x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kerstverlichting verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Luxform kerstverlichting

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kerstverlichting categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Luxform Aurora Kerst laserspot
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/114100005.jpg
      Luxform Luxform Aurora Kerst laserspot Aurora Kerst laserspot Aurora Kerst laserspot Laser light voor kerst Ben je bang dat de kerstman je huis per ongeluk voorbij vliegt? Dan is de Aurora laser spotlight van Luxform wellicht een goede optie voor jou. In plaats van een traditionele kerst met kaarslampjes, kun je kiezen om de buitenmuur van je huis in één klap in een gehele kerstsfeer te hullen. De Aurora laser beschikt over 6 lasers die een groen, rood of blauw licht in de vorm van een ijskristal geven. Wanneer de lichtjes elkaar kruisen, verschijnen er zelfs paarse kristalle... (1)
      Luxform Aurora Kerst laserspot
      1
      most_sold
      57.9 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Fairybell DEFAULT
        • fairybell
      • Luca Lighting DEFAULT
        • luca_lighting
    • Merk (brand):
      • Lumineo (lumineo)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Sirius (sirius)
      • Xenos (xenos)
      • Handson (handson)
      • 8Seasons (8seasons)
      • 123led (123led)
      • Benson (benson)
      • Best Season (best_season)
      • Black Box (black_box)
      • Christmas gifts (christmas_gifts)
      • Coenbakker (coenbakker)
      • Cosy@home (cosy_home)
      • Deco-Plant (deco_plant)
      • Design house stockholm (design_house_stockholm)
      • Fairybell (fairybell)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Garden Lights (garden_lights)
      • GETX (getx)
      • Grundig (grundig)
      • HEINE (heine)
      • HEKA DIREKT (heka_direkt)
      • Hellum (hellum)
      • Hi (hi)
      • Home affaire (home_affaire)
      • HQ (hq)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • Lightstax (lightstax)
      • Luca Lighting (luca_lighting)
      • Luca Lightning (luca_lightning)
      • Luxform (luxform)
      • Magic Flame (magic_flame)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Nampook (nampook)
      • OTTO (otto)
      • Outdoor Lights (outdoor_lights)
      • Overig (overig)
      • Party Fun Lights (party_fun_lights)
      • Party Lighting (party_lighting)
      • Philips (philips)
      • Reled (reled)
      • ROTPFEIL (rotpfeil)
      • Saico (saico)
      • Small Foot (small_foot)
      • Sompex (sompex)
      • Star Trading (star_trading)
      • TRIO (trio)
      • VidaXL (vidaxl)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €25 (budget)
      • €25 - €35 (low)
      • €35 - €50 (medium)
      • > €50 (high)
    • Soort kerstverlichting (soort_kerstverlichting):
      • Kaarsen (kaarsen)
      • Kandelaars (kandelaars)
      • Kerstfiguren (kerstfiguren)
      • Kerststerren (kerststerren)
      • Lichtgordijnen (lichtgordijnen)
      • Lichtnetten (lichtnetten)
      • Lichtsnoer (lichtsnoer)
      • Lichttakken (lichttakken)
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Meerkleurig (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Transparant (transparant)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • Anders (anders)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Papier (papier)
      • Rubber (rubber)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
    • Geschikt voor (geschikt_voor):
      • Binnen (binnen)
      • Binnen en buiten (binnen_en_buiten)
    • Aantal lichtpunten (aantal):
      • 1 (aantal_1.0)
      • 108 (aantal_108.0)
      • 180 (aantal_180.0)
    • Energiebron (power_source_type):
      • AC (ac)
      • Lichtnet (lichtnet)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl