x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kerstverlichting verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Nampook kerstverlichting

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kerstverlichting categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    24 - 5
    • Nampook Gloeilamp met led 22cm koper
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141632714.jpg
      Nampook Nampook Gloeilamp met led 22cm koper Gloeilamp met led 22cm koper Gloeilamp met led 22cm koper Salvador Lounge Set Tierra Outdoor. Prachtige en bovendien comfortabele tuinmeubelset. De Salvador Lounge Set is grijs van kleur en staat prachtig in uw tuin. Uit onze collectie tuinmeubelen. Van het merk Tierra Outdoor maar met Warentuin - kwaliteit & services. Warentuin heeft alles voor huis, tuin en dier! Salvador Lounge Set, dit komt uit het assortiment lounge hoekset, koop hem gemakkelijk en goedkoop online! Dit product verkopen wij per stuk tenzij anders aangeven. (1)
      Nampook Gloeilamp met led 22cm koper
      • 08719269469115
      1
      deal
      2599.00 EUR
    • Nampook Kerstboomverlichting 11 Meter voor 180 cm boom | Extra Warm Wit | 560LEDs | binnen & buiten | 8 functies
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147417174.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118839229.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172084238.jpg
      Nampook Nampook Kerstboomverlichting 11 Meter voor 180 cm boom | Extra Warm Wit | 560LEDs | binnen & buiten | 8 functies Kerstboomverlichting 11 Meter voor 180 cm boom | Extra Warm Wit | 560LEDs | binnen & buiten | 8 functies Kerstboomverlichting 11 Meter voor 180 cm boom | Extra Warm Wit | 560LEDs | binnen & buiten | 8 functies De warme lichtkleur van deze LED clusterverlichting lijkt sprekend op die van ouderwetse kerstverlichting met gloeilampjes. Cluster kerstverlichting is een van de meest veelzijdige soorten kerstverlichting voor zowel buiten als binnen. Door de grote hoeveelheid mini-LEDs op korte afstand breng je met cluster kerstboomverlichting binnen korte tijd elke boom, plant of object in een magische kerstsfeer. Deze hoge kwaliteit clusterverlichting met 560 cluster kerstlampjes is zowel buiten als binne... (1)
      Nampook Kerstboomverlichting 11 Meter voor 180 cm boom | Extra Warm Wit | 560LEDs | binnen & buiten | 8 functies
      • 08719202260106
      2
      deal
      31.94 EUR
    • Nampook Dorp met led set van 14 stuks
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165130347.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169476518.jpg
      Nampook Nampook Dorp met led set van 14 stuks Dorp met led set van 14 stuks Dorp met led set van 14 stuks Kersthuisjes met led - figuren - boompjes - 14dlg - B/O Nieuw in de kerstcollectie zijn deze sets bestaande uit 14 onderdelen die samen een compleet kerstdorpje vormen en bestaan uit : 4 x kersthuisjes met ledverlichting , 4 x kerstboompjes , 3 x kerstfiguurtjes , 2 x lantaarnpalen , 1 x bewegwijzering . Hiermee maak je in een handomdraai je eigen kerstdorpje en zorg je voor een gezellige kerstsfeer in huis op elke gewenste plek . Materiaal : polyresin , kunststof Kleur : multicolour Afmeting... (1)
      Nampook Dorp met led set van 14 stuks
      • 08719987544187
      1
      22.50 EUR
    • Nampook Gloeilamp met led 22cm zilver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141632709.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138596210.jpg
      Nampook Nampook Gloeilamp met led 22cm zilver Gloeilamp met led 22cm zilver Gloeilamp met led 22cm zilver Maximus Lounge Set Tierra Outdoor. Prachtige en bovendien comfortabele tuinmeubelset. De Maximus Lounge Set is weathered grey van kleur en staat prachtig in uw tuin. Uit onze collectie tuinmeubelen. Van het merk Tierra Outdoor maar met Warentuin - kwaliteit & services. Warentuin heeft alles voor huis, tuin en dier! Maximus Lounge Set, dit komt uit het assortiment lounge hoekset, koop hem gemakkelijk en goedkoop online! Dit product verkopen wij per stuk tenzij anders aangeven. (1)
      Nampook Gloeilamp met led 22cm zilver
      • 08719269469108
      1
      deal
      1906.00 EUR
    • Nampook Verkoopshop met led 3ass
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167875290.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165227143.jpg
      Nampook Nampook Verkoopshop met led 3ass Verkoopshop met led 3ass Verkoopshop met led 3ass Prachtige artikelen van Nampook! Verlichte huisjes B/O verkopen wij tegen een superscherpe prijs-kwaliteitverhouding. Als u op zoekt bent naar Verkoopshop met led 3ass Nampook kijk dan niet verder, koop het bij ons! Dit product verkopen wij per stuk in verschillende varianten voor een extreem lage prijs. De aangegeven prijs geldt dan ook voor de aanschaf van 1 van de op de foto getoonde varianten (dus niet voor alle varianten op de foto). Helaas is het niet mogelijk om voorkeuren qua variante... (1)
      Nampook Verkoopshop met led 3ass
      • 08718158309723
      1
      18.99 EUR
    1
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Buitenverlichting DEFAULT
        • buitenverlichting
      • Kerststerren DEFAULT
        • kerststerren
    • Merk (brand):
      • Twinkly (twinkly)
      • Lumineo (lumineo)
      • Led (led)
      • Anna's Collection (anna_s_collection)
      • Luca (luca)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • ABC-led (abc_led)
      • Arti Casa (arti_casa)
      • Bambolino toys (bambolino_toys)
      • Bellatio (bellatio)
      • Best Season (best_season)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Black Box (black_box)
      • Boland (boland)
      • Briloner (briloner)
      • Casaria (casaria)
      • Cbd (cbd)
      • Christmas gifts (christmas_gifts)
      • Christmas United (christmas_united)
      • Coenbakker (coenbakker)
      • Cosy@home (cosy_home)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Creativ Company (creativ_company)
      • Ct (ct)
      • Day (day)
      • Decor (decor)
      • Decorative Lighting (decorative_lighting)
      • Deuba (deuba)
      • Décoris (de_coris)
      • Easymaxx (easymaxx)
      • Eglo (eglo)
      • Eurolite (eurolite)
      • Europalms (europalms)
      • Everlands (everlands)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Fairybell (fairybell)
      • Garden Lights (garden_lights)
      • Garden Royal (garden_royal)
      • GBC (gbc)
      • Generic (generic)
      • Grundig (grundig)
      • HHCP (hhcp)
      • Hit (hit)
      • HOMCOM (homcom)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home&Style Decoration (home_style_decoration)
      • Home & Styling (home_styling)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • HQ (hq)
      • HQ Power (hq_power)
      • Huismerk (huismerk)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Jäger DIREKT (ja_ger_direkt)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • Kamparo (kamparo)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Konstmide CHRISTMAS (konstmide_christmas)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Krinner (krinner)
      • Ksd (ksd)
      • Lemax (lemax)
      • LOKS (loks)
      • Luca Lighting (luca_lighting)
      • Luca Lightning (luca_lightning)
      • Magic Flame (magic_flame)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Metabo (metabo)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • ML (ml)
      • Monzana (monzana)
      • Moses (moses)
      • My Dream Day (my_dream_day)
      • Nampook (nampook)
      • Nedis (nedis)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • No name (no_name)
      • Noname (noname)
      • Nordic Home Culture (nordic_home_culture)
      • Näve (na_ve)
      • OTTO (otto)
      • Overig (overig)
      • Party Lighting (party_lighting)
      • Partyxplosion (partyxplosion)
      • Paul Neuhaus (paul_neuhaus)
      • Peha (peha)
      • PerfectLED (perfectled)
      • PMS (pms)
      • PR Home (pr_home)
      • Proplus (proplus)
      • QAZQA (qazqa)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Reled (reled)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • S.I.A (s_i_a)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Seletti (seletti)
      • Sirius (sirius)
      • Sirius Home (sirius_home)
      • Small Foot (small_foot)
      • Snowflake (snowflake)
      • Sompex (sompex)
      • Star Trading (star_trading)
      • Sunware (sunware)
      • TecTake (tectake)
      • TIVOLI LIGHTS (tivoli_lights)
      • Tom (tom)
      • TRIO (trio)
      • Tronix (tronix)
      • Tronje (tronje)
      • Uyuni (uyuni)
      • V-TAC (v_tac)
      • Valetti (valetti)
      • Velleman (velleman)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Volkswagen (volkswagen)
      • Watt & Veke (watt_veke)
      • Westfalia (westfalia)
      • Wetelux (wetelux)
      • Xq-Lite (xq_lite)
      • Yeelight (yeelight)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 25 (budget)
      • € 25 - € 35 (price_2)
      • € 35 - € 50 (price_3)
      • ≥ € 50 (price_4)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
      • Zichtbare gebruikssporen (clear_signs_of_use)
    • Geschikt voor (geschikt_voor):
      • Binnen (binnen)
      • Binnen en buiten (binnen_en_buiten)
      • Buiten (buiten)
    • Soort kerstverlichting (soort_kerstverlichting):
      • Buitenverlichting (buitenverlichting)
      • Kaarsen (kaarsen)
      • Kandelaars (kandelaars)
      • Kerststerren (kerststerren)
      • Led (led)
      • LED figuur (led_figuur)
      • LED lantaarns (led_lantaarns)
      • Lichtboom (lichtboom)
      • Lichtgordijnen (lichtgordijnen)
      • Lichtnetten (lichtnetten)
      • Lichtsnoer (lichtsnoer)
      • Lichtstrip (lichtstrip)
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Crème (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Meerkleurig (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Transparant (transparant)
    • Licht kleur (light_colour):
      • Extra warm wit (extra_warm_wit)
      • Led (led)
      • Multi (multi)
      • Warm wit (warm_wit)
    • Aantal lichtpunten (aantal):
      • < 30 (aantal_1)
      • 30 - 185 (aantal_2)
      • 185 - 250 (aantal_3)
      • ≥ 250 (aantal_4)
    • Energiebron (power_source_type):
      • Accu (accu)
      • Batterij/Accu (batterij_accu)
      • Batterijen (batterijen)
      • Lichtnet (lichtnet)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • Aluminium (aluminium)
      • Beton (beton)
      • Foam (foam)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • PVC (pvc)
      • Rattan (rattan)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Vilt (vilt)
      • Zilver (zilver)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl