x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kerstverlichting verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    S.I.A kerstverlichting

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kerstverlichting categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • S.I.A CLUSTERLIGHT 576L WW WITH APP
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166032375.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166039436.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202660528.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210579981.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158640996.jpg
      S.I.A S.I.A CLUSTERLIGHT 576L WW WITH APP CLUSTERLIGHT 576L WW WITH APP CLUSTERLIGHT 576L WW WITH APP Clusterlampjes Action met gratis app en warm wit licht- Hoe meer lichtjes, hoemeer kerstvreugde in huis dankzij deze clusterverlichting met extra veel LEDs. Deze LED verlichting met warm wit lichtkun je zowel in als rondom je huis ophangen, zodat je direct gezelligheid creëert. Je kunt de lampjesdaarnaast aansturen via je telefoon of tablet.Clusterverlichting voor de kerstboom: ActionDeze Actionkerstlampjes zijn gemakkelijk te bedienen meteen gratis app opjetelefoon of tablet.Je kunt deverlic... (1)
      S.I.A CLUSTERLIGHT 576L WW WITH APP
      • 08719202334982
      • AX8718700
      2
      27.90 EUR
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Kerststerren DEFAULT
        • kerststerren
    • Merk (brand):
      • Twinkly (twinkly)
      • HEMA (hema)
      • Lumineo (lumineo)
      • Praxis (praxis)
      • Anna's Collection (anna_s_collection)
      • 2Heat (2heat)
      • 8Seasons (8seasons)
      • 123led (123led)
      • 247 Tavaratalot (247_tavaratalot)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • Aa (aa)
      • ABC-led (abc_led)
      • ACA (aca)
      • Aeotec (aeotec)
      • Ambiance (ambiance)
      • Amscan (amscan)
      • Andas (andas)
      • Anna club plush (anna_club_plush)
      • Arditex (arditex)
      • Arexx (arexx)
      • At (at)
      • Aukey (aukey)
      • Bachmann (bachmann)
      • Base (base)
      • Basic (basic)
      • Beka (beka)
      • Bellatio (bellatio)
      • Best Season (best_season)
      • Black Box (black_box)
      • Boland (boland)
      • Briloner (briloner)
      • Brisa (brisa)
      • Bron (bron)
      • Bulinex (bulinex)
      • Calex (calex)
      • Carnival Toys (carnival_toys)
      • Casa (casa)
      • Casaria (casaria)
      • Cbd (cbd)
      • Central Park (central_park)
      • Ceruzo (ceruzo)
      • CF label (cf_label)
      • Christmas gifts (christmas_gifts)
      • Christmas United (christmas_united)
      • Coenbakker (coenbakker)
      • Colortime (colortime)
      • Coppens (coppens)
      • Cosy@home (cosy_home)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Countryfield (countryfield)
      • Creativ Company (creativ_company)
      • Creativ Deco (creativ_deco)
      • Creativ Light (creativ_light)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Creotime (creotime)
      • Cs (cs)
      • Ct (ct)
      • Day (day)
      • Deco (deco)
      • DecoKing (decoking)
      • Decor (decor)
      • Decorative Lighting (decorative_lighting)
      • Design (design)
      • Deuba (deuba)
      • Dickensville (dickensville)
      • Dolphix (dolphix)
      • Duni (duni)
      • Durable (durable)
      • Durawise (durawise)
      • Décoris (de_coris)
      • Easymaxx (easymaxx)
      • ECD-Germany (ecd_germany)
      • Edco (edco)
      • Eglo (eglo)
      • Eigen (eigen)
      • Emos (emos)
      • En.casa (en_casa)
      • Enjoy the Sun (enjoy_the_sun)
      • Enzo (enzo)
      • Eurolite (eurolite)
      • Europalms (europalms)
      • Everlands (everlands)
      • Evestar (evestar)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Exihand (exihand)
      • Fairybell (fairybell)
      • FDL (fdl)
      • FlinQ (flinq)
      • Folat (folat)
      • Fun (fun)
      • Furnilux (furnilux)
      • Gardebruk (gardebruk)
      • Garden Lights (garden_lights)
      • Generic (generic)
      • Gerimport (gerimport)
      • Giardino (giardino)
      • GOUDA (gouda)
      • Grundig (grundig)
      • H&S (h_s)
      • Happy Lights (happy_lights)
      • Haushalt (haushalt)
      • Heitronic (heitronic)
      • Hellum (hellum)
      • HHCP (hhcp)
      • Hi (hi)
      • Hit (hit)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Hofftech (hofftech)
      • HOMdotCOM (homdotcom)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home&Style Decoration (home_style_decoration)
      • Home & Styling (home_styling)
      • HOME & Styling collection (home_styling_collection)
      • Homestylingshop (homestylingshop)
      • Hornbach (hornbach)
      • Hossner - Homecollection (hossner_homecollection)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • HQ (hq)
      • HQ Power (hq_power)
      • HS (hs)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hyundai (hyundai)
      • Ibergarden (ibergarden)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • ISO (iso)
      • J-Line (j_line)
      • Jäger DIREKT (ja_ger_direkt)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • Kamparo (kamparo)
      • Kerbl (kerbl)
      • Kidrobot (kidrobot)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kikkerland Europe (kikkerland_europe)
      • Kolony (kolony)
      • Konstmide CHRISTMAS (konstmide_christmas)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Koopman (koopman)
      • Koopman International (koopman_international)
      • Kortpack (kortpack)
      • Krinner (krinner)
      • Ksd (ksd)
      • Kurt S. Adler (kurt_s_adler)
      • König (ko_nig)
      • Le Klint (le_klint)
      • Led's Light (led_s_light)
      • LEDmaxx (ledmaxx)
      • LEDR (ledr)
      • Ledvance (ledvance)
      • Leluakatemia (leluakatemia)
      • Lemax (lemax)
      • LOKS (loks)
      • Lotti (lotti)
      • Luca (luca)
      • Luca Lighting (luca_lighting)
      • Luca Lightning (luca_lightning)
      • Luckyboysunday (luckyboysunday)
      • LumenXL (lumenxl)
      • Lumix (lumix)
      • Lunimeo (lunimeo)
      • Lupine (lupine)
      • Luville (luville)
      • Lux.pro (lux_pro)
      • Magic By Peha (magic_by_peha)
      • Magic Flame (magic_flame)
      • MAGIC NIGHTS (magic_nights)
      • Makro (makro)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • ML (ml)
      • Monzana (monzana)
      • Morethanhip (morethanhip)
      • Moses (moses)
      • Mustard (mustard)
      • My Home (my_home)
      • Nampook (nampook)
      • Nature (nature)
      • Nedis (nedis)
      • Nee (nee)
      • Newgarden (newgarden)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • No name (no_name)
      • Noname (noname)
      • Nordic Home Culture (nordic_home_culture)
      • Nordlux (nordlux)
      • NZXT (nzxt)
      • Näve (na_ve)
      • Oosterik Home (oosterik_home)
      • Opposuits (opposuits)
      • OTTO (otto)
      • Out of the blue (out_of_the_blue)
      • Overig (overig)
      • Palomar (palomar)
      • Party Lighting (party_lighting)
      • Partyxplosion (partyxplosion)
      • Peha (peha)
      • Pequetren (pequetren)
      • Perel (perel)
      • PerfectLED (perfectled)
      • Playboy (playboy)
      • Polarlite (polarlite)
      • Premier (premier)
      • Progarden (progarden)
      • Proplus (proplus)
      • RattanArt (rattanart)
      • Rayher Hobby Materialen (rayher_hobby_materialen)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Reled (reled)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • S.I.A (s_i_a)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Season (season)
      • Seletti (seletti)
      • Sirius (sirius)
      • Sirius Company (sirius_company)
      • Sirius Home (sirius_home)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smart Solar (smart_solar)
      • Snowflake (snowflake)
      • Sompex (sompex)
      • Springos (springos)
      • Star Micronics (star_micronics)
      • STAR SHOWER (star_shower)
      • Star Trading (star_trading)
      • Star-Max (star_max)
      • Sunnylife (sunnylife)
      • TecTake (tectake)
      • Teknofun (teknofun)
      • Telestore (telestore)
      • Timstor (timstor)
      • Tom (tom)
      • Toymax (toymax)
      • Tristar (tristar)
      • Triumph tree (triumph_tree)
      • Tronix (tronix)
      • Tronje (tronje)
      • Twilight creations (twilight_creations)
      • Ultimate Guard (ultimate_guard)
      • Unigro (unigro)
      • Usorteret (usorteret)
      • Uyuni (uyuni)
      • V-TAC (v_tac)
      • Vaessen creative (vaessen_creative)
      • Valetti (valetti)
      • Varios (varios)
      • VB (vb)
      • Vegaoo (vegaoo)
      • Velleman (velleman)
      • Vellight (vellight)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villa Collection (villa_collection)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Volkswagen (volkswagen)
      • Watt & Veke (watt_veke)
      • Weltevree (weltevree)
      • Westfalia (westfalia)
      • Wetelux (wetelux)
      • Whadda (whadda)
      • White Label (white_label)
      • Witbaard (witbaard)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • WOOX (woox)
      • WT trading (wt_trading)
      • Yeelight (yeelight)
      • Zonwerendefolie.com (zonwerendefolie_com)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 25 (budget)
      • € 25 - € 35 (price_2)
      • € 35 - € 50 (price_3)
      • ≥ € 50 (price_4)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
      • Zichtbare gebruikssporen (clear_signs_of_use)
    • Geschikt voor (geschikt_voor):
      • Binnen (binnen)
      • Binnen en buiten (binnen_en_buiten)
      • Buiten (buiten)
    • Soort kerstverlichting (soort_kerstverlichting):
      • Kaarsen (kaarsen)
      • Kandelaars (kandelaars)
      • Kerststerren (kerststerren)
      • LED figuur (led_figuur)
      • LED lantaarn (led_lantaarns)
      • Lichtboom (lichtboom)
      • Lichtgordijnen (lichtgordijnen)
      • Lichtnetten (lichtnetten)
      • Lichtsnoer (lichtsnoer)
      • Lichttakken (lichttakken)
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Crème (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Meerkleurig (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Transparant (transparant)
    • Licht kleur (light_colour):
      • Extra warm wit (extra_warm_wit)
      • Koud wit (koud_wit)
      • Led (led)
      • Multi (multi)
      • Warm wit (warm_wit)
    • Aantal lichtpunten (aantal):
      • < 100 (aantal_1)
      • 100 - 200 (aantal_2)
      • 200 - 360 (aantal_3)
      • ≥ 360 (aantal_4)
    • Energiebron (power_source_type):
      • Accu (accu)
      • Batterijen (batterijen)
      • Lichtnet (lichtnet)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Acryl (acryl)
      • Aluminium (aluminium)
      • Canvas (canvas)
      • Composiet (composiet)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nikkel (nikkel)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyethylene (polyethylene)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Porselein (porselein)
      • PVC (pvc)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Sisal (sisal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
      • Zeegras (zeegras)
      • Zijde (zijde)
      • Zilver (zilver)
      • Zink (zink)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl