen en buiten (binnen_en_buiten)
      • Buiten (buiten)
    • Soort kerstverlichting (soort_kerstverlichting):
      • Buitenverlichting (buitenverlichting)
      • Kaarsen (kaarsen)
      • Kandelaars (kandelaars)
      • Kerststerren (kerststerren)
      • Led (led)
      • LED figuur (led_figuur)
      • LED lantaarns (led_lantaarns)
      • Lichtboom (lichtboom)
      • Lichtnetten (lichtnetten)
      • Lichtsnoer (lichtsnoer)
      • Lichtstrip (lichtstrip)
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Crème (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Meerkleurig (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Transparant (transparant)
    • Licht kleur (light_colour):
      • Extra warm wit (extra_warm_wit)
      • Led (led)
      • Warm wit (warm_wit)
    • Aantal lichtpunten (aantal):
      • < 20 (aantal_1)
      • 20 - 190 (aantal_2)
      • 190 - 210 (aantal_3)
      • ≥ 210 (aantal_4)
    • Energiebron (power_source_type):
      • Accu (accu)
      • Batterijen (batterijen)
      • Lichtnet (lichtnet)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • Aluminium (aluminium)
      • Foam (foam)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Jute (jute)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • PVC (pvc)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Wicker (wicker)
      • Zilver (zilver)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl